Více
  1.9 C
  Czech
  Čtvrtek, 27 ledna, 2022

  Sedmnáctiletý syn zpěvačky Sinead O’Connor spáchal sebevraždu

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Sedmnáctiletý syn zpěvačky Sinéad O’Connor zemřel, potvrdil v sobotu zpěvaččin manažer. Mladík byl několik dnů pohřešovaný. Informuje o tom CNN.

  Mluvčí policie v pátek deníku Irish Mirror sdělil, že se našlo tělo a že policie odložila pátrání po pohřešovaném Shane O’Connorovi.

  Hudebnice, která se proslavila hitem „Nothing compares 2U“ sdílela na svém neověřeném twitterovém účtu několik krátkých prohlášení. V nich mimo jiné uvedla, že se její syn „rozhodl ukončit svůj pozemský boj“, a vyzvala ostatní, aby nečinili totéž.

  Můj krásný syn, Nevi’im Nesta Ali Shane O’Connor, světlo mého života, dnes ukončil svůj pozemský boj a nyní je u Boha. Ať odpočívá v pokoji a ať nikdo nenásleduje jeho příkladu. Mé dítě. Tolik tě miluji. Prosím, buď v pokoji,“ napsal O’Connor na Twitteru.

  Irské úřady nejprve ve čtvrtek vydaly prohlášení o pohřešované osobě a požádaly veřejnost o pomoc při pátrání po místě pobytu Shanea O’Connora. Mezi pohřešovanými byl od 6. ledna.

  Shane byl naposledy spatřen dnes ráno v oblasti Tallaght, Dublin 24,“ uvádí se ve čtvrtečním prohlášení Gardai – irské národní policie.

  Píseň od Marleyho

  Po synově zmizení zveřejnila irská hudebnice sérii tweetů, v nichž zoufale prosila, aby se její syn vydal úřadům.

  Na žádost o komentář Gardai sdělila CNN, že vzhledem k předpisům o ochraně osobních údajů nepotvrdí pravdivost tweetů Sinead O’Connor ani status pohřešovaného Shanea O’Connora.

  Irská zpěvačka, která v minulosti otevřeně hovořila o svých vlastních psychických problémech a sebevražedných myšlenkách vzdala svému synovi hold tím, že mu na Twitteru věnovala píseň „Ride Natty Ride“ od Boba Marleyho.

  Tohle je pro mého Shaneyho. Světlu mého života. Lampa mé duše. Mému modrookému dítěti. Vždycky budeš mým světlem. Vždycky budeme spolu. Žádná hranice nás nerozdělí,“ napsala O’Connor.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Zpěvák Elton John má covid-19

  Elton John má covid. Koncerty ve Spojených státech zpěvák odkládá

  Britský zpěvák Elton John byl nucen odložit dva koncerty v Dallasu v Texasu poté, co měl pozitivní výsledek testu na koronavirus. 74letý hudebník je podle svého vyjádření plně očkovaný a momentálně pociťuje jen mírné příznaky nemoci covid-19.
  Jacinda Ardern

  Novozélandská premiérka Ardern ruší svatbu kvůli šíření varianty omikron

  Předsedkyně vlády Nového Zélandu Jacinda Ardern zrušila svou svatbu poté, co oznámila zavedení nových opatření proti šíření koronaviru. Celá země se totiž momentálně potýká s nakažlivější variantou omikron.
  Pilotka Zara Rutherford obletěla svět jako nejmladší žena v historii

  Zara Rutherford (19) si splnila sen. Sólo obletěla svět jako nejmladší pilotka v historii

  Belgicko-britská teenagerka se ve čtvrtek stala nejmladší ženou, která sama obletěla svět. Je zároveň první osobou, jíž se to podařilo v ultralehkém letadle. Náročná cesta přes pět kontinentů devatenáctileté rekordmance zabrala pět měsíců.
  Gaspard Ulliel

  Ve 37 letech zemřel po nehodě na lyžích herec Gaspard Ulliel známý jako Hannibal Lecter

  Francouzský herec Gaspard Ulliel, známý z filmů Hannibal Rising či Saint Laurent, zemřel ve věku 37 let po nehodě na lyžích v Alpách v oblasti Savoie.
  Předávání hudebních cen Grammy 2022

  Letošní předávání cen Grammy se přesouvá na duben do Las Vegas

  Slavnostní předávání hudebních cen Grammy se uskuteční 3. dubna v Las Vegas, týden po udílení Oscarů, uvedly v úterý Recording Academy a televizní stanice CBS ve společném prohlášení. Ceremoniál měl původně proběhnout koncem tohoto měsíce v Los Angeles, ale kvůli šíření koronaviru jej organizátoři odložili.
  Céline Dion se potýká se zdravotními problémy

  Céline Dion ruší zbývající koncerty své tour. Zpěvačku trápí zdravotní problémy

  Kanadská zpěvačka Céline Dion oznámila zrušení zbývajících 16 koncertů svého světového turné kvůli přetrvávajícím zdravotním obtížím. Umělkyně se podle svého sobotního vyjádření na Instagramu potýká s „těžkými a přetrvávajícími svalovými křečemi“, které jí v koncertování brání.
  Reklama
  Reklama
  Reklama