Více
  19.9 C
  Czech
  Sobota, 25 června, 2022

  Společnost Risen Energy představila na veletrhu Intersolar Europe 2022 nejnovější 210mm střešní solární modul

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Ning-po (Čína) 20. května 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Risen Energy (dále jen „společnost“), přední čínský výrobce solárních modulů, se ve dnech 11. až 13. května zúčastnila veletrhu Intersolar Europe 2022 s celým portfoliem svých nejnovějších solárních řešení. Mezi produkty vystavenými na stánku Risen Energy s číslem A1.260 zaujal hlavní místo nejnovější člen rodiny TITAN – modul RSM130-8-430-450. Tento rezidenční fotovoltaický (FV) modul zdědil nejmodernější technologie řady TITAN a zároveň se vyznačuje výjimečnou spolehlivostí, účinností a bezkonkurenčním výkonem, který může dosáhnout až 450 Wp. Díky těmto vlastnostem je jedním z nejideálnějších produktů pro střešní solární systémy.

  „Jsme velmi rádi, že můžeme opět využít této příležitosti a představit na největší světové výstavě solární energie naše nejnovější fotovoltaické produkty i širokou škálu našich špičkových solárních inovací. Solární modul společnosti Risen Energy s destičkami o velikosti 210 mm získal v posledních letech celosvětové uznání a jasně tak dokázal důvěru našich uživatelů v řady fotovoltaických produktů Risen Energy TITAN, [email protected] a Hyper-ion,“ uvedl produktový manažer společnosti Risen Energy Wissin Ye.

  „Společnost Risen Energy si klade za cíl objevovat dosud neprobádané možnosti v oblasti fotovoltaických technologií. Důkazem je i tento špičkový solární modul z řady TITAN, který má našim zákazníkům po celém světě přinést ekologičtější, efektivnější a flexibilnější solární řešení“, dodal Wissin Ye.

  RSM130-8-430-450M se jako upgrade vysoce výkonných 40článkových monokrystalických solárních modulů PERC z řady TITAN vyznačuje výkonem v rozmezí 430 až 450 Wp, což je o 10-20 Wp více než ostatní rezidenční fotovoltaické produkty, které jsou běžně dostupné na trhu. Jedná se o solární modul s více přípojnicemi, vyrobený technologií nedestruktivního řezání. Modul dosahuje účinnosti až 21,7 %, čímž překonává zařízení stejné třídy o 0,4 % a zvyšuje návratnost investic do solárních energií pro uživatele.

  Kompaktní a estetický RSM130-8-430-450M nabízí dvě barevné varianty ocelového rámu – černou a stříbrnou. Spolu s dalšími produkty řady TITAN je navržen tak, aby lépe vyhovoval různým potřebám distribuovaných střešních solárních systémů.

  O společnosti Risen Energy

  Společnost Risen Energy je předním světovým výrobcem vysoce výkonných fotovoltaických produktů úrovně 1 s hodnocením „AAA“ a poskytovatelem komplexních obchodních řešení pro výrobu energie. Společnost, která byla založena v roce 1986 a v roce 2010 vstoupila na burzu, vytváří hodnoty pro své globální zákazníky. Technické a obchodní inovace tvoří spolu se špičkovou kvalitou a podporou komplexní obchodní řešení společnosti Risen Energy v oblasti fotovoltaiky, která patří k nejvýkonnějším a nákladově nejefektivnějším v oboru. Díky dosahu na místních trzích a silnému finančnímu zázemí jsme připraveni a schopni budovat strategickou, oboustranně výhodnou spolupráci s našimi partnery a společně využít rostoucí hodnotu zelené energie.

  KONTAKT: Tina Feng, +86-57459953077, [email protected]

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS