Více
  -1.2 C
  Czech
  Pátek 2. prosince 2022

  Oral-B® přináší na veletrhu Mobile World Congress 2022 novou realitu v péči o ústní dutinu, s přelomovým integrovaným zařízením s umělou inteligencí

  Barcelona (Španělsko) 28. února 2022 (PROTEXT/BusinessWire) – Umělá inteligence proniká téměř do všech oblastí života, a tak je logické, že i naše rutinní péče o ústní dutinu dostane inteligentní vylepšení. Dnes na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně představuje společnost Oral-B®, celosvětově první značka doporučovaná zubními lékaři a lídr v oblasti oscilačně-rotačních elektrických zubních kartáčků, svou nejnovější technologickou inovaci: Oral-B iO™ 10 se systémem iOSense™.

  Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20220227005001/en/

  Nový iO10 s iOSense, nejnovější přírůstek do revoluční řady iO, má díky personalizovanému zážitku přinést dosud nevídanou revoluci ve způsobu čištění zubů.

  Je doplněn chytrým zařízením iOSense, které nabízí navádění pomocí umělé inteligence v reálném čase a personalizovaný zážitek z čištění, jenž zajistí zdravější dásně a zuby.

  Benjamin Binot, senior viceprezident společnosti P&G Europe Oral Care, říká: „Tato novinka představuje novou éru čištění zubů, která je více než jen elektrický zubní kartáček – je spojením průlomové technologie, žádoucího designu a úžasného výkonu. iO 10 s iOSense je nejnovějším produktem našeho příslibu budovat digitální ekosystém zdraví, který díky pokročilým technologiím, dostupným řešením a účinnějším vzdělávacím nástrojům přináší lepší péči o ústní dutinu a lepší zdraví pro všechny.“

  „Naše klinické testy ukazují, že Oral-B® iO zajišťuje hlubší čištění zubů a dásní ve srovnání s manuálním zubním kartáčkem, nyní však personalizovaný zážitek z čištění zubů s iOSense způsobí revoluci v celém našem vztahu ke zdraví ústní dutiny,“ říká Maike Siemons, vedoucí výzkumu a vývoje v oblasti ústní hygieny v Evropě.

  Umělá inteligence:

  Nový přístroj iOSense je vybaven umělou inteligencí, která intuitivně řídí čištění zubů a poskytuje personalizovaný zážitek z čištění zubů jako žádný jiný. Řekne vám…

  Kdy si čistit zuby: Zařízení iOSense je vybaveno časovačem pro optimální dobu čištění zubů a wi-fi hodinami.

  Kde si čistit zuby: díky intuitivním kontrolkám iOSense nikdy nevynecháte žádné místo.

  Jak si čistit zuby: aplikace Oral-B® sleduje vaše cíle a poskytuje personalizovanou zpětnou vazbu po každém čištění zubů.

  Součástí zařízení iOSense je také magnetická nabíječka, která kartáček nabije přibližně za 3 hodiny. Pro využití na cestách je výrobek dodáván s cestovním nabíjecím pouzdrem Power2Go, takže kartáček můžete nabíjet, kdykoli se vám to hodí.

  Inteligentní výkon:

  Revoluční mikrovibrační technologie Oral-B® iO odstraňuje o 100 % více plaku než manuální kartáček, takže máte doma pocit profesionální čistoty, zlepšuje zdraví ústní dutiny a přispívá k lepšímu celkovému zdraví organismu. Nejde však jen o to, co iO umí, ale také o to, jak se při něm cítíte. Používání iO10 je skutečně smyslový zážitek, který promění čištění zubů z něčeho, co dělat musíte, v něco, co dělat chcete.

  V klinických testech Oral-B® iO předvedl hlubší čištění zubů a dásní, a to uživatelům umožňuje snadno a efektivně udržovat zdraví ústní dutiny. Oproti manuálním zubním kartáčkům uživatelé Oral-B iO zjistili:

  • odstranění šestkrát více plaku podél linie dásní

  • o 100 % zdravější dásně za jediný týden

  • bělejší zuby díky revoluční technologii iO™ za jediný týden

  Šestiměsíční klinická studie:

  • 96 % pacientů používajících Oral-B® iO se posunulo od nezdravých dásní ke zdravým, což znamená, že čím déle budete iO používat, tím lépe na tom budete.

  • Při používání Oral-B® iO mají uživatelé 14,5× vyšší šanci posunout se od nezdravých dásní ke zdravým ve srovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem.

  • Oral-B® iO odstraňuje o 62 % více plaku než Sonicare DiamondClean SMART podél linie dásní a o 26 % více plaku na těžko přístupných místech.

  Oral-B® iO 10 Design:

  • Přichází ve dvou nových designech inspirovaných galaktickým světem: kosmicky černém a hvězdně bílém.

  • Interaktivní barevný displej umožňuje snadnou orientaci ve funkcích kartáčku včetně uvítacích pozdravů, jazykových nastavení a výběru režimu čištění, včetně citlivého, hloubkového a bělicího.

  • Inteligentní snímač tlaku navádí uživatele k použití optimálního čisticího tlaku. Senzor upozorňuje na nadměrný tlak červeným světlem, zeleně signalizuje, když uživatelé používají optimální čisticí tlak. Maximalizuje tak účinnost ikonické kulaté hlavice kartáčku Oral-B® iO, inspirované nástroji zubních lékařů.

  • Aplikace Oral-B® poskytuje personalizovanou zpětnou vazbu po každém čištění zubů. Umožňuje snadnou orientaci ve funkcích kartáčku a jednoduché nastavení systému čištění zubů. Dává také možnost uzpůsobit praxi čištění zubů nastavením osobních cílů, které odpovídají individuálním potřebám.

  • Aplikace Oral-B® také poskytuje 3D grafiku a technologie AI Brushing umí rozpoznat všechna místa v ústech a uživatele navést ke 100% vyčištění oblasti.

  • Vizuální časovač poskytuje uživatelům personalizované pokyny, jak dosáhnout dosud nejlepšího čištění. Časovač sleduje délku každého čištění zubů, takže uživatelé vědí, kdy si čistili zuby po dobu dvou minut, jak doporučují zubní lékaři. Ikony smajlíků na displeji uživatelům ukáží, zda dosáhli svého cíle.

  Demokratizace Oral-B® iO: představení Oral-B iO4 a iO5

  Na veletrhu MWC 2022 představuje Oral-B® také cenově dostupné alternativy iO™ řady 4 a 5, které jsou rovněž vybaveny inovativní technologií iO™, což znamená, že vynikající zážitek z čištění zubů je dostupný pro všechny bez ohledu na jejich rozpočet.

  • Přichází v řadě nových barev: bílá, matná černá a růžová nebo levandulová.

  • Využívá umělou inteligenci.

  • Má intuitivní inteligentní tlakový senzor, který vás vede v reálném čase.

  • Má zubaři inspirovanou kulatou kartáčovou hlavu s unikátními mikrovibrujícími štětinami.

  • Dodává se s chytrými režimy, takže si můžete čištění přizpůsobit.

  Zdravé návyky pro lidi i planetu

  Společnost Oral-B letos na veletrhu MWC 2022 zdůrazní svůj závazek podporovat i ty nejmenší každodenní návyky, jako je používání elektrického zubního kartáčku, a vytvářet tak pozitivní dopad na zdraví celého těla, celé rodiny a celé planety. Zdravé návyky pro životní prostředí znamenají svět, kde každý respektuje naši planetu a její přírodní zdroje tím, že:

  • při čištění zubů vypne vodovodní kohoutek

  • recykluje obaly a výrobky

  • odpojí nabíječku zubního kartáčku, když ji nepoužívá

  O společnosti Oral-B

  Společnost Oral-B® existuje proto, aby pomáhala lidem čistit si zuby jako profesionál. Společnost Oral-B® byla založena v roce 1950 kalifornským parodontologem, který vynalezl inovativní zubní kartáček, aby svým pacientům pomohl dosáhnout zdravějších zubů a dásní v domácím prostředí. Společnost Oral-B® zůstává i nadále věrná jeho poslání a dnes je celosvětovým lídrem na trhu s kartáčky v hodnotě více než 5 miliard dolarů. Tato značka, která je součástí společnosti Procter & Gamble, vyrábí elektrické zubní kartáčky a zubní pasty pro dospělé i děti, ústní irigátory a mezizubní pomůcky.

  O společnosti Procter & Gamble

  Společnost P&G slouží spotřebitelům po celém světě s jedním z nejsilnějších portfolií důvěryhodných, kvalitních a vedoucích značek, mezi něž patří Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Febreze®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks® a Whisper®. Společnost P&G působí přibližně v 70 zemích světa. Nejnovější zprávy a informace o společnosti P&G a jejích značkách naleznete na adrese http://www.pg.com.

  Další informace naleznete na adrese: www.oralb.com

  Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220227005001/en/

  Kontakt:

  PR kontakt:

  Esten Peirce

  [email protected]

  Zdroj: Oral-B

  Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

  (BW)

  Sledujte nás na sítích

  Twitter opět zablokoval účet Kanye Westa. Rapper ve svém příspěvku sdílel svastiku

  Šéf Twitteru obvinil rappera Kanye Westa známého také jako Ye z podněcování násilí. Oznámil proto, že sociální síť opět zablokovala jeho účet. Vedení Twitteru tak rozhodlo dva měsíce potom, co Westovi přístup k němu obnovilo. Známý rapper totiž ve svém příspěvku sdílel symbol kombinující svastiku a židovskou hvězdu. V rozhovoru zveřejněném ve čtvrtek rovněž chválil nacisty a Adolfa Hitlera.

  Čína opět chrlí oheň. Kritizuje příjezd britských poslanců na Tchaj-wan

  Čína ve čtvrtek obvinila britské poslance, kteří navštívili Tchaj-wan, z „hrubého zasahování“ do vnitřních záležitostí státu. Pohrozila, že podkopávání čínských zájmů se setká s ráznou reakcí.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Twitter opět zablokoval účet Kanye Westa. Rapper ve svém příspěvku sdílel svastiku

  Šéf Twitteru obvinil rappera Kanye Westa známého také jako Ye z podněcování násilí. Oznámil proto, že sociální síť opět zablokovala jeho účet. Vedení Twitteru tak rozhodlo dva měsíce potom, co Westovi přístup k němu obnovilo. Známý rapper totiž ve svém příspěvku sdílel symbol kombinující svastiku a židovskou hvězdu. V rozhovoru zveřejněném ve čtvrtek rovněž chválil nacisty a Adolfa Hitlera.

  Čína opět chrlí oheň. Kritizuje příjezd britských poslanců na Tchaj-wan

  Čína ve čtvrtek obvinila britské poslance, kteří navštívili Tchaj-wan, z „hrubého zasahování“ do vnitřních záležitostí státu. Pohrozila, že podkopávání čínských zájmů se setká s ráznou reakcí.