Více
  16.6 C
  Czech
  Středa, 10 srpna, 2022

  Boombl4 se snaží očistit z obvinění z užívání drog

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Videonahrávku Kirilla „Boombl4“ Michajlova, který údajně užívá mefedron, silný stimulant často srovnávaný s kokainem a extází, 8. června na internet umístila jeho bývalá manželka Angelika „LiQueen“ Michajlovová.

  Uniklé video a jeho příběh

  LiQueen na svém účtu na Telegramu zveřejnila několik příspěvků, v nichž nejprve uvedla, že se s Boombl4, bývalým herním lídrem týmu CS:GO Natus Vincere, rozvedla. Poté uvedla, že Boombl4 je podle strojového překladu závislý na mefedronu, a údajně zveřejnila jeho intimní fotografii i video.

  Po úniku materiálu Boombl4 potvrdil, že se s manželkou rozvedl a že je vydírán. „Dnes jsem se rozvedl s manželkou a byl jsem vydírán různými fotkami/videy a také obrovským množstvím falešných informací. Brzy budu podávat žaloby za pomluvu. Moc děkuji všem za podporu a pochopení v pro mě těžké době,“ uvedl v příspěvku na Twitteru.

  Ruský hráč CS:GO požádal LiQueen o ruku v oficiálním přímém přenosu PGL Stockholm Major v listopadu 2021. Krátce poté, co NAVI ve velkém finále porazili G2. Sňatek byl středem kontroverze od dubna 2022. LiQueen v tu dobu na sociálních sítích zveřejnila fotografii s ruskou vlajkou namalovanou na tváři. To vypadalo jako gesto podpory Ruska uprostřed invaze na Ukrajinu.

  Společnost Natus Vincere se s hráčem rozloučila kvůli vysokým reputačním rizikům 28. května, několik dní po skončení PGL Antwerp CS:GO Major.

  Po těchto příspěvcích a reakci veřejnosti na ně vydal Boombl4 prohlášení. V něm se omlouvá za dlouhé mlčení o všem, co se děje, a za nevhodné publikace jeho ženy Liky. V tomto prohlášení také připustil, že on a organizace se rozhodnou, co bude dál po skončení PGL Antwerp Major.

  Ukrajinská organizace NAVI veřejně prohlásila, že nebude spolupracovat s hráči, kteří žijí v Rusku. Její generální ředitel ale už v březnu přiznal, že tři ruští hráči na soupisce CS:GO ve složení Boombl4, Denis „electroNic“ Sharipov a Ilya „Perfecto“ Zalutskiy jsou ochotni přestěhovat se mimo Rusko. Není jasné, zda ochota přesunout se ovlivnila toto rozhodnutí. Ani se neobjevily žádné náznaky, že by zbylí dva hráči byli odstraněni.

  Pokus o očistu

  Po této kontroverzi se bývalý herní lídr divize CS:GO společnosti Natus Vincere podrobil testu, aby prokázal, že drogy neužívá.

  Na fotografii a také na screenu lékařského dokumentu, který Boombl4 zveřejnil 12. června na sociálních sítích, poskytl důkaz, který naznačoval, že je čistý od drog. „Jsem zcela čistý, všem děkuji za podporu,“ uvedl hráč na Twitteru.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS