Více
  0.8 C
  Czech
  Pátek 3. února 2023

  American Express otevírá na mezinárodním letišti v San Franciscu salonek Centurion o rozloze 16 000 metrů čtverečních

  San Francisco (USA) 1. ledna 2023 (PROTEXT/BusinessWire) –

  Salonek je dvakrát větší a nabízí nové menu od šéfkuchaře Raviho Kapura nominovaného na cenu Jamese Bearda a vína z místních zdrojů, která vybírá ředitel Centurion Lounge Wine Anthony Giglio.

  Společnost American Express (NYSE:AXP) dnes znovu otevřela nově rozšířený salonek Centurion Lounge na mezinárodním letišti v San Franciscu (SFO). Salonek o rozloze 16 000 metrů čtverečních je nyní téměř dvojnásobně větší a nabízí více míst k sezení, další bar se speciálními vinnými lety, jejichž kurátorem je sommelier a ředitel Centurion Lounge Wine Anthony Giglio, a nové menu od šéfkuchaře sanfranciského Liholiho Yacht Clubu Raviho Kapura.

  Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20221231005003/en/

  „Jsme nadšeni, že můžeme vstoupit do nového roku otevřením našeho salonku Centurion Lounge na mezinárodním letišti v San Franciscu,“ uvedl Pablo Rivero, viceprezident a generální ředitel divize Global Lounge Experiences. „Tento dobře vybavený salonek s výjimečným jídlem, vínem a uměním inspirovaným severní Kalifornií je navržen tak, aby se v něm držitelé členských karet cítili svěží a připravení na cesty.“

  Salonek Centurion na letišti SFO bude nyní disponovat větším prostorem pro oprávněné držitele členských karet, včetně dvou vináren a kaváren, dalších toalet, soukromých telefonních místností, několika soukromých pracovních míst a dalších prostor. Salonek se nachází v terminálu 3 v mezipatře.

  VÍNO Z MÍSTNÍCH ZDROJŮ(1)

  V salonku bude k dispozici nový bar, kde si hosté mohou vychutnat speciální vinné lety s důrazem na čtyři regionální vína, jejichž kurátorem je renomovaný odborník na víno Anthony Giglio. Nový bar doplňuje stávající vinnou stěnu, kde mohou hosté ochutnat vína z celé Kalifornie. Vinné lety se budou sezónně obměňovat, počínaje dnešním letem se Sonoma Chardonnay a letem s Napa Valley Cabernet Sauvignon:

  Sonoma Chardonnay Flight

  ● Gundlach Bundschu Sonoma Coast Chardonnay 2020

  ● Head High Sonoma County Chardonnay 2021

  ● Sonoma Cutrer Les Pierres Sonoma Valley Chardonnay 2019

  ● Walt Sonoma Coast Chardonnay 2019

  Napa Cabernet Sauvignon Flight

  ● Emblem Napa Valley Cabernet Sauvignon 2019

  ● Miner Emily’s Cuvee Napa Valley Cabernet Sauvignon 2018

  ● The Critic Napa Valley Cabernet Sauvignon 2019

  ● Twenty Rows Napa Valley Reserve Cabernet Sauvignon 2020

  „Protože je San Francisco celosvětově známé pro svá vína světové úrovně, je nabídka vín v Centurion Lounge na mezinárodním letišti v San Franciscu plně zaměřena na vyzdvihování místních kalifornských hroznů,“ řekl Anthony Giglio, sommelier a ředitel Centurion Lounge Wine. „Jsem nadšený, že v naší vůbec první nabídce letů s vínem můžeme představit dvě z nejznámějších a nejznámějších amerických vinařských oblastí – Sonoma a Napa Valley.“

  ZVÝŠENÁ ÚROVEŇ STOLOVÁNÍ A DESIGNU

  Salonek nabídne nové sezónní menu, které oslavuje dodavatele z oblasti Bay Area od šéfkuchaře Liholiho Yacht Clubu Raviho Kapura. Tento šéfkuchař, který se narodil na Havaji a byl nominován na cenu Jamese Bearda, bude v Centurion Lounge na letišti SFO pokračovat ve své jedinečné práci a nabídne pokrmy inspirované svým rodokmenem a rodinnými vzpomínkami, včetně kuřecích stehen marinovaných v kochujangu, polévky z divoké rýže a kokosu a baby mrkve glazované černým octem a medem.

  Spotřebitelé při cestování v letištních saloncích oceňují prémiové možnosti stravování. Nedávný průzkum Amex Trendex* ukázal, že většina respondentů (64 %) uvedla, že prémiová nabídka jídel a nápojů je jejich oblíbenou součástí letištních salonků.

  V salonku budou k vidění dvě zakázkové tapety od podlahy ke stropu od abstraktní umělkyně Tracie Cheng a nový design interiéru, který čerpá z místních vinic, krajiny a ikonické mlhy San Francisca pro pocit relaxace hostů.

  BEZKONKURENČNÍ PŘÍSTUP

  American Express Global Lounge Collection™, která nabízí více salonků než kterýkoli jiný vydavatel kreditních karet na trhu a je jediným vydavatelem kreditních karet s vlastním salonkem na letišti SFO, je jen jedním z mnoha způsobů, jak American Express podporuje držitele členské karty na jejich cestách. Společnost American Express pokračuje v rozšiřování sítě salonků Centurion prostřednictvím nových míst a rozšiřování stávajících salonků. Společnost American Express oznámila plány na otevření nových salonků na Reaganově národním letišti (DCA) ve Washingtonu, D.C. a na letišti Hartsfield-Jackson v Atlantě (ATL) v roce 2023, resp. 2024.

  *AMEX TRENDEX METODIKA

  Tento online průzkum společnosti Amex Trendex byl proveden ve dnech 4. – 7. listopadu 2022 na vzorku 2000 dospělých s „>HHI> 70k+, kteří alespoň jednou ročně cestují letadlem. Rozhovory byly prováděny online. Výsledky celého průzkumu mají chybu plus minus 2procentní body.

  O SPOLEČNOSTI AMERICAN EXPRESS

  American Express je celosvětově integrovaná platební společnost, která poskytuje zákazníkům přístup k produktům, informacím a zkušenostem, které obohacují život a přispívají k obchodnímu úspěchu.

  Více informací najdete na stránkách americanexpress.com a spojte se s námi na facebook.com/americanexpress, instagram.com/americanexpress, linkedin.com/company/american-express, twitter.com/americanexpress a youtube.com/americanexpress.

  Klíčové odkazy na produkty, služby a informace o udržitelnosti společnosti: osobní karty, firemní karty a služby, cestovní služby, dárkové karty, předplacené karty, služby pro obchodníky, Accertify, Kabbage, Resy, firemní karty, služební cesty, rozmanitost a inkluze, korporátní udržitelnost a environmentální, sociální a vládní zprávy.

  O CENTURION LOUNGE

  Centurion Lounge je charakteristickým programem salonků v rámci širší kolekce American Express Global Lounge Collection, která zahrnuje přístup do American Express Centurion Lounge, mezinárodních salonků American Express, Delta Sky Club® pro členy s kartou Delta, Priority Pass™ Select Lounge po registraci, Airspace Lounge, MAG U.S. Escape Lounges a Plaza Premium Lounges – celkem více než 1400 salonků ve 140 zemích a stále přibývají. Oprávnění členové mohou najít salonek na webu Global Lounge Collection nebo pomocí aplikace American Express®. Mohou se také přihlásit do vybraných salonků Centurion prostřednictvím mobilního odbavovacího nástroje v aplikaci American Express® App.

  O MEZINÁRODNÍM LETIŠTI SAN FRANCISCO

  SFO je nadšeno, že může přivítat cestovatele zpět na oblohu s letištním zážitkem s bezproblémovým přístupem, promyšleným vybavením, udržitelným designem a inspirativními uměleckými díly a exponáty.

  Aktuální informace o odletech a příletech, mapy letiště a podrobnosti o nakupování, stravování, kulturních výstavách, pozemní dopravě a další informace najdete na adrese www.flysfo.com. Sledujte nás na twitter.com/flysfo a facebook.com/flysfo.

  Zdroj: American Express Company

  SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ

  1 – Pro konzumaci alkoholických nápojů musí dosahovat zákonem stanovený věk. Pijte prosím zodpovědně.

  Zobrazit zdrojovou verzi na webu businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20221231005003/en/

  Kontakty:

  AMERICAN EXPRESS

  Ali Barlow

  [email protected]

  Zdroj: American Express Company

  ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

  Sledujte nás na sítích

  Kupovat umí, prodávat ne. Chelsea komicky zhatila Paříži přesun hvězdy

  Ještě před začátkem letošní sezony viselo nad londýnskou Chelsea několik otazníků. Letitý mecenáš Roman Abramovič musel kvůli válce na Ukrajině opustit Velkou Británii a svůj milovaný klub, do majitelského křesla se posadil Todd Boehly. A začaly se dít velké věci. Více však na přestupovém trhu než na hřišti.

  Putin při výročí bitvy u Stalingradu tvrdil, že Rusko ohrožují německé tanky

  Ruský prezident Vladimir Putin dnes prohlásil, že jeho zemi "opět" ohrožují německé tanky. Podle tiskových agentur to pronesl během proslovu ve Volgogradu u příležitosti 80. výročí vítězství Sovětského svazu v bitvě u Stalingradu nad armádou nacistického Německa. Putin tak reagoval na nedávné rozhodnutí Berlína poskytnout tanky Leopard 2 německé výroby Ukrajině, aby se mohla bránit současné ruské vojenské agresi. Rusko téměř před rokem zaútočilo na sousední zemi a rozpoutalo tím největší pozemní konflikt v Evropě od druhé světové války.

  EU slibuje vycvičit dvakrát více ukrajinských vojáků, přispěje na odminování

  Evropská unie vycvičí dalších 15.000 ukrajinských vojáků - celkem tedy 30.000 - a poskytne Ukrajině vybavení a výcvik v hodnotě 25 milionů eur, aby země kvůli ochraně životů civilistů mohla očistit území zamořené minami, ohlásil šéf unijní diplomacie Josep Borrell po dnešním jednání s ukrajinským premiérem Denysem Šmyhalem.

  Hodnota akcií společnosti Meta vzrostla o téměř 20 procent. Zuckerberg očekává úspěšné první čtvrtletí

  Šéf společnosti Meta Mark Zuckerberg prohlásil letošní rok "rokem efektivity". Firma si proto dala za cíl v následujících měsících omezit své výdaje. Loni totiž její příjmy začaly poprvé v historii klesat. Přesto v prosinci vzrostl počet denních uživatelů Facebooku na dvě miliardy. Hodnota akcií firmy tak vzápětí stoupla o téměř 20 procent.

  NEJNOVĚJŠÍ

  I nižší úrovně znečištění ovzduší časem způsobují deprese, zjistili vědci

  Nová studie britských vědců našla spojitost mezi špatným duševním zdravím a znečištěním ovzduší. Politiky nabádá ke snížení zákonných horních limitů znečištění. Přesahují totiž globální doporučení Světové zdravotnické organizace (WHO).

  Kupovat umí, prodávat ne. Chelsea komicky zhatila Paříži přesun hvězdy

  Ještě před začátkem letošní sezony viselo nad londýnskou Chelsea několik otazníků. Letitý mecenáš Roman Abramovič musel kvůli válce na Ukrajině opustit Velkou Británii a svůj milovaný klub, do majitelského křesla se posadil Todd Boehly. A začaly se dít velké věci. Více však na přestupovém trhu než na hřišti.

  Putin při výročí bitvy u Stalingradu tvrdil, že Rusko ohrožují německé tanky

  Ruský prezident Vladimir Putin dnes prohlásil, že jeho zemi "opět" ohrožují německé tanky. Podle tiskových agentur to pronesl během proslovu ve Volgogradu u příležitosti 80. výročí vítězství Sovětského svazu v bitvě u Stalingradu nad armádou nacistického Německa. Putin tak reagoval na nedávné rozhodnutí Berlína poskytnout tanky Leopard 2 německé výroby Ukrajině, aby se mohla bránit současné ruské vojenské agresi. Rusko téměř před rokem zaútočilo na sousední zemi a rozpoutalo tím největší pozemní konflikt v Evropě od druhé světové války.

  EU slibuje vycvičit dvakrát více ukrajinských vojáků, přispěje na odminování

  Evropská unie vycvičí dalších 15.000 ukrajinských vojáků - celkem tedy 30.000 - a poskytne Ukrajině vybavení a výcvik v hodnotě 25 milionů eur, aby země kvůli ochraně životů civilistů mohla očistit území zamořené minami, ohlásil šéf unijní diplomacie Josep Borrell po dnešním jednání s ukrajinským premiérem Denysem Šmyhalem.