menu

16.3 C
Czech
Středa 29. května 2024

Oběťmi neštěstí na Mallorce jsou dvě německé turistky, Španělka a Senegalec

Při čtvrtečním zřícení terasy baru na Mallorce zemřeli dva zaměstnanci baru - 23letá Španělka a 44letý Senegalec - a dvě mladé německé turistky, uvedla dnes podle agentury AFP místní policie.

Tisková zpráva společnosti ExaGrid za 1. čtvrtletí 2024

Sledujte nás na sítích

Marlborough (Massachusetts) 10. dubna 2024 (PROTEXT/BusinessWire) – Společnost ExaGrid pokračuje v růstu – 13 po sobě jdoucích čtvrtletí volného peněžního toku

Reklama

Společnost ExaGrid®, jediné řešení pro vrstvené zálohování v oboru, dnes oznámila, že za uplynulé první čtvrtletí (Q1) dosáhla nejsilnějšího výsledku v historii společnosti, a to za čtvrtletí končící 31. březnem 2024.

Tato tisková zpráva obsahuje multimediální prvky. Celou zprávu najdete zde: https://www.businesswire.com/news/home/20240409654841/cs/

První čtvrtletí bylo z hlediska rezervací a tržeb společnosti ExaGrid nejlepším prvním čtvrtletím v historii společnosti. Společnost dosáhla kladného ukazatele volných peněžních toků (FCF), kladného ukazatele zisků a ztrát (P&L) a kladného ukazatele EBITDA již 13. čtvrtletí v řadě. Společnost ExaGrid má nyní více než 4200 aktivních zákazníků z řad vyšších středních až velkých podniků, kteří k ochraně svých dat používají vrstvené zálohovací úložiště ExaGrid. Růst společnosti ExaGrid se zrychluje a společnost přijímá nové zaměstnance, aby rozšířila své prodejní týmy po celém světě.

„Společnost ExaGrid pokračuje v růstu nejvyšší linie a zároveň si udržuje kladné hodnoty EBITDA, P&L a volného peněžního toku. Dosáhli jsme více než 4200 aktivních instalací u zákazníků po celém světě. ExaGrid má i nadále 70% míru konkurenčních vítězství při nahrazování primárního úložiště za zálohovací aplikací i zařízení pro deduplikaci, jako jsou Dell Data Domain, HPE StoreOnce a Veritas NetBackup Storage Appliances. Míra udržení zákazníků společnosti ExaGrid je více než 95 % a 99 % z nich využívá údržbu a podporu. To jsou dva nejlepší ukazatele úspěšnosti zákazníků v oboru. Naše podnikání je silné v Severní Americe, Latinské Americe, Evropě a na Blízkém východě a stále více se zaměřujeme na oblast Asie a Tichomoří,“ řekl Bill Andrews, prezident a generální ředitel společnosti ExaGrid.

Reklama

„Před lety si společnost ExaGrid uvědomila, že žádný dodavatel nevytváří úložiště speciálně pro zálohování, protože všichni prodávali produkty primárního úložiště jako cíle zálohování, což je drahé, nebo prodávali zařízení pro inline deduplikaci, která jsou pro zálohování a obnovu pomalá a vedou k nákladným upgradům vysokozdvižných vozíků. Zálohovací úložiště má jedinečné potřeby kvůli velkým zálohovacím úlohám, přírůstkům, syntetickým plným kopiím, rotaci záloh, dlouhodobému uchovávání a mnoha dalším aspektům, které zálohovací úložiště odlišují od primárního úložiště. Jedinečné vrstvené zálohovací úložiště ExaGrid bylo vytvořeno speciálně pro zlepšení výkonu zálohování, výkonu obnovy, škálovatelnosti při nárůstu dat, zabezpečení, obnovy po ransomwaru, obnovy po havárii a zlepšení ekonomiky zálohování s nízkými počátečními i časovými náklady,“ řekl Andrews. „Primární úložiště není tak rychlé pro velké zálohovací úlohy, obvykle není škálovatelné, je velmi drahé pro dlouhodobější uchovávání a je orientováno na síť, takže je zranitelné vůči bezpečnostním útokům. Zařízení pro inline deduplikaci jsou pomalá pro zálohování, pomalá pro obnovu, nejsou škálovatelná a jsou také orientována na síť, což je činí zranitelnými vůči bezpečnostním útokům.“

„Společnost ExaGrid je hrdá na to, že má vysoce diferencovaný produkt, který prostě funguje, dělá to, co říkáme, je správně dimenzován, dobře podporován a prostě dělá svou práci. Tato tvrzení můžeme doložit 95% čistou mírou udržení zákazníků, skóre NPS +81 a skutečností, že 94 % našich zákazníků má zapnutou funkci Retention Time-Lock for Ransomware Recovery a 99 % našich zákazníků využívá náš roční plán údržby a podpory,“ řekl Andrews.

Nejdůležitější události 1. čtvrtletí 2024:

• Dodány nové modely zařízení EX84 a EX189 o velikosti 2U, což výrazně snižuje využití místa v racku

• 13. po sobě jdoucí čtvrtletí s kladným výsledkem hospodaření (Cash, EBITDA a P&L)

• Rozšíření týmu vedoucích pracovníků v oblasti prodeje:

° Jmenování Sama Elbecka viceprezidentem pro prodej a obchodní partnery v Severní a Jižní Americe

° Jmenování Rohana Cooka viceprezidentem pro oblast prodeje v regionu APAC

• Získání uznání v oborových publikacích:

° Zařízení EX189 bylo oceněno jako TOP 5 zálohovací cíl ve zprávě 2024-25 DCIG TOP 5 2PB+ Cyber Secure Backup Target Global Edition Report

° Zařízení EX18 bylo označeno za jeden z pěti nejlepších zálohovacích cílů ve zprávě 2024-25 DCIG TOP 5 Sub-2PB Cyber Secure Backup Target Global Edition Report.

° Partnerský program prodejců společnosti ExaGrid získal ocenění 5 hvězdiček v průvodci partnerskými programy 2024 CRN®

O společnosti ExaGrid

Společnost ExaGrid poskytuje vrstvené zálohovací úložiště s jedinečnou přistávací zónou („Landing Zone“) s diskovou vyrovnávací pamětí, úložištěm pro dlouhodobé uchovávání a škálovatelnou architekturou. Řešení „Landing Zone“ společnosti ExaGrid umožňuje nejrychlejší zálohy, obnovení a okamžité zotavení virtuálních počítačů. Vrstva úložiště nabízí nejnižší náklady na dlouhodobé uschování. Škálovatelná architektura společnosti ExaGrid zahrnuje plnohodnotná zařízení a zajišťuje zálohovací okno s pevnou délkou při nárůstu dat, přičemž odpadají nákladné forkliftové aktualizace a zastarávání produktu. Společnost ExaGrid nabízí jediný dvouvrstvý přístup k ukládání záloh s nesíťovou vrstvou, zpožděným odstraňováním a neměnnými objekty pro obnovu po útocích ransomwaru.

Společnost ExaGrid disponuje fyzickými prodejními a předprodejními systémovými inženýry v těchto zemích: Argentina, Austrálie, Benelux, Brazílie, Kanada, Chile, SNS, Kolumbie, Česká republika, Francie, Německo, Hongkong, Indie, Izrael, Itálie, Japonsko, Mexiko, Skandinávie, Polsko, Portugalsko, Katar, Saúdská Arábie, Singapur, Jižní Afrika, Jižní Korea, Španělsko, Turecko, Spojené arabské emiráty, Velká Británie, Spojené státy a další regiony.

Navštivte nás na adrese exagrid.com nebo se s námi spojte na LinkedIn. Podívejte se, co říkají naši zákazníci o vlastních zkušenostech se společností ExaGrid, a zjistěte, proč nyní tráví podstatně méně času zálohovacím ukládáním v příbězích o úspěších našich zákazníků. Společnost ExaGrid je hrdá na své hodnocení +81 NPS!

ExaGrid je registrovaná ochranná známka společnosti ExaGrid Systems, Inc. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20240409654841/cs/

Kontakty:

Media:

Mary Domenichelli

ExaGrid

[email protected]

Zdroj: ExaGrid

 

 

 

Reklama
Reklama

Vybrali jsme pro vás

Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Donald Trump překvapil svými návrhy na bombardování Moskvy a Pekingu, pokud by byl prezidentem

Během nedávného setkání s dárci kampaně bývalý prezident Donald Trump uvedl, že by bombardoval Moskvu a Peking v reakci na invazi Ruska na Ukrajinu a případný útok Číny na Tchaj-wan. Tato překvapivá prohlášení zasáhla nejen přítomné dárce, ale také vyvolala silné reakce na politické scéně a v médiích.

Policie prohledává Evropský parlament kvůli možnému ruskému vměšování

Belgické federální státní zastupitelství oznámilo, že policie provedla prohlídky v rezidenci zaměstnance Evropského parlamentu a v jeho kanceláři v Bruselu kvůli možnému ruskému vměšování. Toto opatření je součástí širšího vyšetřování, které se týká pasivní korupce a členství v kriminální organizaci s napojením na šíření ruské propagandy. V prohlášení prokuratury se uvádí, že podezřelý zaměstnanec hrál v tomto případu významnou roli.

Millie Bobby Brown a Jake Bongiovi se vzali na intimní rodinné svatbě

Britská herečka Millie Bobby Brown, známá především díky roli Eleven v seriálu Stranger Things od Netflixu, si na malé rodinné svatbě vzala svého dlouholetého partnera Jakea Bongioviho. Svatbu potvrdil Jon Bon Jovi, rocková legenda a otec ženicha.

Česko už na munici pro Ukrajinu vybralo skoro 40 miliard korun

Ukrajina v nejbližších dnech obdrží první várku dělostřelecké munice ráže 155 mm v rámci české iniciativy. Do ní přispělo podle premiéra Petr Fialy již 15 zemí přes 1,6 miliardy eur (39,5 miliardy korun). Další dodávka se očekává v červnu. Na frontu už navíc proudí stěžejní americká pomoc.

Kim po výbuchu severokorejské rakety nařídil zvýšit úsilí o vyslání satelitu

Severokorejský diktátor Kim Čong-un nařídil armádním vědcům zvýšit úsilí o vyslání špionážní družice, které má být podle něho reakcí na vojenské aktivity Spojených států a Jižní Koreje. Kim rovněž varoval jižního souseda před "tvrdou" odpovědí na manévry jihokorejských letounů, kterými Soul v pondělí na vyslání rakety se satelitem zareagoval, informovala agentura AP.

U soudu s Trumpem skončily závěrečné řeči, nyní bude jednat porota

U soudu v New Yorku skončily po mnoha hodinách závěrečné řeči v procesu s americkým exprezidentem Donaldem Trumpem, který čelí obžalobě z falšování finančních dokumentů v souvislosti s platbou za mlčení pornoherečce Stephanie Cliffordové. Nyní budou podle agentury AP následovat pokyny soudu porotě, která se pak odebere k jednáním za zavřenými dveřmi. Soudce dá porotcům instrukce podle stanice CNN po noční pauze dnes v 10:00 newyorského času (16:00 SELČ).

Haiti je o krok blíže ke stabilní vládě, má nového premiéra

Novým premiérem karibského státu Haiti se stal Garry Conille, regionální ředitel Dětského fondu Organizace spojených národů (UNICEF). Jeho jmenování do funkce je klíčovým krokem k rekonstrukci haitské vlády a potlačení chaosu, jenž na ostrově stále panuje.
Reklama

DOPORUČUJEME

Sportovní hvězdy vyzývají občany, aby šli volit

Fotbalisté, fotbalové kluby, tenisové turnaje a paralympionici se připojili ke kampani EU #VyužijteSvůjHlas před evropskými volbami, které se konají 6. až 9. června....

Vyhlášení vítězů celosvětového finále soutěže Huawei ICT Competition 2023–2024

Šen-čen (Čína) 29. května 2024 (PROTEXT/PRNewswire) - 26. května proběhlo v Šen-čenu slavnostní zakončení a předání cen celosvětového finále soutěže Huawei ICT Competition 2023–2024...
Reklama
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Donald Trump překvapil svými návrhy na bombardování Moskvy a Pekingu, pokud by byl prezidentem

Během nedávného setkání s dárci kampaně bývalý prezident Donald Trump uvedl, že by bombardoval Moskvu a Peking v reakci na invazi Ruska na Ukrajinu a případný útok Číny na Tchaj-wan. Tato překvapivá prohlášení zasáhla nejen přítomné dárce, ale také vyvolala silné reakce na politické scéně a v médiích.

Policie prohledává Evropský parlament kvůli možnému ruskému vměšování

Belgické federální státní zastupitelství oznámilo, že policie provedla prohlídky v rezidenci zaměstnance Evropského parlamentu a v jeho kanceláři v Bruselu kvůli možnému ruskému vměšování. Toto opatření je součástí širšího vyšetřování, které se týká pasivní korupce a členství v kriminální organizaci s napojením na šíření ruské propagandy. V prohlášení prokuratury se uvádí, že podezřelý zaměstnanec hrál v tomto případu významnou roli.

Millie Bobby Brown a Jake Bongiovi se vzali na intimní rodinné svatbě

Britská herečka Millie Bobby Brown, známá především díky roli Eleven v seriálu Stranger Things od Netflixu, si na malé rodinné svatbě vzala svého dlouholetého partnera Jakea Bongioviho. Svatbu potvrdil Jon Bon Jovi, rocková legenda a otec ženicha.

Česko už na munici pro Ukrajinu vybralo skoro 40 miliard korun

Ukrajina v nejbližších dnech obdrží první várku dělostřelecké munice ráže 155 mm v rámci české iniciativy. Do ní přispělo podle premiéra Petr Fialy již 15 zemí přes 1,6 miliardy eur (39,5 miliardy korun). Další dodávka se očekává v červnu. Na frontu už navíc proudí stěžejní americká pomoc.

Kim po výbuchu severokorejské rakety nařídil zvýšit úsilí o vyslání satelitu

Severokorejský diktátor Kim Čong-un nařídil armádním vědcům zvýšit úsilí o vyslání špionážní družice, které má být podle něho reakcí na vojenské aktivity Spojených států a Jižní Koreje. Kim rovněž varoval jižního souseda před "tvrdou" odpovědí na manévry jihokorejských letounů, kterými Soul v pondělí na vyslání rakety se satelitem zareagoval, informovala agentura AP.

U soudu s Trumpem skončily závěrečné řeči, nyní bude jednat porota

U soudu v New Yorku skončily po mnoha hodinách závěrečné řeči v procesu s americkým exprezidentem Donaldem Trumpem, který čelí obžalobě z falšování finančních dokumentů v souvislosti s platbou za mlčení pornoherečce Stephanie Cliffordové. Nyní budou podle agentury AP následovat pokyny soudu porotě, která se pak odebere k jednáním za zavřenými dveřmi. Soudce dá porotcům instrukce podle stanice CNN po noční pauze dnes v 10:00 newyorského času (16:00 SELČ).

Haiti je o krok blíže ke stabilní vládě, má nového premiéra

Novým premiérem karibského státu Haiti se stal Garry Conille, regionální ředitel Dětského fondu Organizace spojených národů (UNICEF). Jeho jmenování do funkce je klíčovým krokem k rekonstrukci haitské vlády a potlačení chaosu, jenž na ostrově stále panuje.

Jižní Korea obvinila KLDR, že nad její území vyslala balóny s odpadky a výkaly

Jižní Korea dnes obvinila svého severního souseda, že přes společnou hranici vyslal velké množství balónů, které nad jihokorejským územím shazovaly předměty včetně odpadků a výkalů. Informuje o tom agentura Reuters, podle níž Soul čin komunistické diktatury odsoudil jako nebezpečný.

Obchodní loď v Rudém moři po raketovém útoku nabrala vodu a naklonila se

Obchodní loď plující v Rudém moři u jemenského pobřeží dnes začala nabírat vodu a naklonila se poté, co se stala terčem útoku tří raket. Informovaly tom světové tiskové agentury s odvoláním na britskou agenturu pro námořní bezpečnost Ambrey. Stejné plavidlo následně ohlásilo další škody po novém úderu, uvedla večer britská vojenská služba UKMTO.
Reklama
Reklama