2.3 C
Czech
Středa 11. února 2026
Protext ČTKSpolečnost NTT Com uvedla na trh renovovanou SkyWay SDK (softwarovou komunikační sadu)...

Společnost NTT Com uvedla na trh renovovanou SkyWay SDK (softwarovou komunikační sadu) pro univerzálnější rozvoj služeb online komunikace

Tokio 1. února 2023 (PROTEXT/BusinessWire) – Společnost NTT Communications Corporation (NTT Com), a to podnik IKT řešení a mezinárodní komunikace v rámci skupiny NTT, ohlásila dnes okamžité uvolnění renovované sady rozvoje softwaru SkyWay (SDK). Implementace hlasových služeb v reálném čase, video a datová komunikace pro aplikace a webové stránky, to vše je s pomocí nové SkyWay SDK snadnější než kdykoli předtím.

Lidé zajímající se o plánování a vývoj služeb online komunikace se mohou přihlásit k účasti na bezplatném webovém semináři buď k účasti osobní (50 osob) nebo onlinové (100 osob), aby se o renovované sadě SkyWay SDK dozvěděli více, a to v sídle společnosti NTT Communications v Tokiu od 15:00 hodin japonského času dne 23. února.

SkyWay vyznačující se jednoduchým použitím a podporovaná rozsáhlou dokumentací nevyžaduje speciální technické dovednosti nebo znalosti hlasové/video komunikace nebo budování serverů a lze ji používat pro širokou škálu aplikací, jako jsou online lekce, internet věcí IoT a robotů. Doposud byla SkyWay nasazena pro vývoj více než 20.000 služeb

SkyWay se hodí pro různé formáty hovorů včetně hlasových a video hovorů, hovorů dvou osob a skupinových hovorů a videokomunikaci se sdílenou obrazovkou. Je také vícenásobnou platformou SDK pro rozvoj komunikačních služeb vyhovující specifickým kategoriím oborů a podnikání. SkyWay zajišťuje vysoce kvalitní komunikaci v reálném čase, jak dokládá její 99,96% míra provozuschopnosti ve fiskálním roce 2021. Také úspěšně provádí vysoce kvalitní zámořské hovory nastavením serverů na přenos obousměrné komunikace mezi Asií, Severní Amerikou a Evropou.(1) Kromě toho je možné užívat SkyWay při bezplatné verifikaci a rozvoji služby, dokud je uživatelova služba skutečně spuštěna. Navíc jsou poplatky přizpůsobeny škále služeb a účtování se provádí na bázi čerpání z přeplaceného objemu služby.

V důsledku pandemie COVID-19 se online komunikace prudce diverzifikovala a nyní běžně obsahuje události zahrnující tucty lidí, stejně jako komunikačních robotů. V reakci na to se společnost NTT Com rozhodla aktualizovat architekturu SkyWay a uvolnit ji pro trh jako novou službu s vylepšenými funkcemi pro zvýšenou univerzálnost, včetně následujícího:

• Větší počet současně volajících (rozšířeno ze 20 na maximálně 100)

• Omezení koncového zatížení podle prostředí koncového uživatele (současného vysílání (2) a API pro flexibilní přenos/příjem médií, jako jen určitého videa/audia)

• Autentizace a autorizace pro kontrolu přenosu videa/audia každému koncovému uživateli

Následují dva příklady rozšířených funkcí SkyWay.

1. Virtuální kancelář SkyWay lze použít k vytvoření systému pro prezentaci určenou celému úřadu pro až 100 osob, přičemž současně umožňuje osobám přijímat audio/video vhodně přizpůsobené pro každého uživatele, jako je video s nízkým rozlišením pro snížení zatížení systému a baterií pro mobilní zařízení nebo terminály s nízkým výkonem zpracování dat. Rovněž je možné kontrolovat účast na soukromých konferencích.

2. Podporu při práci na dálku SkyWay lze také použít k vytvoření systému umožňujícího supervizorovi instruovat na dálku množství lidí na pracovišti s využitím videa pro podrobné pokyny, nebo pouze audia, pokud dostačují jednoduché verbální pokyny. Selektivní použití videa a/nebo audia umožňuje, aby systém dosáhl k mnoha lidem s minimálním zatížením.

Žádosti o službu budou přijímány od 31. ledna. Pro podrobnosti navštivte prosím webovou stránku,nebo kontaktujte zástupce prodeje společnosti NTT Com, a na ceny služeb se prosím podívejte zde. (Částečně pouze v japonštině)

Při pohledu do budoucna očekává společnost NTT Com další aktualizaci SkyWay rozšířením škály hlasových a video hovorů, vylepšením datové komunikace pro synchronizaci většího počtu lidí a podporu herních platforem pro živé stream přenosy a metaverso. Navíc budou vylepšeny zážitky z hlasových a video hovorů. A také, nové funkce SkyWay pro měření kvality a pro analýzu problémů budou čím dál víc vylepšovat video a audio v různých prostředích. Ve svém postupu bude NTT Com pokračovat v rozvoji podnikání souvisejícího se SkyWay, aby podporovala další vývoj komunikace v reálném čase a její snadnou implementaci neodborníky ve světě, kde lidé smysluplně komunikují s pomocí síly digitálních technologií.

Pro víc informací o SkyWay se prosím podívejte zde.

1 Technologie, která terminálu umožňuje zvolit nejvhodnější přenosové zařízení, aby se minimalizovalo zdržení mezi terminály (udělen patent č. 6254620).

2 Technologie pro přenos téhož videa do různých terminálů za použití různých přenosových rychlostí, jako je nízké rozlišení do mobilních zařízení s omezeným výkonem zpracování dat a šířkou pásma a vysoké rozlišení do počítačů.

O společnosti NTT Communications

Společnost NTT Communications řeší globální technologické výzvy tím, že pomáhá firmám využít řízená řešení IT infrastruktury, aby překonaly komplexnost a rizika svých IT prostředí. Tato řešení jsou podporována naší celosvětovou infrastrukturou, včetně veřejných a soukromých sítí v rámci globální sítě Tier-1, která je nejlepší v oboru. To zahrnuje 190 zemí/regionů a víc než 500.000 m2 plochy zařízení nejmodernějších datových center na světě. Jako hlavní poskytovatel služeb a řešení obchodního podniku skupiny DOCOMO vytváříme hodnotu poskytováním celosvětové podpory pro restrukturalizaci oboru a společnosti, nové styly práce a digitální transformaci ve společenstvích. Spolu s NTT Ltd., NTT Data a s NTT DOCOMO jsme skupinou NTT Group. www.ntt.com | Twitter@NTT Com | Facebook@NTT Com

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230130005806/cs/

Kontakty:

Pro víc informací

SkyWay Promotion Office

Platform Service Division NTT Communications Corporation

E-mail: skyway@ntt.com?

Zdroj: NTT Communications Corporation

Reklama

Doporučujeme

Lavrov: Rusko neporuší limity smlouvy Nový START, pokud tak neučiní USA

Rusko neporuší limity smlouvy o kontrole jaderných zbraní Nový START, která vypršela, pokud tak neučiní Spojené státy. Podle ruské státní tiskové agentury TASS to dnes uvedl šéf ruské diplomacie Sergej Lavrov. Platnost poslední smlouvy, která omezovala jaderné arzenály obou velmocí, disponující dohromady přibližně 85 procenty jaderných hlavic na světě, skončila 5. února.

KOMENTÁŘ: Jaký je váš investiční horizont? Google vydává kontroverzní dluhopisy na sto let

Americká společnost Google, která spadá pod mateřskou loď Alphabet, se odhodlala k husarskému kousku – emitovala nové dluhopisy se splatností 100 let. Firmy, které v minulosti zkoušely něco podobného, skončily v propadlišti dějin. Dopadne to s Googlem stejně?

Při úderu ruského dronu na dům v Charkovské oblasti zahynuli muž a tři batolata

Úder ruského dronu na rodinný dům ve východoukrajinské Charkovské oblasti si v noci na dnešek vyžádal životy jednoho muže a tří batolat. Uvedl to šéf oblastní vojenské správy Oleh Syněhubov, který už předtím informoval o požáru soukromého domu po dronovém útoku. Naopak ukrajinské bezpilotní stroje zasáhly podle médií rafinerii ve Volgogradu.

Muskova xAI přišla během dvou dnů o dva spoluzakladatele

Společnost Elona Muska xAI opustil během dvou dnů druhý spoluzakladatel, výzkumník Jimmy Ba. Celkem v poslední době opustilo firmu několik spoluzakladatelů, a to před jejím vstupem na burzu a během vyšetřování v Evropě a Asii.

Buddhističtí mniši pochodovali za mír 3700 kilometrů

Skupina buddhistických mnichů v úterý po zhruba 3700 kilometrové cestě nazvané Pochod za mír dorazila pěšky do Washingtonu. Pouť, jež upoutala pozornost tisíců lidí napříč vyznáními a politickými ideologiemi, trvala patnáct týdnů. Samotné mnichy zájem překvapil.

Policie zadržela muže kvůli zmizení Nancy Guthrie

Policie v Arizoně zadržela muže k výslechu v souvislosti se zmizením Nancy Guthrie, matky moderátorky pořadu Today Savannah Guthrie. Muže zastavili při silniční kontrole jižně od Tucsonu, úřady zatím nezveřejnily, kdo je a jakou roli mohl v případu hrát.

Ruský úřad omezí komunikační aplikaci Telegram, porušuje podle něj zákony

Ruský úřad pro kontrolu médií a internetu Roskomnadzor omezí internetovou aplikaci Telegram. Podle něj tato komunikační platforma porušuje ruské zákony, informují média. Pavel Durov, v Rusku narozený zakladatel Telegramu, uvedl, že aplikace bude bez ohledu na nátlak ctít svobodu projevu a ochranu soukromí uživatelů.

Po masové střelbě v Kanadě je deset mrtvých včetně útočnice

V kanadském Tumbler Ridge v Britské Kolumbii zemřelo při hromadné střelbě deset lidí včetně podezřelé. Policie zasahovala u místní střední školy a také v jednom domě, část obětí našla uvnitř školy.

Král Karel je připraven spolupracovat s policií kvůli obviněním kolem Andrewa

Britská monarchie znovu čelí nepříjemným otázkám. Nová vlna dokumentů spojených s Jeffrey Epsteinem vrací do centra pozornosti Andrewa Mountbatten-Windsor. Poprvé se k situaci přímo vyjádřil i král Karel. Naznačil, že palác nebude stát stranou, pokud se policie rozhodne jednat.

Budíček pro Evropu. Musí se stát mocností, vyzývá Macron

Francouzský prezident Emmanuel Macron vyzval Evropu, aby se důrazněji prosadila na globální scéně a začala jednat jako skutečná velmoc. Kontinent podle něj čeká budíček v důsledku rostoucích hrozeb ze strany Číny, Ruska a nově i Spojených států.

Europoslanci schválili snížení emisí o 90 procent do roku 2040 oproti roku 1990

Europoslanci dnes schválili klimatický cíl snížit do roku 2040 emise o 90 procent oproti roku 1990. Až pět procentních bodů čistých emisí může pocházet z vysoce kvalitních mezinárodních uhlíkových kreditů od partnerských zemí. Součástí dohody je i odložení zavedení emisních povolenek ETS2 o jeden rok, tedy na rok 2028.

Evropa zažila nejchladnější leden za posledních 16 let

Leden letošního roku byl v Evropě překvapivě studený. Podle služby Copernicus šlo o nejchladnější leden za posledních šestnáct let, průměrná teplota totiž klesla na minus 2,34 stupně Celsia. Na konci měsíce se nad severní polokoulí zvlnil polární jet stream a poslal mrazivý vzduch hluboko nad Evropu i Severní Ameriku. Některé regiony tak zažily zimní dny, jakých se v posledních letech objevuje čím dál méně.

Trump pohrozil Kanadě, že nepovolí otevřít nový most mezi oběma státy

Prezident Spojených států Donald Trump pohrozil, že nepovolí otevření dokončovaného mostu mezi americkým Detroitem a městem Windsor v Kanadě. Jako důvody na své sociální síti Truth Social zmínil kanadské vlastnictví mostu, odmítání prodeje amerického alkoholu v kanadské provincii Ontario, kanadská cla na americké mléčné produkty a kanadská obchodní jednání s Čínou.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama