Reklama

Muž, který se proměnil ve skutečné monstrum, bude hrát v hollywoodském filmu

Reklama

NEJČTENĚJŠÍ

Fanoušek body modification se změnil v orka s kly, černými oči a tetovaným obličejem. Obří tesáky, které si nechal implementovat na spodní část čelisti, ho stály 400 liber. Doplňují jeho tělo a celkovou image. Tattoo umělec svou úpravu a transformaci na orka absolvoval ve svých 35 letech. Nyní si zahraje ve filmu.

Rico „Orc“ Ledesma, 41 let, se teď chystá hrát ve filmu. Svou proměnou ve stvůru připomínající bájné skřety ve fantasy sérii a filmu Warcraft, zaujal režiséra a filmového producenta Michela Reilhaca, který je nejlépe známý svými filmy Sněhurka a Vetřelec a aktuálně se chystá na svůj hollywoodský debut.

„Začneme natáčet v říjnu v Barceloně a na Kanárských ostrovech. O filmu toho moc říci nemohu, ale mohu říci, že bude inovativní a hravý – něco, co v kině ještě nebylo,“ říká Reilhaca.

Ledesma, který pochází z brazilského příhraničního města Iguatemi, je ženatý, má dceru a na cestě je další dítě. Přiznává, že své první tetování si nechal udělat, už když mu bylo pouhých 15 let. Od začátku své cesty k úpravě svého těla má pod kůží osm piercingů, má rozštěpený jazyk a vytetované oční černé bulvy.

Posledních šest let pracuje na projektu „Orc“. Většinu tetování mu dělala jeho manželka Krishna Insomnia (25), která si přezdívá „Bat“.

„Bat Odvedla perfektní práci a už jsem s ní naplánoval další misi. Pokud jednoho dne bude chtít provést také nějaké změny ve svém vzhledu, budu na ni hrdý.“

Snažím se být sám sebou. Jsou to jen moje nápady, moje inspirace vycházející ze srdce. Nikdo mě neinspiruje.“ říká Orc. „Dostávám spoustu komentářů k tomu, jak vypadám, ale většina z nich je pozitivních. Ty mě motivují ve své cestě pokračovat“ dodává.

Zatímco je Orc hrdý na svůj vzhled, připouští, že jeho rodina a přátelé nejsou zas až tak s jeho vzhledem spokojeni. „Byl jsem vychován v Campo Grande svými rodiči. Moje matka to nemá ráda, můj otec to toleruje a moji přátelé to považují za divné.“

Orc však stále plánuje pokračovat v tetování a dalších úpravách svého těla.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Prodej opuštěných domů v Itálii za 1 euro se stal poslední dobou hitem. Mladí cizinci tak skupovali nemovitosti téměř za nic s příslibem, že dům do určité doby zrenovují. Vesnice Candela v oblasti Apulie nabídla potenciálním obyvatelům dokonce až 8 000 euro, aby se tam přestěhovali.
asteroid Apophis
Astronomové zjistili, že velký asteroid s názvem Apophis by měl v roce 2068 proletět extrémně blízko Země, případně by ji mohl zasáhnout v důsledku jevu nazývaného Jarkovského efekt.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama