menu

25.8 C
Czech
Úterý 23. července 2024

Severní Korea podle Soulu položila u hranice další desítky tisíc min

Severní Korea v poslední době položila desítky tisíc nových min podél mezikorejské hranice, uvedlo dnes jihokorejské ministerstvo obrany. Jihokorejská armáda podle agentury AP varovala, že by záplavy mohly miny zanést na jihokorejské území. V oblasti teď silně prší.

Společnost Hisense divákům umožňuje sledovat zápasy UEFA EURO 2024™ skutečně ve velkém

Sledujte nás na sítích

Čching-tao (Čína) 10. července 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Hisense, světový lídr v oblasti výroby a prodeje spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, poskytuje divákům prostřednictvím svého laserového televizoru Hisense 120L9H TriChroma a laserového miniprojektoru C1 dokonalé zážitky při sledování šampionátu EURO ve velkém formátu a definuje tak budoucnost velkoplošných zobrazovacích zařízení s laserovými technologiemi, která využívají strategické inovace jako Go Tech, Go Cinema nebo Go Green.

Reklama

Heslo „Hisense, More than a Brand“ (Hisense není pouhá značka) potvrzuje odhodlání této společnosti poskytovat technologie zaměřené na uživatele a špičkovou kvalitu výrobků. Příslibem „velkoplošných“ zážitků při sledování šampionátu UEFA EURO 2024™ společnost Hisense diváky uvádí do zcela nové éry velkoplošných televizorů. Jakožto celosvětová jednička v oblasti prodeje laserových televizorů a průkopník v oblasti návrhu laserových displejů společnost Hisense posouvá svým laserovým televizorem 120L9H zážitky z velkých obrazovek na zcela novou úroveň.

Inovativní jednotka LPU (laser processing unit) společnosti Hisense využívá tříbarevného RGB laseru s technologií Ultra Short Throw, aby jeho prostřednictvím vykreslila na obrazovce s úhlopříčkou 120 palců (305 cm) za podpory funkce potlačení okolního světla obraz s rozlišením 4K a s jasem až 3000 lumenů. Revoluční laserový displej s širokým barevným gamutem o objemu 107 % a vynikající přesností barev s odchylkou ΔE≤1 poskytuje obraz v kvalitě srovnatelné s kinem a je vybaven režimem Filmmaker Mode. Působivý a pohlcující zvukový zážitek zajišťuje podpora systému Dolby Atmos a na diváka nasměrované reproduktory s výkonem 40 W.

Technologie MEMC, zajišťující plynulý obraz s délkou odezvy procesoru v řádu mikrosekund, která snižuje jeho rozmazání a zpoždění, umožňuje divákovi sledovat fotbalové zápasy šampionátu EURO s maximální možnou plynulostí i v případě těch nejrychlejších fotbalových momentů.

Laserové televizory Hisense posouvají laťku v oblasti domácího sledování fotbalových utkání a zároveň se zaměřují na ohleduplnost k životnímu prostředí a diváckou pohodu. Toho dosahují funkcemi jako možnost filtrování škodlivého modrého světla, která zajišťuje pohodlí vašich očí i při dlouhodobém sledování fotbalu, nebo nižší spotřebou energie ve srovnání s velkoplošnými televizory s LCD technologií. Laserové televizory jsou navrženy tak, aby zohledňovaly nízkou uhlíkovou stopu a vysokou recyklovatelnost, a představují tak špičku v oblasti ekologické domácí zábavy.

Reklama

Společnost Hisense nedávno za svůj laserový projektor Smart Mini C1 získala nejvyšší ocenění v kategorii foto a video při udílení čtenářských cen Readers Award 2024, které uděluje francouzský technický magazín Les Numeriques. Toto ocenění svědčí nejenom o oblíbenosti modelu C1 mezi spotřebiteli, ale jde také o uznání dlouhodobého úsilí společnosti Hisense o inovace produktů s laserovými technologiemi.

Jakožto průkopník a lídr v oblasti laserových televizorů uvedla společnost Hisense v oblasti miniaturních projektorů jako první produkty, které používají výhradně laserové technologie, přičemž model C1 představuje v její nabídce naprostou špičku. Model C1 je díky technologii 4K TriChroma Laser Light schopen nabídnout obraz o úhlopříčce 65-300 palců (1,6-7,6 m). Jde se o vizuální zážitek, který umocňuje sledování fotbalu ohromující čistotou obrazu, živými barvami a pozoruhodnými detaily, takže máte pocit, že jste se ocitli přímo na hřišti.

Projektor C1 dokáže libovolné prostory proměnit v osobní domácí kino, které je ideální pro sledování fotbalových zápasů, ať už jde o ložnici, obývací pokoj, dvůr nebo například garáž. Uživatelsky přívětivý systém nastavení AutoMagic a inteligentní operační systém VIDAA vám bez sebemenší námahy zajistí ty nejlepší divácké zážitky, a to kdykoliv a kdekoliv. Své zvukové zážitky pak můžete vylepšit pomocí na míru navrženého systému reproduktorů JBL, který zaručuje prvotřídní kvalitu zvuku.

Společnost Hisense je se svou aktuální kampaní „BEYOND GLORY“ partnerem Mistrovství Evropy UEFA™ již potřetí v řadě. Kampaň zdůrazňuje její snahu posouvat hranice možností, úsilí dosahovat ambiciózních cílů a odhodlání vyvíjet revoluční technologie pro domácí spotřebiče s cílem zlepšování každodenního života.

O společnosti Hisense

Hisense je přední světovou značkou domácích spotřebičů a spotřební elektroniky a oficiálním partnerem šampionátu UEFA EURO 2024™. Podle údajů společnosti Omdia se značka Hisense v roce 2023 i v prvním čtvrtletí roku 2024 umístila na 2. místě žebříčku celkového celosvětového prodeje televizorů a na 1. místě v kategorii televizorů s úhlopříčkou 100″. Společnost prošla rychlou expanzí a nyní působí ve více než 160 zemích, přičemž se specializuje na multimediální produkty, domácí spotřebiče a inteligentní informační technologie.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2457038/Hisense_Laser_TV_Go_Cinema_UEFA_EURO_2024.jpg Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2457039/Hisense_introducing_consumers_large_screen_TV_era.jpg Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2457040/Hisense_Laser_Smart_Mini_Projector_C1_Wins_1st_Readers_Award.jpg 

 

 

KONTAKT: Patrick Chen, [email protected] 

 

PROTEXT

 

Reklama
Reklama

Vybrali jsme pro vás

V Holešově vzniká další okružní křižovatka v místní části Všetuly

Holešov 18. července 2024 (PROTEXT) - V Holešově postupně vzniká systém okružních křižovatek, které by měly zlepšit plynulost a bezpečnost průjezdu tímto městem. Zlínský...

V Třinci rekonstruují most za nemocnicí Sosna, průjezd není možný

Třinec 18. července (PROTEXT) - Město Třinec v rámci další koordinační schůzky upravilo harmonogram rekonstrukce zhruba čtyři kilometry dlouhého úseku silnice III/4682, která v...
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Zadlužení EU roste: Nejvyšší nárůst zaznamenalo Slovensko

Evropská unie zaznamenala v prvním čtvrtletí roku 2024 zvýšení zadlužení na 82 procent hrubého domácího produktu (HDP). Tento růst ukončil předchozí pokles, když v posledním čtvrtletí roku 2023 činil dluh EU 81,5 procenta HDP. Podle zprávy Eurostatu je nárůst nejvýraznější na Slovensku, nicméně i Česká republika zaznamenala další zvýšení svého státního dluhu, který dosáhl nového rekordu.

Eminem ukončil historickou nadvládu Taylor Swift na Billboard 200

Eminem se svým novým albem The Death of Slim Shady (Coup de Grâce) debutuje na prvním místě žebříčku Billboard 200 a sesazuje tak Taylor Swift s albem The Tortured Poets Department, které drželo první příčku po dobu 12 týdnů. Tímto významným posunem končí historická jízda Swift a potvrzuje Eminemovu sílu v hudebním průmyslu.

Co by pro Izrael znamenalo vítězství Harris v prezidentských volbách

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu v pondělí ráno odletěl do USA. Pozorovatelé se rozpovídali o tom, jaký vliv bude mít současné politické dění v USA na americko-izraelské vztahy a válku v Gaze. Viceprezidentka Kamala Harris má dostatek podpory ve své straně k nominaci do prezidentské kandidatury.

Rusko i Ukrajina hlásí vzdušné útoky nepřítele a sestřelení dronů

Moskva i Kyjev informují o nejnovějších vzdušných útocích nepřítele, přičemž Rusko hlásí kromě sestřelení řady dronů také škody a oběti. Gubernátor ruského Krasnodarského kraje uvedl, že ukrajinská armáda zaútočila na trajekt v přístavu Kavkaz, což si vyžádalo mrtvého a zraněné. Ruské ministerstvo obrany před tím oznámilo likvidaci 25 ukrajinských dronů během noci na dnešek. Ukrajinské vzdušné síly hlásí sestřelení sedmi ruských bezpilotních letounů z osmi.

Palestinské frakce včetně Hamásu a Fatahu podepsaly dohodu v Pekingu

Palestinské hnutí Fatah, teroristické hnutí Hamás a dalších 12 palestinských frakcí dnes v Číně po třech dnech jednání podepsaly dohodu o vytvoření takzvané prozatímní vlády národního usmíření v Pásmu Gazy, až na tomto palestinském území skončí válka. Podle agentury AFP to oznámil čínský ministr zahraničí Wang I.

Netflix vydá dokumentární film k 15. výročí vraždy Steva McNaira

Před 15 lety byl Steve McNair zavražděn. Příští měsíc Netflix představí dokument, který se zaměří na tento zločin. Untold: The Murder of Air McNair bude mít premiéru 20. srpna. Dokument režírovaný Rodney Lucasem a Taylorem Alexanderem Wardem nabídne nový pohled na tragédii kolem bývalého quarterbacka Tennessee Titans a pokusí se zodpovědět otázky, které zůstaly nezodpovězené.
Reklama

DOPORUČUJEME

V Holešově vzniká další okružní křižovatka v místní části Všetuly

Holešov 18. července 2024 (PROTEXT) - V Holešově postupně vzniká systém okružních křižovatek, které by měly zlepšit plynulost a bezpečnost průjezdu tímto městem. Zlínský...

V Třinci rekonstruují most za nemocnicí Sosna, průjezd není možný

Třinec 18. července (PROTEXT) - Město Třinec v rámci další koordinační schůzky upravilo harmonogram rekonstrukce zhruba čtyři kilometry dlouhého úseku silnice III/4682, která v...

Společnost Porsche Česká republika připomíná důležitost recyklace

Praha 18. července 2024 (PROTEXT) - Společnost Porsche Česká republika spustila novou kampaň, která připomíná široké motoristické veřejnosti přínosy recyklace a správný postup při...

Vital Strategies: Mezinárodní olympijský výbor vyzván k ukončení sponzoringu prodejci slazených nápojů

Paříž 19. července 2024 (PROTEXT/PRNewswire) - Přední globální odborníci a aktivisté v oblasti zdraví vyzývají k celosvětovému ukončení sponzoringu sportovních akcí výrobci slazených limonád,...

3Kino EduFilm: Podpořte nás a hlasujte pro vzdělání!

Praha 18. července 2024 (PROTEXT) - "I blbost je lepší než totalita" je slavný výrok George Orwella. Jaká je souvislost mezi vzděláním a totalitou?...
Reklama
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Zadlužení EU roste: Nejvyšší nárůst zaznamenalo Slovensko

Evropská unie zaznamenala v prvním čtvrtletí roku 2024 zvýšení zadlužení na 82 procent hrubého domácího produktu (HDP). Tento růst ukončil předchozí pokles, když v posledním čtvrtletí roku 2023 činil dluh EU 81,5 procenta HDP. Podle zprávy Eurostatu je nárůst nejvýraznější na Slovensku, nicméně i Česká republika zaznamenala další zvýšení svého státního dluhu, který dosáhl nového rekordu.

Čína si chce podmanit sílu hurikánů. Obří větrné turbíny z nich mají vyrábět elektřinu

Představte si větrnou turbínu, která dokáže nejen odolat těm nejdestruktivnějším hurikánům, ale dokonce umí využít sílu těchto nepředvídatelných bouří k výrobě elektřiny. Čína vyrobila dokonce dvě takové mega-turbíny. Umístila je na masivní plovoucí betonovou platformu v přístavu města Kanton.

Eminem ukončil historickou nadvládu Taylor Swift na Billboard 200

Eminem se svým novým albem The Death of Slim Shady (Coup de Grâce) debutuje na prvním místě žebříčku Billboard 200 a sesazuje tak Taylor Swift s albem The Tortured Poets Department, které drželo první příčku po dobu 12 týdnů. Tímto významným posunem končí historická jízda Swift a potvrzuje Eminemovu sílu v hudebním průmyslu.

Co by pro Izrael znamenalo vítězství Harris v prezidentských volbách

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu v pondělí ráno odletěl do USA. Pozorovatelé se rozpovídali o tom, jaký vliv bude mít současné politické dění v USA na americko-izraelské vztahy a válku v Gaze. Viceprezidentka Kamala Harris má dostatek podpory ve své straně k nominaci do prezidentské kandidatury.

Rusko i Ukrajina hlásí vzdušné útoky nepřítele a sestřelení dronů

Moskva i Kyjev informují o nejnovějších vzdušných útocích nepřítele, přičemž Rusko hlásí kromě sestřelení řady dronů také škody a oběti. Gubernátor ruského Krasnodarského kraje uvedl, že ukrajinská armáda zaútočila na trajekt v přístavu Kavkaz, což si vyžádalo mrtvého a zraněné. Ruské ministerstvo obrany před tím oznámilo likvidaci 25 ukrajinských dronů během noci na dnešek. Ukrajinské vzdušné síly hlásí sestřelení sedmi ruských bezpilotních letounů z osmi.

Palestinské frakce včetně Hamásu a Fatahu podepsaly dohodu v Pekingu

Palestinské hnutí Fatah, teroristické hnutí Hamás a dalších 12 palestinských frakcí dnes v Číně po třech dnech jednání podepsaly dohodu o vytvoření takzvané prozatímní vlády národního usmíření v Pásmu Gazy, až na tomto palestinském území skončí válka. Podle agentury AFP to oznámil čínský ministr zahraničí Wang I.

Netflix vydá dokumentární film k 15. výročí vraždy Steva McNaira

Před 15 lety byl Steve McNair zavražděn. Příští měsíc Netflix představí dokument, který se zaměří na tento zločin. Untold: The Murder of Air McNair bude mít premiéru 20. srpna. Dokument režírovaný Rodney Lucasem a Taylorem Alexanderem Wardem nabídne nový pohled na tragédii kolem bývalého quarterbacka Tennessee Titans a pokusí se zodpovědět otázky, které zůstaly nezodpovězené.

Při protestech v Bangladéši zemřelo nejméně 173 osob, přes 1100 bylo zatčeno

Počet mrtvých v důsledku násilností v Bangladéši v posledních dnech vzrostl na 173. Mezi oběťmi jsou i policisté a úřady zatkly více než 1100 lidí, informovala dnes agentura AFP. Násilí provázelo studentské protesty proti obnovenému mechanismu obsazování pracovních míst ve veřejném sektoru. Bangladéšský nejvyšší soud v neděli většinu kvót zavedených tímto systém zrušil.

Borrell obvinil Orbána z neloajality a připojil se k bojkotu maďarského předsednictví EU

Nejvyšší diplomat Evropské unie Josep Borrell v pondělí zbavil Maďarsko role hostitele setkání ministrů zahraničí EU. Vystoupil s ostrou výtkou vůči Viktoru Orbánovi a jeho samozvané „mírové misi“. Neformální zasedání ministrů zahraničních věcí, které se mělo konat koncem srpna v Budapešti, se tak místo toho uskuteční v Bruselu.
Reklama
Reklama