Reklama

Ošklivé zranění v UFC: Hvězdný McGregor hrozil soupeři smrtí, z klece ho vezli na nosítkách

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Irský zápasník Conor McGregor se před duelem s Dustinem Poirerem vůbec nechoval jako čestný a férový muž. Na svého soka kydal špínu, urážel jeho manželku a vyhrožoval, že ho seřeže do krve a z klece ho povezou na nosítkách. Ve finále to ale byl právě on, koho po ošklivém zranění museli se zlomeninou odvézt zdravotníci.

Vrchol turnaje UFC 264 přinesl završení trilogie Poirier vs McGregor 3. Bojovníci to spolu měli 1:1, a tak zcela logicky přišel na řadu třetí zápas. Jenže místo pěti kol parádního boje si diváci užili jen jedno a celý souboj skončil nepříjemným zraněním.

Kopy na nohu, nějaké přestřelky v postoji a hurá na zem

První kolo bylo zpočátku vyrovnané. McGregor zkoušel kopy z otočky, které sice netrefil, ale několik leg kicků mu následně vyšlo. Po sérii kopů přišly na řadu i výměny direktů, ale boj se následně přenesl na zem, kde sice Ir zkoušel gilotinu, ale z té se Poirer vyvlékl a následně dominoval.

Hlavu McGregora zasypával řadou úderů pěstí i loktem. Nicméně houževnatý Ir „masáž“ ustál a 15 vteřin před koncem se oba vrátili na nohy zpět do postoje. Jenže přišla hororová scéna.

Borci si chystali vyměnit posledního direkty prvního kola, když McGregor při pohybu dozadu špatně došlápl a podle všeho si zlomil nohu nebo kotník. Poirer na nic nečekal a snažil se svého soka „domlátit“, ale za čtyři vteřiny to nestihl. Pokračování zápasu ale v tu chvíli nebylo možné.

Karma je zdarma. McGregor zasel vítr a sklidil bouři

Svět MMA přeje Irovi brzké uzdravení, ale nelze opomenout ani reakce, které zmiňují fakt, že se McGregor před zápasem choval jako hulvát.

Před soubojem vyhrožoval, že Dustina zabije, že bude potřebovat rakev a že z něj poteče hodně krve. Dokonce se navážel do jeho manželky, se kterou je prý v kontaktu a které by „ukázal“. Zkrátka mu v rámci trashtalku nebylo nic svaté.

A to se mu možná vymstilo. “Dobro vždy zvítězí nad zlem. Conor vyhrožoval, jak povezou Dustina na nosítkách a byl to nakonec on, kdo je potřeboval,“ reagoval Khabib Nurmagomedov.

„Nemluvte o manželce druhého chlapa, to je karma,“ uvedl bojovník Belal Muhammad.

„Před naším zápasem jsem si zranil nohu a tenhle chlap si z mého zranění dělal srandu. A vydrželo mu to dlouho. Ochutnej si svůj vlastní “lék” a nauč se být pokorný,“ napsal zase Rafael Dos Anjos.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Kristiina Mäki
Velice povedené vystoupení na olympijský hrách v Tokiu má za sebou česká běžkyně Kristiina Mäki. Nejen, že ze sedmého místa postoupila do finále, k tomu ale navíc zpřelámala i 35 let starý národní rekord v běhu na 1500 metrů. Před 7 měsíci porodila, rozhodla se ale, že boty ještě na hřebík věšet nechce.
Odznáčky s Maem
Skandál je to o něco menší, i tak ale nadzvedl část sportovní veřejnosti. Čínské dráhové cyklistky ovládly v Tokiu týmový sprint a na slavnostní ceremoniál, kdy se předávali medaile, přišly v kombinézách s odznáčky vyobrazujícími Maa Ce-tunga. MOV žádá vysvětlení.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama