menu

24.7 C
Czech
Neděle 14. července 2024

Dětské hvězdy, které dospěly a my si toho ani nevšimli

Dětské hvězdy, které dospěly a my si toho ani nevšimli

Některé filmy a seriály, které jsme milovali jako děti, jsou dnes už desítky let staré. Vzpomeňme si například na Nekonečný příběh, Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň nebo dokonce Pobřežní hlídku. A samozřejmě, mladí herci, kteří v těchto filmech hráli dětské role, výrazně zestárli. Například Jonathan Lipnicki, dětská hvězda z filmu Jerry Maguire, je již třicetiletý, a Noah Hathaway, který se proslavil jako Atreyu v Nekonečném příběhu, oslaví v listopadu 2021 padesát let. Dokonce i Georgie Henley, známá jako Lucinka z Letopisů Narnie, má nyní 25 let!

Jeremy Dunn Jackson (Hobie Buchannon) – Pobřežní hlídka (1991-1999)

Jeremy Dunn Jackson, který hrál Hobieho Buchannona v ikonickém seriálu Pobřežní hlídka, zanechal za sebou svoji dětskou hereckou kariéru a věnoval se hudbě a umění. Dnes je aktivní především na sociálních sítích, kde sdílí své hudební a umělecké projekty.

Foto: Instagram

Jonathan Lipnicki (Ray Boyd) – Jerry Maguire (1996)

Jonathan Lipnicki, který se proslavil rolí malého chlapce v filmu Jerry Maguire, pokračoval v herecké kariéře a objevil se v několika nezávislých filmech. Kromě herectví se věnuje i produkci a je aktivní v charitativní činnosti.

Foto: Instagram

Matthew Lawrence (Chris Hillard) – Táta v sukni (1993)

Matthew Lawrence, kterého si pamatujeme jako Chris Hillarda z filmu Táta v sukni, zůstal věrný herecké kariéře. Objevil se v několika televizních seriálech a filmech a pokračuje v práci před kamerou.

Foto: Instagram

Lisa Jakub (Lydia Hillard) – Táta v sukni (1993)

Lisa Jakub, známá jako Lydia Hillard z filmu Táta v sukni, opustila herectví a věnuje se psaní. Napsala několik knih a článků o svém životě a zkušenostech v Hollywoodu, a dnes žije klidným životem mimo světla reflektorů.

Foto: Instagram

Noah Hathaway (Atreyu) – Nekonečný příběh (1984)

Noah Hathaway, který hrál Atreyu v Nekonečném příběhu, se věnuje herectví i dnes. Kromě toho je aktivní v oblasti bojových umění a má vlastní dojo, kde vyučuje karate.

Foto: Instagram

Nicholle Tom (Ryce) – Beethoven (1992)

Nicholle Tom, kterou si pamatujeme jako Ryce z filmu Beethoven, pokračovala v herecké kariéře a objevila se v mnoha televizních seriálech. Dnes se zaměřuje na hlasové herectví a propůjčuje svůj hlas různým postavám v animovaných seriálech.

Foto: Instagram

Giorgio Cantarini (Giosué) – Život je krásný (1997)

Giorgio Cantarini, který se proslavil rolí Giosué ve filmu Život je krásný, pokračoval ve studiu herectví a objevil se v několika italských filmech. Dnes se věnuje především divadlu a stále se aktivně podílí na hereckých projektech.

Foto: Instagram

Anna Chlumsky (Vada Sultenfuss) – Moje první láska (1991)

Anna Chlumsky, která hrála Vadu Sultenfuss v filmu Moje první láska, si po úspěchu filmu dala od herectví pauzu a vystudovala mezinárodní studia. Následně se vrátila k herectví a proslavila se rolí v seriálu Veep, za kterou získala několik nominací na ceny Emmy.

Foto: Instagram

Raven-Symoné (Olivia Kendall) – Cosby Show (1989-1992)

Raven-Symoné, kterou si pamatujeme jako malou Olivii z Cosby Show, se stala úspěšnou herečkou a zpěvačkou. Po Cosby Show získala vlastní seriál That’s So Raven a pokračovala v kariéře v zábavním průmyslu. Dnes se věnuje herectví, produkci a je aktivní na sociálních sítích.

Foto: Instagram

Madison Lintz (Sophia Peletier) – The Walking Dead (2010-2012)

Madison Lintz, která se objevila jako Sophia Peletier v seriálu The Walking Dead, pokračuje v herecké kariéře. Objevila se v několika televizních seriálech a filmech a stále pracuje v zábavním průmyslu.

Foto: Instagram

Je fascinující sledovat, jak se dětské hvězdy vyvíjely a jaké cesty si zvolily po svých raných úspěších. Mnoho z nich zůstalo v showbyznysu, zatímco jiní se rozhodli pro zcela odlišné kariéry. Jedno je jisté – jejich dětství v Hollywoodu bylo pouze začátkem jejich pestrých a mnohdy nečekaných životních cest.

DOPORUČUJEME

Védský zvěrokruh: Objevte svůj osud podle starodávné moudrosti

Védská astrologie, známá jako Jyothisha, nabízí jedinečný pohled na náš osud skrze dvanáct znamení zvěrokruhu. Od ohnivého Berana až po intuitivní Ryby, každé znamení...

15 Úžasných přírodních jevů, které musíte vidět!

Příroda nás nikdy nepřestane udivovat svou schopností vytvářet neuvěřitelné a neobvyklé jevy. Od zábavných tvarů hub až po nečekané útvary v ledu, tyto výjimečné...

Matka dvou dětí šokuje nezvyklými praktikami. Kojí i svého manžela, prý jí to prospívá

Už nevěděla kudy kam. Během období kojení mladší dcerky Adeliny, Jennifer Skiu postihl zánět mléčných žláz zvaný mastitida. Kvůli ucpaným mlékovodům ani nemohla dítě nakrmit. Nakonec si poradila svébytným způsobem.

Slavné páry, které obstály ve zkoušce času: Jak vypadají dnes

Vidět slavné osobnosti, které jsou stále zamilované, je povznášející. Vzhledem k tomu, že dlouhodobé vztahy mezi celebritami jsou vzácností, obdivujeme ty, kteří stále pevně...

Horoskop: Jak s Beranem, Býkem a Blížencem trávit dovolenou?

Každé znamení zvěrokruhu formuje osobnost a chování svého nositele. Zatímco Beran Beran si užije adrenalinové zážitky na festivalech a plážovém volejbalu, Býk Býk preferuje...

VIDEO: Ženě krokodýl v Zambii málem ukousl obě nohy, přesto se chce do země vrátit a postavit tam školu

Dramatický příběh osmnáctileté Amelie vhání slzy do očí. Ve vodě ji napadl hladový krokodýl, málem přišla o obě nohy. Až nyní udělala první kroky. Díky vážnému zranění se ale cítí silnější. Prý teď dokáže lépe pomáhat lidem.

DOPORUČUJEME

Matka dvou dětí šokuje nezvyklými praktikami. Kojí i svého manžela, prý jí to prospívá

Už nevěděla kudy kam. Během období kojení mladší dcerky Adeliny, Jennifer Skiu postihl zánět mléčných žláz zvaný mastitida. Kvůli ucpaným mlékovodům ani nemohla dítě nakrmit. Nakonec si poradila svébytným způsobem.