Reklama

Dějiny se třásly. Hráč nabídl 32 „mega“ za nůž do CSGO, majitel nabídku odmítl

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Počítačové hry a speciální předměty, které si do své oblíbené pecky může jakýkoliv hráč koupit? To je téma samo pro sebe. Čas od času se ale stane, že jsou lidé ochotní za rarity zaplatit neskutečné peníze. Od přepisu historie v CSGO dělilo svět jedno jediné „ano“, to ale nakonec bohužel nepřišlo.

Ten, kdo hraje nějakou hru, už se do této situace zřejmě dostal. Kamarád má skvělou zbraň, takže udělám všechno pro to, abych ji měl také. Hráči se nebojí za tzv. skiny do her utrácet velké peníze. A toho je teď důkazem i obchod, který se pekl ve světě Counter-Striku.

CSGO je nastíněná situace asi nejrozvinutější. Střelci vylepšují své postavy i účinkování ve hře zejména díky nožům. Těch je v „céesku“ několik stovek, možná i tisíc. Ty nejlepší mají velkou cenu, ani ta ale pro mnohé nepředstavuje nějakou větší překážku.

Za jedinečné nože se ale neplatí herní měnou, nýbrž tou opravdovou. Nejdražší „weapon“, který je ve hře možné sehnat, začíná cenově i na několika milionech českých korun. V průběhu předešlých měsíců a let k několika transferům došlo, ten největší ale bohužel nevyšel.

Šílených 32 milionů korun za věc do hry

Taková je cenovka, kterou majitel bohužel či bohudík odmítl. Šlo o nůž s názvem Karambit | Case Hardened (Blue Gem), který si majitel cení nad všechno na světě. Když se sběratelský předmět do hry dostal, stál zhruba 200 tisíc dolarů. Experti ale už tehdy věděli, že cena poroste.

Těchto nožů se totiž ve hře pohybuje pouhopouhých 11. Zmiňovaný majitel vlastní jeden z nich a nebyl se ho ochotný vzdát ani za 1,5 milionu dolarů, tedy asi 32 milionů korun. Jistojistě by šlo o největší obchod v historii hry.

Někteří nad jeho smýšlením kroutí hlavou, druzí ale vědí, že v budoucnu se cenovka Karambitu vyšplhá ještě výš. I tak je ale 32 milionů korun za nůž do hry pro smrtelníky nepředstavitelná cifra. Jen si představte, kolik jiných věcí by si za ně mohl dotyčný pořídit.

Vše nakonec zarazil majitel.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Astralis

Je rozhodnuto, PGL Major bude ve Švédsku. Tamní vláda dá zelenou...

Už jen měsíc a kus dělí fanoušky CSGO od největší akce roku. Dlouho se mluvilo o tom, kde vlastně PGL Major bude. Původně se mělo hrát ve Švédsku, pořadatelé ale dlouho nemohli s vládou najít společnou řeč. Jak to ale vypadá, konec dobrý, všechno dobré. V pořadí 16. major míří do Skandinávie.
"TENZ"

Zájem o Valorant stoupá. Bitvu mezi G2 a Sentinels sledovalo v...

Mnozí by si klidně mohli říct, že počítačové hry zajímají jen ty, kteří je hrají. Počty sledujících ale stoupají na streamovacích platformách raketovým tempem. Těch, kteří se živě dívali na zápas VCT v Berlíně, bylo přes 800 tisíc. Jde o slušný výkon, ještě navíc, když jde o Valorant, který se světu představil teprve v loňském roce.
Oleksandr "s1mple" Kostyliev

Top CS:GO hráč světa „s1mple“ dostal vlastní dokument, oslavuje 5 let...

Ukrajinská ikona světa CS:GO si vysloužila velkou poctu. K oslavě pěti let ve službách slavné organizace Natus Vincere se dočkal vlastního dokumentu, který mapuje jeho cestu.
FIFA 22

Vydání FIFY 22 se blíží. Lepší rating má Mbappé či Son,...

Už je to za rohem. Oficiální vydání nové edice fotbalového simulátoru s názvem FIFA už se kvapem blíží. Fanoušci si v kalendáři zaškrtávají datum 1. října. V tento den má FIFA 22 spatřit světlo světa. Několik novinek už ale tvůrci z EA vypustili do světa předem. Jako třeba nové ratingy hráčů.
RNG

Worlds skutečně míří na Island. Už známe i týmy, hrát se...

Světovým šampionát v oblíbené hře League of Legends se kvapem blíží. Před několika týdny proběhla médii zpráva o tom, že se turnaj přesune z Číny do Evropy. Diváci už se těšili na parádní podívanou v dojezdové vzdálenosti, to ale nakonec určitě neklapne. Worlds se bude konat stejně jako MSI na Islandu.
"Faker"

Vyhraj zlato a vyhneš se vojně, slyšel „Faker“. Na Asijských hrách...

O povinné vojenské službě v Jižní Koreji by mohla vyprávět řada sportovců a známých osobností. Zpěváci, golfisté, fotbalisté či olympionici. Ti všichni musejí bezpodmínečně narukovat. Omluvu dostávají jen někteří za mimořádné výkony a služby státu. A v to teď doufá i „Faker“.
Reklama

11 KOMENTÁŘE

  1. AŽ SE PROBUDÍ SPÁČI U KOMPLŮ ,ŽE JIM UMŘELI RODIČE A NEMÁ JE KDO ŽIVIT ,SMRAD MRTVOL SE ROZLINE PO POKOJÍCH ,KANALIZACE NEPOJEDE,PITNÁ VODA NEBUDE,REGÁLY PRÁZDNÝ A POLE NEOBDĚLANÝ ,PAK UŽ BUDE POZDĚ A ĎÁBEL SE ŘECHTÁ UŽ TEĎ…..

    • Pokud nechápete cenu virtuálních předmětů tak prosím nic nepište.
      Myslím si, že sám něco sbíráte co pro vás má význam, samozřejmě tito lidé to mají jako práci (koupí pixel pod cenou a prodají za více) nebo investici (která je samozřejmě hodně nebezpečná)

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama