Více
  5.2 C
  Czech
  Čtvrtek 30. března 2023

  Maďarsko by Putina nezatklo, kdyby překročil jeho hranice. Navzdory mezinárodnímu zatykači

  Maďarsko prohlásilo, že by ruského prezidenta Vladimira Putina nezatklo, pokud by vstoupil na území země. A to přestože na něj Mezinárodní trestní soud (ICC) minulý týden vydal zatykač a obvinil ho z nezákonné deportace stovek dětí z Ukrajiny.

  Megazápas Fury vs Usyk se odkládá, jednání se zasekla kvůli odvetě

  Má to být boxerský souboj historie. O pásy všech čtyř nejuznávanějších organizací svedou boj Brit Tyson Fury a Ukrajinec Oleksandr Usyk. Po zdlouhavých jednáních už se mluvilo o termínu 29. dubna ve Wembley. Teď to ale vypadá, že zápas nebude. Promotéři sice vyřešili problém rozdělení peněz, ale pro změnu se zasekli kvůli odvetě.

  Spojené království by mělo vydávat klimatická víza, nabádá vládu think tank

  Vláda Spojeného království by měla začít vydávat víza pro klimatické uprchlíky ze států nejvíce zasažených přírodními katastrofami. Jen tak lze podle think tanku předejít velké migrační krizi 21. století.

  Společnost Lay's uvádí světovou premiéru zábavné fotbalové reklamy „Messi na návštěvě" s nejlepším hráčem všech dob v hlavní roli Leo Messi

  New York (USA) 4. března 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Máte Lay's? Messi to chce vědět!

  Ikona debutuje v nové reklamě a limitované edici balení Lay’s – připojuje se tak k bývalému spoluhráči Thierrymu Henrymu v rámci kampaně „No Lay’s, No Game“, která oslavuje partnerství značky s Ligou mistrů UEFA a připomíná fanouškům, že sledování fotbalu a Lay’s neodmyslitelně patří k sobě.

  S Lay’s je sledování fotbalu lepší, ale představte si, že se na něj díváte s přáteli a sedminásobným držitelem Zlatého míče Lionelem Messim! Čtyřnásobný vítěz Ligy mistrů UEFA a vítěz Mistrovství světa ve fotbale 2022 posouvá platformu značky „No Lay’s, No Game“ na další úroveň – hraje v nové zábavné a vzrušující reklamě s názvem „Messi na návštěvě“ a objevuje se na obalech limitované edice chipsů Lay’s, která připomíná hnutí „No Lay’s, No Game“ oslavující Ligu mistrů UEFA.

  Speciální edice tašek s fotbalovými velikány včetně Messiho ukazuje klíčové prvky, které dělají z Ligy mistrů UEFA jednu z nejzajímavějších sportovních událostí na světě: neuvěřitelné sportovce, vášnivé fanoušky a celosvětové publikum. Limitovaná edice tašek ukazuje dynamickou energii, kterou sportovci vnášejí do krásné hry. Tyto tašky budou k dispozici ve Spojených státech, Jihoafrické republice, Polsku a dalších zemích po celou dobu konání Ligy mistrů UEFA až do června 2023.

  Televizní reklamu „Messi na návštěvě“ s Messim v hlavní roli si můžete hned pustit!

  Ve spotu se Messi objeví jako nečekaný host na večírku Ligy mistrů UEFA, kam dorazí bez ohlášení, ale oslava se změní v jedno velké trápení, když se legenda zeptá: „Kde jsou Lay’s?“ Podívejte se, jak fanoušci a jeden chlupatý přítel reagují na pátrání legendy po její oblíbené slané svačince.

  Emoce a humor jsou v obsahu umocněny povedenou originální hudební nahrávkou s příznačným názvem „No Lay’s, No Game“, která je parodií na power-baladu „All By Myself“ Erica Howarda Carmena.

  „Pokud jste dobře připraveni, máte větší šanci hrát co nejlépe. Totéž platí pro všechny fanoušky, kteří rádi sledují fotbal, scházejí se s přáteli a sdílejí Lay’s. To s trochou humoru vyjadřuje i nová reklama na Lay’s. Den zápasu se nikdy neobejde bez Lay’s! No Lay’s, No Game,“ prohlásil Lionel Messi.

  Viceprezidentka marketingu globálních potravinářských značek společnosti PepsiCo Ciara Dilleyová k platformě „No Lay’s No Game“, která obsahuje zbrusu nový obsah „Messi na návštěvě“ a balení limitované edice, uvedla: „Je nemyslitelné sledovat fotbal bez Lay’s, stejně jako je nemyslitelné vynechat Messiho z konverzace o ,nejlepších hráčích všech dob‘. Proto byl Lionel ideálním partnerem pro platformu ,No Lay’s, No Game‘ a společnost Lay’s s ním již mnoho let spolupracuje. Je ikonou tohoto sportu a s Messiho pomocí hnutí ,No Lay’s, No Game‘ sjednotí fanoušky prostřednictvím jednoduchého sdílení Lay’s.“

  „Messi na návštěvě“ je poslední zastávkou na cestě „No Lay’s, No Game“ značky v této fotbalové sezóně. Tato zajímavá platforma je poctou téměř desetiletému partnerství mezi oblíbenou značkou chipsů a Ligou mistrů UEFA. Kampaň byla zahájena 21. února krátkým filmem s názvem „Thierry na návštěvě“, v němž vystupuje fotbalová legenda Thierry Henry. Henry a Messi byli spoluhráči v týmu FC Barcelona, který v roce 2009 vyhrál Ligu mistrů UEFA.

  Po zbytek turnaje Ligy mistrů UEFA mužů a žen 2022–2023 se fanoušci mohou těšit na další vzrušující a nečekané chvíle s platformou „No Lay’s, No Game“, včetně dalších překvapení za účasti fotbalových superhvězd, poutavého digitálního obsahu a zpřístupnění dalších fotbalových hřišť po celém světě. Nikdy nevíte, kdo se vás může zeptat, jestli máte chipsy Lay’s!

  Společnosti Lay’s a Lionel Messi společně oslaví platformu „No Lay’s, No Game“ a dokážou fanouškům, že sledování fotbalu a Lay’s neodmyslitelně patří k sobě. Nezapomeňte sledovat účet Lay’s Football na Instagramu, kde budete informováni o všech partnerských akcích UEFA Champions League a UEFA Women’s Champions League a dalších novinkách v kampani „No Lay’s, No Game“. Další informace o turnaji najdete na stránkách UEFA.com.

  O společnosti Lay’s

  Lay’s je jednou ze značek, které tvoří společnost Frito-Lay North America, potravinářskou divizi společnosti PepsiCo, Inc. (Nasdaq:?PEP) s hodnotou 19 miliard dolarů, která sídlí ve městě Purchase ve státě New York. Více informací o společnosti Frito-Lay najdete na firemních webových stránkách http://www.fritolay.com/ a na Twitteru na účtu http://www.twitter.com/fritolay. Více informací o společnosti Lay’s najdete na adrese www.facebook.com/lays nebo na Twitteru na účtu www.twitter.com/lays. Společnost Lay’s můžete sledovat také na Instagramu na adrese http://instagram.com/lays.

  O společnosti PepsiCo

  Výrobky společnosti PepsiCo si každý den vychutnává více než miliarda spotřebitelů ve více než 200 zemích a regionech po celém světě. Díky doplňkovému portfoliu nápojů a předpřipravených potravin, které zahrnuje značky Lay’s, Doritos, Cheetos, Gatorade, Pepsi-Cola, Mountain Dew, Quaker a SodaStream, dosáhla v roce 2022 čistých tržeb ve výši více než 86 miliard dolarů. Nabídka společnosti PepsiCo zahrnuje širokou škálu lahodných potravin a nápojů, včetně řady kultovních značek, z nichž každá generuje odhadovaný roční maloobchodní prodej ve výši více než 1 miliardy dolarů.

  Společnost PepsiCo se řídí vizí „Být globálním lídrem v oblasti nápojů a trvanlivých potravin díky vítězství s pep+ (PepsiCo Positive)“. Koncept pep+ představuje komplexní strategickou transformaci, která nám pomáhá fungovat s ohledem na omezení naší planety a inspirovat k realizaci pozitivních změn pro planetu samotnou i pro její obyvatele, čímž do centra vytváření hodnot a růstu společnosti staví udržitelnost a lidské zdroje. Další informace najdete na adrese www.pepsico.com a naTwitter, Instagram, Facebook a LinkedIn účtech @PepsiCo.

  Foto
  https://mma.prnewswire.com/media/2013803/LAYS_DEBUTS_WORLD_PREMIERE_MESSI.jpg

  KONTAKT: Paul Bromley, globální komunikace pro značky, PepsiCo, [email protected]; Julie Nunesová, Ketchum pro PepsiCo, [email protected]

  Sledujte nás na sítích

  Motiv střelby v nashvillské škole je dál neznámý, policie zveřejnila video

  Policie v Nashvillu v americkém státě Tennessee stále nezná motiv útočnice, která v pondělí na základní škole Covenant School zastřelila šest lidí, z toho tři děti, než zasáhla policie a zabila ji. Místní policejní šéf John Drake uvedl, že z nalezených ručně psaných poznámek střelkyně Audrey Haleové vyplynulo, že byla "připravená na konfrontaci se strážci zákona". Policie zveřejnila rovněž video ze zásahu. Prezident Joe Biden opakovaně vyzval Kongres ke zpřísnění zbraňových zákonů, zákonodárci však v tuto chvíli podle stanice CNN nejsou schopni prosadit změnu.

  WHO přehodnotila doporučení k očkování na covid-19. Děti se už očkovat nemusí

  Odborníci na očkování Světové zdravotnické organizace revidovali svá celosvětová doporučení pro očkování proti covidu-19. Zdravé děti a dospívající, kteří jsou považováni za osoby s nízkou prioritou, se očkovat nemusí.

  Britský král Karel III. přiletěl do Německa na třídenní návštěvu

  Britský král Karel III. s manželkou Camillou dnes odpoledne přiletěli na berlínské Letiště Willyho Brandta, zahájili tak třídenní návštěvu Německa. Karel III. se již sešel s německým prezidentem Frankem-Walterem Steinmeierem. Německo je první zemí, do které Karel III. v roli panovníka Spojeného království odcestoval.

  Zelenskyj pozval Si Ťin-pchinga na návštěvu Ukrajiny

  Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v rozhovoru s agenturou AP řekl, že pozval svůj čínský protějšek Si Ťin-pchinga na Ukrajinu. Peking informaci nepotvrdil. Prezident Číny, která je považovaná za spojence Ruska, minulý týden absolvoval třídenní státní návštěvu Moskvy a Peking v minulých týdnech představil mírový plán pro Ukrajinu.

  Politické klima v Izraeli znepokojuje obchodní lídry, investoři pociťují nejistotu

  Izraelská justiční reforma znervózňuje podniky. Obávají se totiž o práva pracovníků, investorů a otázek týkajících se zdanění. Politické klima v zemi navíc může vést k odlivu zaměstnanců do zahraničí. Izrael je malý trh a tamní společnosti získávají finance ze zahraničí. Americký prezident vyzval ke stažení reformy.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Motiv střelby v nashvillské škole je dál neznámý, policie zveřejnila video

  Policie v Nashvillu v americkém státě Tennessee stále nezná motiv útočnice, která v pondělí na základní škole Covenant School zastřelila šest lidí, z toho tři děti, než zasáhla policie a zabila ji. Místní policejní šéf John Drake uvedl, že z nalezených ručně psaných poznámek střelkyně Audrey Haleové vyplynulo, že byla "připravená na konfrontaci se strážci zákona". Policie zveřejnila rovněž video ze zásahu. Prezident Joe Biden opakovaně vyzval Kongres ke zpřísnění zbraňových zákonů, zákonodárci však v tuto chvíli podle stanice CNN nejsou schopni prosadit změnu.

  WHO přehodnotila doporučení k očkování na covid-19. Děti se už očkovat nemusí

  Odborníci na očkování Světové zdravotnické organizace revidovali svá celosvětová doporučení pro očkování proti covidu-19. Zdravé děti a dospívající, kteří jsou považováni za osoby s nízkou prioritou, se očkovat nemusí.

  Populační bomba možná nikdy nevybuchne, zjistil výzkum

  Lidská populace dosáhne vrcholu dříve a bude menší, než se očekávalo. K žádné explozi „populační bomby“ nedojde, zjistil průzkum, který tak zlepšil vyhlídky pro životní prostředí. Zastavení demografického růstu a populační pokles kromě toho sníží politické a sociální napětí.

  Britský král Karel III. přiletěl do Německa na třídenní návštěvu

  Britský král Karel III. s manželkou Camillou dnes odpoledne přiletěli na berlínské Letiště Willyho Brandta, zahájili tak třídenní návštěvu Německa. Karel III. se již sešel s německým prezidentem Frankem-Walterem Steinmeierem. Německo je první zemí, do které Karel III. v roli panovníka Spojeného království odcestoval.

  Zelenskyj pozval Si Ťin-pchinga na návštěvu Ukrajiny

  Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v rozhovoru s agenturou AP řekl, že pozval svůj čínský protějšek Si Ťin-pchinga na Ukrajinu. Peking informaci nepotvrdil. Prezident Číny, která je považovaná za spojence Ruska, minulý týden absolvoval třídenní státní návštěvu Moskvy a Peking v minulých týdnech představil mírový plán pro Ukrajinu.