1.1 C
Czech
Úterý 23. prosince 2025
Protext ČTKSpolečnost Hillstone Networks rozšiřuje certifikaci Common Criteria EAL4+ pro firewally nové generace...

Společnost Hillstone Networks rozšiřuje certifikaci Common Criteria EAL4+ pro firewally nové generace Hillstone Networks

Santa Clara (USA) 18. října 2022 (PROTEXT/BusinessWire) – Mezinárodní a nezávislá bezpečnostní certifikace pro Hillstone Networks SG-6000 A-Series Next Generation Firewall a StoneOS 5.5.R9 posiluje roli platformy Hillstone jako důvěryhodného pilíře pro zabezpečení sítě od jejich okrajových částí až po cloud.

Společnost Hillstone Networks, dodavatel inovativních a cenově dostupných řešení kybernetické bezpečnosti, oznámila, že získala certifikaci podle společných kritérií EAL4+ pro Hillstone Networks SG-6000 A-Series Next Generation Firewall (NGFW) a StoneOS 5.5.R9, čímž dále posílila svou pozici platformy pro uživatele, kteří potřebují posílit své sítě a zabezpečit svá kritická aktiva od jejich okrajových částí až po cloud.

Common Criteria for Information Technology Security Evaluation (Společná kritéria pro hodnocení bezpečnosti informačních technologií) je mezinárodní norma pro certifikace počítačové bezpečnosti. Common Criteria je určena pro použití ve vládních agenturách i v silně kontrolované kritické infrastruktuře, kde je nutné dodržovat předpisy. Vzhledem k zajištění kvality a garanci certifikace využívají Common Criteria i další velké podniky napříč mnoha odvětvími, aby odůvodnily zavádění daných řešení.

„Kybernetická odolnost je dnes povinností bez ohledu na velikost podniku nebo odvětví,“ řekl technický ředitel a spoluzakladatel společnosti Hillstone Networks Tim Liu. „Hillstone Next Generation Firewall je základem našeho bezpečnostního portfolia a je nasazen po celém světě a zabezpečuje více než 23.000 zákazníků. Díky přidané certifikaci Common Criteria mají dnes naši zákazníci další důvod věřit, že naše systémy chrání jejich citlivá zařízení a kritickou infrastrukturu. Pokračujeme v posouvání hranic v oblasti zvyšování bezpečnosti digitálního světa.“

„Společnost Secura blahopřeje společnosti Hillstone Networks k získání certifikace EAL4+ Common Criteria pro systémy Hillstone Next Generation Firewall a StoneOS. Tento certifikát přichází, aby vyzdvihl bezpečnostní funkce implementované v tomto produktu a také vyspělost vývojových procesů. Tento výsledek umožnila příkladná spolupráce mezi týmy Hillstone a Secura,“ řekl vedoucí skupiny Products Security ve společnosti Secura Razvan Venter.

Řada A společnosti Hillstone Networks, kterou společnost Gartner ocenila Magic Quadrant pro síťové firewally jako vizionářskou, se dodává ve dvou formách s dalšími modely, které vyhovují nejnáročnějším pracovním úlohám a požadavkům. Další informace o certifikátech naleznete ve zprávě o certifikaci, bezpečnostním nástroji a certifikátu CCRA.

O společnosti Hillstone Networks

Inovativní a dostupná řešení kybernetické bezpečnosti společnosti Hillstone Networks mění podobu zabezpečení podniků a poskytovatelů služeb, umožňují kybernetickou odolnost a zároveň snižují celkové náklady na provoz. Společnost Hillstone, která poskytuje komplexní přehled, vynikající inteligenci a rychlou ochranu, aby viděla, pochopila a jednala proti kybernetickým hrozbám od jejich okraje až po cloud, je kladně hodnocena předními analytiky a důvěřují jí mezinárodní společnosti. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.hillstonenet.com.

Kontakt

Zeyao Hu

+1 4085086750

inquiry@hillstonenet.com

Zdroj: Hillstone Networks

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

PROTEXT

Reklama

Doporučujeme

Japonská raketa H3 selhala při snaze vypustit navigační satelit na oběžnou dráhu

Japonská vesmírná raketa H3 dnes selhala při snaze vypustit na oběžnou dráhu navigační satelit, informovaly tiskové agentury. Podle japonské státní kosmické agentury (JAXA) selhal po startu jeden z motorů. Japonsku se tak nepodařilo vyslat na orbitu šestou z plánovaných 11 družic navigačního systému Quasi-Zenith Satellite System (QZSS). Japonská vláda uvedla, že zřídí vyšetřovací komisi, která má co nejdříve zjistit, co stálo za selháním rakety.

Dom Taylor po vyřazení z MS mluví o duševním zdraví a závislostech

Dom Taylor znovu narazil na dopingovou kontrolu a tentokrát to odnesl přímo na mistrovství světa v Londýně. Po výhře v prvním kole přišel pozitivní výsledek a místo dalšího zápasu řeší disciplinární řízení. Na sociálních sítích pak vysvětloval, proč se vrátil k návykovým látkám.

Švýcarský soud přijal klimatickou žalobu Indonésanů proti cementárně Holcim

V debatě o klimatu se stále častěji neřeší jen státy, ale i konkrétní firmy. K velkým ropným společnostem se nově přidává i cementářský průmysl, který patří mezi výrazné zdroje emisí. Právě na jednu z největších cementáren na světě teď míří klimatická žaloba.

Střelci z Bondi Beach pečlivě plánovali vražedný útok celé měsíce, uvádí soudní dokumenty

Vražedný útok na židovskou komunitu na Bondi Beach v Sydney byl podle nově zveřejněných soudních dokumentů výsledkem pečlivého, několikaměsíčního plánování. Dva podezřelí střelci podle nich dlouho předem trénovali střelbu, připravovali výbušniny a také dva dny před činem provedli průzkum místa.

Zahraniční dluh Česka vzrostl na 5,55 bilionu korun

Zahraniční dluh Česka ve třetím čtvrtletí vzrostl na 5,551 bilionu korun. Odpovídá to 66 Zahraniční dluh Česka ve třetím čtvrtletí vzrostl na 5,55 bilionu korun. Odpovídá to 66 procentům hrubého domácího produktu. Podle předběžných dat České národní banky se dluh proti předchozímu čtvrtletí zvedl o 193,8 miliardy korun.

Zemřel James Ransone, představitel Ziggyho z The Wire

Herec James Ransone, známý jako Ziggy Sobotka ze seriálu The Wire, u nás vysílaného jako Špína Baltimoru, a z hororu It Chapter Two, zemřel ve věku 46 let. Zpráva o jeho smrti zasáhla kolegy, fanoušky i filmový svět, který si ho bude spojovat s komplikovanými a zranitelnými postavami.

Patnáct lidí zemřelo při nehodách, kdy se dveře Tesly neotevřely

Tesla už roky dostává stížnosti na dveře, které se po nehodě zaseknou a nejdou otevřít. Lidé to řeší u amerických úřadů, na sociálních sítích i u soudu. V některých případech pak nejde o nepohodlí, ale o boj o čas.

Rusko je ochotno právně zakotvit, že nezaútočí na zemi EU ani NATO, řekl Rjabkov

Rusko je připraveno v právně závazném dokumentu potvrdit, že nemá v úmyslu zaútočit na žádnou členskou zemi Evropské unie ani Severoatlantické aliance. Podle ruské státní agentury RIA to dnes uvedl náměstek ruského ministra zahraničí Sergej Rjabkov. Mnozí západní představitelé, včetně řady evropských vlád i šéfa NATO, v poslední době upozorňují na rostoucí militarizaci Ruska a varují, že se Evropa musí připravit na možnost přímého střetu s Moskvou.

Japonsko chystá restart největší jaderné elektrárny na světě

Japonsko udělalo další velký krok k restartu největší jaderné elektrárny na světě. Regionální parlament v prefektuře Niigata podpořil guvernéra Hideyo Hanazumi, který restart dlouhodobě hájí. Elektrárna Kashiwazaki Kariwa má po patnácti letech od havárie ve Fukušimě znovu vyrábět elektřinu už v roce 2026.

Jihokorejský prezident chce hrazenou léčbu plešatosti ze zdravotního pojištění

Jihokorejský prezident I Če-mjong nařídil své vládě, aby zvážila rozšíření veřejného zdravotního pojištění o léčbu vypadávání vlasů, s argumentem, že plešatost se pro mladé lidi stala spíše "otázkou přežití" než kosmetickým problémem. Informoval o tom zpravodajský server The Guardian.

Trump jmenoval zvláštního vyslance pro Grónsko, bude jím guvernér Louisiany

Americký prezident Donald Trump jmenoval zvláštního vyslance pro Grónsko, jímž bude guvernér Louisiany Jeff Landry. Trump to v neděli večer uvedl na své síti Truth Social. Landry na sociálních sítích uvedl, že jeho cílem v nové funkci bude připojení Grónska k Americe. Trump dal letos opakovaně najevo, že by Spojené státy měly ostrov, který je poloautonomním územím Dánska, získat. Dánsko v reakci upozornilo, že celý svět by měl respektovat celistvost tohoto království.

Při výbuchu nálože v Moskvě zahynul ruský generál

Při výbuchu nálože nastražené v autě dnes v Moskvě zahynul ruský generál Fanil Sarvarov, který byl náčelníkem generálního štábu oddělení operačního výcviku ruských ozbrojených sil.

Ukrajinské drony zasáhly dvě ruská plavidla a poškodily přístav

Ukrajinský dronový útok v noci na dnešek poškodil dvě plavidla a dvě kotviště v přístavu v ruském Krasnodarském kraji. Uvedl to tamní krizový štáb, podle kterého v přístavu vypuklo několik požárů, které se snaží zlikvidovat hasiči. Ruské ministerstvo obrany mezitím oznámilo, že protivzdušná obrana v noci zachytila a zničila 41 ukrajinských bezpilotních strojů. Ukrajinské letectvo dosud bilanci nočních ruských útoků nezveřejnilo, informovalo ale o dronech mimo jiné v Oděské, Žytomyrské, Kyjevské či Doněcké oblasti.

KOMENTÁŘ: Santa Claus rally na obzoru. Proč trhy o Vánocích často rostou?

V rytmu vánočního rozjímání by možná člověk na akciových trzích s koncem roku očekával klid a pohodu. Jenže tomu bývá přesně naopak. Historicky trhy mezi svátky rostou, pro což se vžil termín Santa Claus rally. Co za tímto fenoménem stojí?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama