3.7 C
Czech
Neděle 14. prosince 2025
Komerční sděleníNepropásněte nové herní telefony POCO. Špičková střední třída za zaváděcí slevu

Nepropásněte nové herní telefony POCO. Špičková střední třída za zaváděcí slevu

Špičkové mobilní telefony nejen pro hráče. Značka POCO uvedla dvě novinky. Modely POCO X5 5G a POCO X5 Pro 5G nabízí rychlé nabíjení, nejlepší 120Hz AMOLED displej a kvalitní set fotoaparátů. Potěší nejen mladé technologické nadšence, ale všechny, kteří hledají výkonný telefon střední třídy a co nejlepší poměr ceny a výkonu.

Řada X5 vyšla příznačně k pátému výročí značky POCO. Nabízí špičkový a ve své třídě neobvyklý 120Hz AMOLED displej, vysoký výkon díky procesoru Snapdragon 778G, vylepšenou trojici fotoaparátů v čele se 108Mpx snímačem i velmi rychlé nabíjení. Samozřejmostí obou modelů je dlouhá výdrž na jedno nabití. Nové telefony byly navrženy a zkonstruovány tak, aby splňovaly potřeby a překonávaly očekávání mladých uživatelů i náročných tvůrců obsahu. Až do 19. února můžete při nákupu ušetřit 500 Kč.

POCO X5 Pro 5G: Ve znamení vítězství

POCO X5 Pro 5G je prvním smartphonem řady POCO X, který je vybaven úžasným 6,67″ displejem Flow AMOLED. Díky své nízké hmotnosti a tenkému tělu se velmi pohodlně drží. Ať už natáčíte videa, sledujete filmy, procházíte sociální sítě nebo hrajete hry, 120Hz obnovovací frekvence displeje na úrovni vlajkové lodi zajišťuje jasný, živý a mimořádně plynulý obraz i v těch nejnáročnější herních situacích nebo filmových scénách. Fotografie a videa ožívají díky 100% pokrytí barevného prostoru DCI-P3 a 10bitové barevné hloubce. Technologie Dolby Vision pak zážitek ze sledování ještě vylepšuje.

Foto: POCO

POCO X5 Pro 5G boduje i v oblasti fotografování. Hlavní snímač s rozlišením 108 Mpx umožňuje pořizovat snímky na profesionální úrovni ve vysokém rozlišení a zachycuje i ty nejdrobnější detaily. Tento mobilní telefon navíc podporuje natáčení videa v rozlišení 4K a obsahuje různé režimy, díky nimž je tvorba profesionálně provedených videí snadná a zábavná.

Práci i zábavu ulehčuje 67W turbo nabíjení. Postačí sedmi minutová přestávka na kávu a úroveň nabití baterie se zvýší z 0 % na 30 %.

POCO X5 Pro 5G je k dispozici v elegantní černé, kouzelné modré a oslňující žluté barvě. Ve verzi s 8 GB RAM a 256GB úložištěm jej pořídíte za 8 999 Kč. Pokud se vám však nové POCO zalíbilo, tak máte jedinečnou příležitost si ho na oficiálním e-shopu společnosti Xiaomicesko.cz do 19. února pořídit za sníženou cenu 8 499 Kč.

POCO X5 5G: Nikdy nekončící zábava

Levnější model POCO X5 5G mění představy o chytrých telefonech střední třídy. Má vše, co uživatelé z generace Z potřebují k tomu, aby zvládli celý den práce, studia nebo zábavy. I když pořizujete stovky fotografií, hrajete dlouhé hodiny hry nebo sledujete videa ve vysokém rozlišení, tento smartphone vám zajistí dostatek výkonu ve dne v noci. Díky tenkému tělu a 6,67palcovému displeji AMOLED DotDisplay a hmotnosti pouhých 189 g se POCO X5 5G velmi pohodlně drží a ovládá. Herní fanoušci ocení 120Hz obnovovací frekvenci displeje a kontrastní poměr 4 500 000:1, který zaručuje plynulý a realistický herní zážitek.

Foto: POCO

Tento model nabízí tu správnou kombinaci parametrů aby bylo hraní plynulé a příjemné. Při multitaskingu uživatelé mohou bez problému přepínat mezi různými aplikacemi, protože technologie Dynamic RAM Expansion 3.0 podporuje více aplikací běžících na pozadí.

POCO X5 5G disponuje 5000mAh baterií s dlouhou výdrží. Další velikou výhodou tohoto telefonu je technologie rychlého nabíjení, jež vás zbaví starostí z vybitého telefonu. Rychlonabíječka POCO s výkonem 33 W dokáže nabít baterii z 0 % na 100 % přibližně za 68 minut. 

POCO X5 5G se dodává v černé a modré barvě a jeho cena ve verzi s 6 GB RAM a 128GB úložištěm činí 6 499 Kč. Do 19. února však platí již zmíněná akce, kdy si POCO X5 5G můžete na oficiálním e-shopu společnosti Xiaomicesko.cz pořídit za sníženou cenu 5 999 Kč.

Reklama

Doporučujeme

Čína si připomněla masakr v Nankingu

V sobotu si Čína připomněla výročí masakru v Nankingu z roku 1937. Prezident Si Ťin-pching se pamětní ceremonie nezúčastnil, a to i přesto, že vztahy s Japonskem jsou opět napjaté kvůli sporu o Tchaj-wan.

Strategy zůstává v Nasdaq 100 i přes otázky kolem bitcoinového modelu

Společnost Strategy, dříve známá jako MicroStrategy, zůstává i po letošní revizi v indexu Nasdaq 100. Na trhu to znovu otevírá debatu, jestli její podnikání ještě připomíná klasickou firmu, nebo spíš investiční fond postavený na bitcoinu.

FDA zvažuje umístit na covidové vakcíny varování, že po očkování můžete zemřít

Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) podle dvou zdrojů zvažuje, že na vakcíny proti covivu umístí „černý rámeček“ – nejzávažnější typ varování, který se běžně používá u léčiv s rizikem smrti či vážných reakcí.

Medvěd v Japonsku zabil turistu, GPS hodinky zachytily poslední pohyb

GPS hodinky turisty, který zemřel po útoku hnědého medvěda v Japonsku, zachytily jeho poslední pohyb. Záznam ukazuje, že prudce odbočil ze stezky a skončil v hustém porostu. Data naznačují i to, že se zvíře k tělu vrátilo další den.

Německo si předvolalo ruského velvyslance, důvodem jsou ruské hybridní útoky

Německo zaznamenalo prudký nárůst počtu ruských hybridních útoků, které se snaží destabilizovat zemi. Dnes to podle agentury Reuters oznámil mluvčí německé diplomacie Martin Giese a dodal, že Berlín si kvůli tomu předvolal ruského velvyslance Sergeje Nečajeva. Mluvčí poznamenal, že ruské aktivity zahrnují dezinformace, špionáž, kybernetické útoky i pokusy o sabotáže. Ruské velvyslanectví v Berlíně dnes podle agentury AFP německá obvinění označilo za nepodložená a absurdní.

U Oděsy hoří turecká loď, Ankara volá po zastavení bojů mezi Ruskem a Ukrajinou

Při útoku na ukrajinský přístav Čornomorsk byla zasažena turecká loď, uvedlo dnes turecké rejdařství. Přístav je vzdálen asi 20 kilometrů od Oděsy, která se i s přilehlou oblastí stala podle ukrajinských úřadů terčem ruských raket a dronů. Ankara následně vyzvala k okamžitému zastavení bojů mezi Ruskem a Ukrajinou, incident podle ní ohrožuje bezpečnost lodní dopravy v Černém moři. O ruském útoku na Oděskou oblast a zasažení civilního plavidla v Čornomorsku se zmínil také ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

Írán údajně zadržel nositelku Nobelovy ceny Narges Mohammadi

Nositelku Nobelovy ceny míru Narges Mohammadi podle jejích podporovatelů v pátek v Íránu zadržely bezpečnostní složky. K zatčení mělo dojít ve městě Mašhad na pietní akci za právníka a obhájce lidských práv Khosrowa Alikordiho, který byl nedávno nalezen mrtvý za nejasných okolností. Íránské úřady se k případu bezprostředně nevyjádřily.

Křetínský kupuje AAA Auto a Mototechnu

Daniel Křetínský rozšiřuje své české portfolio. Jeho investiční skupina EP Equity Investment kupuje Aures Holdings, tedy provozovatele autobazarů AAA Auto a Mototechna. Cenu transakce strany nezveřejnily.

Vonn vyhrála sjezd ve Svatém Mořici, Ledecká skončila 22.

Trojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká vstoupila do sezony Světového poháru 22. místem ve sjezdu ve Svatém Mořici. Na vítězku Lindsey Vonn ztratila 2,20 sekundy. Pro českou reprezentantku šlo o první rychlostní závod zimy a výsledek zůstal za očekáváním, zvlášť po slibném výkonu v tréninku.

Adamczyková při návratu vyhrála kvalifikaci v Cervinii

Eva Adamczyková se po mateřské pauze vrátila do Světového poháru ve snowboardcrossu a hned v prvním startu ukázala, že rychlost neztratila. V italské Cervinii vyhrála kvalifikaci a do sobotního závodu půjde s výhodou volby startovní brány. Vedle ní postoupili i dva čeští muži, naopak Karolína Hrůšová mezi nejlepší neprošla.

Lední medvědi mění svou DNA. Snaží se přizpůsobit klimatickým změnám

Nová vědecká studie přináší překvapivý závěr. Lední medvědi v jedné části Grónska vykazují genetické změny, které souvisejí s oteplováním. Naznačuje to snahu reagovat na rychle se měnící podmínky.

Slovenský parlament přehlasoval prezidentovo veto a zrušil úřad pro whistleblowery

Slovenský parlament dnes hlasy vládních poslanců přehlasoval veto prezidenta Petera Pellegriniho a opět schválil zákon o zrušení současného úřadu na ochranu oznamovatelů protispolečenské činnosti. Od ledna tento úřad podle schválené normy nahradí nová instituce, jejíž vedení dosadí vládní koalice.

Bouře Byron v Pásmu Gazy zabila nejméně 11 lidí a několik dalších zranila

Pásmo Gazy zasáhla silná bouře Byron, která si v posledních 24 hodinách vyžádala nejméně 11 obětí a několik dalších zranila, informovala dnes palestinská agentura Wafa. Kvůli silným dešťům, které v Gaze vypukly ve středu, se zřítila řada budov a záplavy se rozšířily do více částí oblasti.

Jednotlivé státy už nebudou rozhodovat o AI, podepsal Trump nařízení

Americký prezident Donald Trump podepsal výkonný příkaz, který zakazuje prosazování předpisů týkajících se umělé inteligence (AI) na úrovní států. Tohle opatření může zvýšit konkurenceschopnost USA v tomto odvětví, současně však podle kritiků vezme jednotlivým státům možnost bránit se proti škodlivým dopadům této technologie.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama