Více
  8 C
  Czech
  Úterý 21. března 2023

  Si dorazil do Moskvy. Pod vaším pevným vedením se rozvoj Ruska výrazně zlepšil, pochválil Putina

  Čínský prezident Si Ťin-pching se v pondělí v Moskvě setkal se svým „drahým přítelem“ Vladimirem Putinem. Cílem jeho cesty je prohloubení hospodářských vztahů s Ruskem, které považuje za užitečnou protiváhu Západu, a zdůraznění role Pekingu jako možného zprostředkovatele jednání o situaci na Ukrajině.

  FA Cup vyhlíží klíčové bitvy. Do semifinále se probili Citizens i United

  Začínalo se u stovky, postupnými kroky se došlo až k závěrečné čtyřce. Nejstarší a jedna z nejslavnějších fotbalových soutěží planety míří do své finální fáze. V osudí už zbyly pouze čtyři týmy, které si to rozdají ve dvou semifinále o postup do finále. V neděli si zajistili postup Manchester United, Sheffield United a Brighton a už o den dříve Manchester City.

  MWC 2023: Společnost Huawei uvádí na trh inovativní zjednodušená síťová řešení a řešení datových center pro inteligentní svět

  Barcelona (Španělsko) 2. března 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Během veletrhu 2023 Mobile World Congress (MWC 2023) společnost Huawei úspěšně uspořádala svůj 5.summit o digitální transformaci průmyslu. Na základě požadavků a problémových oblastí na poli efektivity správy podnikových sítí, zkušeností s připojením, zabezpečení datových center a výpočetního výkonu vydala společnost Huawei novou řadu pokročilých řešení pro zjednodušené sítě, s nimiž mohou datová centra vybudovat pevný základ sítě, což vede k rozvoji nových datových center a vzniku digitálních inovací.

  David Wang, výkonný ředitel představenstva společnosti Huawei, předseda správní rady ICT infrastruktury a prezident Enterprise BG, ve svém úvodním projevu prohlásil: „Společnost Huawei prohloubí své kořeny na podnikovém trhu a bude pokračovat ve snaze o inovace. Jsme připraveni využívat špičkové technologie a do všech situací se naplno ponořit. Společně s našimi partnery umožníme digitalizaci průmyslu, pomůžeme malým a středním podnikům v přístupu k informacím, podpoříme udržitelný rozvoj a společně vytvoříme novou hodnotu.“

  Využití digitálních technologií k posunu vstříc inteligentnějšímu světu

  Bob Chen, viceprezident Huawei Enterprise BG, přednesl hlavní projev s názvem „Digitální technologie vedou k inteligentnímu světu“. Prohlásil: „Archimédes, velký řecký fyzik, řekl: ,Dejte mi pevný bod a já pohnu Zemí.‘ Digitální technologie jsou pro nás tím pravým místem, kde můžeme pomáhat průmyslovým odvětvím s přechodem do digitálního světa. Společnost Huawei se zaměří na konektivitu, výpočetní techniku, cloud a další digitální technologie. Budeme i nadále inspirovat inovace, abychom podpořili digitální transformaci odvětví. Pojďme společně vybudovat plně propojený a inteligentní svět!“

  Zjednodušená síťová řešení: nové produkty pro čtyři oblasti, budování pevného síťového základu

  Společnost Huawei se zavázala pomáhat podnikům budovat inteligentní cloudové sítě se synergií cloudu a sítě, zjednodušenou architekturou a funkcemi pro úsporu energie, a tím maximalizovat digitální produktivitu a dosahovat dokonalého zážitku. Budeme i nadále spolupracovat se zákazníky na budování síťové infrastruktury nové generace, která bude lépe sloužit všem odvětvím.

  • Chytrý kampus: Společnost Huawei nově definuje pojem kampusové sítě a uvádí na trh špičkový podnikový core switch nové generace s označením CloudEngine S16700, první podnikový přístupový bod AirEngine 8771-X1T s Wi-Fi 7 a první 50G PON OLT i optický terminál.

  • Snadné řešení pro pobočky: Společnost Huawei uvádí na trh první zjednodušené hyperkonvergované řešení pro pobočky.

  • Single OptiX: Společnost Huawei uvádí na trh první komplexní portfolio produktů pro optické služby (OSU).

  • Cloudová síť WAN: Společnost Huawei definuje zcela novou cloudovou síť WAN a uvádí na trh směrovače řady NetEngine 8000 orientované na platformu inteligentních směrovačů, které obstarají veškeré služby v éře cloudu.

  Řešení datového centra: Čtyři produkty a portfolia produktů, jež byly vůbec první v oboru a uvolňují sílu digitálních inovací

  Společnost Huawei se zaměřuje na inovace infrastruktury datových center, vede vývoj nových datových center, pomáhá podnikům vypořádat se s hrozbami s nejistým výsledkem, zajišťuje dokonalý zážitek ze služeb, zpracovává obrovský a diverzifikovaný výpočetní výkon a přináší ekologičtější, spolehlivější a efektivnější datová centra.

  Pro velké podniky uvádí společnost Huawei na trh první vícevrstvé řešení ochrany datového centra proti ransomwaru založené na spolupráci sítě a úložiště, první jednotné portfolio produktů v oboru pro zotavení datových center po havárii zahrnující úložiště a koordinaci optického připojení (SOCC) a CloudEngine 16800-X, což je první přepínač datových center v oboru určený pro diverzifikovaný výpočetní výkon.

  Pro malé a střední podniky uvádí Huawei na trh také modely OceanStor Dorado 2000 a OceanProtect X3000, které jsou první kombinací úložišť základní úrovně v oboru založenou na architektuře active-active.

  Společně s předními odborníky budujeme lepší budoucnost digitální ekonomiky.

  Juan De Dios Navarro Caballero, radní španělské provincie Alicante, prohlásil: „Řešení Huawei CloudFabric Solution založené na SDN a řešení All-Wireless Campus Network Solution umožňují automatizaci sítě, inteligentní provoz a údržbu i všudypřítomnou konektivitu. Díky těmto řešením jsou nyní vládní úřady v provincii Alicante efektivnější a nabízejí lepší uživatelskou zkušenost s veřejnými službami. V provincii dochází k rychlejší digitální transformaci a rozvoji digitální ekonomiky.“

  Faith Burn, CIO jihoafrické elektrárenské společnosti Eskom, se podělila o metodiku digitální transformace a praktické zkušenosti společnosti. Zdůraznila, že Eskom se snaží spolupracovat s partnery, kteří mohou pomoci realizovat digitální vizi společnosti: „Je velmi důležité najít schopné partnery pro realizaci naší digitální vize. Společnost Eskom by ráda spolupracovala s výrobci OEM, jako je Huawei, na budování pokročilé infrastruktury ICT v oblasti elektrické energie, aby dosáhla komplexní digitalizace.“

  Steven Zhu, prezident pro rozvoj a řízení partnerů společnosti Huawei Enterprise BG, uvedl, že „společnost Huawei se zavázala spolupracovat s partnery, aby se navzájem doplňovali, motivovat partnery k proaktivní podpoře zákazníků a společně poskytovat vynikající služby zákazníkům.“

  V budoucnu bude společnost Huawei pokračovat v investicích i inovacích a ve spolupráci s globálními zákazníky a partnery se bude snažit o hlubokou integraci informačních a komunikačních technologií, urychlení digitální transformace, podporu rozvoje digitální ekonomiky a urychlení realizace inteligentního světa v rámci průmyslových odvětví s cílem vytvořit novou hodnotu.

  Foto –
  https://mma.prnewswire.com/media/2012399/image_986294_75150793.jpg

  Foto –
  https://mma.prnewswire.com/media/2012672/image_986294_75152296.jpg

  KONTAKT: [email protected]

  PROTEXT

  Sledujte nás na sítích

  Británie patří mezi nejhůře zalesněné státy Evropy, přístup mladých lidí k zeleni je omezený

  Klimatická úzkost u mladých lidí souvisí s nedostatkem zeleně, k níž mají ve Spojeném království špatný přístup. Upozornila na to britská charitativní organizace pro ochranu a obnovu lesů.

  Zkušený stratég Hodgson. V 75 letech bude koučovat Crystal Palace

  Roy Hodgson se znovu vrací mezi elitu, oslovilo ho vedení Crystal Palace, aby tým udržel v Premier League. Je to zajímavá výměna. Právě u tohoto týmu Hodgson v červenci 2021 skončil a nahradil ho Patrick Vieira. Teď si role zase vyměnili poté, co Vieira prodloužil sérii bez výher ve všech soutěžích už na dvanáct zápasů.

  Stoltenberg varoval Čínu před dodávkami zbraní do Ruska

  Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg dnes varoval Čínu před dodávkami smrtících zbraní do Ruska. Podpořilo by to podle něj nezákonnou válku, napsala agentura Reuters. Stoltenberg, který dnes představil výroční zprávu Severoatlantické aliance za loňský rok, své prohlášení učinil ve chvíli, kdy v Moskvě jednají ruský prezident Vladimir Putin a jeho čínský protějšek Si Ťin-pching.

  Uvedení hororu Medvídek Pú bylo v Hongkongu zrušeno. Vtipálci postavu přirovnávají k Si Ťin-pchingovi

  Uvedení britského snímku Medvídek Pú: Krev a med v Hongkongu plánované na tento týden bylo zrušeno, uvedl v úterý filmový distributor bez udání důvodu. Tento krok vyvolal spekulace, že ke stažení hororu došlo kvůli srovnávání hlavní postavy s čínským vůdcem Si Ťin-pchingem uživateli internetu.

  Mezinárodní měnový fond odsouhlasil půjčku Srí Lance za téměř tři miliardy dolarů

  Obyvatelé Srí Lanky se dočkali zahájení záchranného balíčku od Mezinárodního měnového fondu. Čtyřletý program zahrnuje půjčku téměř tří miliard dolarů a přístup k dalšímu financování ve výši až sedm miliard dolarů. Pomoci má zemi vypořádat se s její dosud nejhorší finanční krizí v historii. Stát ale musí pokračovat v daňových a sociálních reformách.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Británie patří mezi nejhůře zalesněné státy Evropy, přístup mladých lidí k zeleni je omezený

  Klimatická úzkost u mladých lidí souvisí s nedostatkem zeleně, k níž mají ve Spojeném království špatný přístup. Upozornila na to britská charitativní organizace pro ochranu a obnovu lesů.

  CNN: Ukrajina obvinila ruského vojáka z pokusu o vraždu; útok natočil dron

  Ukrajinská policie v nepřítomnosti obvinila z válečných zločinů ruského vojáka, který je podezřelý, že postřelil civilistu během útoku zachyceného ukrajinským dronem. Mezi důkazy jsou i nahrávky telefonních hovorů, které Rus vedl s manželkou a přítelem. Americká televize CNN na svých internetových stránkách zveřejnila video zachycující loňskou červnovou událost nedaleko Izjumu.

  Zkušený stratég Hodgson. V 75 letech bude koučovat Crystal Palace

  Roy Hodgson se znovu vrací mezi elitu, oslovilo ho vedení Crystal Palace, aby tým udržel v Premier League. Je to zajímavá výměna. Právě u tohoto týmu Hodgson v červenci 2021 skončil a nahradil ho Patrick Vieira. Teď si role zase vyměnili poté, co Vieira prodloužil sérii bez výher ve všech soutěžích už na dvanáct zápasů.

  Stoltenberg varoval Čínu před dodávkami zbraní do Ruska

  Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg dnes varoval Čínu před dodávkami smrtících zbraní do Ruska. Podpořilo by to podle něj nezákonnou válku, napsala agentura Reuters. Stoltenberg, který dnes představil výroční zprávu Severoatlantické aliance za loňský rok, své prohlášení učinil ve chvíli, kdy v Moskvě jednají ruský prezident Vladimir Putin a jeho čínský protějšek Si Ťin-pching.

  Uvedení hororu Medvídek Pú bylo v Hongkongu zrušeno. Vtipálci postavu přirovnávají k Si Ťin-pchingovi

  Uvedení britského snímku Medvídek Pú: Krev a med v Hongkongu plánované na tento týden bylo zrušeno, uvedl v úterý filmový distributor bez udání důvodu. Tento krok vyvolal spekulace, že ke stažení hororu došlo kvůli srovnávání hlavní postavy s čínským vůdcem Si Ťin-pchingem uživateli internetu.