Reklama

Nedovolili intubaci dcery (14), zemřela! Zdravotní sestra viní rodiče

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Zdravotní sestra zveřejnila na Twitteru znepokojující příspěvek popisující smutnou situaci na jednotce intenzivní péče, kde pracuje. Adresuje v něm ostrá slova rodičům čtrnáctileté pacientky, kteří zakázali personálu intubovat jejich dceru. Zdravotnice apeluje na lidi odmítající očkování, aby zvážili své rozhodnutí.

Zdravotní sestra z Kalifornie obvinila ze smrti dívky její vlastní rodiče, protože nedovolili zdravotníkům, aby ji intubovali. Pacientka zemřela 15. srpna po devíti dnech boje s onemocněním COVID-19. Informovaly o tom servery Mirror a News.com.

„Její smrti by se dalo předejít, kdyby její rodiče neodmítli intubaci,“ napsala na Twitteru Jessica s tím, že teenagerku krátce před smrtí držela za ruku, hladila ji po vlasech a bezmocně se dívala na to, jak odchází. 

„Těšila se, že půjde na střední školu a nakonec se stane veterinářkou. Bylo to celé nesmyslné. Věřím, že bychom ji zachránili, kdyby nám rodiče nezakázaly intubovat ji,“ dodala sestřička.

Podle Jessicy rodiče svou dceru okradli o celý život a o splnění jejích snů. Dívka prý sedm dní komunikovala, ale její stav se náhle zhoršil a nakonec zvýšil smutnou statistiku úmrtí na onemocnění covid-19.

Jessica obvinila všechny, kteří šíří nepravdy o očkování. Jen dvě hodiny po smrti teenagerky zemřela i 25-letá žena v 15. týdnu těhotenství. Odmítala očkování a věřila, že vakcína by jí mohla ublížit. 

Ostrá slova adresovala zdravotnice i šiřiteli dezinformací o viru SARS-CoV-2 doktorovi Josephovi Mercolovi, bývalému prezidentovi Donaldu Trumpovi i iniciátorovi antivakcinačního hnutí v USA Robertu Kennedymu ml.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Xavier Novell se vzdal celibátu, kvůli vztahu s autorkou satanistických erotických fikcí

Nejmladší španělský biskup se vzdal celibátu, kvůli vztahu s autorkou satanistických...

Dvaapadesátiletý Xavier Novell se stal v roce 2010 nejmladším španělským biskupem. Teprve nedávno se však vzdal slibu celibátu. Za tímto rozhodnutím má stát jeho vztah se spisovatelkou Silvií Caballolovou, která se dosud prezentovala zejména jako autorka satanistických erotických fikcí. Jeho bývalí kolegové vyjádřili podezření, že je ovlivněn démony.

Žena (62) potřetí otěhotněla s manželem (72), který je po vasektomii....

Jenny, na sociální síti Instagram známá jako The Good Wifey, s tím, že by k jejím dvěma dospělým dětem přibylo v pokročilém věku další, nepočítala ani ve snu. Vždyť už 16 let nemenstruovala a její 72-letý muž je po vasektomii.
influencerka Emmy Russ tvrdí, že ji vyhodili z obchodního centra v Dubaji

Influencerku vyhodili z obchodního centra v Dubaji kvůli tomu, že byla...

Známá německá influencerka Emmy Russ tvrdí, že ji vyhodili z obchodního centra v Dubaji kvůli jejímu vzhledu. Prý vypadala až moc sexy.
Matteo Messina Denaro

Turista obětí policejního omylu! Policie si ho spletla s nejhledanějším bossem...

Italská prokuratura nechala minulý týden v Nizozemsku zatknout muže, o němž se domnívala, že je nejhledanějším bossem sicilské mafie. Britský turista se však zločinci pouze podobal a po několika dnech strávených ve věznici s nejvyšším stupněm ostrahy byl propuštěn na svobodu.
Aspirin jako potenciální léčba agresivní formy rakoviny prsu

Aspirin jako potenciální léčba agresivní formy rakoviny prsu

Aspirin, známý jako lék proti bolestem i horečce, vědci testují jako potenciální léčbu agresivní formy rakoviny prsu. Tento levný a běžně dostupný lék by mohl dobře fungovat v kombinaci s imunoterapií.
Italský pilot, Dario Costa, při svém průletu tunelem překonal hned několik rekordů

Absolutní šílenost! Pilot při průletu tunelem překonal hned několik světových rekordů

Pro drtivou většinu populace nemožné a asi i nepochopitelné. Italský pilot, Dario Costa, při svém průletu tunelem překonal hned několik rekordů. Čeho se nejvíce bál a jaké vlastně byly jeho pocity po tomto parádním činu?
Reklama
Reklama
Reklama