Reklama

Obrovský kus ledu proletěl střechou do ložnice muži, kterého málem zabil

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Některá probuzení jsou příjemnější, jiná právě naopak. Své o tom ví muž z amerického Wisconsinu, který dostal pořádně ledovou zásilku. Přímo skrz strop jeho ložnice se totiž propadl kus ledu o hmotnosti téměř šest kilogramů. Kdyby dopadl o pár centimetrů blíž, pravděpodobně by ho zabil.

Představte si, že klidně spíte v pohodlí své postele. Najednou vás probudí velká rána a vedle vás leží obrovský kus ledu. Přesně toto se stalo Kenovi Millermonovi z městečka Elk Mound, kterého probudila ledová masa s hmotností 5,7 kilogramu. 

Právě ležel v posteli, když se led propadl skrz střechu až do jeho ložnice. „Minulo mě to opravdu jen o chlup,“ řekl Millermon. 

Je si vědom toho, že kdyby těžký kus ledu dopadl o pár centimetrů blíž, mohl ho zabít. Zvuk dopadajícího ledu přirovnal k výstřelu z brokovnice. Nepochybně šlo o pořádně šokující a nepříjemné probuzení.

Původ ledu zůstává záhadou. Národní meteorologická služba v Chanhassene ve státě Minnesota informovala, že v oblasti nebyly v to konkrétní ráno dostatečně silné bouřkové mraky na to, aby způsobily krupobití o velikosti ledového bloku. 

Zatím to tedy vypadá, že Ken nikdy nezjistí, odkud se led vzal.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Jistá uživatelka sociální sítě TikTok zveřejnila video, ve kterém upozorňuje ženy, aby si pravidelně kontrolovali obsah svých kabelek. Nepříjemně ji totiž překvapilo zjištění, že v té své našla nenápadný lokalizátor. Vůbec netuší, jak a kdy se jí tam dostal.
Aducanumab je název nové účinné látky proti Alzheimerově demenci. Přípravek společnosti Biogen schválily Spojené státy, následovat bude zřejmě Velká Británie. Jde o první nový lék proti této zákeřné chorobě po dvaceti letech, informuje BBC.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama