Protext ČTKGWM Haval Jolion: mladistvý design, který stojí v čele nových trendů

GWM Haval Jolion: mladistvý design, který stojí v čele nových trendů

Pao-ting (Čína) 2. března 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – V únoru 2022 uvedla společnost GWM na australský trh model HAVAL JOLION Vanta, který je speciální edicí s dynamičtějším vzhledem a výrazným čalouněním, a tento zcela nový designový styl přitáhl pozornost mnoha nových uživatelů.

Vzhledem k tomu, že australští uživatelé si potrpí na úpravy vozů, byl modernizován na základě modelu HAVAL JOLION, s červeným lakem Mars, černými koly, černými nárazníky atd. Tyto detaily vytvořily pocit sportovnější atmosféry, aby vyhovovaly individuálním potřebám uživatelů.

HAVAL JOLION byl původně navržen tak, aby vyhovoval potřebám mladších uživatelů. Pokud jde o design modelů, využívá módní designový styl a dynamické barvy v kombinaci s konceptem výrobku, který usiluje o pravé já, aby rezonoval s životními postoji mladých lidí. Kromě toho toto vozidlo formulovalo také inteligentní konfiguraci podle požadavků uživatelů na světových trzích.

Design v sobě spojuje motivy „síly“ a „energie“. Díky jednoduchým a čistým liniím, zejména hladkému dvojitému pasu, připomíná HAVAL JOLION sportovce, který je připraven dát se do běhu. Mnoho mladých uživatelů například na Instagramu denně zveřejňuje, že by si jako první auto v životě rádi vybrali HAVAL JOLION v barvách „Energy Green“ a „Sapphire Blue“.

Inteligentní konfigurace HAVAL JOLION je jednou z nejatraktivnějších vlastností pro mnoho uživatelů, kteří mají zájem o produkty pro mladou generaci. Díky možnosti přímého propojení s chytrými telefony a synchronnímu sdílení obrazovky si uživatelé mohou ve voze vytvořit soukromé multimediální zázemí. Po připojení kabelu k obrazovce na středové konzoli mohou uživatelé také hrát hry, poslouchat hudbu nebo si čas zkrátit sledováním filmu.

S cílem uspokojit poptávku mladých thajských spotřebitelů po nových vozidlech využívajících alternativní energie byl nedávno model HAVAL JOLION HEV uveden i v Thajsku. AUTOSPINN, místní odborný web zabývající se recenzemi automobilů, zveřejnil článek, ve kterém uvedl: „Celkově vůz využívá systém L.E.M.O.N. DHT, který dokáže kdykoli naplno využít výkon a šetřit palivo, což přináší jedinečný zážitek.“

Společnost GWM nedávno oznámila, že objem prodeje modelu HAVAL JOLION se ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku zvýšil o více než 70 %. Po více než půlročním uvedení na zámořský trh se postupně dostal mezi pět nejprodávanějších SUV v Jižní Africe a Saúdské Arábii. Mladistvý design tohoto zcela nového vozu si postupně získává srdce stále více uživatelů po celém světě.

Video –
https://mma.prnewswire.com/media/1755467/GWM_HAVAL_JOLION__the_Youthful_Design_Leading_a_New_Trend.mp4

KONTAKT: Pupu Li, +86 13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Doporučujeme

Nawrocki poděkoval Trumpovi za oznámené vyslání vojáků do Polska

Polský prezident Karol Nawrocki poděkoval svému americkému protějšku DonalduTrumpovi za vyslání dalších vojáků do Polska, které Trump oznámil ve čtvrtek. Krok potvrzuje pevnost vztahů Polska s USA, uvedl polský ministr obrany Wladyslaw Kosiniak-Kamysz. Washington v minulých dnech hovořil o odkladu vyslání nových jednotek do Polska, což vzbudilo obavy v zemi usilující o co největší americkou vojenskou přítomnost v době ruské agrese na Ukrajině.

Ropa zdražuje. Írán odmítl klíčový požadavek USA

Ceny ropy se vrátily k růstu poté, co íránský nejvyšší vůdce ajatolláh Modžtabá Chámeneí vydal pokyn, aby vysoce obohacený uran nebyl posílán do zahraničí. Nařízení by mohlo dále frustrovat amerického prezidenta Donalda Trumpa, zkomplikovat rozhovory o ukončení americko-izraelské války proti Íránu a vést k obnovení útoků.

Rusko a Ukrajina informují o desítkách raněných po vzájemných útocích

Nejméně 35 lidí bylo zraněno při náletu ukrajinských dronů, který zasáhl internát ve Starobilsku v okupované části Luhanské oblasti na východě Ukrajiny, uvedly ruské úřady. Raněné po ruských útocích hlásí také Ukrajina.

Češi se znovu vracejí k hypotékám

Český hypoteční trh se po delším útlumu opět probouzí. Banky hlásí výrazný vyšší zájem o úvěry na bydlení a tuzemské domácnosti se po období opatrnosti vracejí k plánům na koupi vlastního bytu či domu. Naděje na levnější bydlení je však v nedohlednu, protože ceny nemovitostí začínají opět stoupat.

Rubio označil Kubu za hrozbu pro USA. Havana hovoří o lžích a agresi

Kuba představuje hrozbu pro národní bezpečnost USA, prohlásil americký ministr zahraničí Marco Rubio. Kubánský ministr zahraničí Bruno Rodríguez označil jeho výroky za lživé. Stalo se tak den poté, co americká administrativa obvinila bývalého kubánského prezidenta Raúla Castra ze sestřelení dvou civilních letadel v roce 1996, při němž zahynuli američtí občané.

OSN podpořila historické klimatické rozhodnutí

Valné shromáždění OSN podpořilo rezoluci navazující na stanovisko světového soudu, podle kterého mají státy právní povinnost řešit změnu klimatu. Proti se postavilo jen několik zemí včetně Spojených států.

Otevření nové americké ambasády v Grónsku provázely protesty

Ve grónském Nuuku ve čtvrtek protestovaly stovky lidí proti otevření nové americké diplomatické mise. Demonstranti reagovali hlavně na výroky prezidenta Donalda Trumpa a dalších amerických představitelů o větším vlivu USA v Grónsku.

Českou ekonomiku přibrzdí dražší energie

Česká ekonomika letos dál poroste, ale pomaleji, než se ještě nedávno čekalo. Domácnostem má pomáhat růst mezd, část zlepšení však mohou spolknout dražší energie a nejistota kolem dalšího vývoje v zahraničí.

Kanada vydřela výhru nad Norskem po prodloužení

Kanadští hokejisté poprvé na mistrovství světa ztratili bod. Ve Fribourgu dlouho tahali za kratší konec proti bojovnému Norsku, které ještě dvě minuty před koncem vedlo 5:4. Favorit nakonec zachránil Ryan O’Reilly a po 29 sekundách prodloužení rozhodl hattrickem Mark Scheifele. Kanada vyhrála 6:5, ale k senzaci chyběl Norům jen malý krok.

Při útocích v Hondurasu zemřelo nejméně 25 lidí

Honduras zažil jeden z nejkrvavějších dnů poslední doby. Ozbrojenci při dvou oddělených útocích na pobřeží zabili nejméně 25 lidí, mezi oběťmi je i šest policistů. Úřady do zasažených oblastí vyslaly vyšetřovatele, státní zástupce a specializované týmy.

Air France a Airbus prohrály spor kvůli pádu letu AF447

Pařížský odvolací soud uznal společnosti Air France a Airbus vinnými z neúmyslného zabití v souvislosti s pádem letu AF447 z roku 2009. Při jedné z nejhorších leteckých tragédií ve francouzské historii zemřelo všech 228 lidí na palubě.

Stephen Colbert se rozloučil s The Late Show

Stephen Colbert po jedenácti sezonách končí v čele The Late Show. Jeho odchod uzavírá výraznou kapitolu americké noční televizní zábavy a zároveň otevírá otázky o tom, jak silně dnes do televizního průmyslu zasahuje politika.

Syfilis a kapavka jsou v Evropě na rekordním vzestupu

Evropa čelí výraznému nárůstu pohlavně přenosných infekcí, prim hrají zejména syfilis a kapavka. Podle nejnovějších údajů Evropského centra pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) dosáhly případy kapavky a syfilisu v roce 2024 nejvyšších hodnot za více než deset let.

Lotyšsko opět hlásí průnik dronu do svého vzdušného prostoru

Vzdušný prostor Lotyšska narušil nejméně jeden dron, uvedla dnes dopoledne lotyšská armáda. Jde o další z řady bezpilotních letounů, které v posledních dnech a týdnech vzbudily obavy v pobaltských státech, jež v některých případech přisuzují vinu za jejich přelety Ukrajině. Polský ministr obrany Wladyslaw Kosiniak-Kamysz vyzval Ukrajinu, aby byla přesnější při využívání dronů, jimiž v reakci na ruskou agresi útočí na ruské cíle.

Muskova SpaceX v prvním čtvrtletí vykázala ztrátu 4,3 miliardy dolarů

Americká vesmírná společnost SpaceX miliardáře Elona Muska v prvním čtvrtletí letošního roku hospodařila s čistou ztrátou 4,28 miliardy dolarů (90 miliard Kč). Meziročně ztrátu výrazně prohloubila z 528 milionů dolarů. Uvedla to v dokumentu, který předložila americké Komisi pro cenné papíry a burzy (SEC) kvůli plánovanému vstupu na burzu. Obrat společnost navýšila meziročně z necelých 4,1 na téměř 4,7 miliardy dolarů.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama