Více
  8.3 C
  Czech
  Neděle 28. května 2023

  Soud poslal zakladatele Oath Keepers kvůli útoku na Kapitol na 18 let do vězení

  Americký federální soud ve čtvrtek poslal na 18 let do vězení Stewarta Rhodese, zakladatele extremistické skupiny Oath Keepers (Strážci přísahy), za rozvratné spiknutí a další trestné činy v souvislosti s útokem příznivců exprezidenta Donalda Trumpa na budovu Kongresu 6. ledna 2021. Dalšímu členovi a někdejšímu šéfovi floridské pobočky uskupení Kellymu Meggsovi za stejný zločin později soudce vyměřil 12 let vězení, informovala agentura Reuters.

  Wagnerovci podle Prigožina zahájili stahování z Bachmutu

  Žoldnéři ruské soukromé Wagnerovy skupiny se začali stahovat z východoukrajinského Bachmutu. Oznámil to dnes v příspěvku zveřejněném na sociální síti telegram šéf wagnerovců Jevgenij Prigožin. Krok avizoval už v minulých dnech poté, co město prohlásil za dobyté a pod ruskou kontrolou. Ukrajinské úřady oficiálně ztrátu Bachmutu nepotvrdily.

  Top 5 zdravotních výhod chřestu

  Chřest je bohatý na minerály a vitamíny A, C a kyselinu listovou. Je to vláknitá zelenina, která může podporovat zdravá střeva a také pomáhat snižovat krevní tlak. Z těchto důvodů jej lze považovat za ideální doplněk zdravé stravy.

  Společnost S'Young International hostila exkluzivní kosmetické fórum, které nabídlo pohled na čínský trh s kosmetikou v post-covidové éře

  Šanghaj (Čína) 24. března 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost S'Young International („S'Young", „Společnost"), tvůrce modelu spolupráce CP (China Partner), digitální otevřené platformy pro globální kosmetické značky, která umožňuje navázat kontakt s čínským trhem, uspořádala 17. března v kongresovém centru Palazzo Gnudi v italské Bologni exkluzivní kosmetické fórum, na kterém se připojila k zástupcům společnosti Tmall Global, provozovateli největšího čínského přeshraničního online tržiště, a společnosti Pier Augé, výrobci inovativních kosmetických produktů pro citlivou pleť, aby diskutovali o realitě čínského trhu s kosmetikou v postpandemické éře. Generální ředitel a spoluzakladatel společnosti S'Young International Marshall Chen se na akci podělil o své postřehy a doporučení, která pomáhají globálním kosmetickým značkám zvládnout výzvy a získat výhody na neustále se měnícím čínském trhu.

  S tím, jak Čína zmírnila preventivní protipandemická opatření, vykazuje čínský trh s kosmetikou větší růstový potenciál. Z údajů vyplývá, že spotřeba kosmetiky na obyvatele v Číně má ještě pětkrát větší prostor ke zvýšení. Marshall ale také varoval, že navzdory mnoha příležitostem, které čínský trh s kosmetikou nabízí, se na něm vyskytují i překážky. Jeho příspěvek se zaměřil právě na problematické aspekty čínského trhu a uvedl v rámci něj tři základní doporučení, která by měla značkám pomoci vyhnout se možným nástrahám:

  • NEPODCEŇUJTE KONKURENCI.

  • NEMÍCHEJTE RŮZNÉ SPOTŘEBITELE.

  • NEKOPÍRUJTE PŘEDCHOZÍ ÚSPĚCHY.

  Současný čínský kosmetický trh lze rozdělit do tří kategorií: Čínské domácí značky, známé mezinárodní značky a prémiové úzce zaměřené mezinárodní značky. Konkurence mezi prvními dvěma kategoriemi je silná, zatímco značky, které se zaměřují na specifické segmenty trhu, často vstupují na trh, aby se vyhnuly intenzivní konkurenci. Aby společnosti mohly vstoupit do těchto specifických segmentů trhu, musí se zaměřit na budování image své značky pro cílenější publikum. Struktura měst v Číně sahá od měst první úrovně až po města osmé úrovně a je ovlivněna různými nákupními zvyklostmi a marketingovými podmínkami. Pro efektivní růst značky je důležité rozlišovat marketingové strategie podle úrovně města. V porovnání se zahraničními trhy má čínský kosmetický průmysl vyšší podíl elektronického obchodu a je velmi závislý na sociálních médiích a marketingu prostřednictvím krátkých videí. Je také důležité věnovat pozornost rozdílům v požadavcích na krásu u asijských etnik, což vyžaduje odlišení od zámořských tržních strategií.

  Jak tedy mohou značky v současných podmínkách čínského trhu s kosmetikou přežít a dosáhnout dlouhodobého úspěchu na tak komplikovaném trhu se slibnými vyhlídkami a různými výzvami? Marshall na tuto otázku odpověděl třemi zásadními doporučeními:

  • ZAČNĚTE TÍM, CO ZÁKAZNÍCI CHTĚJÍ.

  • VĚNUJTE ÚSILÍ BRANDINGU.

  • BUDUJTE ZNAČKU, JAKO BYSTE VYCHOVÁVALI DÍTĚ.

  „Vzhledem ke složitosti trhu s kosmetikou v Číně musí značky nejen identifikovat explicitní potřeby zákazníků, ale také jejich základní přání, aby mohly nabízet inovativní produkty, které uspokojí jejich individuální požadavky. Například tradiční podkladový krém nebo výrobek pro bělení pleti může splnit pouze základní potřeby čínských zákazníků, zatímco výrobky, jako jsou pitné doplňky španělské kosmetické značky pro bělení pleti a podkladový krém s DNA milánské módy, mohou poskytnout další výhody, které uspokojí jejich hlubší požadavky,“ řekl Marshall.

  Zdůraznil také význam budování značky v současném scénáři a zdůraznil, že kosmetické značky musí prozkoumat své silné stránky, historické kořeny a kulturní identitu. To má zásadní význam pro vytvoření výrazné a přitažlivé image, která zaujme zákazníky a odliší vás od konkurentů na silně konkurenčním čínském kosmetickém trhu. Kromě toho je pro komplexní budování úspěšné značky nezbytné integrovat vývoj produktů, marketingové strategie, efektivní provoz a řízení logistiky pro přeshraniční i domácí prodej online i offline.

  Kristina Hui, vedoucí oddělení kosmetiky pro Velkou Británii a severské země ve společnosti Tmall Global, na akci popsala rychlý digitální vývoj čínského maloobchodu v posledních letech. Poukázala také na to, že změny, které přinesla pandemie, přiměly platformu hledat nová řešení, jak se spojit se zákazníky a navázat s nimi kontakt.

  Generální ředitel společnosti Pier Augé Charles Dupont se podělil o důležitost výběru správného partnera pro Čínu, který může globálním značkám pomoci dosáhnout dlouhodobě udržitelného růstu. V roce 2022 uzavřely společnosti Pier Augé a S’Young strategickou spolupráci. V rámci modelu spolupráce CP, který využívá odborných znalostí společnosti S’Young na čínském trhu, zaznamenal prodej vlajkového produktu Douce Aura společnosti Pier Augé meziroční nárůst o neuvěřitelných 259 %. Obliba značky Pier Augé mezi čínskými zákazníky díky tomu prudce vzrostla a její prodeje se během 12 měsíců zčtyřnásobily.

  „Jako iniciátor modelu spolupráce CP spolupracuje společnost S’Young s více než třiceti mezinárodními značkami, kterým poskytuje odborné znalosti trhu a základní nástroje k překonání problémů a dosažení udržitelného růstu v Číně. Naše komplexní řešení zahrnují positioning značky, jedinečné komunikační strategie, marketing, maloobchodní prodej a řízení dodavatelského řetězce a společně s našimi partnery pracujeme na vyjasnění jejich hlavních cílů a vypracování akčních plánů pro každou fázi vývoje, což jim umožňuje vytvářet hrdinské produkty a nabízet robustní omnichannel možnosti. Abychom toho dosáhli, navazujeme s našimi partnery hlubokou spolupráci, která jim zaručí úspěch jejich značky v Číně, je to tedy podobné jako výchova dítěte,“ řekl Marshall.

  O společnosti S’Young International

  Společnost S’Young International, průkopník modelu spolupráce CP, je digitálně řízená otevřená platforma, která umožňuje globálním kosmetickým značkám přístup a napojení na čínský trh tím, že poskytuje kompletní řešení, která se zaměřují na jejich všestranný, vícekanálový a celoživotní rozvoj. Společnost S’Young International nyní spolupracuje s více než 30 kosmetickými značkami po celém světě.

  Fotografie – https://mma.prnewswire.com/media/2039858


  /Roundtable_discussion__held_at_S_YOUNG_Exclusive_Cosmetics_Forum.jpg

  KONTAKT: [email protected]

  Sledujte nás na sítích

  Srbský prezident Vučić odstoupil z čela vládní strany, hlavou státu zůstává

  Srbský prezident Aleksandar Vučić na dnešním sjezdu odstoupil z čela vládnoucí Srbské pokrokové strany (SNS), hlavou státu ale zůstává, uvedly tiskové agentury. Vučić k rezignaci na stranickou funkci uvedl, že semknutí země vyžaduje nový přístup. Prezidentův krok následoval den poté, co desetitisíce lidí z celého Srbska a ze sousedního Kosova, Černé Hory a Bosny v centru Bělehradu demonstrovaly na Vučičovu podporu po velkých protivládních protestech v souvislosti s dvěma hromadnými střelbami s 18 mrtvými, které na začátku května otřásly Srbskem.

  Ukrajinské děti přicházejí ve válce o rodiče, domovy a nevinnost

  Obě děti ve věku devíti a deseti let se snažily vidět skrz hustý kouř poté, co jejich domkem v Doněcké oblasti na východě Ukrajiny otřásl ohlušující výbuch, a volaly svého otce. Odpovědělo jim jen děsivé ticho. Pak Olha Hinkinová a její bratr Andrij spěchali do protileteckého krytu, jak je učili. Když výbuchy ustaly a kouř se rozplynul, našli svého otce na verandě - nehybného a zakrváceného po zásahu ruským projektilem. "Otce zabili v sedm ráno," řekl agentuře AP Andrij, který nyní žije v bezpečnějším Lvově na západě Ukrajiny, nedaleko hranic s Polskem.

  Waters tvrdí, že jeho černý kostým z koncertů je ve skutečnosti antifašistický

  Spoluzakladatel rockové kapely Pink Floyd Roger Waters tvrdí, že jeho kontroverzní kostým, kvůli němuž ho v Německu vyšetřují, je ve skutečnosti antifašistický. V dnešním prohlášení 79letý hudebník uvedl, že na koncertě v Berlíně minulý týden černým kabátem s červenou páskou na paži vyjadřoval své odmítání fašismu a předsudečnost. Německá policie ale Waterse vyšetřuje kvůli podezření z šíření nenávisti proti určité náboženské, národnostní nebo etnické skupině, protože kostým připomínal uniformu, jakou nosili důstojníci nacistické organizace SS.

  Binance získala povolení k provozování burzy v Thajsku

  Společnost Binance získala licenci na obchodování s digitálními aktivy v jihovýchodní Asii poté, co navázala spolupráci s místním podnikem v Thajsku a založila tam burzu.

  Na posunutí dluhového stropu mají američtí zákonodárci více času. Vyjednávat mohou do 5. června

  Americké ministerstvo financí v pátek oznámilo, že nebude schopné platit účty od 5. června. Původně přitom finální datum stanovilo na 1. června. Zákonodárci tak mají více času na vyjednání nového dluhového stropu. V opačném případě by Spojené státy americké selhaly ve splácení svých závazků. Takový neúspěch by přitom mohl mít globální dopady.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Srbský prezident Vučić odstoupil z čela vládní strany, hlavou státu zůstává

  Srbský prezident Aleksandar Vučić na dnešním sjezdu odstoupil z čela vládnoucí Srbské pokrokové strany (SNS), hlavou státu ale zůstává, uvedly tiskové agentury. Vučić k rezignaci na stranickou funkci uvedl, že semknutí země vyžaduje nový přístup. Prezidentův krok následoval den poté, co desetitisíce lidí z celého Srbska a ze sousedního Kosova, Černé Hory a Bosny v centru Bělehradu demonstrovaly na Vučičovu podporu po velkých protivládních protestech v souvislosti s dvěma hromadnými střelbami s 18 mrtvými, které na začátku května otřásly Srbskem.

  Ukrajinské děti přicházejí ve válce o rodiče, domovy a nevinnost

  Obě děti ve věku devíti a deseti let se snažily vidět skrz hustý kouř poté, co jejich domkem v Doněcké oblasti na východě Ukrajiny otřásl ohlušující výbuch, a volaly svého otce. Odpovědělo jim jen děsivé ticho. Pak Olha Hinkinová a její bratr Andrij spěchali do protileteckého krytu, jak je učili. Když výbuchy ustaly a kouř se rozplynul, našli svého otce na verandě - nehybného a zakrváceného po zásahu ruským projektilem. "Otce zabili v sedm ráno," řekl agentuře AP Andrij, který nyní žije v bezpečnějším Lvově na západě Ukrajiny, nedaleko hranic s Polskem.

  Waters tvrdí, že jeho černý kostým z koncertů je ve skutečnosti antifašistický

  Spoluzakladatel rockové kapely Pink Floyd Roger Waters tvrdí, že jeho kontroverzní kostým, kvůli němuž ho v Německu vyšetřují, je ve skutečnosti antifašistický. V dnešním prohlášení 79letý hudebník uvedl, že na koncertě v Berlíně minulý týden černým kabátem s červenou páskou na paži vyjadřoval své odmítání fašismu a předsudečnost. Německá policie ale Waterse vyšetřuje kvůli podezření z šíření nenávisti proti určité náboženské, národnostní nebo etnické skupině, protože kostým připomínal uniformu, jakou nosili důstojníci nacistické organizace SS.

  Binance získala povolení k provozování burzy v Thajsku

  Společnost Binance získala licenci na obchodování s digitálními aktivy v jihovýchodní Asii poté, co navázala spolupráci s místním podnikem v Thajsku a založila tam burzu.

  Na posunutí dluhového stropu mají američtí zákonodárci více času. Vyjednávat mohou do 5. června

  Americké ministerstvo financí v pátek oznámilo, že nebude schopné platit účty od 5. června. Původně přitom finální datum stanovilo na 1. června. Zákonodárci tak mají více času na vyjednání nového dluhového stropu. V opačném případě by Spojené státy americké selhaly ve splácení svých závazků. Takový neúspěch by přitom mohl mít globální dopady.