Reklama

Fanoušky naštvala Sterlingova penalta. „Koho to zajímá“, říká legenda Anglie

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

V semifinále Eura mezi Dánskem a Anglií se blížil konec první části prodloužení, když hlavní rozhodčí “spolkl” Raheemu Sterlingovi jeho skok do vápna a odpískal penaltu. Situace rozlítila téměř všechny fotbalové fanoušky, kromě těch anglických, kteří si vůbec nestěžují.

Po celý šampionát byli hlavní rozhodčí velice chváleni za své výkony. Nechávali hru plynout, neudělali žádný velký přešlap, skvěle fungovala i spolupráce s VARem, když se zkoumaly pouze opravdové chyby.

Velkou černou kaňku na působení rozhodčích ale nechal v semifinále Danny Makkelie. Jeho přešlap je o to nepochopitelnější, že byl schválen VARem.

Ve 102. minutě unikal Sterling po pravém křídle, na hřišti však v tu chvíli byly dva balóny. V takové situaci by měl rozhodčí hru přerušit, to se ale nestalo.

Následně se Sterling prosmýkl během dvou obránců a jak ukázal zpomalený záběr, svému pádu až příliš přihrál. Sudí však s posvěcením VARu penaltu odpískal a poslal tak Anglii do finále.

To samozřejmě vzbudilo obrovskou vlnu nevole mezi fanoušky po celém světě, kteří tento duel začali nazývat “loupeží za bílého dne.”

Trošku jiný styl ale zvolila legenda Anglie, útočník Michael Owen. Ten na svém twitteru napsal: “Nejsem si jistý, jestli to byla penalta, ale koho to zajímá.”

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Itálie vyhrála EURO
Ti, kdo zvolili v posledním týdnu jako destinaci pro dovolenou Itálii, vyhráli jackpot. Italský výběr totiž ve finále EURA porazil po penaltovém rozstřelu Anglii a slaví. Bujaré radovánky neberou na Apeninském poloostrově konce, titul pro mistry Evropy se vrací do země po 53 letech.
Euro 2020 - Czech Republic
„Konečná stanice Baku, prosíme, vystupte.“ Tohle slyšeli fotbalisté České republiky po dnešním duelu s Dánskem. V Ázerbájdžánu báječná cesta letošním mistrovstvím Evropy skončila. Úmorné vedro sedlo lépe Seveřanům, vyhráli a zahrají si semifinále. Ani Češi se ale nemusí za nic stydět.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama