Reklama

Chrissy Teigen zpytuje svědomí: Byla jsem troll, tečka. Je mi to moc líto

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Americká modelka Chrissy Teigen porušila měsíční ticho na sociálních sítích, aby se na Twitteru omluvila za kyberšikanu několika lidí. V blogovém příspěvku se Teigen zamyslela nad „drtivou tíhou lítosti nad tím, co jsem v minulosti řekla“.

Modelka v květnu zveřejnila sérii tweetů, v nichž se omlouvala televizní osobnosti Courtney Stodden, která ji obvinila z šikany na sociálních sítích. Stodden, kteří v dubnu oznámili, že se identifikují jako nebinární a budou užívat zájmena oni/jejich, v jednom z rozhovorů uvedli, že jim Teigen mimo jiné psala: „Nemůžu se dočkat, až umřeš.“ Omluvu přesto přijali. Vyjádřili však pochybnosti nad tím, nakolik jsou slova modelky upřímná. Podle Stodden může jít jen o pokus o nápravu reputace.

Ve svém nejnovějším příspěvku na blogu Teigen uvedla, že soukromě oslovuje lidi, které v minulosti urazila. Konkrétní osoby však nezmínila.

„Pro mé dřívější hrozné tweety prostě neexistuje žádná omluva,“ napsala Teigen, manželka zpěváka Johna Legenda. „Byla jsem troll, tečka. A je mi to moc líto,“ dodala na Twitteru.

„Šla jsem na Twitter, abych se pokusila získat pozornost a předvést to, o čem jsem v té době věřila, že je drsný, chytrý a neškodný vtip,“ pokračovala modelka. „Ve skutečnosti jsem byla nejistá, nezralá, a to ve světě, kde jsem si myslela, že musím zapůsobit na cizí, aby mě přijali,“ uvedla Teigen.

Chrissy Teigen má v současné době 13,5 milionu sledujících na Twitteru a 35 milionů na Instagramu, kde rovněž sdílela odkaz na svůj příspěvek na blogu.

Teigen se fanouškům omluvila, odpuštění nežádá

Podle svých slov neusiluje o soucit a „už není osobou, která psala ty hrozné věci“ od doby, kdy se vdala, má děti a dochází na terapii.

„Všichni jsme víc než naše nejhorší chvíle,“ napsala Teigen. „Nebudu žádat o vaše odpuštění, jen o trpělivost a toleranci,“ uzavřela modelka.

V roce 2011 posílala tehdy 25letá Teigen zprávy na Twitteru v té době 16leté Stodden s výzvami k sebevraždě. Během tohoto období se Stodden proslavila jako dospívající nevěsta herce Douga Hutchisona, kterému bylo 50 let, když se vzali, připomněla stanice BBC. V roce 2020 se rozvedli.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Komička Kathy Griffin bojuje s rakovinou plic, čeká ji operace
Americká herečka Kathy Griffin v pondělí oznámila, že má rakovinu plic. Je to jen několik let poté, co si komička oholila hlavu jako výraz solidarity se svou sestrou, která tehdy podstupovala chemoterapii.
Zpěvačka Billie Eilish
Americká zpěvačka Billie Eilish v nedávném rozhovoru otevřeně promluvila o vnitřních bojích, které svádí ve vztahu ke svému tělu. V interview na propagaci svého nového alba Happier Than Ever se devatenáctiletá popová hvězda rozpovídala o tom, jak vnímá své tělo a jaký vliv mají na její pocity sociální sítě.

2 KOMENTÁŘE

  1. „… televizní osobnosti Courtney Stodden, KTERÁ ji obvinila z šikany na sociálních sítích. Stodden, KTEŘÍ v dubnu oznámili, že se identifikují jako nebinární a budou užívat zájmena oni/jejich …“

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama