Reklama

Vévodkyně z Cambridge je v domácí izolaci, byla v kontaktu s pozitivní osobou

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Manželka prince Williama Kate, vévodkyně z Cambridge, je v domácí izolaci poté, co minulý týden přišla do kontaktu s osobou nakaženou koronavirovou infekcí SARS-CoV-2, informovala v pondělí agentura DPA.

Minulý týden přišla vévodkyně z Cambridge do kontaktu s někým, kdo byl později pozitivně testován na Covid-19. Její královská výsost sice nemá příznaky, ale dodržuje všechny vládou stanovená opatření a je v domácí izolaci,“ píše se v prohlášení Kensingtonského paláce.

V domácí izolaci by podle státních předpisů měla zůstat deset dní.

Kate se v neděli měla zúčastnit spolu se svým manželem princem Williamem oslav 73. výročí založení britské Národní zdravotní služby (NHS).

Vévodkyně z Cambridge se naposledy na veřejnosti objevila v pátek, kdy navštívila tenisový turnaj ve Wimbledonu.

Koronavirové onemocnění zatím překonali dva členové britské královské rodiny. Loni na jaře přibližně ve stejnou dobu to byli princ William a jeho otec princ Charles.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Komička Kathy Griffin bojuje s rakovinou plic, čeká ji operace
Americká herečka Kathy Griffin v pondělí oznámila, že má rakovinu plic. Je to jen několik let poté, co si komička oholila hlavu jako výraz solidarity se svou sestrou, která tehdy podstupovala chemoterapii.
Zpěvačka Billie Eilish
Americká zpěvačka Billie Eilish v nedávném rozhovoru otevřeně promluvila o vnitřních bojích, které svádí ve vztahu ke svému tělu. V interview na propagaci svého nového alba Happier Than Ever se devatenáctiletá popová hvězda rozpovídala o tom, jak vnímá své tělo a jaký vliv mají na její pocity sociální sítě.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama