Více
  6.3 C
  Czech
  Středa 29. března 2023

  Francouzi se připravují na další stávku, Macron nehodlá ustoupit

  Francouzi po celé zemi se připravují na úterní stávky, prezident Emmanuel Macron totiž nadále odmítá upustit od kontroverzní důchodové reformy. Očekává se, že se protestů zúčastní stovky tisíc občanů a nasazeny budou tisíce policistů. Mezitím se v Paříži připomínající válečnou zónu nadále hromadí tuny odpadu.

  Megazápas Fury vs Usyk se odkládá, jednání se zasekla kvůli odvetě

  Má to být boxerský souboj historie. O pásy všech čtyř nejuznávanějších organizací svedou boj Brit Tyson Fury a Ukrajinec Oleksandr Usyk. Po zdlouhavých jednáních už se mluvilo o termínu 29. dubna ve Wembley. Teď to ale vypadá, že zápas nebude. Promotéři sice vyřešili problém rozdělení peněz, ale pro změnu se zasekli kvůli odvetě.

  FaZe Clan zvažuje vstup do soukromého sektoru, nedaří se jí

  FaZe Clan zvažuje vstup do soukromého sektoru pouhý rok poté, co se tato esportová organizace objevila na burze Nasdaq. FaZe se stejně jako zbytku esportového odvětví nedaří příliš dobře. Díky velmi odlišnému ekonomickému prostředí organizace do února 2023 snížila počet svých zaměstnanců o 20 %.

  Skupina Foo Fighters a společnost Stern Pinball oznamují nové rokenrolové pinballové automaty

  Chicago (USA) 1. března 2023 (PROTEXT/BusinessWire) – Hlavní hvězda exkluzivní akce SXSW

  Společnost Stern Pinball, Inc. uvádí na trh novou řadu pinballových automatů oslavujících skupinu Foo Fighters uvedenou do Rokenrolové síně slávy v roce 2021 a vytvořenou ve spolupráci s ní. Pinballové automaty Foo Fighters jsou k dispozici ve verzích Pro, Premium a Limited Edition (LE).

  Tato tisková zpráva obsahuje multimediální prvky. Celou zprávu najdete zde: https://www.businesswire.com/news/home/20230228005296/cs/

  Skupina Foo Fighters poprvé vstoupila na světovou scénu v roce 1995 svým klasickým debutovým albem se stejnojmenným názvem. Během své kariéry kapela vydala 10 studiových alb, nahromadila po celém světě přes 32 milionů prodaných nosičů, získala 15 cen Grammy, stala se držitelem vůbec první ceny MTV „Global Icon“ a v roce 2021 byla uvedena do Rokenrolové síně slávy. Patří k největším hvězdám na okruzích po stadionech, arénách a festivalech na celém světě a jejich hudba brzy začne v podobě pinballu plnit herny a zábavní podniky.

  Automaty společnosti Stern Foo Fighters přinášejí zážitek z koncertu Foo Fighters do domácího prostředí, protože se hráči stávají součástí impozantního pinballového dobrodružství s 15 kultovními písněmi z rozsáhlého katalogu kapely, mezi něž patří například All My Life, Best of You, Breakout, Everlong, Holding Poison, I’ll Stick Around, Learn to Fly, Monkey Wrench, My Hero, Run, Something from Nothing, The Pretender, This is a Call, Times Like These a Walk.

  Více než dva roky připravovaný a vytvářený s tvůrčím přispěním Davea Grohla, Natea Mendela, Pata Smeara, Chrise Shifletta, Ramiho Jaffeeho a zesnulého Taylora Hawkinse, je automat společnosti Stern Foo Fighters špičkovým pinballovým automatem – a ještě mnohem víc. Byl vytvořen celý nový svět s úchvatnou ručně kreslenou grafikou a vlastními animacemi, včetně „Foo Fighters Saturday Morning Action Time!” — fiktivního televizního seriálu, který popisuje snahu kapely zachránit rokenrol… A SVĚT! Připojte se k Foo Fighters na této záchrannou misi, jejímž cílem je zničit zlého, tajemného mimozemského Overlorda a jeho armádu robotů. Prohledejte horní hrací plochu Oblasti 51, vstupte do ní a rozpoutejte pinballový chaos. Naskočte do dodávky a vydejte se na spravedlivou výpravu, abyste zachránili lidstvo před vyhynutím a nadále vládl rock!

  Pinballové automaty Foo Fighters jsou vybaveny oceňovaným systémem Insider Connected™ společnosti Stern, který umožňuje hráčům různými způsoby komunikovat s hrou a s celosvětovou sítí hráčů. Prostřednictvím systému Insider Connected mohou hráči sledovat svůj pokrok, získávat nové úspěchy specifické pro danou hru, zapojovat se do komunity hráčů a účastnit se propagačních akcí a soutěžních výzev. Systém Insider Connected poskytuje rovněž sadu nástrojů zaměřenou na provozovatele, která umožňuje řídit hraní v lokalitě prostřednictvím žebříčků lokalit, budovat loajalitu hráčů, analyzovat výkony, provádět na dálku úpravy a údržbu automatů. Registrace do služby Insider Connected je k dispozici na adrese insider.sternpinball.com/.

  Limitovaná edice, která je celosvětově omezena na 1000 strojů, obsahuje sběratelsky vysoce oceňovaný systém Expression Lighting System™. Systém osvětlení „Expression Lighting System“ s 96 červenými, modrými a zelenými inteligentními diodami umožňuje ovládat celé barevné spektrum. Tento integrovaný systém osvětlení hrací plochy, umístěný v kapsách vyříznutých do boků skříně a zajišťující barevné tematické osvětlení celé herní plochy, je synchronizován s vlastními světelnými show speciálně navrženými pro každou skladbu a dynamicky reaguje na průběh hry. Limitovaná verze obsahuje také exkluzivní barevný zrcadlový grafický panel za herní plochou inspirovaný hrou „Rock-Battle“, exkluzivní celobarevné obtisky z reflexní fólie s vysokým rozlišením na skříni, zakázkový vysoce lesklý zelený práškový pinballový ochranný kryt Overlord, vlastní spodní oblouk s autogramem návrháře, exkluzivní vnitřní umělecky provedené lopatky, vylepšený zvukový systém, antireflexní sklo pinballové herní plochy, vibrační motor, posloupně číslovanou plaketu a certifikát pravosti podepsaný předsedou představenstva společnosti Stern Garym Sternem a prezidentem a generálním ředitelem Sethem Davisem.

  „Ve spolupráci s Foo Fighters jsme vytvořili zcela nový pinballový svět na pozadí neuvěřitelné hudby. Energie z tohoto jedinečného, rychlého a plynulého herního designu, choreografie s velkolepými světelnými show a ohromující ručně kreslenou grafikou vytvořila dokonalý herní zážitek,“ řekl Seth Davis, prezident a generální ředitel. „Připojte se ještě dnes a staňte se hrdinou.“

  Nové pinballové automaty Foo Fighters budou k vidění a hraní na speciální premiérové akci na party „The House of Internet“ během SXSW od 10. do 12.března v hotelu The Pershing v texaském Austinu.

  Ceny a dostupnost:

  Doporučená maloobchodní cena výrobce („MSRP“)*:

  *MSRP pro prodej koncovým uživatelům v USA, před započtením DPH, GST, daně z prodeje, cla nebo jiných daní.

  Pro: 6 999 USD
  Premium: 9 699 USD
  Limited: 12 999 USD

  Pinballové automaty Foo Fighters a příslušenství jsou nyní k dispozici prostřednictvím autorizovaných distributorů a prodejců společnosti Stern Pinball po celém světě.

  O systému Insider Connected

  Insider Connected je komplexní technologická iniciativa, která propojuje svět pinballových automatů společnosti Stern. Platforma je navržena tak, aby zlepšila a rozšířila zapojení hráčů do her v domácím i komerčním prostředí. Profesionálním provozovatelům pinballových automatů představuje také rozsáhlou sadu nástrojů, které umožňují řídit hraní v dané lokalitě, budovat loajalitu hráčů, analyzovat výkony, provádět úpravy na dálku a provádět údržbu automatů.

  Registrace do systému Insider Connected je k dispozici na adrese insider.sternpinball.com. Hráči se také mohou zaregistrovat v rámci připojené hry naskenováním registračního QR kódu na automatu. Jakmile se hráč zaregistruje, je mu vydán jedinečný QR kód, který lze použít k identifikaci hráče na jakémkoli připojeném pinballovém automatu společnosti Stern kdekoli na světě. Po naskenování na automatu může hráč sledovat svůj pokrok, získávat nové úspěchy specifické pro danou hru, zapojit se do komunity hráčů a účastnit se propagačních akcí a soutěžních výzev.

  „Systém Insider Connected mění způsob interakce hráčů s pinballovými automaty. Provozovatelé těží z nových nástrojů, které podporují opakované hraní a pomáhají udržovat hry na dálku, zatímco hráči mohou získávat speciální odznaky zábavních lokalit,“ řekl Seth Davis, prezident a generální ředitel společnosti Stern Pinball, Inc.

  O společnosti Stern Pinball, Inc.

  Společnost Stern Pinball, Inc. vytváří atraktivní zábavu, která inspiruje k celoživotní lásce ke hrám, vzbuzuje vášeň, vytváří přátelství a spojuje lidi po celém světě prostřednictvím zábavných, inovativních a technologicky vyspělých pinballových her a zážitků. Společnost sídlí jen několik minut od mezinárodního letiště O’Hare v Chicagu v srdci Severní Ameriky a vytváří, navrhuje, konstruuje, vyrábí, prodává a distribuuje kompletní řadu technologicky vyspělých pozemních a digitálních pinballových her, dílů, příslušenství a zboží. Společnost Stern Pinball poskytuje služby na digitálních, spotřebitelských, komerčních a firemních trzích po celém světě.

  Mezi nejnovější tituly společnosti Stern Pinball patří James Bond, Rush, Godzilla, The Mandalorian, Led Zeppelin, Avengers: Infinity Quest, Teenage Mutant Ninja Turtles, Stranger Things, Elvira’s House of Horrors, Jurassic Park, Black Knight: Sword of Rage, The Munsters, The Beatles, Deadpool, Iron Maiden, Guardians of the Galaxy, Star Wars, Aerosmith, Ghostbusters, KISS, Metallica, Game of Thrones, The Walking Dead, Star Trek, AC/DC, Batman a Spider-Man. Hry společnosti Stern Pinball si užívá široká škála hráčů, od profesionálních hráčů pinballu, kteří se účastní soutěží o vysoké peněžní ceny po celém světě, až po začínající hráče, kteří poprvé objevují kouzlo stříbrné kuličky. Chcete-li se připojit k této zábavě a dozvědět se více, navštivte stránku www.sternpinball.com.

  Všechny ochranné známky a názvy produktů jsou vlastnictvím příslušných společností.

  Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230228005296/cs/

  Kontakty:

  Zach Sharpe

  [email protected]

  Zdroj: Stern Pinball, Inc.

  Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

  (BW)

  Sledujte nás na sítích

  Kryptoměnová burza Kraken uzavřela partnerství s F1 týmem Williams Racing

  Kryptoměnová burza Kraken uzavřela dohodu se závodním týmem Williams Racing. Stala se prvním oficiálním krypto a web3 partnerem britského týmu Formule 1 (F1). Pro společnost Kraken to zároveň znamená první globální partnerství.

  Kyjev vyzval Rusy, aby přestali s adopcemi deportovaných ukrajinských dětí

  Místopředsedkyně ukrajinské vlády Iryna Vereščuková vyzvala Rusy, aby přestali s adopcemi dětí, které byly za války na Ukrajině podle ní "ukradeny" a deportovány do Ruska. Varovala, že jde o nezákonné počínání, jehož pachatelé se budou muset za své činy dříve či později zodpovídat.

  Francouzský parlament uznal ukrajinský holodomor za genocidu

  Francouzské Národní shromáždění, tedy dolní komora parlamentu, v úterý schválilo usnesení označující za genocidu hladomor, který na Ukrajině ve 30. letech minulého století vyvolal sovětský režim.

  Rus, jehož dcera nakreslila protiválečný obrázek, byl odsouzen ke dvěma rokům vězení. Vypadá to ale, že uprchl

  Ruský svobodný otec, jehož dcera byla nahlášena školou za to, že nakreslila protiválečný obrázek, dostal dva roky vězení za diskreditaci armády. K soudu se nedostavil, nejspíše uprchl z domácího vězení. Dívka skončila v dětském domově.

  Americké drony létají po incidentu dále od Krymu, omezuje to sběr informací

  Americká průzkumná bezpilotní letadla začala po nedávném incidentu se zapojením ruské stíhačky a amerického dronu MQ-9 Reaper létat dále od ukrajinského poloostrova Krym, který v roce 2014 v rozporu s mezinárodním právem anektovalo Rusko. Rozhodnutí létat jižněji nad Černým mořem přitom omezuje schopnost Američanů shromažďovat zpravodajské informace o ruské invazi na Ukrajinu.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Kryptoměnová burza Kraken uzavřela partnerství s F1 týmem Williams Racing

  Kryptoměnová burza Kraken uzavřela dohodu se závodním týmem Williams Racing. Stala se prvním oficiálním krypto a web3 partnerem britského týmu Formule 1 (F1). Pro společnost Kraken to zároveň znamená první globální partnerství.

  Kyjev vyzval Rusy, aby přestali s adopcemi deportovaných ukrajinských dětí

  Místopředsedkyně ukrajinské vlády Iryna Vereščuková vyzvala Rusy, aby přestali s adopcemi dětí, které byly za války na Ukrajině podle ní "ukradeny" a deportovány do Ruska. Varovala, že jde o nezákonné počínání, jehož pachatelé se budou muset za své činy dříve či později zodpovídat.

  Francouzský parlament uznal ukrajinský holodomor za genocidu

  Francouzské Národní shromáždění, tedy dolní komora parlamentu, v úterý schválilo usnesení označující za genocidu hladomor, který na Ukrajině ve 30. letech minulého století vyvolal sovětský režim.

  Rus, jehož dcera nakreslila protiválečný obrázek, byl odsouzen ke dvěma rokům vězení. Vypadá to ale, že uprchl

  Ruský svobodný otec, jehož dcera byla nahlášena školou za to, že nakreslila protiválečný obrázek, dostal dva roky vězení za diskreditaci armády. K soudu se nedostavil, nejspíše uprchl z domácího vězení. Dívka skončila v dětském domově.

  Americké drony létají po incidentu dále od Krymu, omezuje to sběr informací

  Americká průzkumná bezpilotní letadla začala po nedávném incidentu se zapojením ruské stíhačky a amerického dronu MQ-9 Reaper létat dále od ukrajinského poloostrova Krym, který v roce 2014 v rozporu s mezinárodním právem anektovalo Rusko. Rozhodnutí létat jižněji nad Černým mořem přitom omezuje schopnost Američanů shromažďovat zpravodajské informace o ruské invazi na Ukrajinu.