5 C
Czech
Pátek 12. prosince 2025
Protext ČTKVeletrh krásy FOR BEAUTY přinese podzimní trendy napříč beauty obory i setkání...

Veletrh krásy FOR BEAUTY přinese podzimní trendy napříč beauty obory i setkání s hvězdami

Praha 6. října 2022 (PROTEXT) – Největší podzimní beauty událost, veletrh FOR BEAUTY, který proběhne ve dnech 7. a 8. října 2022 v PVA EXPO PRAHA, přinese novinky v odborné péči o pleť, nehty, vlasy i péči o nohy. Chybět nebude jedinečná show, profesionální soutěže, workshopy a líčení pro veřejnost. Významné události oboru se zúčastní tvář letošního ročníku, zpěvačka Barbora Poláková, do Letňan zavítá i herečka Yvetta Blanarovičová. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Veletrh kosmetiky, kadeřnictví, nehtového designu a péče o nohy FOR BEAUTY tradičně přinese to nejlepší z celé beauty sféry českého i evropského trhu.

SHOW a bohatý doprovodný program

Doprovodný program nabídne v rámci odborných workshopů řadu prezentací formou přednášek. Nebude chybět možnost profesionálního líčení zdarma na oblíbených make-up pointech nebo ukázka laminace a barvení obočí, prodlužování řas a kosmetické mezoterapie.

Na hlavním pódiu odstartuje doprovodný program Czech Fashion Week – Backstage SHOW, který nabídne pohled do zákulisí módních přehlídek.

V Letňanech nebude chybět ani módní návrhář a stylista Kája Pavlíček se svým programem plným módních trendů nazvaným „Světlo v nás“. Návštěvníci se mohou těšit také na přední české návrháře Debbie Brown a Jiřího Moravce. Jak o sebe pečují muži, to se zájemci dozví od vítěze Muže roku 2022 Matěje Ševce.

Do Letňan dorazí v sobotu 8. října i mediální tvář podzimního veletrhu FOR BEAUTY, herečka a zpěvačka Bára Poláková, která má pro návštěvníky nachystané překvapení. „Na veletrhu budu mít svůj merch a chystám jednu speciální limitovanou edici jen pro FOR BEAUTY. Dorazím v sobotu ve 14 hodin a na všechny se moc těším,“ vzkazuje návštěvníkům.

„Návštěvníci se mohou těšit také na premiéru soutěže mladých studentů v barberingu BARBER BATTLE junior, ve které začínající barbeři předvedou své umění ve třech disciplínách. Show nabídne i MAKE-UP Mistrovství ČR, BEAUTY FOOT CUP – Mistrovství ČR profesionálních pedikérů a na programu je i soutěž v nehtovém designu a Nail Artu CZECH NAIL CUP,“ řekla ředitelka veletrhu FOR BEAUTY Janica Ciglianová.

Nákupy za veletržní ceny

Z řad vystavovatelů představí svoje produkty určené pro profesionální manikérky a nehtový design například značky NaniNails, INDIGO NAILS, BrillBird, MarilyNails, Enii Nails, Sparitual či ORLY. Produkty pro péči o řasy uvedou vystavovatelé Glamour lashes, Beauty Store, JB lashes a SKINSO.

Profesionální vlasovou péči nabídnou NATULIQUE, Elgon Cosmetic, hairtalk a FarmaVita. Přípravky pro pedikérskou praxi předvede například značka Profi-pedikura.cz, CONETA, Allpresan či BisBis. Premiéru na podzimním veletrhu bude mít Vlasová klinika specializující se na inovaci růstu vlasů, jejíž tváří je herečka Yvetta Blanarovičová. S ní se návštěvníci mohou potkat po oba dny trvání akce.

Mezi vystavovateli nebudou chybět ani firmy s produkty pro profesionální kosmetickou péči. Zastoupeny budou značky GIGI Laboratories, pHformula, Obagi, BMED – iS CLINICAL, Aventa Beauty, Afrodita a další. V sekci přírodní kosmetiky se představí značky, jako jsou například KLARA ROTT, Ego Harmony, Puaree, PO-ETI-KO, Moroccan Sense a z dekorativní kosmetiky nabídnou své výrobky značky KORFF, ERRE DUE a PAESE.

Více informací najdete na www.veletrhkosmetiky.cz.

Petra Hátlová, PR manažerka veletrhu FOR BEAUTY

e-mail: hatlova@abf.cz

Reklama

Doporučujeme

Írán údajně zadržel nositelku Nobelovy ceny Narges Mohammadi

Nositelku Nobelovy ceny míru Narges Mohammadi podle jejích podporovatelů v pátek v Íránu zadržely bezpečnostní složky. K zatčení mělo dojít ve městě Mašhad na pietní akci za právníka a obhájce lidských práv Khosrowa Alikordiho, který byl nedávno nalezen mrtvý za nejasných okolností. Íránské úřady se k případu bezprostředně nevyjádřily.

Křetínský kupuje AAA Auto a Mototechnu

Daniel Křetínský rozšiřuje své české portfolio. Jeho investiční skupina EP Equity Investment kupuje Aures Holdings, tedy provozovatele autobazarů AAA Auto a Mototechna. Cenu transakce strany nezveřejnily.

Vonn vyhrála sjezd ve Svatém Mořici, Ledecká skončila 22.

Trojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká vstoupila do sezony Světového poháru 22. místem ve sjezdu ve Svatém Mořici. Na vítězku Lindsey Vonn ztratila 2,20 sekundy. Pro českou reprezentantku šlo o první rychlostní závod zimy a výsledek zůstal za očekáváním, zvlášť po slibném výkonu v tréninku.

Adamczyková při návratu vyhrála kvalifikaci v Cervinii

Eva Adamczyková se po mateřské pauze vrátila do Světového poháru ve snowboardcrossu a hned v prvním startu ukázala, že rychlost neztratila. V italské Cervinii vyhrála kvalifikaci a do sobotního závodu půjde s výhodou volby startovní brány. Vedle ní postoupili i dva čeští muži, naopak Karolína Hrůšová mezi nejlepší neprošla.

Lední medvědi mění svou DNA. Snaží se přizpůsobit klimatickým změnám

Nová vědecká studie přináší překvapivý závěr. Lední medvědi v jedné části Grónska vykazují genetické změny, které souvisejí s oteplováním. Naznačuje to snahu reagovat na rychle se měnící podmínky.

Slovenský parlament přehlasoval prezidentovo veto a zrušil úřad pro whistleblowery

Slovenský parlament dnes hlasy vládních poslanců přehlasoval veto prezidenta Petera Pellegriniho a opět schválil zákon o zrušení současného úřadu na ochranu oznamovatelů protispolečenské činnosti. Od ledna tento úřad podle schválené normy nahradí nová instituce, jejíž vedení dosadí vládní koalice.

Bouře Byron v Pásmu Gazy zabila nejméně 11 lidí a několik dalších zranila

Pásmo Gazy zasáhla silná bouře Byron, která si v posledních 24 hodinách vyžádala nejméně 11 obětí a několik dalších zranila, informovala dnes palestinská agentura Wafa. Kvůli silným dešťům, které v Gaze vypukly ve středu, se zřítila řada budov a záplavy se rozšířily do více částí oblasti.

Jednotlivé státy už nebudou rozhodovat o AI, podepsal Trump nařízení

Americký prezident Donald Trump podepsal výkonný příkaz, který zakazuje prosazování předpisů týkajících se umělé inteligence (AI) na úrovní států. Tohle opatření může zvýšit konkurenceschopnost USA v tomto odvětví, současně však podle kritiků vezme jednotlivým státům možnost bránit se proti škodlivým dopadům této technologie.

Ruský útok na ukrajinský Pavlohrad zabil seniora, v Tveru dron zranil sedm lidí

Jeden senior přišel o život a další čtyři lidé utrpěli zranění při ruském dronovém útoku v Pavlohradu ležícím východně od ukrajinského Dnipra. Informoval o tom šéf vojenské správy Dněpropetrovské oblasti Vladyslav Hajvanenko na svém telegramovém účtu. Cílem rozsáhlého útoku bezpilotními stroji byla Oděsa a její okolí, oznámil dnes ráno šéf její správy Oleh Kiper. V ruském Tveru se sestřelený dron podle úřadů zřítil na výškový obytný dům a sedm lidí utrpělo zranění.

Chile v neděli zvolí prezidenta, favoritem je krajně pravicový politik Kast

Chilané si v neděli vyberou prezidenta, který v březnu vystřídá v nejvyšším úřadu levicového politika Gabriela Borice. Favoritem je podle průzkumů krajně pravicový právník José Antonio Kast, který se utká s Boricovou exministryní sociálních věcí Jeannette Jaraovou. Klíčové budou hlasy takzvané generace Z, asi třetina voličů je totiž mladší 30 let. Volební účast je letos po 13 letech opět až na výjimky povinná.

Stáhněte se, Rusko nezaútočí. Trump nabídl Ukrajině nepřijatelný kompromis

USA navrhly Ukrajině zřízení „svobodné ekonomické zóny“ v částech Doněcké oblasti, což znamená stažení ukrajinských sil, sdělil na brífinku novinářům ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Podle něj je to bez dostatečných bezpečnostních záruk nereálné.

Severovýchod Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,7 stupně

Severovýchod Japonska dnes zasáhlo další silné zemětřesení. Síla otřesu činila podle seismické agentury EMSC 6,7 stupně, stejný údaj uvedla i Japonská meteorologická služba. Japonský úřad také vydal varování před asi metrovými vlnami cunami, to ale po zhruba dvou hodinách zrušil. Japonské úřady podle agentury AP prozatím nezaznamenaly žádné hlášení o zraněných či vážných škodách. Epicentrum zemětřesení se nacházelo v moři.

Thajský premiér rozpustil parlament, aby „vrátil moc lidu“

Thajsko míří k předčasným volbám. Premiér Anutin Čánvirakun oznámil rozpuštění parlamentu s tím, že „vrací moc lidem“. Jedná se o vyústění politických sporů v době ozbrojených střetů na hranici s Kambodžou.

Pellegrini vetoval zákon o zrušení úřadu na ochranu oznamovatelů

Slovenský prezident Peter Pellegrini vrátil parlamentu zákon, který ruší úřad na ochranu oznamovatelů. Vládní koalice Roberta Fica ho prosadila navzdory kritice menšinové opozice, Evropské komise i generální prokuratury. Opozice mezitím požádala ústavní soud, aby normu přezkoumal a před začátkem roku pozastavil její účinnost.

Ledecká zazářila v tréninku ve Svatém Mořici, pro Gisin letěl vrtulník

Ester Ledecká obsadila druhé místo ve čtvrtečním tréninku na sjezd ve Svatém Mořici. Po většinu dne vedla, až Joana Hählen se startovním číslem 56 zajela trať o třináct setin rychleji. Trénink přerušil vážný pád Michelle Gisin, kvůli němuž museli pořadatelé zastavit program a povolat vrtulník.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama