-2.6 C
Czech
Středa 6. prosince 2023

Ruská policie provedla razie v moskevských gay klubech

Ruská policie v noci na dnešek provedla na základě "výnosu o extremismu" razie v moskevských nočních klubech mimo jiné pro homosexuály. Informovala o tom podle agentury DPA místní média. Ruský nejvyšší soud se přitom ve čtvrtek vyslovil pro zákaz "mezinárodního hnutí LGBT", které označil za extremistické.

Záporožská jaderná elektrárna byla dnes v noci na pokraji jaderné katastrofy

Východní Evropa se ocitla na pokraji jaderné katastrofy, když v noci na sobotu došlo k výpadku proudu v Záporožské jaderné elektrárně, která je pod kontrolou ruské armády. Tuto informaci oznámila ukrajinská státní společnost Energoatom, která elektrárnu provozuje. Ukrajinci viní z hrozící havárie ruskou nedbalost a nedostatečné zabezpečení.

Oral-B® přináší na veletrhu Mobile World Congress 2022 novou realitu v péči o ústní dutinu, s přelomovým integrovaným zařízením s umělou inteligencí

Sledujte nás na sítích

Barcelona (Španělsko) 28. února 2022 (PROTEXT/BusinessWire) – Umělá inteligence proniká téměř do všech oblastí života, a tak je logické, že i naše rutinní péče o ústní dutinu dostane inteligentní vylepšení. Dnes na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně představuje společnost Oral-B®, celosvětově první značka doporučovaná zubními lékaři a lídr v oblasti oscilačně-rotačních elektrických zubních kartáčků, svou nejnovější technologickou inovaci: Oral-B iO™ 10 se systémem iOSense™.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20220227005001/en/

Nový iO10 s iOSense, nejnovější přírůstek do revoluční řady iO, má díky personalizovanému zážitku přinést dosud nevídanou revoluci ve způsobu čištění zubů.

Je doplněn chytrým zařízením iOSense, které nabízí navádění pomocí umělé inteligence v reálném čase a personalizovaný zážitek z čištění, jenž zajistí zdravější dásně a zuby.

Benjamin Binot, senior viceprezident společnosti P&G Europe Oral Care, říká: „Tato novinka představuje novou éru čištění zubů, která je více než jen elektrický zubní kartáček – je spojením průlomové technologie, žádoucího designu a úžasného výkonu. iO 10 s iOSense je nejnovějším produktem našeho příslibu budovat digitální ekosystém zdraví, který díky pokročilým technologiím, dostupným řešením a účinnějším vzdělávacím nástrojům přináší lepší péči o ústní dutinu a lepší zdraví pro všechny.“

„Naše klinické testy ukazují, že Oral-B® iO zajišťuje hlubší čištění zubů a dásní ve srovnání s manuálním zubním kartáčkem, nyní však personalizovaný zážitek z čištění zubů s iOSense způsobí revoluci v celém našem vztahu ke zdraví ústní dutiny,“ říká Maike Siemons, vedoucí výzkumu a vývoje v oblasti ústní hygieny v Evropě.

Umělá inteligence:

Nový přístroj iOSense je vybaven umělou inteligencí, která intuitivně řídí čištění zubů a poskytuje personalizovaný zážitek z čištění zubů jako žádný jiný. Řekne vám…

Kdy si čistit zuby: Zařízení iOSense je vybaveno časovačem pro optimální dobu čištění zubů a wi-fi hodinami.

Kde si čistit zuby: díky intuitivním kontrolkám iOSense nikdy nevynecháte žádné místo.

Jak si čistit zuby: aplikace Oral-B® sleduje vaše cíle a poskytuje personalizovanou zpětnou vazbu po každém čištění zubů.

Součástí zařízení iOSense je také magnetická nabíječka, která kartáček nabije přibližně za 3 hodiny. Pro využití na cestách je výrobek dodáván s cestovním nabíjecím pouzdrem Power2Go, takže kartáček můžete nabíjet, kdykoli se vám to hodí.

Inteligentní výkon:

Revoluční mikrovibrační technologie Oral-B® iO odstraňuje o 100 % více plaku než manuální kartáček, takže máte doma pocit profesionální čistoty, zlepšuje zdraví ústní dutiny a přispívá k lepšímu celkovému zdraví organismu. Nejde však jen o to, co iO umí, ale také o to, jak se při něm cítíte. Používání iO10 je skutečně smyslový zážitek, který promění čištění zubů z něčeho, co dělat musíte, v něco, co dělat chcete.

V klinických testech Oral-B® iO předvedl hlubší čištění zubů a dásní, a to uživatelům umožňuje snadno a efektivně udržovat zdraví ústní dutiny. Oproti manuálním zubním kartáčkům uživatelé Oral-B iO zjistili:

• odstranění šestkrát více plaku podél linie dásní

• o 100 % zdravější dásně za jediný týden

• bělejší zuby díky revoluční technologii iO™ za jediný týden

Šestiměsíční klinická studie:

• 96 % pacientů používajících Oral-B® iO se posunulo od nezdravých dásní ke zdravým, což znamená, že čím déle budete iO používat, tím lépe na tom budete.

• Při používání Oral-B® iO mají uživatelé 14,5× vyšší šanci posunout se od nezdravých dásní ke zdravým ve srovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem.

• Oral-B® iO odstraňuje o 62 % více plaku než Sonicare DiamondClean SMART podél linie dásní a o 26 % více plaku na těžko přístupných místech.

Oral-B® iO 10 Design:

• Přichází ve dvou nových designech inspirovaných galaktickým světem: kosmicky černém a hvězdně bílém.

• Interaktivní barevný displej umožňuje snadnou orientaci ve funkcích kartáčku včetně uvítacích pozdravů, jazykových nastavení a výběru režimu čištění, včetně citlivého, hloubkového a bělicího.

• Inteligentní snímač tlaku navádí uživatele k použití optimálního čisticího tlaku. Senzor upozorňuje na nadměrný tlak červeným světlem, zeleně signalizuje, když uživatelé používají optimální čisticí tlak. Maximalizuje tak účinnost ikonické kulaté hlavice kartáčku Oral-B® iO, inspirované nástroji zubních lékařů.

• Aplikace Oral-B® poskytuje personalizovanou zpětnou vazbu po každém čištění zubů. Umožňuje snadnou orientaci ve funkcích kartáčku a jednoduché nastavení systému čištění zubů. Dává také možnost uzpůsobit praxi čištění zubů nastavením osobních cílů, které odpovídají individuálním potřebám.

• Aplikace Oral-B® také poskytuje 3D grafiku a technologie AI Brushing umí rozpoznat všechna místa v ústech a uživatele navést ke 100% vyčištění oblasti.

• Vizuální časovač poskytuje uživatelům personalizované pokyny, jak dosáhnout dosud nejlepšího čištění. Časovač sleduje délku každého čištění zubů, takže uživatelé vědí, kdy si čistili zuby po dobu dvou minut, jak doporučují zubní lékaři. Ikony smajlíků na displeji uživatelům ukáží, zda dosáhli svého cíle.

Demokratizace Oral-B® iO: představení Oral-B iO4 a iO5

Na veletrhu MWC 2022 představuje Oral-B® také cenově dostupné alternativy iO™ řady 4 a 5, které jsou rovněž vybaveny inovativní technologií iO™, což znamená, že vynikající zážitek z čištění zubů je dostupný pro všechny bez ohledu na jejich rozpočet.

• Přichází v řadě nových barev: bílá, matná černá a růžová nebo levandulová.

• Využívá umělou inteligenci.

• Má intuitivní inteligentní tlakový senzor, který vás vede v reálném čase.

• Má zubaři inspirovanou kulatou kartáčovou hlavu s unikátními mikrovibrujícími štětinami.

• Dodává se s chytrými režimy, takže si můžete čištění přizpůsobit.

Zdravé návyky pro lidi i planetu

Společnost Oral-B letos na veletrhu MWC 2022 zdůrazní svůj závazek podporovat i ty nejmenší každodenní návyky, jako je používání elektrického zubního kartáčku, a vytvářet tak pozitivní dopad na zdraví celého těla, celé rodiny a celé planety. Zdravé návyky pro životní prostředí znamenají svět, kde každý respektuje naši planetu a její přírodní zdroje tím, že:

• při čištění zubů vypne vodovodní kohoutek

• recykluje obaly a výrobky

• odpojí nabíječku zubního kartáčku, když ji nepoužívá

O společnosti Oral-B

Společnost Oral-B® existuje proto, aby pomáhala lidem čistit si zuby jako profesionál. Společnost Oral-B® byla založena v roce 1950 kalifornským parodontologem, který vynalezl inovativní zubní kartáček, aby svým pacientům pomohl dosáhnout zdravějších zubů a dásní v domácím prostředí. Společnost Oral-B® zůstává i nadále věrná jeho poslání a dnes je celosvětovým lídrem na trhu s kartáčky v hodnotě více než 5 miliard dolarů. Tato značka, která je součástí společnosti Procter & Gamble, vyrábí elektrické zubní kartáčky a zubní pasty pro dospělé i děti, ústní irigátory a mezizubní pomůcky.

O společnosti Procter & Gamble

Společnost P&G slouží spotřebitelům po celém světě s jedním z nejsilnějších portfolií důvěryhodných, kvalitních a vedoucích značek, mezi něž patří Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Febreze®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks® a Whisper®. Společnost P&G působí přibližně v 70 zemích světa. Nejnovější zprávy a informace o společnosti P&G a jejích značkách naleznete na adrese http://www.pg.com.

Další informace naleznete na adrese: www.oralb.com

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220227005001/en/

Kontakt:

PR kontakt:

Esten Peirce

[email protected]

Zdroj: Oral-B

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Vybrali jsme pro vás

Ve Fang-čcheng-kangu se konalo 3. mezinárodní fórum pro inovace a spolupráci v lékařství

Peking 5. prosince 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Inkluzivní výměna jako zdroj posílení globální lékařské spolupráce a podpora společného rozvoje26. listopadu se ve Fang-čcheng-kangu v čínské...

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Julia Roberts prolomila mlčení o „srdcervoucí“ smrti Matthewa Perryho, s nímž kdysi tvořila pár

Populární americká herečka Julia Roberts zavzpomínala na svého bývalého přítele Matthewa Perryho. V pondělním rozhovoru umělkyně hovořila o svém novém filmu, zároveň se však poprvé veřejně vyjádřila k úmrtí hvězdy seriálu Přátelé.

Rusko na Ukrajinu po dohodě zprostředkované Katarem vrátí šest ukrajinských dětí

Rusko propustí další šestici ukrajinských dětí a umožní jim návrat k rodinám. Učiní tak na základě dohody zprostředkované Katarem, informoval dnes list The Washington Post (WP) s odkazem na katarské úřady. Děti, které podle zdrojů listu pobývaly u příbuzných v Rusku a na Ruskem okupovaných územích Ukrajiny, se nyní domů vrací přes Moskvu a Bělorusko.

Portugalský prezident přiznal, že se zabýval nákladnou léčbou po děti známých

Portugalský prezident Marcelo Rebelo de Sousa přiznal, že se jeho kancelář zabývala žádostí o nákladnou péči, kterou podle tisku za nestandardních podmínek obdržely děti známých jeho syna. Píše to dnes server Público a další portugalská média. Prezident však tvrdí, že se zachoval jako v případě mnohých dalších žádostí, které dostává od občanů. Pro rezignaci nevidí důvody.

Nekalá soutěž. Asociace španělských médií žaluje společnost Meta o 550 milionů eur

Asociace španělských médií (Asociación de Medios de Información, AMI), která zastupuje přední španělské noviny i soukromé weby, zažalovala společnost Meta o 550 milionů eur (přes 13 miliard korun) za nekalou soutěž na trhu s reklamou.

Putin navštíví SAE a Saúdskou Arábii, v Moskvě bude jednat s Raísím

Íránský prezident Ebráhím Raísí navštíví 7. prosince Moskvu, kde bude jednat se svým protějškem Vladimirem Putinem. Oznámil to dnes Kreml podle tiskových agentur. Program jednání se ještě dokončuje, uvedl Putinův mluvčí Dmitrij Peskov.

Podcenili jsme nebezpečí Íránu pro Blízký východ, řekl bývalý americký poradce pro národní bezpečnost

Spojené státy špatně vyčetly účast Íránu ve válce mezi Izraelem a Hamásem. Západ nechápe skutečné nebezpečí režimu pro Blízký východ. Upozornil na to bývalý poradce pro národní bezpečnost John Bolton. OSN varuje před peklem na jihu Pásma Gazy, kde pokračují tvrdé boje.

Izrael má plán na zaplavení tunelů Hamásu pod Pásmem Gazy vodou z moře

Izraelská armáda má připravený plán na zaplavení tunelů pod Pásmem Gazy mořskou vodou s cílem vyhnat z nich ozbrojence palestinského hnutí Hamás, informoval v pondělí deník The Wall Street Journal (WSJ) s odvoláním na nejmenované americké činitele. Podle nich armáda zatím nerozhodla, kdy k tomuto plánu přistoupí. V tunelech mohou být také někteří ze stovky rukojmích, které Hamás od 7. října stále drží.

DOPORUČUJEME

Ve Fang-čcheng-kangu se konalo 3. mezinárodní fórum pro inovace a spolupráci v lékařství

Peking 5. prosince 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Inkluzivní výměna jako zdroj posílení globální lékařské spolupráce a podpora společného rozvoje26. listopadu se ve Fang-čcheng-kangu v čínské...

VIDEOSTREAM ZDARMA: Praha jako dog-friendly město

ČTK bude ve středu 6. prosince v servisu PROTEXT VIDEO vysílat on-line debatu nazvanou Praha jako dog-friendly město. Představeny budou výsledky průzkumu veřejného mínění...

Cirkulární revoluce: Jak uspěly udržitelné technologie v roce 2023

Praha 5. prosince 2023 (PROTEXT) - V letošním roce podnikli spotřebitelé další pozitivní kroky směrem k udržitelnějším spotřebitelským návykům. Společná studie společností Swappie a...

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Julia Roberts prolomila mlčení o „srdcervoucí“ smrti Matthewa Perryho, s nímž kdysi tvořila pár

Populární americká herečka Julia Roberts zavzpomínala na svého bývalého přítele Matthewa Perryho. V pondělním rozhovoru umělkyně hovořila o svém novém filmu, zároveň se však poprvé veřejně vyjádřila k úmrtí hvězdy seriálu Přátelé.

Rusko na Ukrajinu po dohodě zprostředkované Katarem vrátí šest ukrajinských dětí

Rusko propustí další šestici ukrajinských dětí a umožní jim návrat k rodinám. Učiní tak na základě dohody zprostředkované Katarem, informoval dnes list The Washington Post (WP) s odkazem na katarské úřady. Děti, které podle zdrojů listu pobývaly u příbuzných v Rusku a na Ruskem okupovaných územích Ukrajiny, se nyní domů vrací přes Moskvu a Bělorusko.

Portugalský prezident přiznal, že se zabýval nákladnou léčbou po děti známých

Portugalský prezident Marcelo Rebelo de Sousa přiznal, že se jeho kancelář zabývala žádostí o nákladnou péči, kterou podle tisku za nestandardních podmínek obdržely děti známých jeho syna. Píše to dnes server Público a další portugalská média. Prezident však tvrdí, že se zachoval jako v případě mnohých dalších žádostí, které dostává od občanů. Pro rezignaci nevidí důvody.

Nekalá soutěž. Asociace španělských médií žaluje společnost Meta o 550 milionů eur

Asociace španělských médií (Asociación de Medios de Información, AMI), která zastupuje přední španělské noviny i soukromé weby, zažalovala společnost Meta o 550 milionů eur (přes 13 miliard korun) za nekalou soutěž na trhu s reklamou.

Putin navštíví SAE a Saúdskou Arábii, v Moskvě bude jednat s Raísím

Íránský prezident Ebráhím Raísí navštíví 7. prosince Moskvu, kde bude jednat se svým protějškem Vladimirem Putinem. Oznámil to dnes Kreml podle tiskových agentur. Program jednání se ještě dokončuje, uvedl Putinův mluvčí Dmitrij Peskov.

Podcenili jsme nebezpečí Íránu pro Blízký východ, řekl bývalý americký poradce pro národní bezpečnost

Spojené státy špatně vyčetly účast Íránu ve válce mezi Izraelem a Hamásem. Západ nechápe skutečné nebezpečí režimu pro Blízký východ. Upozornil na to bývalý poradce pro národní bezpečnost John Bolton. OSN varuje před peklem na jihu Pásma Gazy, kde pokračují tvrdé boje.

Izrael má plán na zaplavení tunelů Hamásu pod Pásmem Gazy vodou z moře

Izraelská armáda má připravený plán na zaplavení tunelů pod Pásmem Gazy mořskou vodou s cílem vyhnat z nich ozbrojence palestinského hnutí Hamás, informoval v pondělí deník The Wall Street Journal (WSJ) s odvoláním na nejmenované americké činitele. Podle nich armáda zatím nerozhodla, kdy k tomuto plánu přistoupí. V tunelech mohou být také někteří ze stovky rukojmích, které Hamás od 7. října stále drží.

Orbán vyzývá EU, aby nezahajovala přístupové rozhovory s Ukrajinou na prosincovém summitu

Maďarský premiér Viktor Orbán v nedávném dopise předsedovi Evropské rady Charlesi Michelovi zdůrazňuje, že zahájení přístupových rozhovorů s Ukrajinou by nemělo být na programu nadcházejícího prosincového summitu EU. V dopise rovněž vyzývá ke zdrženlivosti při poskytování další finanční pomoci válkou zmítané Ukrajině, upozorňuje na nutnost předchozí "strategické diskuze" o evropské budoucnosti země a varuje před možným rozpadem jednoty EU.

Ruská protivzdušná obrana sestřelila 41 ukrajinských dronů, tvrdí Moskva

Ruská protivzdušná obrana v noci na dnešek sestřelila dohromady 41 ukrajinských dronů, uvedlo podle agentury Reuters ruské ministerstvo obrany. Dronovému útoku čelila také Ukrajina, v řadě oblastí zněly výstražné sirény.