Více
  6.8 C
  Czech
  Čtvrtek, 2 prosince, 2021

  Obézní žena nechtěla držet diety, štíhlé tělo si pořídila za 242 tisíc v Turecku

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Kayleigh Baldwin-Wilkinson (28) z anglického hrabství Essex byla vždy baculatější. Postupem času se však vyjedla přímo do morbidní obezity. Zhubnout dietami se jí nepovedlo, a tak vsadila na chirurgy. Za 8 000 liber z ní vykřesali sexy krásku bez námahy.

  Osmadvacetiletá Angličanka nenáviděla svou konfekční velikost číslo 22. „Vždy jsem byla silnější, se svou váhou jsem ale začala bojovat až po porodu Morgan (7), kdy jsem ještě víc přibrala,“ rozvypráví se Kayleigh na Instagramu. K dlouhodobému omezování však neměla dostatečnou vůli. Pokaždé to skončilo jojoefektem. „Shodila jsem dvacet kilo a pak je zase nabrala zpět, a ještě další k tomu, vysvětluje. Po porodu syna Harley (4) už pro ni bylo zhubnout takřka nemožné.

  Uvízla jsem v zajetých kolejích,říká s tím, že místo aby si doma uvařila něco zdravého, raději zajela do fastfoodu. Za jídlo prý utratila více než pět tisíc týdně. Nakoupila jsem si pamlsky za 75 liber (asi 2 270 Kč) v supermarketu, 30 liber (asi 900 Kč) za čínské jídlo s sebou, 20 liber (asi 600 Kč) za pizzu, 25 (asi 760 Kč) za indické jídlo, 20 (asi 600 Kč) za KFC a 25 (asi 760 Kč) za McDonald’s, vypočítává.

  Svému konání ale nedokázala čelit. Je to nechutné, když na to pomyslím, přiznává žena, která má dnes už zcela jinou podobu a stravovací návyky.Dopomohli jí k tomu však lékaři. Rozhodla se pro bandáž žaludku. Zákrok, při němž se vytvoří v horní části žaludku malý váček, který je pak připojen k tenkému střevu. K pocitu sytosti díky tomu  postačí méně jídla, a tím pádem se do těla dostane méně kalorií.

  Jenomže zatímco u nás je tento úkon plně hrazen pojišťovnou, v Británii si pacient musí výlohy extra zaplatit. A tak se Kayleigh rozhodla absolvovat operaci v Turecku, kde ji to mělo přijít o 1000 liber levněji.

  Po chirurgické úpravě skutečně během dvanácti měsíců zhubla padesát kilogramů. Nastal však problém s povislou kůží, která jí po zmizení přebytečného tuku zůstala. Omezovalo ji to i v běžném životě. Angličanka tedy znovu navštívila nemocnici v Turecku a nechala si udělat plastiku břicha a zároveň pozvednout a zvětšit prsa.

  Dvojnásobná matka se změnila k nepoznání. Za 8 000 liber, v přepočtu asi 242 000 korun docílila vysněného sexy těla. Pořád nemůžu uvěřit, že ten odraz v zrcadle jsem já, raduje se na sociální síti.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Sibiř se mění v teplou krajinu. Místo mrazu tam plodí stromy a rozkvétají květiny

  Sibiř se mění v teplou krajinu. Místo mrazu tam plodí stromy a rozkvétají květiny

  Sibiř, jedna z nejchladnějších částí planety, kde teploty v zimě padají až k mínus padesáti stupňům celsia, se mění k nepoznání. Zimu střídají horka. Zmatená je jak tamní zvěř, tak rostliny, které začínají pučet před Vánoci.
  Veterinář

  Britská veterinární asociace: Než si pořídíte mazlíčka, najděte si veterináře

  Pandemie a neustále se opakující lockdowny vedly v mnoha zemích k tomu, že si lidé ve velkém pořizovali mazlíčky. Nyní jsou Britové varováni, aby si nejprve našli veterináře, než si na Vánoce domácí zvíře pořídí.
  Žena za umělá oplodnění utratila přes 1,25 milionu, ale vždy o miminko přišla

  Žena za umělá oplodnění utratila přes 1,25 milionu, ale vždy o miminko přišla. Patovou situaci přesto proměnila v životní výhru

  Moc toužila po miminku. Vytrvale randila s muži a doufala, že najde adepta na tatínka. Marně. Přesto má příběh šťastný konec. Mandě Epton ze Sydney se podařilo patovou situaci proměnit v životní výhru.
  Ve kterých oblastech je moře plné fekálií?

  Ve kterých oblastech je moře plné fekálií? Studie šokuje nejednoho dovolenkáře

  Většinou se jako první dozvíte, kde se nacházejí nejkrásnější pláže s tou nejprůzračnější vodou. Ekologičtí odborníci se na tuto tématiku však podívali z opačného konce a zjistili, ve kterých oblastech je moře nejšpinavější.
  Sestřička z hospicu popsala, co se s lidmi děje před smrtí

  Sestřička z hospicu popsala, co se s lidmi děje před smrtí

  Co to je, mít smrt přímo před očima, dobře ví hospicová sestra z Los Angeles v Kalifornii, Julie McFadden. Při své práci je denně v kontaktu jak s umírajícími, tak s jejich nejbližšími. Díky načerpaným vědomostem má neuvěřitelně rozrůstající se základnu fanoušků.
  Gina Lollobrigida ve válce se synem

  Gina Lollobrigida ve válce se synem: Mám právo žít a také zemřít v klidu

  Zkroušená a vyčerpaná, tak působila čtyřiadevadesátiletá herečka v pondělním rozhovoru v televizi RAI 1. Její syn Milco Skofic a vnuk Dimitri podnikli soudní kroky k tomu, aby ji zbavili práva nakládat se svým majetkem. Herečka nyní trpí obrovským ponížením.
  Reklama

  4 KOMENTÁŘE

  1. Paní to naštěstí pro ni vyšlo. Už tu byly zprávy, že ti, kteří chtěli ušetřit nějakou tu tisícovku, se domů vraceli v olověné rakvi.

   • Kdyby to bylo jen na vůli, tak nepochybně. Ale když jí ten žaludek přiškrtili, tak asi ne. Ale výsledek se asi nedozvíme.

  Napište svůj komentář

  Napište komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno

  Reklama
  Reklama