Joe Jonas znovu rozjel debaty o tom, jestli už není oficiálně zadaný. Na Instagramu sdílel fotky z běžného dne a právě jedna z nich stačila k tomu, aby se internet chytil a začal spekulovat.
Nejvíc se řeší detail, na kterém jsou vidět jeho boty a vedle nich dámské nohy v jehlových lodičkách. Fanoušci si z toho vydedukovali, že by vedle Jonase mohla být Tatiana Gabriela, se kterou je už několik měsíců spojován. Potvrzení od něj nepadlo, ale fanoušci si to vyložili po svém.
Spekulace kolem Tatiany Gabriely se ale táhnou už delší dobu a tenhle detail je spíš jen další střípek do skládačky, kterou si internet skládá průběžně. Každá drobnost pak působí jako „důkaz“, i když může jít klidně o náhodu nebo momentku bez záměru.
Pozornost k ní navíc zesílila i tím, že se objevila ve videoklipu k písni Bad Bunny. V kombinaci s tím, jak opatrně Jonas pracuje se soukromím, to fanouškům dává prostor číst mezi řádky a doplňovat si vlastní verzi příběhu.
K tomu se přidávají i starší náznaky z jeho okolí, že to má být vážnější než jen pár randíček. V podobných historkách se opakuje linka o nenápadných setkáních v Los Angeles a o tom, že spolu postupně trávili čas i jinde. A protože Jonas má dvě malé dcery, každý signál o tom, kdo se pohybuje v jeho blízkosti, automaticky vyvolává větší pozornost a víc emocí.
Z jeho strany zatím nejvíc mluví právě ta „tichá“ komunikace na sítích. Žádná velká prohlášení, jen drobné stopy, které část lidí bere jako potvrzení a část jako přehnané čtení detailů. Ať už je realita jakákoli, funguje to spolehlivě.


