Více
  3 C
  Czech
  Pátek, 28 ledna, 2022

  Matka dvou dětí šokuje nezvyklými praktikami. Kojí i svého manžela, prý jí to prospívá

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Už nevěděla kudy kam. Během období kojení mladší dcerky Adeliny, Jennifer Skiu postihl zánět mléčných žláz zvaný mastitida. Kvůli ucpaným mlékovodům ani nemohla dítě nakrmit. Nakonec si poradila svébytným způsobem.

  Žena žijící s manželem a dvěma dcerami na Aljašce vyzkoušela všechno možné, ale bez výsledku. „Dávala jsem si koupele s epsomskou solí (tzv. hořká sůl, která obsahuje minerály hořčíku a síranu, pozn.red.), nahřívala si prsa horkými ručníky, brala nejrůznější doplňky stravy, které mi doporučovali ostatní. Ale nic na to nezabíralo. Bylo to opravdu špatné,“ říká Jennifer na sociální síti tím, že nepomáhala ani předepsaná antibiotika. „Byly to už dva dny čisté agónie. Muka. Strašlivá bolest a Adelina plakala, protože nedostávala dost mléka. Byla jsem v koncích,“ popisuje Jennifer své zoufalství. Rozhodla se tedy hledat řešení na vlastní pěst.

  Začala pátrat na internetu. A skutečně s úspěchem. „Narazila jsem na článek ´Nechte si odsát mléko svým partnerem‘,“ říká Jennifer. „Ani za milion let by mě nenapadlo, nechat manžela, aby ode mě kojil. Ani on by to nikdy nechtěl,“ říká mladá maminka ve videu, které umístila na TikTok. „Měla jsem čtyřicítky horečky a nic nepomáhalo. Bylo to opravdu těžké. Měla jsem strach, že budu muset jít do nemocnice,“ vysvětluje, proč se nakonec k nezvyklé praktice odhodlala.

  @twodears Reply to @letiquila excuse my dark circles, adelina kept me up all night 🥴😴 #storytime #boostofhope #breastfeedingthoughts #momlifeprobs #momprobs ♬ original sound – Jennifer

  Zaexperimentovat se matce vyplatilo. Nemůže se však zbavit morálních následků, které z toho má

  Požádala tedy svého manžela Toniho, aby její mléko odsál ústy on. „Bojím se, že se pozvracím, ale udělám to pro tebe,“ slyší jako teď jeho slova. Nakonec ale prý uznal, že mateřské mléko nechutná až tak špatně, jak si myslel. Vždy to vyplivnul do misky a nepolykal. A jako by se stal zázrak. Kojení se opravdu začalo zlepšovat, Jennifer se uzdravila. „Manželství a narození dětí jsou věci, na které se prostě nemůžete připravit, a tohle je jedna z nich,“ dodává k tomu mladá maminka.

  Je šťastná, že se experiment podařil. S faktem, že musela kojit svého manžela, se však stále nedokáže srovnat. „Fungovalo to a odstranilo to blokádu v prsu. Mám ale pocit, že z toho mám posttraumatickou stresovou poruchu,“ svěřila se. „Jsme tím spojeni na celý život,“ dodává.

  Snad se ani není čemu divit, že video, ve kterém sdílí svoji zkušenost, má rekordní počet shlédnutí dvanáct milionů. Zaujala i britský deník DailyMail, který to má přímo za senzaci.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Terika Clay

  Žena v Missouri postřelila zaměstnankyni McDonald’s kvůli vystydlým hranolkům

  Terika Clay (30) byla obviněna z trestného činu napadení prvního stupně poté, co vytáhla zbraň a vystřelila na servírku v McDonald's. Oběť vyvázla s lehkým zraněním.
  Muž při plavbě po moři zachytil komické hry delfínů, medúzy mají místo fotbalového míče

  Muž při plavbě po moři zachytil komické hry delfínů, medúzy mají místo fotbalového míče

  Kapitánovi výletní lodi Dafyddovi Lewisovi se na jeho plavbě Cardigan Bay ve waleském New Quay podařilo natočit neuvěřitelnou show delfínů. Unikátních záběrů si všimnul i britský deník Daily Mail.
  Zpěvačka Adele. Foto: Reuters

  Vyplouvá napovrch pravý důvod zrušení koncertu Adele. Žádný covid, ale zuřivá hádka kvůli bazénu

  Zpěvačka Adele rozhořčila tisíce fanoušků, když den před velkolepým koncertem v Las Vegas oznámila, že se vystoupení ruší. Tvrdila, že důvodem je šíření covidu-19. Nyní se však proslýchá, že se jí jen nelíbilo pódium.
  Přítel jí roky platil školu, aby se mohla stát právníkem. Pak se s ním rozešla

  Přítel jí roky platil školu, aby se mohla stát právníkem. Pak se s ním rozešla, protože nebyl dost vzdělaný

  Po dobu několika let se dívka nechávala podporovat od svého partnera, který tvrdě dřel jako dělník. Když pak díky němu získala titul, nebyl jí dost dobrý.
  Populární youtuber objevil nový druh obří tarantule Taksinus

  Populární youtuber objevil nový druh obří tarantule Taksinus! Žije pouze v lesích Thajska

  Nadšenec do přírody a taky velice populární youtuber JoCho Sippawat z Thajska se na YouTube může chlubit nějakými 2,5 miliony odběrateli. Na rozdíl od influencerů typu Jake Paul ale JoCho baví lidi aspoň něčím podnětným. Bere totiž své sledující na výlety do přírody, kde následně objevuje všechno možného. A teď se mu dokonce povedlo objevit i nový druh tarantule.
  Farmář nutí své krávy nosit VR brýle, chce tak zvýšil produkci mléka

  Farmář nutí své krávy nosit VR brýle, chce tak zvýšil produkci mléka

  Pozoruhodné metody se chopil jistý muž turecké národnosti, Izzet Koca. Dobytku navléká speciální brýle, ve kterých se zobrazují krásné zelené pastviny. Ukazuje se, že krávy, které s nimi dojí, mají výrazně větší produktivitu.
  Reklama

  1 komentář

  Comments are closed.

  Reklama
  Reklama