Reklama
9.2 C
Czech
Sobota 4. dubna 2026
Protext ČTKAuto ESA otevřelo novou pobočku v Teplicích

Auto ESA otevřelo novou pobočku v Teplicích

Praha 21. října 2024 (PROTEXT) – Auto ESA, jeden z největších a nejvýznamnějších prodejců ojetých vozů v České republice, otevřel novou pobočku v Teplicích. Tato expanze je součástí dlouhodobé strategie společnosti přiblížit se zákazníkům a nabídnout kvalitní a prověřené vozy širšímu spektru zájemců na severu Čech.

Nová pobočka v Teplicích, která se nachází na strategicky výhodné adrese u Masarykovy třídy, hlavní spojnice mezi Teplicemi a Ústím nad Labem. Teplická pobočka Auto ESA sídlí v ulici Srbická v Teplicích. Otevření pobočky přináší do oblasti Ústeckého kraje nejen široký výběr vozidel, ale také kvalitní služby v oblasti financování, pojištění a záručních programů.

Široká nabídka kvalitních ojetých vozů

Na nové pobočce Auto ESA Teplice najdou zákazníci až 300 prověřených ojetých vozů různých značek, modelů a cenových kategorií. Nabídka zahrnuje jak cenově dostupná auta pro běžné uživatele, tak i vozy vyšší třídy pro náročnější klientelu. Všechny nabízené vozy prošly přísnou technickou kontrolou a prověřením původu, aby bylo zajištěno, že zákazníci dostanou auto ve špičkovém stavu.

„Rozšíření naší působnosti do Teplic je logickým krokem v naší snaze přiblížit se zákazníkům v severních Čechách,“ říká Filip Kučera, ředitel marketingu Auto ESA. “Teplice jsou pro nás velmi atraktivním trhem a jsme přesvědčeni, že naše pobočka zde uspokojí poptávku po spolehlivých ojetých vozech v tomto regionu.”

Komplexní služby pro zákazníky

Jedním z hlavních cílů Auto ESA je poskytovat zákazníkům nejen kvalitní vozy, ale také komplexní služby, které zahrnují financování, pojištění a poprodejní péči. Na pobočce v Teplicích budou mít zákazníci možnost využít financování nákupu vozu prostřednictvím úvěru za výhodných podmínek, což umožní flexibilní plánování rodinného rozpočtu.

Navíc Auto ESA nabízí možnost sjednat přímo na místě povinné ručení i havarijní pojištění, což zákazníkům výrazně usnadňuje celý proces pořízení vozu. Pobočka také poskytne možnost využít záruky na mechanické části vozu a další záruční programy, které chrání kupující před nečekanými náklady v budoucnosti.

„Zákazníci mohou také využít možnosti protiúčtu, tedy výměny vozu za zvýhodněných podmínek, případně čistě prodeje svého vozu při převzetí všech záruk ze strany Auto ESA vůči novému majiteli,“ doplňuje Kučera.

Lokální přínos a nové pracovní příležitosti

Otevření pobočky v Teplicích má nejen přínos pro potenciální zákazníky ze severu Čech, ale přináší také nové pracovní příležitosti. Auto ESA zde vytvořila zhruba 15 nových pracovních míst v různých pozicích – od prodejců, přes techniky až po administrativní personál. Společnost tímto krokem podporuje lokální ekonomiku a přispívá k rozvoji zaměstnanosti v regionu.

„Tím, že otevíráme pobočku v Teplicích, nejen že zvyšujeme dostupnost našich služeb, ale také přispíváme k ekonomickému rozvoji města,“ dodává Filip Kučera.

 

O Auto ESA: Společnost AutoESA a.s. se jako vlastník sítě autobazarů zabývá nákupem, prodejem a zprostředkováním prodeje ojetých osobních a užitkových automobilů. Zajišťuje také finanční a pojišťovací služby a poskytuje technické zázemí pro kontroly a opravy vozů. Auto ESA jako první a jediný prodejce ojetých vozů v ČR získal certifikaci od společnosti TÜV NORD Czech. Více info na www.autoesa.cz.

 

 

Reklama

Doporučujeme

Izrael útočil v Libanonu, kde zničil další most přes řeku Lítání

Izraelská armáda v noci na dnešek zahájila další vlnu vzdušných úderů na Libanon. Z bejrútského jižního předměstí Dahíja byly hlášeny nejméně dvě exploze, píše agentura AFP. Izraelské letectvo útočilo také v údolí Bikáa na jihovýchodě Libanonu. Izraelská armáda dnes odpoledne také vyzvala k evakuaci více částí města Súr (či také Tyr) na jihu Libanonu. Izrael uvedl, že útočí proti cílům spojeným s militantním hnutím Hizballáh.

Posádka mise Artemis II překonala polovinu trasy mezi Zemí a Měsícem

Posádka lodi Orion překonala polovinu trasy mezi Zemí a Měsícem. S odvoláním na americký Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) to dnes ráno napsala agentura AFP. Čtyři astronauti mise Artemis II budou první posádkou, která proletí kolem Měsíce od roku 1972. NASA mezitím zveřejnil první snímky Země, které pořídili členové této výpravy.

Papež na Velký pátek nesl kříž u Kolosea, mluvil se Zelenským a Herzogem

Papež Lev XIV. na Velký pátek absolvoval u Kolosea obvyklou křížovou cestu. Na rozdíl od svých předchůdců nesl hlavní symbol křesťanství po celou cestu, uvedly agentury. Doprovázející texty připomněly utrpení ve světě i odpovědnost lidí vůči svým bližním a před bohem. Papež dnes jednal také s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským a izraelskou hlavou státu Jicchakem Herzogem, uvedl Vatikán.

V Perském zálivu se zřítil druhý letoun USA, pilot byl zachráněn

V Perském zálivu se dnes zřítil druhý americký bojový letoun, jeho pilot byl zachráněn, napsal deník The New York Times (NYT) s odkazem na dva americké zdroje. Íránská státní média začala následně tvrdit, že stroj sestřelila íránská protivzdušná obrana.

Írán pokračuje v popravách lidí spojovaných s opozicí

Írán v sobotu popravil dva muže, které spojoval s opoziční organizací Lidoví modžáhedové Íránu. Tamní média uvedla, že byli odsouzeni kvůli vazbám na tuto skupinu a kvůli ozbrojeným útokům. Popravy přišly jen několik dní po dalších podobných případech.

Íránský útok na ambasádu USA byl vážnější, než se uvádělo

Íránský dronový útok na americkou ambasádu v Saúdské Arábii způsobil výrazně větší škody, než se původně uvádělo. Úder zasáhl i zabezpečené části komplexu a vyvolal rozsáhlý požár. Incident tak ukazuje, že Teherán dokáže zasáhnout i silně chráněné cíle.

Kuba kvůli tlaku Spojených států propustí přes 2000 vězňů

Kubánská vláda ve čtvrtek oznámila, že propustí 2 010 vězňů. Jde o největší podobný krok za poslední roky, který přichází v době rostoucího tlaku ze strany administrativy amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Oběžná dráha kolem Země se zaplňuje a rizika rostou

Vesmír kolem Země se rychle mění. Z prostoru, který byl ještě donedávna téměř prázdný, se stává stále hustěji zaplněná oblast plná satelitů a další techniky. Odborníci přitom upozorňují, že tahle nová vesmírná závodní dráha není jen technická nebo geopolitická otázka. Stále víc se mluví i o dopadech na životní prostředí.

Francouzská loď proplula Hormuzským průlivem

Francouzská kontejnerová loď skupiny CMA CGM proplula Hormuzským průlivem. Jde o první plavidlo francouzského vlastníka, které tudy projelo od chvíle, kdy na konci února začala válka.

Nový americký granát zabíjí tlakovou vlnou

Americká armáda představila po téměř šedesáti letech nový smrtící ruční granát. Nová zbraň s označením M111 má být určená hlavně pro boj ve městech a uzavřených prostorech, kde má oproti dosud používaným granátům snížit riziko vedlejších škod.

Prezidenti Francie a Koreje chtějí spolupracovat na otevření Hormuzského průlivu

Francouzský prezident Emmanuel Macron se dnes v Soulu se svým jihokorejským protějškem I Če-mjongem dohodl, že budou spolupracovat na znovuotevření Hormuzského průlivu a zmírnění světové ekonomické nejistoty způsobené válkou na Blízkém východě. Napsala to agentura AP. Válku zahájily 28. února Izrael a USA údery na Írán, který mimo jiné blokuje tuto vodní cestu.

Tesle se hromadí neprodané elektromobily

Tesla má za sebou kvartál, který na první pohled nevypadá špatně, ale při bližším pohledu odhaluje nový problém. Automobilka v prvních třech měsících roku vyrobila výrazně víc aut, než kolik jich dokázala dodat zákazníkům. Na skladech a odstavných plochách jí tak zůstalo přes 50 tisíc neprodaných elektromobilů, nejvíc v historii firmy.

Situace na frontě je pro Ukrajinu nejlepší za deset měsíců, řekl Zelenskyj

Situace na frontě ve válce s Ruskem je pro Ukrajinu nejlepší za deset měsíců. Dnes to podle agentury Reuters řekl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Ukrajinské síly podle něho minulý měsíc zmařily ruskou ofenzívu.

Írán zasáhl ropnou rafinérii v Kuvajtu, v plynárenském zařízení v Emirátech hoří

Íránské bezpilotní letouny dnes zaútočily na kuvajtskou ropnou rafinérii Mína al-Ahmadí, kde vypuklo několik požárů. Íránský útok v zemi také poškodil část elektrárny a odsolovacího zařízení, zatímco plynárenské zařízení ve Spojených arabských emirátech (SAE) muselo kvůli dopadům trosek pozastavit provoz, napsaly tiskové agentury a média.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama