Více
  14.2 C
  Czech
  Pátek 31. března 2023

  John Wick je zpět. Podle kritiků v dosud nejlepší formě

  Kanadský herec Keanu Reeves se s přibývajícím věkem jen zlepšuje. Alespoň to vyplývá z recenzí nového snímku John Wick: Kapitola 4, které sérii akčních thrillerů přisoudily dosud nejlepší hodnocení.

  Zelenskyj pozval Si Ťin-pchinga na návštěvu Ukrajiny

  Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v rozhovoru s agenturou AP řekl, že pozval svůj čínský protějšek Si Ťin-pchinga na Ukrajinu. Peking informaci nepotvrdil. Prezident Číny, která je považovaná za spojence Ruska, minulý týden absolvoval třídenní státní návštěvu Moskvy a Peking v minulých týdnech představil mírový plán pro Ukrajinu.

  Legendární Pickup značky Jeep vstoupil na evropský trh. Gladiator potrápí terén 

  Značka Jeep, která patří pod ochrannou známku Chrysler, dopravila na evropský trh svůj zatím nejodvážnější produkt. Jeep Gladiator reprezentuje sílu, praktičnost, styl a technologické vymoženosti. Zákazníci si u něj užívají převážně možnost maximální personalizace. Cena se může hladce vyšplhat až na 1,5 milionu korun. To ovšem není finální číslo.

  Oslavte čínský nový rok a radujte se z něj spolu se světem, navštivte Ťiang-su v roce králíka

  Nan-ťing (Čína) 4. února 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Vzhledem k tomu, že v roce 2023 právě nastal rok králíka, zahájil zahraniční účet sociálních médií @Visit Jiangsu odboru kultury a cestovního ruchu provincie Ťiang-su několik aktivit spojených s příchodem čínského nového roku na Facebooku, Twitteru, Instagramu, YouTube a TikToku prostřednictvím různých kreativních interaktivních formátů, jako jsou videa, obrázky a texty, digitální živé vysílání, online interakce, výzva Přivítání čínského nového roku v několika jazycích atd., aby pomohl lidem z celého světa poznat čínský nový rok a kulturu provincie Ťiang-su. Příspěvky dosáhly 3,08 milionu sledujících a nasbíraly 662 000 interakcí, které pokrývají téměř 100 zemí a regionů po celém světě, a přinesly lidem audiovizuální zážitek „Kouzlo Ťiang-su", který je doslova prodchnutý atmosférou čínského nového roku.

  V letošním roce se čínský nový rok vizuálně propsal do mediálních produktů, které integrovaly prvky památek v Ťiang-su, řezání papíru – nehmotné kulturní dědictví. Objevily se i další charakteristické prvky, banner roku králíka na našich sociálních médiích, fotografie online puzzle her, plakáty čínského nového roku a další kreativní vizuální produkty, které byly připnuty do horních částí různých platforem. Snažíme se našim zahraničním fanouškům představit zajímavý a jedinečný čínský nový rok v Ťiang-su s víceúrovňovou vizí.

  Zároveň byla na našem účtu na sociálních sítích @Visit Jiangsu zřízena speciální rubrika „Kouzlo Ťiang-su“, jejímž tématem je „Šťastný čínský nový rok“. Sloupek se zaměřuje na témata „znalost zvyků čínského nového roku v Ťiang-su“, „jídlo u příležitosti čínského nového roku v Ťiang-su“ a „prohlídka Ťiang-su během čínského nového roku“ v lokalizovaných jazykových verzích v zámoří, aby představil kulturu, jídlo a turistické zajímavosti spojené s čínským novým rokem.

  Kromě toho účet @Visit Jiangsu neustále zaváděl bohaté programy spojené s příchodem čínského nového roku do „cloudového živého vysílání“ a neustále zkvalitňoval své digitální inovace. Kombinoval také více forem představení s úchvatnými scénami, skrze které ukazoval různé druhy aktivit čínského nového roku týkajících se kultury Ťiang-su, přizpůsoboval filtr rozšířené reality čínského nového roku a využíval i dalších způsobů, jak vytvořit nový smyslový zážitek v oblasti kultury a cestovního ruchu ve spojení s čínským novým rokem. Do této chvíle byl filtr rozšířené reality použit 250 000krát a nashromáždil 116 000 interakcí. Lidé z celého světa se rozhodli využít filtru rozšířené reality účtu @Visit Jiangsu Rok králíka, aby společně oslavili příchod čínského nového roku.

  Účet @Visit Jiangsu uskutečnil v předvečer příchodu čínského nového roku na zahraničních platformách sociálních médií aktivitu nazvanou „Přivítání čínského nového roku v několika jazycích“, aby zahraniční přátelé pocítili silnou atmosféru čínského nového roku. Pozvali jsme fanoušky a zahraniční influencery, aby přivítali čínský nový rok, oslavili čínský nový rok s @Visit Jiangsu, popřáli vše nejlepší k čínskému novému roku a pocítili kouzlo přivítání čínského nového roku v různých jazycích, které formou videí a obrázků sbližuje různé jazyky a kultury.

  Série aktivit „Šťastný čínský nový rok“, kterou připravilo ministerstvo kultury a cestovního ruchu provincie Ťiang-su, ukázala zámořskému publiku slavnostní atmosféru a volnočasový život během čínského nového roku a otevřenější, rozmanitější a energičtější obraz čínského Ťiang-su.

  Video – https://mma.prnewswire.com/media/1995489/video.mp4

  KONTAKT: Echo Hu, [email protected]

  Sledujte nás na sítích

  Soul tvrdí, že Severní Korea popravuje lidi za sdílení jihokorejských videí

  Severní Korea popravuje lidi za drogy, sdílení jihokorejských médií a náboženské aktivity, protože dusí lidská práva a svobody svých občanů, uvedla ve čtvrteční zprávě Jižní Korea.

  Trump odmítl obvinění jako pronásledování a vměšování do voleb

  Bývalý americký prezident Donald Trump označil obvinění, pro jehož vznesení hlasovala v noci na dnešek velká porota newyorského soudu, za "politické pronásledování" a "vměšování do voleb". "Jsem zcela nevinen," ujistil Trump v prohlášení, ze kterého citovaly tiskové agentury. Bývalý šéf státu chce v roce 2024 usilovat o návrat do Bílého domu.

  Šéf MAAE je znepokojen vojenskými aktivitami v okolí záporožské jaderné elektrárny

  Vedoucí jaderného dozoru OSN a generální ředitel Mezinárodní agentury pro atomovou energii (MAAE) Rafael Grossi podruhé navštívil jadernou elektrárnu v Záporoží. Znepokojují ho boje, které se odehrávají v jejím blízkém okolí.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Soul tvrdí, že Severní Korea popravuje lidi za sdílení jihokorejských videí

  Severní Korea popravuje lidi za drogy, sdílení jihokorejských médií a náboženské aktivity, protože dusí lidská práva a svobody svých občanů, uvedla ve čtvrteční zprávě Jižní Korea.

  Valné shromáždění OSN odhlasovalo významnou klimatickou rezoluci

  Mezinárodní soudní dvůr v Haagu (ICJ) získá právní pravomoci definovat povinnosti států v oblasti klimatu. Odhlasovalo to Valné shromáždění OSN na žádost ostrovního státu Vanuatu kriticky ohroženého vzestupem mořských hladin.

  Trump odmítl obvinění jako pronásledování a vměšování do voleb

  Bývalý americký prezident Donald Trump označil obvinění, pro jehož vznesení hlasovala v noci na dnešek velká porota newyorského soudu, za "politické pronásledování" a "vměšování do voleb". "Jsem zcela nevinen," ujistil Trump v prohlášení, ze kterého citovaly tiskové agentury. Bývalý šéf státu chce v roce 2024 usilovat o návrat do Bílého domu.