menu

15.8 C
Czech
Pondělí 20. května 2024

Útok na Roberta Fica: Výstřelů padlo několik, premiér utrpěl poranění břicha

Slovenský premiér Robert Fico byl ve středu postřelen, následně byl převezen do nemocnice. K útoku došlo před domem kultury ve městě Handlová, kde právě zasedala vláda. K incidentu došlo poté, co šel premiér pozdravit přihlížející. Podle Denníku N padlo několik výstřelů. Podezřelý byl okamžitě zadržen policií, která následně uzavřela okolí a evakuovala kulturní dům.

Rodri z City vysvětluje, proč Arsenalu chybí mentalita potřebná k vítězství v Premier League

Manchester City získal čtvrtý titul v Premier League v řadě díky velkolepému vítězství nad West Hamem a upevnil si tak pozici jednoho z fotbalových velikánů pod vedením Pepa Guardioly. Záložník City Rodri přičítá tento historický úspěch jedinečné mentalitě a hladu po úspěchu, což jsou vlastnosti, které tým odlišují od jeho konkurentů, zejména Arsenalu. Navzdory silné sezóně Arsenalu Rodri poukázal na jeho mentalitu jako na důvod, proč neuspěl, a ukázal tak, jak zásadní roli hraje psychická odolnost při dosahování úspěchů v nejvyšší soutěži.

zuMedia Inc. spouští revoluční reklamní a vysílací platformu s cílem využít výnosy z reklamy k podpoře nové rovnováhy bohatství

Sledujte nás na sítích

New York (USA) 12. dubna 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost zuMedia Inc. dnes oficiálně oznámila spuštění portálu Backskin.com s vlastním softwarem, který má potenciál přinést do americké pokladny značné množství financí.

Reklama

Backskin je revoluční služba umožňující jakékoli platformě sociálních médií nabízet zpeněžení prostoru za profilovými obrázky členů. Inzerentem může být kdokoli a kdokoli také může vydělávat, pokud umožní inzerentům, aby prezentovali své sdělení, reklamu nebo pořad jednoduchým přihlášením do služby Backskin. Tajný recept v technologii, která čeká na udělení patentu, přináší nástroj pro spravedlivé a rovnoměrné generování příjmů pro obě platformy i příslušného vlastníka každé profilové stránky (sociální sítě, e-commerce, mobilní sítě atd.).

Tento neotřelý nosič online reklamy chce nabídnout nový obchodní model, který rozšiřuje spektrum potenciálních reklamních příležitostí a vytváří zdroje příjmů s nízkými náklady. Zároveň má za cíl v celosvětovém měřítku posílit postavení běžných uživatelů sociálních sítí připravením cesty pro spravedlivé a rovnocenné sdílení příjmů z reklamy a poskytnutím větší kontroly nad jejich profily, a to hned několika způsoby: tím, že si sami zvolí, zda a jakou reklamu chtějí na svých profilech umístit; tím, že vytvoří nové zdroje příjmů nejen pro tvůrce obsahu sociálních sítí, ale pro každého z nás; a tím, že zcela sám o sobě demokratizuje sektor online reklamy, vysílání a internetu.

Z reklamy Backskin může profitovat kdokoli. Platformy získávají další příjmy z reklamy. Uživatelé platforem mohou zpeněžit mediální prostor Backskin s nemalým výdělkem. A konečně inzerenti mohou těžit z možnosti efektivněji vynakládat reklamní prostředky a účinněji cílit reklamu na přístupné publikum, což zajistí lepší alokaci prostředků a návratnost investic.

Uživatel služby Backskin může s minimálním úsilím a zanedbatelnými Backskin poplatky významně vydělat. Na jednoho uživatele v každém regionu denně připadá 8640 desetisekundových reklamních prostorů Backskin. Pokud si uživatel denně rezervuje pouze skromných 10 % z celkového počtu reklamních slotů Backskin z jednoho regionu při sazbě pouhý jeden dolar za slot, může ročně získat hrubý příjem přibližně 134.000 USD.

Reklama

Na internetu a v mobilních zařízeních je k dispozici nekonečné množství prostorů Backskin, díky čemuž se společnost Backskin Inc. stává první společností, která dokáže nasměrovat do americké a globální ekonomiky značné množství daňových prostředků.

Ačkoli DMDb.com je na scéně sociálních médií nováčkem a teprve se připravuje na své oficiální spuštění, služby pro pronájem reklamy a vysílání Backskin jsou na této platformě již na zkoušku k dispozici vzhledem k ambicím DMDb stát se novým zlatým standardem distribuce veškerých médií.

Díky tomu, že inzerenti nyní mohou zkoumat, cílit a vytvářet vlastní publikum, si společnost Backskin.com vytvořila cestu, jak se skutečně „trefit do černého“, pokud jde o personalizaci reklam a způsob, jakým je publikum a trhy přijímají a konzumují. Tento inovativní vývojový plán a proces umožňuje hlouběji oslovit cílové skupiny a zaměřit se na reklamní sdělení s cíleným zapojením a dobrovolnou účastí publika namísto vynucené.

Tvůrci Phyllis Jagerová a Barry Terach, hlavní investor Mark Cuban a vedoucí vývojový tým Backskin Salvatore Saccoccio, Jason Berlin, Daniel Terach, Mark Wegener, Korin Berlin, Nykiah Morgan, hlavní programátor Kishan Kachhadiya a právní ředitel Mark Rosenberg jsou přesvědčeni, že síla Backskin je prostředkem k ukončení přemrštěných nákladů na reklamu, nevhodného umisťování reklam, šíření misinformací a dezinformací prostřednictvím reklam, plýtvání prostředky na reklamu a nízké návratnosti investic, nuceného sledování nežádoucího reklamního obsahu, zneužívání uživatelů platformy na mnoha úrovních a jejich kupování a prodávání ze strany platforem a marketingových agentur.

Backskin.com a DMDb.com jsou jen dvěma zástupci nesčetné řady inovativních projektů z dílny jejich mateřské společnosti zuMedia Inc. Závazek zuMedia Inc. přinášet produkty a služby pro celkové zlepšení společnosti potvrzují mimo jiné iniciativy, jako je zábavný tiktokový profil fatSu, jehož videa lze shlédnout přes @HappenstanceManor (PJ), či připravované projekty, jako např. PropertyDuds, což je projekt zaměřený na transformaci realitního sektoru, nebo platforma Feudr, na níž se uživatelé mohou zapojit do debat na různá témata od globálních politických událostí až po osobní tipy do domácnosti.

Společným prvkem, který stmeluje celé portfolio projektů společnosti, je její hlavní závazek vyvíjet inovativní technologie, které vyrovnávají podmínky pro spotřebitele, přičemž zároveň podporují pocit hravosti a zábavy a poskytují příležitost věnovat podstatnou část jejích příjmů na podporu humanitárních cílů.

Pro více informací o společnosti zuMedia Inc. a jejích inovativních počinech navštivte její webové stránky na adrese www.zuinc.com. V případě dotazů nebo zájmu o další informace kontaktujte Phyllis Jagerovou na [email protected].

Video – https://mma.prnewswire.com/media/2384071/zuMedia_Inc_BACKSKIN_VIDEO.mp4 

 

 

 

Reklama
Reklama

Vybrali jsme pro vás

Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Prezidentem Dominikánské republiky se znovu stal Luis Abinader

Prezident Dominikánské republiky Luis Abinader obhájil podle neúplných výsledků nedělních voleb svůj mandát. Se ziskem přes 57 procent hlasů už v prvním kole prezidentských voleb jasně předstihl druhého v pořadí, exprezidenta Leonela Fernándeze, který získal 29 procent hlasů, uvedl dnes odpoledne dominikánský volební úřad. Fernández i třetí v pořadí Abel Martínez už uznali svou porážku, informovala agentura AFP.

Slovenský premiér Robert Fico je podle lékařů stabilizovaný a komunikuje

Slovenský premiér Robert Fico je po pokusu o atentát z minulého týdne ve stabilizovaném stavu a podrobuje se léčbě, informovali představitelé nemocnice F.D. Roosevelt v Banské Bystřici. Vzhledem k tomu, že se země potýká s následky střelby, byla zavedena zvýšená bezpečnostní opatření. Incident výrazně zvýšil politické rozpory a přiměl vládu i opozici k výzvě ke klidu a zodpovědné diskusi při zajištění bezpečnosti veřejnosti.

Prokurátor ICC žádá o zatykač na Netanjahua, Galanta a tři lídry Hamásu

Hlavní prokurátor Mezinárodního trestního soudu (ICC) Karim Khan dnes oznámil, že soud požádal o vydání zatykačů na lídry palestinského radikálního hnutí Hamás a představitele Izraele, včetně premiéra Benjamina Netanjahua, v souvislosti s jejich činností za sedm měsíců trvající války. Proti prokurátorovu oznámení vystoupili zástupci Izraele i Hamásu. Český premiér Petr Fiala návrh vydat zatykač na představitele izraelské demokraticky zvolené vlády spolu s vůdci islámské teroristické organizace Hamás označil za zcela nepřijatelný.

Zdravotní sestra shledána vinnou ze zabití holčičky, kterou připoutala obličejem dolů k sedacímu vaku

Manchesterská zdravotní sestra Kate Roughley byla odsouzena za neúmyslné zabití devítiměsíční Genevieve Meehan, známé jako Gigi, která se udusila poté, co byla více než hodinu a půl připoutána obličejem dolů k sedacímu pytli. K incidentu došlo v květnu 2022. Porota u manchesterského korunního soudu jednomyslně shledala Roughley vinnou poté, co si vyslechla několik znepokojivých podrobností o jejím chování k nemluvněti.

Íránský viceprezident Mochbar byl pověřen výkonem prezidentské funkce

Íránský duchovní vůdce ajatolláh Alí Chameneí dnes výkonem prezidentské funkce dočasně pověřil dosavadního viceprezidenta Mohammada Mochbara. Stalo se tak po pádu vrtulníku, který si vyžádal životy prezidenta Ebráhíma Raísího a ministra zahraničí Hosejna Amírabdolláhján. Toho ve funkci dočasně nahradí jeho dosavadní náměstek a jaderný vyjednávač Alí Bágherí Kaní. Chameneí rovněž po smrti politiků vyjádřil soustrast a vyhlásil pět dní státního smutku.

Julian Assange získal právo odvolat se proti vydání do USA

Dva soudci londýnského vrchního soudu povolili zakladateli WikiLeaks Julianu Assangeovi podat odvolání proti jeho vydání do Spojených států. Rozhodnutí přišlo poté, co Assangeovi obhájci tvrdili, že USA neposkytly dostatečné záruky, že jejich klient nebude v americkém procesu diskriminován kvůli své národnosti.

Ukrajina oznámila zničení všech 29 ruských dronů, kterými v noci útočilo Rusko

Ukrajinská protivzdušná obrana v noci na dnešek sestřelila všech 29 bezpilotních letounů, kterými na Ukrajinu útočilo Rusko. Informovalo o tom ukrajinské letectvo, podle něhož drony mířily na jih, střed i na západ Ukrajiny. Proti Charkovské oblasti na severu země ruská armáda vystřelila raketu Iskander-M. Výbuchy byly hlášeny z okolí Rusy okupovaného Luhansku na východě Ukrajiny.
Reklama

DOPORUČUJEME

ČTK připravila sérii videí o médiích, ověřování a dezinformacích

ČTK Connect ve spolupráci s Google News Initiative připravila před nadcházejícími volbami do Evropského parlamentu sedmidílnou sérii krátkých vzdělávacích videí Jak na média.Série, kterou...

Jak vznikají zprávy

První video ze série Jak na média, kterou připravila ČTK Connect ve spolupráci s Google News Initiative, se věnuje tomu, jak vznikají zprávy, které...
Reklama
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Prezidentem Dominikánské republiky se znovu stal Luis Abinader

Prezident Dominikánské republiky Luis Abinader obhájil podle neúplných výsledků nedělních voleb svůj mandát. Se ziskem přes 57 procent hlasů už v prvním kole prezidentských voleb jasně předstihl druhého v pořadí, exprezidenta Leonela Fernándeze, který získal 29 procent hlasů, uvedl dnes odpoledne dominikánský volební úřad. Fernández i třetí v pořadí Abel Martínez už uznali svou porážku, informovala agentura AFP.

Slovenský premiér Robert Fico je podle lékařů stabilizovaný a komunikuje

Slovenský premiér Robert Fico je po pokusu o atentát z minulého týdne ve stabilizovaném stavu a podrobuje se léčbě, informovali představitelé nemocnice F.D. Roosevelt v Banské Bystřici. Vzhledem k tomu, že se země potýká s následky střelby, byla zavedena zvýšená bezpečnostní opatření. Incident výrazně zvýšil politické rozpory a přiměl vládu i opozici k výzvě ke klidu a zodpovědné diskusi při zajištění bezpečnosti veřejnosti.

Prokurátor ICC žádá o zatykač na Netanjahua, Galanta a tři lídry Hamásu

Hlavní prokurátor Mezinárodního trestního soudu (ICC) Karim Khan dnes oznámil, že soud požádal o vydání zatykačů na lídry palestinského radikálního hnutí Hamás a představitele Izraele, včetně premiéra Benjamina Netanjahua, v souvislosti s jejich činností za sedm měsíců trvající války. Proti prokurátorovu oznámení vystoupili zástupci Izraele i Hamásu. Český premiér Petr Fiala návrh vydat zatykač na představitele izraelské demokraticky zvolené vlády spolu s vůdci islámské teroristické organizace Hamás označil za zcela nepřijatelný.

Zdravotní sestra shledána vinnou ze zabití holčičky, kterou připoutala obličejem dolů k sedacímu vaku

Manchesterská zdravotní sestra Kate Roughley byla odsouzena za neúmyslné zabití devítiměsíční Genevieve Meehan, známé jako Gigi, která se udusila poté, co byla více než hodinu a půl připoutána obličejem dolů k sedacímu pytli. K incidentu došlo v květnu 2022. Porota u manchesterského korunního soudu jednomyslně shledala Roughley vinnou poté, co si vyslechla několik znepokojivých podrobností o jejím chování k nemluvněti.

Íránský viceprezident Mochbar byl pověřen výkonem prezidentské funkce

Íránský duchovní vůdce ajatolláh Alí Chameneí dnes výkonem prezidentské funkce dočasně pověřil dosavadního viceprezidenta Mohammada Mochbara. Stalo se tak po pádu vrtulníku, který si vyžádal životy prezidenta Ebráhíma Raísího a ministra zahraničí Hosejna Amírabdolláhján. Toho ve funkci dočasně nahradí jeho dosavadní náměstek a jaderný vyjednávač Alí Bágherí Kaní. Chameneí rovněž po smrti politiků vyjádřil soustrast a vyhlásil pět dní státního smutku.

Julian Assange získal právo odvolat se proti vydání do USA

Dva soudci londýnského vrchního soudu povolili zakladateli WikiLeaks Julianu Assangeovi podat odvolání proti jeho vydání do Spojených států. Rozhodnutí přišlo poté, co Assangeovi obhájci tvrdili, že USA neposkytly dostatečné záruky, že jejich klient nebude v americkém procesu diskriminován kvůli své národnosti.

Ukrajina oznámila zničení všech 29 ruských dronů, kterými v noci útočilo Rusko

Ukrajinská protivzdušná obrana v noci na dnešek sestřelila všech 29 bezpilotních letounů, kterými na Ukrajinu útočilo Rusko. Informovalo o tom ukrajinské letectvo, podle něhož drony mířily na jih, střed i na západ Ukrajiny. Proti Charkovské oblasti na severu země ruská armáda vystřelila raketu Iskander-M. Výbuchy byly hlášeny z okolí Rusy okupovaného Luhansku na východě Ukrajiny.

Ukrajina ještě ovládá tři pětiny Vovčansku, uvedl vicegubernátor

Ukrajinské síly ještě ovládají tři pětiny pohraničního města Vovčansk v Charkovské oblasti na severovýchodě země, ruské útoky ale neustávají, uvedl dnes v ukrajinské televizi zástupce šéfa oblastní správy Roman Semenucha. Vovčansk ruská vojska okupovala po invazi na Ukrajinu, ale ukrajinská armáda jej osvobodila v září 2022 během své protiofenzivy.

Klimatičtí vědci: Globální oteplování nám připraví dystopickou budoucnost

Naše planeta se oteplí nejméně o 2,5 stupně Celsia a bude uvržena do klimatického chaosu a dystopie. List The Guardian provedl průzkum mezi stovkami klimatických vědců Mezivládního panelu pro změnu klimatu (IPCC), přičemž valná většina nevěří, že svět udrží průměrnou teplotu na uzdě.

Rodri z City vysvětluje, proč Arsenalu chybí mentalita potřebná k vítězství v Premier League

Manchester City získal čtvrtý titul v Premier League v řadě díky velkolepému vítězství nad West Hamem a upevnil si tak pozici jednoho z fotbalových velikánů pod vedením Pepa Guardioly. Záložník City Rodri přičítá tento historický úspěch jedinečné mentalitě a hladu po úspěchu, což jsou vlastnosti, které tým odlišují od jeho konkurentů, zejména Arsenalu. Navzdory silné sezóně Arsenalu Rodri poukázal na jeho mentalitu jako na důvod, proč neuspěl, a ukázal tak, jak zásadní roli hraje psychická odolnost při dosahování úspěchů v nejvyšší soutěži.
Reklama
Reklama