Více
  23.7 C
  Czech
  Pátek, 20 května, 2022

  Samantha Ramsdell je držitelkou opravdu bizarního rekordu. Má totiž největší pusu na světě

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Jednatřicetiletá Samantha je influencerkou, která dokáže ústa rozevřít až na 6,5 centimetrů. Na videu pak i ukázala, že si s lehkostí do pusy nacpe i celé jablko nebo tři koblihy naráz.

  Žena si je své abnormálně velké pusy vědoma už od dětství a prý kvůli tomu často zažívala šikanu. Nyní to ovšem bere jako svou přednost a navíc si ze sebe umí udělat legraci. 

  Samantha točí videa na TikTok, kde má přes 1,7 milionu sledujících. Její ústa se navíc dostala i do Guinessovy knihy rekordů.

  „Je to na mě jedna z nejlepší věcí. Je to moje super schopnost. Držet v 31 letech rekord za něco, kvůli čemu jste se v minulosti necítili dobře, je skvělé. Teď je to na mně jedna z nejlepších věcí, uvedla podle deníku CNN s tím, že by se chtěla stát komičkou a mít vlastní zábavní show.

  Pokud bych měla poradit lidem s nějakou větší nebo abnormální částí těla, udělejte z toho přednost a buďte na sebe pyšní. Jste totiž výjimeční, a právě to vás odlišuje od ostatních,“ nechala se slyšet.

  Před dvěma roky Samantha výrazně zhubla a narostlo jí sebevědomí. Brala lekce zpěvu a o svůj talent se dělila na sociální síti. Pokaždé, když otevřela pusu, sledující začali šílet.

  Dnes sdílí převážně vtipná videa, na kterých se dělí o své dovednosti. Do pusy si nacpe například celé jablko, koblihu apod. Smích pak v jejím podání nabírá doslova úplně nových rozměrů, jak se můžete přesvědčit v naší galerii nebo ve videu výše.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS