Více
  16.9 C
  Czech
  Pátek 9. června 2023

  Joe Biden upadl na pódiu během ceremonie. Incident může vyvolat otázky ohledně jeho zdraví

  Prezident Joe Biden je "v pořádku" poté, co upadl na pódiu během akce v Coloradu, říkají představitelé Bílého domu. Při předávání diplomů na promoci americké letecké akademie zakopl o pytel s pískem.

  Společnost Celonis představuje nové perspektivy pro realizaci podnikání na konferenci Celosphere 2022, která se bude konat od 9. do 10. listopadu v německém Mnichově

  New York/Mnichov 15. října 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Celonis, celosvětový lídr v oblasti řízení podniků, dnes oznámila, že přední světoví odborníci na analýzu procesů a řízení podniků se sejdou na konferenci 
 Celosphere 2022, která se bude konat v německém Mnichově od 9. do 10. listopadu
 .

  Dvoudenní konference Celosphere je od základu navržena tak, aby vytvářela jedinečné a hodnotné zážitky, přilákala největší odborníky v oblasti řízení podniků a ukázala ty nejmodernější technologie pro řízení firemních procesů.

  Účastníci si odnesou poznatky, školení a certifikáty potřebné k tomu, aby mohli využívat metodu procesního průzkumu ke změně fungování světa. Budou prvními, kdo získá certifikaci a naučí se pracovat s novou generaci produktů společnosti Celonis pro datovou analýzu procesů a řízení firemních aktivit, které budou představeny na této speciální akci. Získají také exkluzivní výhody, které budou k dispozici pouze pro účastníky konference Celosphere 2022.

  „Nikdy v historii podnikání nebyla důležitější doba, kdy bychom se měli více soustředit na procesy, které řídí svět,“ řekl spoluředitel a spoluzakladatel společnosti Celonis Alex Rinke. „Modernizací způsobu, jakým vyhledáváme, opravujeme a optimalizujeme naše procesy, můžeme bojovat proti inflaci, narušení dodavatelského řetězce, plýtvání potravinami a znečišťování naší planety skleníkovými plyny – doslova jeden proces za druhým.“

  Na co se účastníci konference Celosphere mohou těšit

  Člen představenstva skupiny Lufthansa pro správu flotily a technologií – Dr. Detlef Kayser: Hlavním bodem programu bude přednáška a debata s členem představenstva společnosti Lufthansa Group Dr. Detlefem Kayserem, který je odpovědný za provozní procesy, obchodní a technické řízení flotily, IT infrastrukturu a veřejné zakázky skupiny Lufthansa Group. Dr. Kayser se s vámi podělí o své postřehy a rady ohledně toho, jak jsou pokročilé technologie pro řízení procesů a realizaci obchodů strategickým pilířem podnikání v hodnotě 16 miliard eur (2021) společnosti Lufthansa – vlajkové lodi letecké dopravy v Německu a Evropě.

  Viceprezident společnosti Mars pro informační zdroje, automatizaci a nové technologie – Adeel Fudda: Adeel Fudda je lídrem v oblasti digitální transformace a inovátorem, který důsledně podporuje vytváření hodnot prostřednictvím globální automatizace procesů, správy, řízení dodavatelů a nových technologií. Jeho odborné znalosti zahrnují robotickou automatizaci procesů (RPA), umělou inteligenci a kognitivní virtuální agenty s funkcemi NLP a strojového učení, nástroje OCR a systémy rozšířené reality (AR) a virtuální reality (VR). Během své přednášky se Adeel Fudda podělí o to, jak se ve společnosti Mars stal process mining součástí běžného chodu organizace a jak podporuje celou společnost ve využívání síly analytických dat o procesech ke zlepšení výkonu podnikání.

  Provozní ředitel Allianz Partners – Lars Rogge: Lars Rogge také vystoupí na pódiu a povede přestávkovou sekci, kde bude diskutovat o síle technologií pro řízení procesů a realizace ve společnosti Allianz Partners. Allianz Partners je světovým lídrem v oblasti B2B2C pojištění a asistenčních služeb v rámci skupiny Allianz, který nabízí globální řešení zahrnující mezinárodní zdravotní a životní pojištění, cestovní pojištění, mezinárodní mobilitu a asistenční služby. Lars Rogge je odpovědný za digitální transformaci provozní oblasti Allianz Partners, která v roce 2021 vyřídila přibližně 65 milionů asistenčních případů, 63 milionů hovorů a zorganizovala 8500 lékařských repatriací. Svou obchodní činnost provozuje v 75 zemích, které slouží klientům v 70 jazycích.

  Ředitel pro digitalizaci ve společnosti ERGO – Mark Klein:Mark Klein se v rámci diskuze podělí o své poznatky o hodnotě process miningu a digitalizace obchodní činnosti pro společnost ERGO – jednu z největších pojišťovacích skupin v Německu a Evropě. Mark Klein je proslulý svým vůdčím myšlením v oboru a svou schopností inspirovat kolegy k digitalizaci procesů, aby vytvořili odolné a trvalé organizace. V roce 2021 získala skupina ERGO pojistné v celkové výši 19 miliard eur. Skupina je zastoupena v přibližně 30 zemích světa a nabízí komplexní škálu pojištění, penzijního připojištění, investičních produktů a služeb.

  Vedoucí pracovník CoE společnosti Bayer AG pro process mining – Timo Peters: Timo Peters se jako úřadující vítěz soutěže CeloCoE Champion pro region EMEA podělí o svých 10 nejlepších tipů v oblasti celopodnikového zajišťování provozní dokonalosti (CoE). Před svým působením ve společnosti Bayer a zaměřením se na urychlení vývoje CoE pro společnost Bayer vybudoval Timo CoE společnosti Nokia. Díky svým zkušenostem s provozem představí deset hlavních pák, jako je důležitost podpory nejvyššího vedení, a bude hovořit také o praktických zkušenostech a osvědčených postupech, které viděl při rozhovorech s mnoha dalšími společnostmi, a podělí se o velmi konkrétní provozní tipy. Tato sekce zdůrazňuje význam CoE jako ústředního akcelerátoru transformace a poskytne posluchačům podněty k zamyšlení pro jejich vlastní nasazení.

  Zakladatelka nadace Gapminder – Anna Rosling Rönnlund: Účastníci se mohou setkat tváří v tvář se ženou, která je známá tím, že zpochybňuje vnímání světa skupinou lídrů v Davosu a následně jim ukazuje údaje, které jim otevírají oči a dokazují jejich mylné představy. Anna je zakladatelkou nevládní organizace Gapminder Foundation, která se zaměřuje na pohled na svět založený na faktech, spoluautorkou bestselleru „Factfulness“, v němž rozebírá megalomanské mylné představy, které utvářejí náš pohled na svět, a ukazuje, jak svět skutečně vypadá, a to způsobem, který pochopí každý.

  Přední společnosti v oboru: Součástí dvoudenní akce budou také přednášky na hlavním pódiu předních společností z oboru, jako jsou ALDI SÜD, BMW Group, BSH Home Appliances Group, Dell Technologies, DHL Supply Chain, EQUANS, Ingka Group (An IKEA Retailer), MANN+HUMMEL Group, Merck & Co., MOL Group, ŠKODA AUTO a.s., Stora Enso a mnoho dalších.

  Speciální vystoupení: Wil van der Aalst, uznávaný profesor a otec process miningu, a Marc Kerremans, viceprezident společnosti Gartner a analytik specializující se na analýzu procesů, povedou diskusi o budoucnosti optimalizace procesů a řízení podnikových projektů. R „Ray“ Wang, generální ředitel společnosti Constellation Group, povede poutavou přednášku o největších problémech dneška v oblasti narušení dodavatelského řetězce a nedostatku pracovních sil, inflace a recese a o tom, jak může analýza procesů pomoci tyto problémy řešit. Harpreet Makan, ředitelka společnosti Everest Group, povede sekci o inovacích v analýze procesů se zaměřením na zprávu Process Mining PEAK Matrix® a její prognózu pro toto odvětví. Reetika Fleming z HFS Research se zaměří na osvědčené postupy implementace a úspěšné příběhy zákazníků, zatímco Maureen Fleming z IDC se zúčastní panelu pod názvem Women in Process Mining.

  Znovuobjevení process miningu: Cesta společnosti Celonis začala před deseti lety skromnými začátky, kdy tři spoluzakladatelé jako první komerčně využili řešení pro vyhledávání a odstraňování problémů s procesy skrytými v systémech ERP, SCM a CRM. Na veletrhu Celosphere 2022 společnost Celonis představí první z řady svých produktů nové generace pro datovou analýzu procesů a provádění obchodních operací. Tyto nové produkty přinesou nový rozměr zpracování obchodních dat, informací a opatření pro všechny produkty Celonis. Hosté konference Celosphere získají školení a certifikaci z první ruky, aby mohli nové produkty okamžitě nasadit ve svých firmách.

  Exkluzivní certifikát Celonis: Hosté konference Celosphere budou moci získat nová osvědčení „Celonis Champion“ a „Celonis Builder“. Poté, co se účastníci seznámí s nejnovějšími možnostmi řešení Celonis a ověří si své odborné znalosti v rámci Celonis Academy, získají jako jedni z mála tento prestižní certifikát kvality.

  Ekosystém realizace podnikání: Konferenci Celosphere budou spolupořádat a sponzorovat přední světové organizace včetně Accenture, IBM Consulting, McKinsey, ServiceNow a mnoha dalších.

  Optimalizace obchodních výsledků napříč celým spektrem podnikání se zvýšením společenské odpovědnosti

  Na konferenci Celosphere se každoročně setkávají největší světoví odborníci v oblasti datové analýzy procesů a řízení firem. Jediným společným cílem konference Celosphere je sjednotit špičkové světové společnosti, aby identifikovaly, optimalizovaly a modernizovaly své klíčové procesy. To umožňuje dosáhnout stálého zlepšování obchodních výsledků a redukce uhlíkové stopy.

  V roce 2021 se online přenosu Celosphere, který uváděli Julie Sweet, generální ředitelka společnosti Accenture, Bob Moritz, generální ředitel společnosti PWC, Mark Foster, předseda IBM Consulting ve společnosti IBM, Trevor Noah a Megan Rapinoe, zúčastnilo více než 10.000 lidí.


  K účasti na Celosphere 2022 v německém Mnichově se můžete přihlásit zde
  .

  O společnosti Celonis

  Společnost Celonis odhaluje a odstraňuje neefektivní procesy, které podniky nevidí, a umožňuje jim dosahovat výkonnosti, o které si nikdy nemyslely, že je možná. Systém Execution Management System společnosti Celonis, založený na špičkovém jádru procesní těžby, poskytuje sadu aplikací pro vedoucí pracovníky podniků a uživatele, které umožňují eliminovat miliardové ztráty podniků z neefektivity, poskytovat lepší služby zákazníkům a snižovat emise oxidu uhličitého. Společnost Celonis má za sebou tisíce implementací u globálních zákazníků a sídlí v německém Mnichově a v New Yorku, přičemž má více než 20 poboček po celém světě.

  © 2022 Celonis SE. Veškerá práva vyhrazena. Celonis, Execution Management System, EMS a logo Celonis „droplet“ jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Celonis SE v Německu a dalších jurisdikcích. Všechny ostatní názvy produktů a společností jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky příslušných vlastníků.

  Kontakt

  [email protected]

  Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1883235/Celonis_logo.jpg

  Sledujte nás na sítích

  Binance přesměrovala 12 miliard dolarů do firem ovládaných ředitelem Changpengem Zhao, tvrdí SEC

  Generální ředitel kryptoměnové burzy Binance Changpeng 'CZ' Zhao a Guangying 'Helina' Chen obdrželi prostřednictvím své holdingové společnosti miliardy dolarů z prostředků zákazníků, tvrdí Komise pro cenné papíry (SEC) v novém soudním dokumentu.

  Terminátora měl hrát O.J.Simpson, prozradil Schwarzenegger v novém dokumentu

  Bývalý hráč amerického fotbalu O.J. Simpson měl být původně obsazen do kultovní role zabijáckého robota Terminátora ve stejnojmenném filmu. Producenti ale měli dojem, že by mu nikdo neuvěřil, že může někoho zabít, prozradil v novém dokumentárním seriálu Netflixu americký herec rakouského původu Arnold Schwarzenegger.

  Trump oznámil, že byl obviněn v souvislosti s nakládáním s tajnými dokumenty

  Bývalý americký prezident Donald Trump dnes oznámil, že byl trestně obviněn z přechování utajovaných dokumentů ve svém floridském sídle, a označil se za nevinného. Americké ministerstvo spravedlnosti podle agentury AP informaci bezprostředně nepotvrdilo a Bílý dům věc odmítl komentovat. Podle listu The New York Times (NYT) Trump čelí sedmi obviněním, včetně spiknutí, cíleného zatajování dokumentů a nepravdivých prohlášení. Republikánský předseda Sněmovny reprezentantů Kevin McCarthy uvedl, že stojí při Trumpovi a že jeho obvinění představuje temný den pro Spojené státy.

  Klimatický jev El Niňo způsobující vysoké teploty oficiálně začal

  Meteorologický jev El Niňo, který bývá všeobecně spojován se zvyšováním teplot, oficiálně začal. Oznámil to dnes americký Národní úřad pro oceány a atmosféru (NOAA). El Niňo se vyznačuje zvýšenou teplotou povrchu Tichého oceánu v rovníkové oblasti, ale má dopady na celou planetu. V některých regionech "by mohl by vést k novým rekordním teplotám", uvedla podle agentury AFP klimatoložka NOAA Michelle L'Heureuxová.

  Izraelská armáda zničila byt Palestince, který útočil v Jeruzalémě

  Izraelská armáda v noci na dnešek v Ramalláhu na okupovaném Západním břehu Jordánu zničila byt Palestince, který podle policie loni v listopadu provedl bombový útok v Jeruzalémě. Informovala o tom agentura Reuters. Podle ní místní obyvatelé proti zátahu hlasitě protestovali, házeli na vojáky kameny a zápalné lahve, armáda odpověděla ostrou střelbou, slzným plynem a ohlušujícími granáty. Nejméně 35 lidí utrpělo zranění, uvedlo podle AFP palestinské ministerstvo zdravotnictví.

  DALŠÍ ČLÁNKY

  Společnost Huawei Cloud spouští finanční kontejnerový cloud, který umožní cloudově nativní core banking

  Šanghaj 9. června 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - V dnešní digitální době, kdy data z cloudů přibývají neuvěřitelnou rychlostí, investuje stále více podniků do využívání cloudových...

  Společnost Huawei představila chytrá řešení pro železnice budoucnosti na akci Asia Pacific Rail 2023

  Bangkok (Thajsko) 8. června 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Huawei představila svá špičková chytrá řešení pro železnice budoucnosti na veletrhu Asia Pacific Rail 2023, který...

  Huawei Cloud: využití technologie Cloud Native pro rozvoj globálních inteligentních finančních služeb

  Šanghaj (Čína) 8. června 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Huawei Cloud uspořádala na konferenci Huawei Intelligent Finance Summit 2023 kolektivní schůzku s názvem "Leading Cloud...

  SodaStream uvádí na trh nové portfolio a představuje aukční výrobník ART

  Praha 8. června 2023 (PROTEXT) - Výtěžek z aukce SodaStream poskytne centru TEREZA na podporu proklimatické Kampaně obyčejného hrdinství Rok 2023 je pro SodaStream v...

  Tisíce fanoušků West Hamu United zaplavily Prahu

  Fanoušci West Hamu United přiletěli do Prahy na finále Evropské konferenční ligy, ve kterém se anglický tým utkal s fotbalisty Fiorentiny. Lidé v dresech a...

  NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

  Binance přesměrovala 12 miliard dolarů do firem ovládaných ředitelem Changpengem Zhao, tvrdí SEC

  Generální ředitel kryptoměnové burzy Binance Changpeng 'CZ' Zhao a Guangying 'Helina' Chen obdrželi prostřednictvím své holdingové společnosti miliardy dolarů z prostředků zákazníků, tvrdí Komise pro cenné papíry (SEC) v novém soudním dokumentu.

  Terminátora měl hrát O.J.Simpson, prozradil Schwarzenegger v novém dokumentu

  Bývalý hráč amerického fotbalu O.J. Simpson měl být původně obsazen do kultovní role zabijáckého robota Terminátora ve stejnojmenném filmu. Producenti ale měli dojem, že by mu nikdo neuvěřil, že může někoho zabít, prozradil v novém dokumentárním seriálu Netflixu americký herec rakouského původu Arnold Schwarzenegger.

  Trump oznámil, že byl obviněn v souvislosti s nakládáním s tajnými dokumenty

  Bývalý americký prezident Donald Trump dnes oznámil, že byl trestně obviněn z přechování utajovaných dokumentů ve svém floridském sídle, a označil se za nevinného. Americké ministerstvo spravedlnosti podle agentury AP informaci bezprostředně nepotvrdilo a Bílý dům věc odmítl komentovat. Podle listu The New York Times (NYT) Trump čelí sedmi obviněním, včetně spiknutí, cíleného zatajování dokumentů a nepravdivých prohlášení. Republikánský předseda Sněmovny reprezentantů Kevin McCarthy uvedl, že stojí při Trumpovi a že jeho obvinění představuje temný den pro Spojené státy.

  Klimatický jev El Niňo způsobující vysoké teploty oficiálně začal

  Meteorologický jev El Niňo, který bývá všeobecně spojován se zvyšováním teplot, oficiálně začal. Oznámil to dnes americký Národní úřad pro oceány a atmosféru (NOAA). El Niňo se vyznačuje zvýšenou teplotou povrchu Tichého oceánu v rovníkové oblasti, ale má dopady na celou planetu. V některých regionech "by mohl by vést k novým rekordním teplotám", uvedla podle agentury AFP klimatoložka NOAA Michelle L'Heureuxová.

  Izraelská armáda zničila byt Palestince, který útočil v Jeruzalémě

  Izraelská armáda v noci na dnešek v Ramalláhu na okupovaném Západním břehu Jordánu zničila byt Palestince, který podle policie loni v listopadu provedl bombový útok v Jeruzalémě. Informovala o tom agentura Reuters. Podle ní místní obyvatelé proti zátahu hlasitě protestovali, házeli na vojáky kameny a zápalné lahve, armáda odpověděla ostrou střelbou, slzným plynem a ohlušujícími granáty. Nejméně 35 lidí utrpělo zranění, uvedlo podle AFP palestinské ministerstvo zdravotnictví.

  EU nabízí Kanadě posily v boji proti rozsáhlým požárům, uvedla von der Leyenová

  Tři země Evropské unie nabídly, že vyšlou do Kanady dohromady skoro 300 hasičů, kteří by se zapojili do boje s desítkami lesních požárů zuřících ve druhé největší zemi světa. Na twitteru to dnes uvedla předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová, podle níž přijdou i další posily. Krotit požáry už nyní v Kanadě pomáhají týmy ze Spojených států či Austrálie.

  Voda zatopila 600 km čtverečních, ve městě Nová Kachovka zemřelo pět lidí

  Voda z protržené Kachovské přehrady zatopila asi 600 kilometrů čtverečních Chersonské oblasti, uvedl dnes její šéf Oleksandr Prokudin. Jde o plochu o něco větší, než je rozloha Prahy. Osmašedesát procent ze zatopené oblasti je podle Prokudina na Ruskem okupovaném levém břehu řeky Dněpr. Ve městě Nová Kachovka zemřelo po zničení přehrady pět lidí. Podle agentury RIA Novosti o tom informoval Ruskem dosazený starosta okupovaného města. Prokudin rovněž uvedl, že ruské síly dnes ostřelovaly postižené město Cherson a přilehlé pobřežní oblasti. Při náletech přišel o život jeden člověk, několik dalších jich utrpělo zranění. Oblast přitom dnes navštívil i ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

  Princ Harry má za sebou křížový výslech. Podle komentátorů ho ustál se ctí

  Britský princ Harry se ve středu vrátil na lavici svědků k dalšímu vyčerpávajícímu střetu s vydavatelstvím Mirror Group Newspapers (MGN), které žaluje spolu s více než stovkou osob. Vévoda ze Sussexu působil uvolněnějším dojmem než předchozí den.