Více
  23.2 C
  Czech
  Středa, 17 srpna, 2022

  Sedmnáctiletý syn zpěvačky Sinead O’Connor spáchal sebevraždu

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Sedmnáctiletý syn zpěvačky Sinéad O’Connor zemřel, potvrdil v sobotu zpěvaččin manažer. Mladík byl několik dnů pohřešovaný. Informuje o tom CNN.

  Mluvčí policie v pátek deníku Irish Mirror sdělil, že se našlo tělo a že policie odložila pátrání po pohřešovaném Shane O’Connorovi.

  Hudebnice, která se proslavila hitem „Nothing compares 2U“ sdílela na svém neověřeném twitterovém účtu několik krátkých prohlášení. V nich mimo jiné uvedla, že se její syn „rozhodl ukončit svůj pozemský boj“, a vyzvala ostatní, aby nečinili totéž.

  Můj krásný syn, Nevi’im Nesta Ali Shane O’Connor, světlo mého života, dnes ukončil svůj pozemský boj a nyní je u Boha. Ať odpočívá v pokoji a ať nikdo nenásleduje jeho příkladu. Mé dítě. Tolik tě miluji. Prosím, buď v pokoji,“ napsal O’Connor na Twitteru.

  Irské úřady nejprve ve čtvrtek vydaly prohlášení o pohřešované osobě a požádaly veřejnost o pomoc při pátrání po místě pobytu Shanea O’Connora. Mezi pohřešovanými byl od 6. ledna.

  Shane byl naposledy spatřen dnes ráno v oblasti Tallaght, Dublin 24,“ uvádí se ve čtvrtečním prohlášení Gardai – irské národní policie.

  Píseň od Marleyho

  Po synově zmizení zveřejnila irská hudebnice sérii tweetů, v nichž zoufale prosila, aby se její syn vydal úřadům.

  Na žádost o komentář Gardai sdělila CNN, že vzhledem k předpisům o ochraně osobních údajů nepotvrdí pravdivost tweetů Sinead O’Connor ani status pohřešovaného Shanea O’Connora.

  Irská zpěvačka, která v minulosti otevřeně hovořila o svých vlastních psychických problémech a sebevražedných myšlenkách vzdala svému synovi hold tím, že mu na Twitteru věnovala píseň „Ride Natty Ride“ od Boba Marleyho.

  Tohle je pro mého Shaneyho. Světlu mého života. Lampa mé duše. Mému modrookému dítěti. Vždycky budeš mým světlem. Vždycky budeme spolu. Žádná hranice nás nerozdělí,“ napsala O’Connor.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS