Více
  9.3 C
  Czech
  Pondělí, 3 října, 2022

  Meghan překvapila narozeninovým videem. Zapojila i slavnou komičku

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Ve středu oslavila své 40-té narozeniny vévodkyně Meghan, zároveň překvapila všechny fanoušky zveřejněným videem. Kromě Meghan si v něm hlavní roli zahrála herečka a komička Melissa McCarthy (50), kterou diváci znají z komedií jako Špión či Pařba ve Vegas 3 ale i ze seriálu Gilmorova děvčata.

  Manželka prince Harryho zároveň takovýmto způsobem představila světu novou iniciativu pod hlavičkou organizace Archewell. Herečka Melissa McCarthy si s Meghan vypráví nejprve o tom, jak oslaví své kulaté narozeniny, navrhuje například párty na jachtě či návrat do seriálu kravaťáci, na což Meghan jen s úsměvem kroutí hlavou.

  Ve videu si obě dámy vymění několik vtipných poznámek, zároveň fanoušci vévodkyně vidí i interiér domu, ve kterém žije s rodinou. V jednom okamžiku se během rozhovoru dvou žen za oknem zjeví žonglující princ Harry, což Meghan okamžitě rozesměje.

  Oslavenkyně však chtěla tímto způsobem upozornit na projekt s názvem 40 × 40, který má pomoci milionům žen po celém světě, které pro pandemii přišly o zaměstnání. Ve své výzvě se ptá: Co, kdybychom se 40 minut z našeho života věnovali někomu, kdo potřebuje pomoc nebo mentorování lidí, kteří přišli o zaměstnání… Co by se stalo, kdybychom požádali své přátele, aby učinili totéž?

  Meghan ve výzvě tvrdí, že mentorství je jedním ze způsobů, jak pomoci ženám získat sebedůvěru a obnovit jejich ekonomickou sílu. Na své narozeniny požádala 40 přátel, aktivistů, sportovců, umělců a světových lídrů, aby pomohli rozjet globální úsilí tím, že přispějí 40-minutovým mentorstvím na podporu žen při opětovném vstupu na pracovní trh.

  Do projektu organizace Archewell se zapojila známá jména jako Adele, Amanda Nguyen, Deepak Chopra, Gloria Steinem, Sophie Grégoire Trudeau, Stella McCartney a mnohá další.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS