Více
  13 C
  Czech
  Neděle 26. března 2023

  Valorant streameři údajně dostali přístup do bety Counter-Strike 2 dříve než veteráni hry

  Společnost Valve otevřela přístup do bety netrpělivě očekávané hry Counter-Strike 2 22. března, což vyvolalo šok v celé komunitě hráčů FPS. Přestože beta verze hry Counter-Strike 2 byla otevřena pro účty náhodně vybrané systémem, fanoušci vyjadřují hněv, že streameři Valorantu získali přístup do beta testu dříve než veteráni a slavní hráči CSGO.

  Společnosti Toyota Tsusho, IIJ, NEC a NTT Com podepsaly smlouvu se společností Uzbektelecom na projekt rozvoje telekomunikační infrastruktury

  Tokio 28. ledna 2023 (PROTEXT/BusinessWire) – – Příspěvek k úsilí o DX (digitální transformaci) prostřednictvím rozvoje informační a telekomunikační infrastruktury Uzbekistánu –

  Společnosti Toyota Tsusho Corporation (dále jen „Toyota Tsusho“), Internet Initiative Japan Inc. (dále jen „IIJ“), NEC Corporation (dále jen „NEC“) a NTT Communications Corporation (dále jen „NTT Com“) v pátek oznámily uzavření smlouvy se společností Uzbektelecom, státním telekomunikačním operátorem v Uzbekistánu, na projekt rozvoje telekomunikační infrastruktury (dále jen „projekt“) za účelem zajištění datového centra a telekomunikační infrastruktury pro pokročilý systém datové komunikace (dále jen „systém“).

  Zahájení instalace systému je naplánováno na rok 2023 a očekává se, že postupné spouštění provozu výrazně zlepší komunikační prostředí v Uzbekistánu.

  1. Souvislosti

  V reakci na rychle rostoucí poptávku po datové komunikaci vyvolanou digitalizací různých průmyslových odvětví rozšiřuje Uzbekistán svou telekomunikační infrastrukturu zaměřenou na záležitosti, jako jsou zlepšení kvality komunikace a odstranění digitální propasti mezi městskými a venkovskými oblastmi. V této souvislosti přijala vláda Uzbekistánu rozhodnutí urychlit digitální transformaci (DX) a zavést nejnovější informační technologie pro svou strategii digitalizace – Digitální Uzbekistán 2030.

  2. Přehled

  V rámci projektu zahájeného v rámci programu Digitální Uzbekistán 2030 budou tyto čtyři společnosti poskytovat telekomunikační zařízení a služby potřebné pro datová centra společnosti Uzbektelecom ve třech velkých městech (Taškent, Buchara a Kokand) a zajistí tak rozšíření telekomunikačních dopravních a datových sítí a mezinárodní datovou komunikační síť. Očekává se, že se tím výrazně zvýší rychlost, kapacita a kvalita telekomunikační infrastruktury a přispěje to k rozvoji DX v Uzbekistánu, čímž se v budoucnu usnadní přechod země na digitální ekonomiku.

  Projekt financují Japonská banka pro mezinárodní spolupráci (JBIC), Nippon Export and Investment Insurance (NEXI) a MUFG Bank, Ltd.

  3. Výhled

  Prostřednictvím projektu přispějí tyto čtyři společnosti k realizaci pohodlnější a komfortnější společnosti a k udržitelnému rozvoji průmyslových odvětví v Uzbekistánu a dalších zemích Střední Asie.

  [Role zúčastněných společností]

  • Toyota Tsusho

  Jako hlavní dodavatel projektu bude společnost Toyota Tsusho působit jako celkový koordinátor a zajišťovat hladký průběh projektu.

  • IIJ

  V rámci projektů výstavby datového úložiště a centra pro zpracování dat (datových center) přispěje společnost IIJ k rozvoji udržitelné digitální infrastruktury v Uzbekistánu tím, že poskytne své energeticky účinné, vysoce kvalitní a vysoce efektivní kontejnerizované IT moduly „co-IZmo/I“, vybuduje cloudovou platformu a zajistí školení pro provozní personál datového centra společnosti Uzbektelecom.

  • NEC

  V rámci projektu rozšíření telekomunikační transportní sítě a datové sítě společnosti Uzbektelecom přispěje společnost NEC k provozu vnitrostátní telekomunikační infrastruktury tím, že poskytne optické komunikační zařízení pro vlnový multiplex a zajistí školení pro provozní personál společnosti Uzbektelecom, přičemž využije své dlouholeté zkušenosti s podporou telekomunikační infrastruktury Uzbekistánu.

  • NTT Com

  V rámci projektu rozšíření mezinárodní datové komunikační sítě přispěje společnost NTT Com k realizaci DX v Uzbekistánu prostřednictvím rozšíření mezinárodní datové komunikační sítě v zemi tím, že poskytne vybavení pro rozsáhlou komunikační síť a vzdělávání provozního personálu společnosti Uzbektelecom.

  [Přehled o společnosti Toyota Tsusho]
  Název společnosti Toyota Tsusho Corporation
  Sídlo město Nagoja, prefektura Aiči
  Datum založení 1. července 1948
  Kapitál 64,936 miliardy JPY
  Zástupce Prezident a generální ředitel Ichiro Kashitani
  Popis obchodní činnosti Tuzemský a mezinárodní obchod se zbožím, vývoz a dovoz zboží, provádění stavebních prací, zprostředkování pojištění, mimo jiné
  Internetové stránky https://www.toyota-tsusho.com/english/
  [Přehled o společnosti IIJ]
  Název společnosti Internet Initiative Japan Inc.
  Sídlo Chiyoda-ku, Tokio
  Datum založení 3. prosince 1992
  Kapitál 23,023 miliardy JPY
  Zástupce Prezident, společný generální ředitel a provozní ředitel Eijiro Katsu
  Popis obchodní činnosti Poskytování internetového připojení a služeb WAN, služeb souvisejících se sítěmi, budování, provoz a údržba síťových systémů, vývoj a prodej telekomunikačních zařízení.
  Internetové stránky https://www.iij.ad.jp/en/
  [Přehled o společnosti NEC]
  Název společnosti NEC Corporation
  Sídlo Minato-ku, Tokio
  Datum založení 17. července 1899
  Kapitál 427,8 miliardy JPY
  Zástupce Prezident a generální ředitel (zástupce ředitele) Takayuki Morita
  Popis obchodní činnosti Poskytování řešení IKT v oblastech veřejných řešení, veřejné infrastruktury, podnikání, síťových služeb a globálního podnikání.
  Internetové stránky https://www.nec.com/
  [Přehled o společnosti NTT Com]
  Název společnosti NTT Communications Corporation
  Sídlo Chiyoda-ku, Tokio
  Datum založení 1999
  Kapitál 230,9 miliardy JPY
  Zástupce Prezident a generální ředitel (zastupující člen představenstva) Toru Maruoka
  Popis obchodní činnosti Dálkové telekomunikace v Japonsku, mezinárodní telekomunikace, obchodní řešení, služby a řešení IKT a související činnosti.
  Internetové stránky https://www.ntt.com/en/index.html

  Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

  Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230126006028/cs/

  Kontakty:

  [Pro novinářské dotazy týkající se této zprávy]

  Toyota Tsusho Corporation

  Corporate Communications Department Tokyo Corporate Communications Group

  Tel: +81-3-4306-8200

  Internet Initiative Japan Inc.

  Corporate Communications Department

  Tel: +81-3-5205-6310

  E-mail: [email protected]

  NEC Corporation

  Corporate Communications Department

  Tel: +81-3-3798-6511

  E-mail: [email protected]

  NTT Communications Corporation

  Public Relations Office, Corporate Strategy Planning Department

  Tel: +81-3-6700-4010

  [Pro dotazy zákazníků týkající se této zprávy]

  NEC Corporation

  Service Provider Solutions Division

  E-mail: [email protected]

  Zdroj: NTT Communications Corporation

  Sledujte nás na sítích

  Tornádo zabilo v Mississippi nejméně 23 lidí. Další oběti mohou ležet pod troskami

  Na několika místech státu Mississippi padaly v pátek večer kroupy velikosti golfového míčku. Spolu se silným deštěm doprovázely tornádo, které se prohnalo několika menšími městy. Zabilo nejméně 23 lidí a dalším způsobilo zranění. Záchranáři upozornili, že se oběti mohou nacházet také pod troskami domů.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Tornádo zabilo v Mississippi nejméně 23 lidí. Další oběti mohou ležet pod troskami

  Na několika místech státu Mississippi padaly v pátek večer kroupy velikosti golfového míčku. Spolu se silným deštěm doprovázely tornádo, které se prohnalo několika menšími městy. Zabilo nejméně 23 lidí a dalším způsobilo zranění. Záchranáři upozornili, že se oběti mohou nacházet také pod troskami domů.