0.3 C
Czech
Úterý 10. února 2026
Protext ČTKSpolečnost UTime zahájila finanční a právní due diligence společnosti Bowen Therapeutics

Společnost UTime zahájila finanční a právní due diligence společnosti Bowen Therapeutics

Šen-čen (Čína) 30. srpna 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost UTime Limited (NASDAQ: WTO) (dále jen „UTime“ nebo „společnost“), která pokračuje v budování svých silných stránek v globálním zdravotnickém sektoru, oznámila, že zahájila komplexní finanční a právní due diligence společnosti Bowen Therapeutics Inc („Bowen Therapeutics“), kterou hodlá koupit. Toto rozhodnutí je důležitým krokem v rozšiřování přítomnosti společnosti UTime v oblasti inovativních zdravotnických výrobků, jehož cílem je posílit její postavení na trhu a rozvíjet budoucnost zdravotnických technologií.

Bowen Therapeutics, se má stát klíčovou součástí strategie expanze společnosti UTime. Společnost Bowen Therapeutics se od svého založení těší dobré pověsti v odvětví zdravotnických technologií. Její jedinečné výzkumné a vývojové schopnosti a inovativní technologie jsou v oboru široce uznávány. Zejména její pokrok ve vývoji vakcíny proti opičím neštovicím přispěl k řadě průlomových technologií v celosvětovém zdravotnictví. Společnost UTime hodlá navrhovanou akvizici využít k integraci pokročilých technologií a výzkumných a vývojových kapacit společnosti Bowen Therapeutics, aby usnadnila technologické inovace a expanzi společnosti na trhu v oblasti zdravotní péče.

Finanční a právní prověrka společnosti Bowen Therapeutics je zásadním krokem, který společnost UTime potřebuje k zajištění své investice a k vybudování pevného informačního základu pro své rozhodnutí o akvizici. Proces due diligence se bude týkat široké škály aspektů podnikání a činnosti společnosti Bowen Therapeutics a bude zahrnovat hloubková šetření a analýzy. Z hlediska finanční due diligence se společnost UTime zaměří zejména na finanční výkazy, aktiva a pasiva a stav peněžních toků společnosti Bowen Therapeutics. Kromě toho bude společnost UTime kontrolovat daňové záznamy a účetní systémy společnosti Bowen Therapeutics, aby zajistila soulad s mezinárodními standardy finančního výkaznictví. Právní due diligence se naopak zaměřuje na přezkoumání právních záležitostí společnosti Bowen Therapeutics, mimo jiné včetně struktury řízení společnosti, zákonnosti smluv, práv duševního vlastnictví a existence jakýchkoli probíhajících soudních sporů nebo porušení právních předpisů. Tento proces je velmi důležitý, aby se předešlo možným právním rizikům.

Due diligence je složitý a náročný proces, který zahrnuje řadu aspektů. V průběhu due diligence bude společnost UTime schopna získat komplexní představu o podnikání a činnosti společnosti Bowen Therapeutics, posoudit potenciální rizika a příležitosti a učinit rozhodnutí, která budou v souladu s dlouhodobou strategií růstu společnosti.

O společnosti UTime Limited

Společnost UTime Limited, založená v roce 2008, poskytuje cenově výhodná mobilní zařízení spotřebitelům po celém světě a pomáhá jednotlivcům s nízkými příjmy ze zavedených trhů, včetně Spojených států a rozvíjejících se trhů, jako je Indie a země v jižní Asii a Africe, získat lepší přístup k aktuálním mobilním technologiím. V roce 2024 se společnost UTime zavázala transformovat oblast zdraví a wellness prostřednictvím inovativních lékařských nositelných technologií. Využitím špičkového výzkumu a strategických partnerství se společnost UTime snaží poskytovat účinná řešení pro prevenci nemocí v celosvětovém měřítku. Další informace naleznete na webových stránkách společnosti na adrese http://www.utimeworld.com/.

Výhledová prohlášení

Prohlášení v této tiskové zprávě o budoucích očekáváních, plánech a vyhlídkách, jakož i jakákoli jiná prohlášení týkající se záležitostí, které nejsou historickými fakty, mohou představovat „výhledová prohlášení“ ve smyslu § 21E zákona o burze cenných papírů (Securities Exchange Act) [USA] z roku 1934, ve znění pozdějších předpisů, a amerického Zákona o reformě vedení soudních sporů týkajících se soukromých cenných papírů z roku 1995 (U.S. Private Securities Litigation Reform Act of 1995). Slova „očekávat“, „věřit“, „pokračovat“, „mohl“, „odhadovat“, „očekávat“, „zamýšlet“, „může“, „plánovat“, „potenciální“, „předvídat“, „projektovat“, „měl by“, „cíl“, „bude“, „by“ a podobné výrazy označují, že se jedná o výhledová prohlášení, ačkoli ne všechna výhledová prohlášení tato identifikační slova obsahují. Skutečné výsledky se mohou podstatně lišit od výsledků uvedených v těchto výhledových prohlášeních v důsledku různých důležitých faktorů uvedených v části „Rizikové faktory“ ve výroční zprávě na formuláři 20-F předložené Komisi pro cenné papíry a burzy (U.S. Securities and Exchange Commission) dne 30. července 2024. Veškerá výhledová prohlášení obsažená v této tiskové zprávě se vztahují pouze k datu jejího vydání a společnost se výslovně zříká jakékoli povinnosti aktualizovat jakákoli výhledová prohlášení, ať už v důsledku nových informací, budoucích událostí nebo z jiného důvodu.

Pro více informací kontaktujte:

Eaky Tan

eaky@westock.com

 

 

 

Reklama

Doporučujeme

Evropa zažila nejchladnější leden za posledních 16 let

Leden letošního roku byl v Evropě překvapivě studený. Podle služby Copernicus šlo o nejchladnější leden za posledních šestnáct let, průměrná teplota totiž klesla na minus 2,34 stupně Celsia. Na konci měsíce se nad severní polokoulí zvlnil polární jet stream a poslal mrazivý vzduch hluboko nad Evropu i Severní Ameriku. Některé regiony tak zažily zimní dny, jakých se v posledních letech objevuje čím dál méně.

Trump pohrozil Kanadě, že nepovolí otevřít nový most mezi oběma státy

Prezident Spojených států Donald Trump pohrozil, že nepovolí otevření dokončovaného mostu mezi americkým Detroitem a městem Windsor v Kanadě. Jako důvody na své sociální síti Truth Social zmínil kanadské vlastnictví mostu, odmítání prodeje amerického alkoholu v kanadské provincii Ontario, kanadská cla na americké mléčné produkty a kanadská obchodní jednání s Čínou.

Bangladéš těsně před volbami uzavřel obchodní dohodu s USA

Bangladéš dosáhl obchodní dohody s USA. Jihoasijská země se otevře širší škále amerického zboží. Na oplátku zajistí Bílý dům celní výjimky pro některé její oděvy a tarif na veškerý dovoz sníží z 20 na 19 procent. Bangladéš je hned po Číně druhým největším vývozcem oblečení.

Cílem jaderných rozhovorů podle Íránu bylo zjistit, zda USA věc berou vážně

Cílem nepřímých rozhovorů o íránském jaderném programu bylo zjistit, zda Spojené státy k věci přistupují vážně, uvedl dnes podle agentury Reuters mluvčí íránské diplomacie. Dodal, že krátká schůzka ukázala, že obě strany mají dostatek porozumění k tomu, aby rozhovory navzdory nedůvěře pokračovaly.

Nálety ruských dronů v noci zranily pět lidí, uvedly ukrajinské úřady

Čtyři zraněné, včetně dítěte, si v noci na dnešek vyžádal ruský útok drony na ukrajinskou Záporožskou oblast, v Oděské oblasti ruské údery vedly k výpadkům dodávek elektřiny. Jeden člověk utrpěl zranění při ruském útoku na město Družkivka v Doněcké oblasti, informovaly ukrajinské úřady. S výpadky elektřiny v důsledku ukrajinských útoků se podle médií potýkají také obyvatelé Belgorodské oblasti na západě Ruska.

Drahé paměťové čipy dělí trhy na vítěze a poražené

Ceny paměťových čipů v posledních měsících prudce rostou, což je jasně patrné na akciových trzích. Výrobci pamětí zaznamenávají raketový růst, zatímco společnosti závislé na dodávkách elektroniky čelí tlaku na marže a nejistotě ohledně toho, jak dlouho bude napětí v dodávkách trvat.

USA a Arménie uzavřely dohodu o civilní jaderné spolupráci

J. D. Vance dorazil do Arménie jako první úřadující viceprezident USA v historii země. V Jerevanu jednal s premiérem Nikolou Pashinyanem a oba oznámili posun v jednáních o civilní jaderné energetice. Washington tím posiluje vazby se státem, který dlouho spoléhal na Rusko, a zároveň tlačí na „mírovou dividendu“ po dohodě s Ázerbájdžánem.

Spojené státy zaútočily na další loď v Pacifiku, dva lidé zemřeli

Americká armáda ve východním Pacifiku zaútočila na další loď, která měla na palubě převážet drogy. Dva členové posádky zemřeli, jeden přežil a v rámci záchranné akce po něm pátrá ekvádorská pobřežní stráž. Šlo o třetí takový útok v tomto roce, k tomu předchozímu došlo minulý týden.

Starmer odmítá rezignaci a slibuje, že neustoupí

Keir Starmer po výzvě k odchodu z čela Keir Starmer po výzvě k odchodu z čela vlády prohlásil, že nehodlá ustoupit a nechce zemi uvrhnout do dalšího chaosu. Během jediného dne se v labouristické straně zvedla vlna nervozity a vnitřních manévrů, ale premiér zatím bezprostřední tlak ustál a kabinet ho podpořil.

Britský premiér Keir Starmer čelí tlaku na rezignaci. Vaz mu může zlomit odchod klíčového poradce

Britský premiér Keir Starmer čelí nejvážnější politické krizi od svého nástupu do funkce. Rezignace jeho nejbližšího poradce Morgana McSweeneyho v souvislosti se skandálem kolem Petera Mandelsona a Jeffreyho Epsteina výrazně oslabila jeho pozici.

KOMENTÁŘ: Napětí mezi AI velikány graduje. Důvodem je rýpanec v reklamě za miliony

Přes 125 milionů lidí v přímém přenosu sledovalo vymazlené spoty na letošním Super Bowlu, ostře sledovaném finále americké NFL. Reklamní bloky, které běží před zápasem a během přestávek, vyjdou na miliony dolarů. V noci na pondělí se v nich rozhořel spor mezi OpenAI a Anthropicem.

Ruská FSB tvrdí, že do střelby na generála GRU je zapojené Polsko

Ruská tajná služba FSB se domnívá, že na pokusu o zabití zástupce šéfa ruské vojenské rozvědky GRU Vladimira Alexejeva se podílelo Polsko. Čin byl podle ní spáchán na pokyn ukrajinské tajné služby SBU, uvedla dnes agentura Interfax. O víkendu ruské úřady oznámily zadržení ruského občana v Dubaji, který podle ruských vyšetřovatelů na generála vystřelil. Ukrajina již dříve podíl na střelbě odmítla.

Írán začal hromadně zatýkat členy reformního hnutí, včetně významných osobností

Íránské bezpečnostní síly začaly hromadně zatýkat představitele reformního hnutí v zemi, včetně řady významných osobností. Uvedla to dnes agentura AP s odvoláním na lokální média. Vláda reformisty podezřívá z narušování politické situace v zemi během celostátních protivládních protestů, které vypukly na konci prosince.

Seguro nechce být opozičním prezidentem, vyzval k reformám v Portugalsku

Ačkoliv pochází z jiného politického tábora než současná středopravicová vláda, vítěz nedělní portugalské prezidentské volby António José Seguro nechce být opozičním prezidentem. Vyzval vládu i parlament, aby nalezly řešení problémů, které pociťují Portugalci, například bytovou krizi, uvedla dnes agentura EFE. Bývalý šéf socialistů Seguro, který porazil krajněpravicového politika Andrého Venturu, získal nejvíce hlasů v dějinách portugalské volby prezidenta.

Jihoafrická republika ukončí svou účast na mírové misi OSN v Kongu

Jihoafrická republika oznámila stažení vojáků ze stabilizační mise Organizace spojených národů (OSN) v Demokratické republice Kongo. Uzavírá se tím sedmadvacetileté nasazení v dlouhodobě nestabilní zemi, kde zuří vnitřní boje. Pretoria rozhodnutí obhajuje restrukturalizací svých zdrojů a sil.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama