Více
  6.8 C
  Czech
  Čtvrtek, 2 prosince, 2021

  Gina Lollobrigida ve válce se synem: Mám právo žít a také zemřít v klidu

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Zkroušená a vyčerpaná, tak působila čtyřiadevadesátiletá herečka v pondělním rozhovoru v televizi RAI 1. Její syn Milco Skofic a vnuk Dimitri podnikli soudní kroky k tomu, aby ji zbavili práva nakládat se svým majetkem. Herečka nyní trpí obrovským ponížením.

  Italská legendární diva se potýká s rodinou už roky. Začalo to v době, kdy do jejího života vstoupil její bývalý manažer a asistent, třiačtyřicetiletý Andrea Piazzolla. Příbuzní tvrdí, že Andrea si postupně získal její náklonnost Giny Lollobrigidy, když se ze zahradníka a šoféra vypracoval na jejího asistenta a poradce s plnou mocí. Dlouhá léta pak spravoval její majetek.

  Důvěrníkovi věnovala velkou část svého majetku, příbuzní herečky ho za to zažalovali

  Rodina tvrdí, že se Piazzollovi podařilo odstřihnout Lollobrigidu od rodiny – jediného syna a jediného vnuka Dimitriho, který s ní léta žil v její římské vile na Via Appia. Do domu se posléze nastěhoval Piazzolla s partnerkou a dcerou Ginou. Piazzolla proto dohnali k soudu kvůli neoprávněnému obohacování v řádu milionů. Na tři sta padesát vzácných předmětů herečky měl pak prodat v aukčních síních za pomoci zprostředkovatele Antonia Salviho, který byl rovněž postaven před soud. Uvedl to Corriere della sera.

  Sama herečka se pak na jejich popud musela podrobit psychologické expertize, která měla rozhodnout, zda je způsobilá se sama rozhodovat. V říjnu soud došel k závěru, že Gina Lollobrigida je schopná přijímat rozhodnutí týkající se každodenního života, avšak nikoli pokud jde o správu peněz a nemovitostí. Herečka je z verdiktu zdrcena. „Nezasloužím si být takto ponížena,“ řekla Gina Lollobrigida v pořadu Domenica in italské televize RAI 1 s tím, že život má ve svých rukou a sama rozhodne, jak s ním naloží. „Mám právo žít a také zemřít v klidu,“ zněla její slova.

  „Je pro mě jako syn, stojí při mně, pomohl mi jít vpřed. Nikdy se nemýlil. Je to dobrý člověk a za to, že mi pomáhá, má hrozné potíže. Život je můj a já se rozhoduji, co s ním udělám. Dávat dárky Andreovi a jeho rodině je něco, co se týká mě, nikoho jiného,“ hájila sebe i Piazzollu před kamerou.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Sibiř se mění v teplou krajinu. Místo mrazu tam plodí stromy a rozkvétají květiny

  Sibiř se mění v teplou krajinu. Místo mrazu tam plodí stromy a rozkvétají květiny

  Sibiř, jedna z nejchladnějších částí planety, kde teploty v zimě padají až k mínus padesáti stupňům celsia, se mění k nepoznání. Zimu střídají horka. Zmatená je jak tamní zvěř, tak rostliny, které začínají pučet před Vánoci.
  Veterinář

  Britská veterinární asociace: Než si pořídíte mazlíčka, najděte si veterináře

  Pandemie a neustále se opakující lockdowny vedly v mnoha zemích k tomu, že si lidé ve velkém pořizovali mazlíčky. Nyní jsou Britové varováni, aby si nejprve našli veterináře, než si na Vánoce domácí zvíře pořídí.
  Žena za umělá oplodnění utratila přes 1,25 milionu, ale vždy o miminko přišla

  Žena za umělá oplodnění utratila přes 1,25 milionu, ale vždy o miminko přišla. Patovou situaci přesto proměnila v životní výhru

  Moc toužila po miminku. Vytrvale randila s muži a doufala, že najde adepta na tatínka. Marně. Přesto má příběh šťastný konec. Mandě Epton ze Sydney se podařilo patovou situaci proměnit v životní výhru.
  Ve kterých oblastech je moře plné fekálií?

  Ve kterých oblastech je moře plné fekálií? Studie šokuje nejednoho dovolenkáře

  Většinou se jako první dozvíte, kde se nacházejí nejkrásnější pláže s tou nejprůzračnější vodou. Ekologičtí odborníci se na tuto tématiku však podívali z opačného konce a zjistili, ve kterých oblastech je moře nejšpinavější.
  Sestřička z hospicu popsala, co se s lidmi děje před smrtí

  Sestřička z hospicu popsala, co se s lidmi děje před smrtí

  Co to je, mít smrt přímo před očima, dobře ví hospicová sestra z Los Angeles v Kalifornii, Julie McFadden. Při své práci je denně v kontaktu jak s umírajícími, tak s jejich nejbližšími. Díky načerpaným vědomostem má neuvěřitelně rozrůstající se základnu fanoušků.
  Obézní žena nechtěla držet diety, štíhlé tělo si pořídila za 242 tisíc v Turecku

  Obézní žena nechtěla držet diety, štíhlé tělo si pořídila za 242 tisíc v Turecku

  Kayleigh Baldwin-Wilkinson (28) z anglického hrabství Essex byla vždy baculatější. Postupem času se však vyjedla přímo do morbidní obezity. Zhubnout dietami se jí nepovedlo, a tak vsadila na chirurgy. Za 8 000 liber z ní vykřesali sexy krásku bez námahy.
  Reklama

  Napište svůj komentář

  Napište komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno

  Reklama
  Reklama