23 C
Czech
Úterý 3. října 2023

Týnuš Třešničková musela znovu na operaci! Zdravotní problémy neopouští oblíbenou influencerku

Týnuš Třešničková musela znovu na operaci! Zdravotní problémy neopouští oblíbenou influencerku

Týnuš Třešničková (27), oblíbená česká influencerka, se opět potýká se zdravotními problémy. Po dramatickém popálení, které jí před lety změnilo život a kvůli kterému podstupovala řadu operací, musela nyní znovu podstoupit chirurgický zákrok. Důvodem byla deformace prsního implantátu, který si nechala vložit po úrazu.

Třešničková, která je známá svým aktivním životem na sociálních sítích, se s těmito zdravotními komplikacemi potýká již delší dobu. Její popálení bylo natolik vážné, že vyžadovalo několik operací a dlouhodobou rekonvalescenci. Nyní se její zdravotní stav opět komplikuje.

Prsní implantát, který si nechala vložit po úrazu, se ošklivě zdeformoval a bylo nutné jej chirurgicky odstranit. Tento zákrok je dalším v řadě zdravotních problémů, které Třešničkovou sužují.

Čtěte také: VIDEO: Nejbohatší cikán ve Spojeném království! Neuměl číst ani psát, v 16 letech koupil noční klub

Článek pokračuje >>

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

DOPORUČUJEME

Nebbio brání Třešničkovou a podává ŽALOBU na slovenský magazín! „Článek je urážlivý a ničí naši reputaci“

Týnuš Třešničková (27), jedna z nejúspěšnějších českých youtuberek a influencerek, se nedávno stala terčem urážlivé pomluvy. Slovenský magazín ji označil za zlatokopku, což vyvolalo ostrou reakci jejího partnera, úspěšného italského podnikatele Davida Nebbia. Ten se rozhodl situaci řešit právní cestou.

Ženy 3 astrologických znamení, kterým MUŽI padají k nohám! Patříte mezi ně?

Potká-li muž ženu zrozenou v jednom z těchto tří znamení, s největší pravděpodobností se mu na vždy zaryje do paměti. Živelnost, odzbrojující svůdnost, oslnivost, rafinovaná krása, ale i neodolatelná přirozenost. To jsou zbraně, kterými tyto dámy útočí.

VIDEO: Američanka váží 408 kilo! Živí se jako modelka přejídající se před kamerou

Samantha z Colorada udělala ze své tělesné anomálie atrakci. Živí se tím, že se cpe dorty a vším, co jí chutná, a natáčí se při tom. Svou váhu dotáhla až na 408 kilogramů. Videa sledují lidé za peníze online. Lékaři se snaží ženu marně přesvědčit, aby s tím přestala.

MANŽEL ji ponižoval, ale v posteli se na NIC nezmohl… KATKA zažila na SPLAVU výbuch VÁŠNĚ!!!

katčin manžel měl problémy s erekcí, které řešil po svém. Nešťastná mladá žena si dopřála víkend se skupinou vodáků, kde se seznámila s Rasťou. Byl to typ, který jí padl jako ulitý. Jak to všechno dopadlo?

Kam rozhodně NE na první rande! Které tipy raději vynechat, aby první RANDE nebylo i tím posledním

Výběr místa pro první rande se rozhodně vyplatí promyslet. Po delším čase chození si už nějaký ten experiment můžeme dovolit. Na začátku bychom ale měli vsázet na jistotu. Přečtěte si, které tipy raději vynechat, aby první rande nebylo i tím posledním.