Více
  1.4 C
  Czech
  Pátek, 28 ledna, 2022

  Muž, který je tak vysoký, že se nevejde do letadla a hlavou zvedá stropy. Jeho videa jsou hitem internetu

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Neuvěřitelnou popularitu dokázal získat devětadvacetiletý kameraman Beau Brown z Atlanty ve státě Georgia díky své extrémní výšce dva metry a třináct centimetrů. Nadlidský výkon je pro něho sprchování i jízda dopravními prostředky.

  Na sociální síti se pravidelně dělí s veřejností o problémy spojené s jeho výškou při těch nejběžnějších denních činnostech. Když například chtěl minulý měsíc odcestovat do Severní Karolíny, nemohl odletět zakoupeným letem, protože se nevešel do vstupní uličky. Společnost mu musela zajistit prostornější stroj. Jako kompenzaci ho posadili alespoň do první třídy. Díky této kuriozní záležitosti, kterou sdílel na TikToku, se dostal dokonce i na stránky deníku zvučného jména, Daily Mail.

  Přidělal si kameru na hlavu a ukázal lidem, jak vypadá jeho komplikovaných svět z ptačí perspektivy

  S kamerou na čele Brown procházel nejrůznějším prostředím. „Teď máte všichni 2 metry, třináct,“ komentuje video. „Budu dělat různé věci, třeba půjdu do potravin nebo do posilovny…“ Na záběrech je vidět, jak se musí sehnout v každé chodbě a v každých dveřích, aby mohl projít. „Tak takové to pro mě je, když se sprchuji,“ předvádí v umývárně tělocvičny. „Tohle je velká sprcha, pravděpodobně kolem dvou metrů. A já se sprchuji takhle,“ otáčí sprchovou hlavici směrem nahoru. Hlavou při tom nadzvedává stropní dvířka. „Nedovedu si představit život bez toho, aniž bych šel po chodbě a nebál se, že se praštím do hlavy,“ říká.

  @bigbeaubrown

  I didn’t fit on my plane so they gave me first class. It was probably because of my @cuts hoodie and joggers. They said dang this dude got CLASS. First class was still tight. #fyp #travel #tall

  ♬ Infinity – Jaymes Young

  Svěřil se také, že si musí nechávat šít boty na míru. Nosí totiž velikost 53, která se běžně nevyrábí. Podobně to má i s oblečením. Jednoduché pro něho není ani sehnat postel, která by mu nebyla malá. To se nejspíš také musí obrátit na truhláře. S výběrem partnerky adekvátně ke své postavě si však poradil úspěšně. Jeho manželka, šestadvacetiletá Sara, kterou si vzal před měsícem po dlouholetém vztahu, měří skoro dva metry – 1,90 cm.

  Jistý benefit handicap Beau Browna ale má. Stal se díky své výšce populárním po celém světě. Má téměř dva miliony followerů. Jeho video za jediný den nasbírá přes 200 000 zhlédnutí a komentářů. A to už se dá využít lecjakým způsobem, například ke komerčním účelům po vzoru celebrit a slušně na tom vydělat. Je pro něho příjemné i to, že ho lidé pro jeho výšku obdivně oslovují na ulici a chtějí se s ním fotit jako s hvězdou.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Terika Clay

  Žena v Missouri postřelila zaměstnankyni McDonald’s kvůli vystydlým hranolkům

  Terika Clay (30) byla obviněna z trestného činu napadení prvního stupně poté, co vytáhla zbraň a vystřelila na servírku v McDonald's. Oběť vyvázla s lehkým zraněním.
  Muž při plavbě po moři zachytil komické hry delfínů, medúzy mají místo fotbalového míče

  Muž při plavbě po moři zachytil komické hry delfínů, medúzy mají místo fotbalového míče

  Kapitánovi výletní lodi Dafyddovi Lewisovi se na jeho plavbě Cardigan Bay ve waleském New Quay podařilo natočit neuvěřitelnou show delfínů. Unikátních záběrů si všimnul i britský deník Daily Mail.
  Zpěvačka Adele. Foto: Reuters

  Vyplouvá napovrch pravý důvod zrušení koncertu Adele. Žádný covid, ale zuřivá hádka kvůli bazénu

  Zpěvačka Adele rozhořčila tisíce fanoušků, když den před velkolepým koncertem v Las Vegas oznámila, že se vystoupení ruší. Tvrdila, že důvodem je šíření covidu-19. Nyní se však proslýchá, že se jí jen nelíbilo pódium.
  Přítel jí roky platil školu, aby se mohla stát právníkem. Pak se s ním rozešla

  Přítel jí roky platil školu, aby se mohla stát právníkem. Pak se s ním rozešla, protože nebyl dost vzdělaný

  Po dobu několika let se dívka nechávala podporovat od svého partnera, který tvrdě dřel jako dělník. Když pak díky němu získala titul, nebyl jí dost dobrý.
  Populární youtuber objevil nový druh obří tarantule Taksinus

  Populární youtuber objevil nový druh obří tarantule Taksinus! Žije pouze v lesích Thajska

  Nadšenec do přírody a taky velice populární youtuber JoCho Sippawat z Thajska se na YouTube může chlubit nějakými 2,5 miliony odběrateli. Na rozdíl od influencerů typu Jake Paul ale JoCho baví lidi aspoň něčím podnětným. Bere totiž své sledující na výlety do přírody, kde následně objevuje všechno možného. A teď se mu dokonce povedlo objevit i nový druh tarantule.
  Farmář nutí své krávy nosit VR brýle, chce tak zvýšil produkci mléka

  Farmář nutí své krávy nosit VR brýle, chce tak zvýšil produkci mléka

  Pozoruhodné metody se chopil jistý muž turecké národnosti, Izzet Koca. Dobytku navléká speciální brýle, ve kterých se zobrazují krásné zelené pastviny. Ukazuje se, že krávy, které s nimi dojí, mají výrazně větší produktivitu.
  Reklama
  Reklama
  Reklama