Protext ČTKSpolečnost Vincentka a.s. oslavila své 25. výročí a představila novou vizuální identitu...

Společnost Vincentka a.s. oslavila své 25. výročí a představila novou vizuální identitu značky a design produktů

Praha 6. října 2023 (PROTEXT) – VINCENTKA a.s. v letošním roce oslavuje 25. výročí od znovu obnovení plnírny a k této příležitosti uspořádala pro své příznivce Den otevřených dveří, který se konal 28. září v prostorách společnosti. Součástí programu bylo mimo jiné i představení dlouho očekávané novinky – redesignu produktů a vizuální identity značky.

Příznivci přírodní minerální vody VINCENTKA se ve čtvrtek 28. 9. 2023 setkali v Luhačovicích na Dni otevřených dveří v prostorách společnosti VINCENTKA a.s., při příležitosti oslav 25. výročí od vzniku akciové společnosti. Organizátoři si na tuto významnou událost přichystali pro své návštěvníky bohatý program a oslavy tak mohly započít.

Po celý den měli účastníci možnost prohlídky výrobních prostor plnírny, která byla doprovázena projekcí krátkého dokumentu o historii společnosti. Zároveň také mohli přímo ve výrobě ochutnat minerální vodu VINCENTKA, jak v neupravené původní verzi, tak i v odželezněné, jejíž chuť zákazníci dobře znají z láhve či plechovky. K vidění byla i výstava chronologického vývoje lahví, do kterých se Vincentka od roku 1820 plnila.

Největší pozornost však vzbudilo představení nového designu produktů, který si společnost pro své příznivce k tomuto krásnému výročí nachystala. Třešničkou dne pak byla účast známého českého herce, pana Jaromíra Hanzlíka, který byl pozván předsedou představenstva Janem Šumšalem, aby pomohl nový design pokřtít.

„Děkujeme panu Hanzlíkovi, že i přes nabitý program naše pozvání přijal, velmi si toho vážíme,“ pronesl Jan Šumšal předseda představenstva, který zároveň dodal: „Za těch 25 let jsme vyrobili přes 100 milionů lahví VINCENTKY, což je úctyhodné číslo a věříme, že i s tímto novým designem se nám podaří obdobné množství dostat mezi naše věrné zákazníky.“

Předseda představenstva následně zhodnotil dosavadních 25 let společnosti a poděkoval členům představenstva, dozorčí rady, akcionářům a především všem zaměstnancům, kteří se za uplynulá léta podíleli na rozvoji společnosti.

Společnost je hrdá na své dědictví a zároveň se snaží udržet krok s dobou a reagovat na potřeby zákazníků. Nový design produktů je jedním z kroků, jak zlepšit uživatelskou zkušenost s produkty a stát se atraktivní i pro mladší generaci zákazníků.

VINCENTKA a.s. je významným hráčem na trhu s minerálními vodami nejen v České republice, ale i v zahraničí. Společnost vsadila nejen na nový design produktů, ale také na inovace v oblasti výroby a balení této minerálních vody z přírodního léčivého zdroje. Důkazem toho může být novinka, kterou uvedli na trh v roce 2022 – VINCENTKA v plechovce. Společnost se také aktivně podílí na charitativních a sociálních projektech, které pomáhají a je angažovaná i v oblasti sportu a zdraví.

Celkově lze říci, že VINCENTKA a.s. je společnost s bohatou historií a tradicí, která se stále snaží posouvat vpřed a být inovativní. Zároveň však nezapomíná na své základní hodnoty a zůstává společensky odpovědnou firmou.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Doporučujeme

Americké porušování příměří je hlavní překážkou pro diplomacii, řekl Arakčí

Trvající porušování příměří ze strany USA, především útoky na íránská obchodní plavidla, je hlavní překážkou pro pokračování diplomatického procesu. Íránský ministr zahraničí Abbás Arakčí to dnes v telefonickém rozhovoru sdělil svému pákistánskému protějšku Isháku Dárovi, se kterým jednal o možnostech řešení americko-izrelské války s Íránem. Teherán podle Arakčího vezme v potaz veškeré aspekty celé záležitosti a rozhodne se o dalším postupu, uvedlo v prohlášení íránské ministerstvo zahraničí na platformě telegram.

Nová éra pro Apple. Cook po 15 letech končí

Tim Cook po 15 letech opouští pozici generálního ředitele společnosti Apple. Od 1. září ho vystřídá John Ternus, který byl dosud odpovědný za hardware. Cook se stane předsedou představenstva. Soustředit se bude hlavně na jednání s politickými vůdci po celém světě.

Francie volá po silnějším euru v digitálním světě

Evropa naléhavě potřebuje více digitálních mincí navázaných na euro, aby dokázala konkurovat současné americké dominanci v digitálních platbách. Podíl takzvaných stablecoinů v eurech je ve srovnání s těmi dolarovými stále zanedbatelný, což vyvolává obavy o budoucí suverenitu evropských finančních služeb. Francouzská vláda proto vyzývá banky, aby začaly více využívat technologii blockchainu a tokenizované vklady.

V Hormuzském průlivu hrozí ekologická katastrofa. Uvězněné lodě jsou jako časované bomby

Americko-izraelská válka s Íránem způsobila největší narušení dodávek ropy v historii. Důvodem jsou útoky na energetickou infrastrukturu i blokáda Hormuzského průlivu. Zůstala v něm plavidla naložená ropou a vědci se obávají ekologické katastrofy. V regionu již zaznamenali ropné skvrny.

Důkazy z hlubinného vrtu odhalily zranitelnost Grónska

Nové důkazy z hlubinných vrtů ukazují, že severozápadní část Grónska byla před sedmi tisíci lety zcela bez ledu. Prudhoe Dome, který je považován za jeden z klíčových a stabilních bodů ledového příkrovu, roztál během přirozeného oteplení v období holocénu. Zjištění vědců naznačují, že grónský led je mnohem křehčí, než se dosud předpokládalo, a současné oteplování způsobené člověkem by mohlo vést k podobně rychlému úbytku ledové masy.

Bez obnovení dodávek ruské ropy nebude unijní půjčka pro Ukrajinu, uvedl Orbán

Maďarsko schválí unijní půjčku pro Ukrajinu ve výši 90 miliard eur (2,2 bilionu Kč) teprve tehdy, až bude obnoven dovoz ruské ropy do země prostřednictvím ropovodu Družba. V dopise předsedovi Evropské rady Antóniu Costovi to dnes zopakoval odcházející maďarský premiér Viktor Orbán. Odmítl možnost opačného pořadí, kdy by Budapešť nejprve přestala schválení půjčky blokovat a poté by opět začala proudit ruská ropa přes Ukrajinu. Agentura Bloomberg dnes uvedla, že Ukrajina očekává obnovení toku ropy ropovodem Družba v úterý. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj ale podle agentury Reuters řekl, ropovod by měl být připraven k provozu do konce dubna.

Zbrojovka Brno se vrací do první ligy

Fotbalisté Zbrojovky Brno mají jasno. Po třech letech se vracejí mezi elitu. Postup potvrdila remíza 1:1 mezi Artisem Brno a Táborskem v dohrávce 24. kola druhé ligy. Šest kol před koncem už nikdo lídra tabulky nedožene.

Jeff Bezos buduje nové impérium umělé inteligence

Zakladatel Amazonu Jeff Bezos se vrací k aktivnímu řízení byznysu se svým novým projektem Prometheus. Tato laboratoř zaměřená na umělou inteligenci se v aktuálním kole financování blíží k hodnotě 38 miliard dolarů. Cílem firmy je vytvořit technologie, které rozumí fyzikálním zákonům a dokážou zcela proměnit průmyslovou výrobu nebo stavebnictví.

Trump si příspěvky na sítích sám podráží nohy v jednání s Íránem

S blížícím se víkendem se zdálo, že USA a Írán jsou blízko dohodě, která ukončí sedmitýdenní válku. A pak americký prezident Donald Trump rozjel kampaň na sociálních sítích. Někteří úředníci z jeho administrativy si stěžují, že svými příspěvky škodí USA. Jsou spontánní a neradí se o nich se svými poradci.

Mexičan zastřelil kanadskou turistku a dalších 13 lidí zranil

Mexické úřady vyšetřují tragický útok v archeologickém areálu Teotihuacán, kde ozbrojený muž zastřelil dvaatřicetiletou Kanaďanku. Při incidentu utrpělo zranění dalších nejméně třináct lidí, z toho sedm osob zasáhly kulky a zbytek se zranil při pádu během následné paniky. Útočník, kterého prokuratura identifikovala jako mexického občana jménem Julio Cesar Jasso Ramirez, po činu spáchal sebevraždu přímo na místě. Mezi hospitalizovanými oběťmi jsou kromě Kanaďanů také občané Kolumbie a Ruska.

Bulharské volby drtivě vyhrál Rumen Radev. Komentátoři mluví o „bulharském Ficovi“

Nově vzniklá strana „Progresivní Bulharsko“ (PB) vedená Rumenem Radevem drtivě zvítězila v bulharských parlamentních volbách, už osmých za pět let. Poprvé od roku 1997 získala jedna politická síla dostatek mandátů k samostatnému vládnutí.

Farmaceutický gigant sází miliardy na novou metodu léčby rakoviny

Americký farmaceutický gigant Eli Lilly oznámil velkou investici do budoucnosti medicíny. Za částku, která může v přepočtu dosáhnout až 7 miliard dolarů, kupuje biotechnologickou společnost Kelonia Therapeutics. Tato menší firma se specializuje na vývoj převratných metod léčby rakoviny, které by mohly zásadně změnit životy pacientů.

KOMENTÁŘ: USA ještě v euforii, Evropa ostražitá. Další zvrat v Íránu odkryl burzovní paradox

Užuž to vypadalo, že se schyluje ke konci války USA a Íránu. Tedy spíš si to trhy v pátek myslely, když zprávu o znovuotevření Hormuzského průlivu četly v podstatě jako konec konfliktu. Jenže už o pár hodin později se úžina znovu zašpuntovala. Na burze tak došlo k další bizarní otočce.

Eddie Murphy převzal cenu za celoživotní dílo a neskrýval dojetí

Legendární komik a herec Eddie Murphy zažil večer, na který jen tak nezapomene. V Los Angeles převzal prestižní ocenění a obklopili ho lidé, kteří formovali jeho kariéru. Atmosféra byla silná, místy velmi dojemná.

Ropa zdražuje. Naděje na trvalé řešení je v nedohlednu

Dočasné příměří mezi USA, Izraelem a Íránem se chýlí ke konci a napětí znovu eskaluje. V Hormuzském průlivu došlo k útokům na tankery. Ceny ropy tak reagují růstem. Nejistotu vzbuzují i úterní plánované rozhovory v Islamábádu. Írán se jich odmítá zúčastnit.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama