menu

25.8 C
Czech
Sobota 20. července 2024

Trump přicestoval do města Milwaukee na nominační sjezd republikánů

Bývalý prezident Donald Trump, který přežil pokus o vraždu, přicestoval do města Milwaukee ve Wisconsinu, kde se zúčastní nominačního sjezdu Republikánské strany. Dnes kolem 01:00 SELČ to uvedla agentura AP. Očekává se, že republikáni oficiálně nominují Trumpa za svého kandidáta na prezidenta v listopadových volbách.

Bitcoin reaguje na útok na Trumpa, vyšplhal se na dvoutýdenní maximum

Bitcoin se v pondělí dostal na dvoutýdenní maximum. Podle analytiků cena reagovala na pokus o atentát na Donalda Trumpa, který kandiduje na post prezidenta Spojených států. Střelba na bývalého šéfa Bílého domu, který se prezentuje jako zastánce kryptoměn, totiž dle některých investorů zvýšila jeho šance na vítězství v nadcházejících volbách.

Společnost Interactive Brokers představuje jednoduchou mobilní aplikaci pro globální obchodování s akciemi

Sledujte nás na sítích

Greenwich (Connecticut) 9. března 2022 (PROTEXT/BusinessWire) – IBKR GlobalTrader vlkádá investorovi svět do dlaně

Reklama

Společnost Interactive Brokers (Nasdaq: IBKR), automatizovaný globální elektronický makléř, v úterý představila jednoduchou mobilní aplikaci IBKR GlobalTrader, která investorům umožňuje obchodovat akciemi po celém světě. Díky zjednodušenému designu je aplikace snadno použitelná pro začínající investory a pro zkušené obchodníky s akciemi dostatečně výkonná. Investoři si mohou během několika minut otevřít účet a začít obchodovat akciemi na více než 80 burzách v Severní Americe, Evropě a Asii. Investoři, kteří obchodují prostřednictvím IBKR GlobalTrader, využívají výhod globálních zkušeností společnosti Interactive Brokers, která obsluhuje přes 1,75 milionu účtů ve více než 200 zemích a teritoriích.

IBKR GlobalTrader byl vyvinut speciálně pro globální investory a umožňuje jim pohodlně provádět vklady až ve 23 různých měnách. Tyto vklady jsou automaticky převáděny podle mezibankovních kurzů na měnu potřebnou k nákupu a prodeji akcií na různých trzích a v různých zeměpisných oblastech. Investorům, kteří hledají globální diverzifikaci, ale nejsou si jisti, do čeho investovat, pomáhá skener IBKR GlobalAnalyst identifikovat investiční příležitosti po celém světě. Pomocí aplikace IBKR GlobalTrader je investoři pak mohou okamžitě využít.

„Vzhledem k tomu, že stále více jednotlivců na celém světě objevuje výhody aktivní účasti na finančních trzích, potřeba jednoduché a snadno použitelné aplikace pro obchodování akciemi nebyla nikdy větší,“ řekl Steve Sanders, EVP pro marketing a vývoj produktů ve společnosti Interactive Brokers. „Nástroj IBKR GlobalAnalyst pomáhá začátečníkům i pokročilým obchodníkům najít investiční příležitosti a ti pak mohou pomocí jednoduché aplikace IBKR GlobalTrader obchodovat akciemi po celém světě.“

Náklady na obchodování s IBKR GlobalTrader jsou transparentní a nízké. Pro investory mimo USA začínají provize na pouhých 0,0035 USD za akcii a obyvatelé USA mají u amerických akcií nulové provize. Provize u forexových transakcí jsou 3 bazické body (0,03 %) krát hodnota obchodu, bez skrytých spreadů nebo marží.

Reklama

Mezi další nástroje a funkce dostupné v aplikaci IBKR GlobalTrader patří např.:

• Dílčí akcie: s dílčími akciemi mohou investoři investovat do amerických akcií s pouhým 1 dolarem bez ohledu na cenu akcie.

• Swap: přepínání pozic z jednoho cenného papíru na druhý ve stejné dolarové hodnotě. Jedním klepnutím mohou investoři nakoupit akcie, které chtějí, a prodat ty, které již vlastnit nechtějí.

• Obchodování s kryptoměnami: obchodujte s Bitcoinem (BTC), Bitcoinem Cash (BCH), Ethereem (ETH) nebo Litecoinem (LTC) prostřednictvím společnosti Paxos Trust Company a aplikace IBKR GlobalTrader. Obchodování s kryptoměnami je k dispozici klientům společnosti IB LLC.

• Bezplatné vzdělávací zdroje: prostřednictvím IBKR Campus se investoři se mohou průběžně dozvídat více o trzích, obchodování a investování.

Aplikace IBKR GlobalTrader je k dispozici ke stažení v Apple App Store a na Google Play. Investoři se mohou nezávazně přihlásit k bezplatné zkušební verzi.

Další informace naleznete:

Spojené státy a země, kde IB LLC působí: https://globaltrader.interactivebrokers.com .

Kanada: https://globaltrader.interactivebrokers.ca

Spojené království: https://globaltrader.interactivebrokers.co.uk

Západní Evropa: https://globaltrader.interactivebrokers.ie

Střední Evropa: https://globaltrader.interactivebrokers.hu

Austrálie: https://globaltrader.interactivebrokers.com.au

Hongkong: https://globaltrader.interactivebrokers.com.hk

Indie: https://globaltrader.interactivebrokers.co.in

Singapur: https://globaltrader.interactivebrokers.com.sg

Způsobilost a dostupnost produktu se může lišit v závislosti na zemi legálního pobytu.

O společnosti Interactive Brokers Group, Inc.:

Pobočky společnosti Interactive Brokers Group poskytují klientům 24 hodin denně automatizované provádění obchodů a úschovu cenných papírů, komodit a deviz na více než 135 trzích v mnoha zemích a měnách z jediného integrovaného investičního účtu IBKR. Poskytujeme služby individuálním investorům, hedgeovým fondům, skupinám obchodujícím na vlastní účet, finančním poradcům a zprostředkovatelům. Období čtyřiceti let, po které se zaměřujeme na technologie a automatizaci, nám umožnilo poskytnout našim klientům jedinečnou sofistikovanou platformu pro správu jejich investičních portfolií. Našim klientům se snažíme poskytovat výhodné ceny za provedení a obchodování, nástroje pro řízení rizik a portfolia, výzkumná zařízení a investiční produkty, a to vše s nízkými nebo žádnými náklady, což jim umožňuje dosahovat vynikajících výnosů z investic. Ve svém přehledu nejlepších on-line brokerů z 26. února 2021 časopis Barron’s zařadil společnost Interactive Brokers na první místo s 5 hvězdičkami z 5 možných.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220308005249/en/

Kontakty

Interactive Brokers Group, Inc.

Média: Katherine Ewert, [email protected]

Zdroj: Interactive Interactive, s. r. o: Interactive Brokers Group, Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Reklama
Reklama

Vybrali jsme pro vás

V Holešově vzniká další okružní křižovatka v místní části Všetuly

Holešov 18. července 2024 (PROTEXT) - V Holešově postupně vzniká systém okružních křižovatek, které by měly zlepšit plynulost a bezpečnost průjezdu tímto městem. Zlínský...

V Třinci rekonstruují most za nemocnicí Sosna, průjezd není možný

Třinec 18. července (PROTEXT) - Město Třinec v rámci další koordinační schůzky upravilo harmonogram rekonstrukce zhruba čtyři kilometry dlouhého úseku silnice III/4682, která v...
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Zemřela bývalá ukrajinská poslankyně Irina Farionová, byla zavražděna

V pátek večer byla ve Lvově na Ukrajině zavražděna bývalá poslankyně Irina Farionovová. Kontroverzní politička, známá svými nacionalistickými názory a podporou ukrajinského jazyka, podlehla v nemocnici střelnému zranění hlavy.

Číňané málo utrácejí a šetří, ale chudobou to způsobeno není

Jedinou vzpruhou čínské ekonomiky je silná průmyslová výroba a export. Lidé však na domácím trhu neutrácejí a není to tím, že by peníze neměli. V Číně skončilo plenární zasedání, kde komunisté téma ekonomické krize projednávali jako hlavní bod.

Ukrajina a Rusko hlásí mrtvého a raněné civilisty po ostřelování a náletech

Nejméně devět lidí, včetně čtrnáctiletého chlapce, utrpělo zranění při ruském ostřelování ukrajinského města Čuhujiv v Charkovské oblasti na severovýchodě země, oznámil dnes šéf oblastní správy Oleh Syněhubov. Na sociální síti Telegram zároveň zveřejnil snímky škod způsobených ruskou palbou okolo čtvrté hodiny ráno (kolem 03:00 SELČ). Ranění nejsou v ohrožení života, uvedl. Rusové informovali o jednom mrtvém a dvou zraněných při náletech ukrajinských dronů.

Zemřel Bob Newhart, profesor Proton ze seriálu Teorie velkého třesku

Ve věku 94 let zemřel legendární americký komik Bob Newhart, který si svým bezelstným stylem vydobyl přízeň fanoušků i řadu ocenění. Herec zemřel doma v Los Angeles po sérii krátkých onemocnění, uvedl jeho publicista v prohlášení.

Ruská prokuratura chce 18 let vězení pro amerického novináře Gershkoviche

uská prokuratura navrhla soudu, aby amerického novináře Evana Gershkoviche odsoudil na 18 let vězení. Oznámily to dnes tiskové agentury. Zpravodaj amerického listu The Wall Street Journal strávil už více než rok za mřížemi ruské vazební věznice kvůli obvinění ze špionáže, které odmítá on i jeho zaměstnavatel a rovněž americká vláda, napsala agentura AP. Média dříve uváděla, že žurnalistovi hrozí až 20 let vězení. Soud vynese rozsudek ještě dnes odpoledne, napsala agentura AFP s odvoláním na mluvčí soudu.

Trump přijal nominaci do voleb a zopakoval, že přežil s boží pomocí

Bývalý americký prezident Donald Trump v závěru čtyřdenního sjezdu Republikánské strany přijal v noci na dnešek SELČ nominaci do listopadových prezidentských voleb. V úvodu svého projevu vyzval ke sjednocení strany i celé země a prohlásil, že chce být prezidentem všech Američanů. Během více než devadesátiminutové řeči však brzy přešel ke svému tradičně útočnému tónu, píší světové tiskové agentury.

Dron unikl protivzdušné obraně a zabil v Tel Avivu člověka. K útoku se přihlásili Hútíové

Jemenští povstalci Hútíové se na sociální síti X (dříve Twitter) přihlásili k dronovému útoku v centru izraelského hlavního města Tel Aviv. Izraelská armáda vyšetřuje, jak je možné, že nebyly aktivovány systémy protivzdušné obrany. Rebelové ještě chystají k útoku oficiální vyjádření.
Reklama

DOPORUČUJEME

V Holešově vzniká další okružní křižovatka v místní části Všetuly

Holešov 18. července 2024 (PROTEXT) - V Holešově postupně vzniká systém okružních křižovatek, které by měly zlepšit plynulost a bezpečnost průjezdu tímto městem. Zlínský...

V Třinci rekonstruují most za nemocnicí Sosna, průjezd není možný

Třinec 18. července (PROTEXT) - Město Třinec v rámci další koordinační schůzky upravilo harmonogram rekonstrukce zhruba čtyři kilometry dlouhého úseku silnice III/4682, která v...

Společnost Porsche Česká republika připomíná důležitost recyklace

Praha 18. července 2024 (PROTEXT) - Společnost Porsche Česká republika spustila novou kampaň, která připomíná široké motoristické veřejnosti přínosy recyklace a správný postup při...

Vital Strategies: Mezinárodní olympijský výbor vyzván k ukončení sponzoringu prodejci slazených nápojů

Paříž 19. července 2024 (PROTEXT/PRNewswire) - Přední globální odborníci a aktivisté v oblasti zdraví vyzývají k celosvětovému ukončení sponzoringu sportovních akcí výrobci slazených limonád,...

3Kino EduFilm: Podpořte nás a hlasujte pro vzdělání!

Praha 18. července 2024 (PROTEXT) - "I blbost je lepší než totalita" je slavný výrok George Orwella. Jaká je souvislost mezi vzděláním a totalitou?...
Reklama
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Zemřela bývalá ukrajinská poslankyně Irina Farionová, byla zavražděna

V pátek večer byla ve Lvově na Ukrajině zavražděna bývalá poslankyně Irina Farionovová. Kontroverzní politička, známá svými nacionalistickými názory a podporou ukrajinského jazyka, podlehla v nemocnici střelnému zranění hlavy.

Číňané málo utrácejí a šetří, ale chudobou to způsobeno není

Jedinou vzpruhou čínské ekonomiky je silná průmyslová výroba a export. Lidé však na domácím trhu neutrácejí a není to tím, že by peníze neměli. V Číně skončilo plenární zasedání, kde komunisté téma ekonomické krize projednávali jako hlavní bod.

Ukrajina a Rusko hlásí mrtvého a raněné civilisty po ostřelování a náletech

Nejméně devět lidí, včetně čtrnáctiletého chlapce, utrpělo zranění při ruském ostřelování ukrajinského města Čuhujiv v Charkovské oblasti na severovýchodě země, oznámil dnes šéf oblastní správy Oleh Syněhubov. Na sociální síti Telegram zároveň zveřejnil snímky škod způsobených ruskou palbou okolo čtvrté hodiny ráno (kolem 03:00 SELČ). Ranění nejsou v ohrožení života, uvedl. Rusové informovali o jednom mrtvém a dvou zraněných při náletech ukrajinských dronů.

Zemřel Bob Newhart, profesor Proton ze seriálu Teorie velkého třesku

Ve věku 94 let zemřel legendární americký komik Bob Newhart, který si svým bezelstným stylem vydobyl přízeň fanoušků i řadu ocenění. Herec zemřel doma v Los Angeles po sérii krátkých onemocnění, uvedl jeho publicista v prohlášení.

Ruská prokuratura chce 18 let vězení pro amerického novináře Gershkoviche

uská prokuratura navrhla soudu, aby amerického novináře Evana Gershkoviche odsoudil na 18 let vězení. Oznámily to dnes tiskové agentury. Zpravodaj amerického listu The Wall Street Journal strávil už více než rok za mřížemi ruské vazební věznice kvůli obvinění ze špionáže, které odmítá on i jeho zaměstnavatel a rovněž americká vláda, napsala agentura AP. Média dříve uváděla, že žurnalistovi hrozí až 20 let vězení. Soud vynese rozsudek ještě dnes odpoledne, napsala agentura AFP s odvoláním na mluvčí soudu.

Trump přijal nominaci do voleb a zopakoval, že přežil s boží pomocí

Bývalý americký prezident Donald Trump v závěru čtyřdenního sjezdu Republikánské strany přijal v noci na dnešek SELČ nominaci do listopadových prezidentských voleb. V úvodu svého projevu vyzval ke sjednocení strany i celé země a prohlásil, že chce být prezidentem všech Američanů. Během více než devadesátiminutové řeči však brzy přešel ke svému tradičně útočnému tónu, píší světové tiskové agentury.

Dron unikl protivzdušné obraně a zabil v Tel Avivu člověka. K útoku se přihlásili Hútíové

Jemenští povstalci Hútíové se na sociální síti X (dříve Twitter) přihlásili k dronovému útoku v centru izraelského hlavního města Tel Aviv. Izraelská armáda vyšetřuje, jak je možné, že nebyly aktivovány systémy protivzdušné obrany. Rebelové ještě chystají k útoku oficiální vyjádření.

Akcie čipů po Trumpově výroku o obraně Tchaj-wanu dále klesají

Akcie některých z největších světových výrobců čipů zaznamenaly další pokles po komentářích Donalda Trumpa, který naznačil, že Tchaj-wan, klíčový hráč v globálním průmyslu, by měl financovat svou vlastní obranu proti Číně.

Studentské protesty v Bangladéši mají 22 mrtvých, hoří budova televize

Počet mrtvých v důsledku násilností při studentských protestech v Bangladéši vzrostl na 22, uvedla dnes agentura AFP. Večer místního času (odpoledne SELČ) zapálila část demonstrantů budovu státní televizní stanice BTV, uvnitř jsou patrně uvěznění lidé. Demonstranti se v budově televize skryli před policií, uvedly zdroje AFP.
Reklama
Reklama