Více
  1.9 C
  Czech
  Úterý 31. ledna 2023

  Ozbrojenci na oslavě narozenin v JAR zastřelili osm lidí a uprchli

  Ozbrojenci na víkendové oslavě narozenin v jihoafrické provincii Východní Kapsko zastřelili osm lidí a další tři zranili, načež z místa činu uprchli. Po útočnících policie pátrá.

  Zpoždění v dodávkách západních zbraní brání Ukrajině v protiofenzívě

  Zpoždění v dodávkách západních raketometů dalekého dostřelu, vyspělých systémů protivzdušné obrany a tanků omezila schopnost Ukrajiny využít ruských neúspěchů k provedení rozsáhlejší protiofenzívy.

  Zemřela jsem a viděla posmrtný svět, kde byly hory třicet tisíckrát větší než Everest. Žena popisuje klinickou smrt

  Doktorka Linda Kramer se svěřila, co prožila, když se nečekaně ocitla „na druhém břehu“. Svou klinickou smrt, ve které strávila celých patnáct minut, popisuje jako návštěvu ráje v nebi.

  Mary Kay Inc. Zveřejňuje zprávu o udržitelnosti a sociálním dopadu za období 2020-2022

  Dallas (USA) 15. prosince 2022 (PROTEXT/BusinessWire) – Zpráva zdůrazňuje globální udržitelnost a sociální dopad legendární kosmetické značky do roku 2030

  Společnost Mary Kay Inc., globální zastánce společenské odpovědnosti firem, ve středu vydala zprávu, která podrobně popisuje pokrok v programu globální udržitelnosti značky ELTFAST (Enriching Lives Today for a Sustainable Tomorrow).

  Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20221214005001/en/

  „Jsme hrdí na pokrok, kterého jsme na naší cestě k udržitelnosti dosud dosáhli, a jsme inspirováni tím, jak naše dnešní kroky řeší globální problémy pro budoucí generace,“ řekla provozní ředitelka společnosti Mary Kay Inc Deborah Gibbinsová. „Společnost Mary Kay působí v téměř 35 zemích – to považujeme za úspěch i odpovědnost. Strategie udržitelnosti Enriching Lives Today for a Sustainable Tomorrow je naším projektem, jak podpořit naši podnikatelskou strategii, snížit dopad na životní prostředí a podpořit komunity tam, kde působíme.“

  Enriching Lives Today for a Sustainable Tomorrow rozšiřuje vizi společnosti Mary Kay do roku 2030 a dále. Vytváří obraz toho, jak „vypadá“ dobro pro společnost Mary Kay, nezávislé kosmetické poradce, zákazníky a – což je nejdůležitější – pro planetu. Program Enriching Lives Today for a Sustainable Tomorrow byl vytvořen ve spolupráci se stěžejními zainteresovanými stranami společnosti Mary Kay a je v souladu s cíli udržitelného rozvoje OSN, díky čemuž se společnost Mary Kay stala klíčovou součástí globální koalice pro zajištění lepší budoucnosti.

  Celou zprávu za období 2020-2022 si můžete prohlédnout zde. Shrnutí zprávy je k dispozici zde.

  Od zahájení programu ELTFAST v roce 2020 dosáhla společnost Mary Kay významného pokroku při plnění svých cílů, a to navzdory mnoha výzvám, které přinesla epidemie COVID-19. Zpráva za rok 2022 podrobně popisuje úsilí společnosti od roku 2020 – začátku jejího akčního desetiletí – a slouží jako potvrzení úsilí společnosti o dosažení udržitelných změn.

  Kvalita podnikání

  • Společnost Mary Kay, zaměřená na péči o firemní kulturu, získala 13 ocenění pro zaměstnavatele / skvělé místo pro práci a umístila se na 8. místě v seznamu „Společností, které zaměstnanci nechtějí opustit“, jak publikoval portál Resume.io.

  • Zveřejněné údaje o genderové diverzitě ve vedení společnosti: ve výkonném týmu je 54 % žen, v manažerském týmu a vyšších pozicích je 59 % žen, přičemž 62 % všech zaměstnanců tvoří ženy.

  • V roce 2021 dosáhla angažovanost zaměstnanců 75 %, což je o 6 % více než v průzkumu plné angažovanosti v roce 2019 (To je 10% nad celosvětovým průměrem angažovanosti zaměstnanců).

  • Zisk 38 firemních ocenění v oblasti kvality podnikání, sociálního dopadu a udržitelnosti.

  • Společnost Deloitte jmenovala Mary Kay Inc. jednou z nejlépe řízených společností v USA v roce 2022.

  Péče o výrobky

  • Zisk certifikace Forest Stewardship Council (FSC) (pouze USA). Certifikace FSC zaručuje, že výrobky pocházejí z odpovědně obhospodařovaných lesů poskytujících environmentální, sociální a ekonomické výhody.

  • 12 % našich nepřímých dodavatelů jsou ženy, menšiny nebo veteráni (pouze USA).

  • Dosaženo: palmový olej – 88 %, certifikováno, a palmová jádra – 72 %, certifikováno.

  • Uspořádání prvního summitu dodavatelů zaměřeného na udržitelnost v globálním ústředí.

  • V roce 2022 společnost jmenována stříbrným šampionem v oblasti dodavatelské diverzity a inkluze (Silver Champion for Supplier Diversity & Inclusion).

  • Jmenována a schválena členem řídicího výboru SPICE (Sustainable Packaging Initiative for CosmEtics – Iniciativa pro udržitelné obaly v KosmEtice).

  Odpovědná výroba

  • Podpora tří globálních projektů na zalesňování nadace Arbor Day Foundation, a to v Brazílii, na Madagaskaru a ve Spojených státech.

  • Trvalá analýza spotřeby vody s plány na instalaci nových měřičů průtoku vody.

  • Podpora programu The Nature Conservancy’s Global Reefs prostřednictvím 12 jedinečných účinných programů.

  • Připojení se ke koalici OSN pro správu oceánů (UN Global Compact’s Ocean Stewardship Coalition).

  • Výrobní a vývojový závod Richarda R. Rogerse (R3) oznámil, že prošel recertifikací OSHA VPP Star s nulovými nálezy a doporučeními.

  • Obdržel osvědčení o opětovné certifikaci OSHA Star.

  Posílení postavení žen

  • Zveřejněn pilotní projekt vesničky udržitelného rozvoje SDG Pilot Village Project v provincii Jün-nan v Číně „. Zpráva o dopadech (fáze 1: 2017-2021).

  • Dokončen The Women’s Empowerment Principles Gender Gap Analysis Tool v rámci naší účasti v iniciativě UN Global Compact Target Gender Equality Accelerator.

  • Pokročilé vedení žen v rybářském průmyslu v Mexiku prostřednictvím osmi projektů realizovaných organizací The Nature Conservancy.

  • Podpořili jsme celosvětové spuštění bezplatného programu pro podnikání v šesti jazycích, který vyvinula iniciativa SheTrades při Mezinárodním obchodním centru.

  • Udělení 14 grantů STEAM mladým ženám po celém světě, které si plní své sny v oborech souvisejících se STEAM.

  • Připojení se k programu UN Global Compact Target Gender Equality Program s cílem prohloubit implementaci zásad posílení postavení žen.

  • Předložení průzkum o plnění závazků napříč akčními koalicemi pro generační rovnost; výsledky se odrazily ve zprávě UN Women’s Generation Equality Accountability Report 2022.

  Sociální dopady

  • Od roku 2008 ovlivnila iniciativa Pink Changing Lives více než šest milionů žen a jejich rodin tím, že spolupracovala s více než 3250 organizacemi a darovala přes 17 milionů dolarů. V roce 2022 program podpořil více než 20 nevládních organizací po celém světě.

  • Granty společnosti Mary Kay a nadace Mary Kay Ash Foundation podpořily vývoj a spuštění „Pokynů pro rozvojové programy v oblasti boje proti genderovému násilí“ a jejich zavedení v 10 zemích, jakož i založení Společenství pro praxi, které k dnešnímu dni sdružuje 240 členů v 16 zemích.

  • Granty společnosti Mary Kay a nadace Mary Kay Ash Foundation pomohly svěřeneckému fondu OSN změnit životy 54.822 žen a dívek, které přežily násilí, prostřednictvím 157 projektů v oblasti genderově podmíněného násilí v 68 zemích v pěti regionech, včetně žen a dívek žijících se zdravotním postižením, vnitřně vysídlených nebo uprchlických žen a dívek a žen a dívek z řad původních obyvatel.

  • Dary více než 1,3 milionu dolarů globálním organizacím, které pomáhají obohatit životy žen.

  O společnosti Mary Kay Inc.

  Mary Kay Ashová, jedna z prvních podnikatelek, které pronikly skleněným stropem, založila svou vysněnou kosmetickou společnost v roce 1963 s jediným cílem: obohatit život žen. Tento sen se rozrostl v multimiliardovou společnost s miliony nezávislých prodejců v téměř 40 zemích. Jako společnost zaměřená na rozvoj podnikání se Mary Kay snaží posilovat postavení žen na jejich cestě k ekonomické nezávislosti prostřednictvím vzdělávání, mentoringu, propagace, vytváření sítí a inovací. Mary Kay investuje do vědy, která stojí za krásou a výrobou špičkové péče o pleť, dekorativní kosmetiky, doplňků stravy a parfémů. Mary Kay také věří v bohatší životy dnes pro udržitelnější zítřek a spolupracuje s organizacemi z celého světa, které se zaměřují na propagaci špičkového podnikání, podporu výzkumu rakoviny, prosazování rovnosti žen a mužů, ochranu obětí domácího násilí, zkrášlování našich komunit a povzbuzování dětí, aby šly za svými sny. Více informací se dozvíte na stránkách marykayglobal.com, najdete nás na Facebooku, Instagramu a LinkedInu nebo nás sledujte na Twitteru.

  Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20221214005001/en

  Kontakty

  Mary Kay Inc.

  Korporátní komunikace

  marykay.com/newsroom

  972 687 5332 nebo [email protected]

  Zdroj: Mary Kay Inc.

  Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

  (BW)

  Sledujte nás na sítích

  Španělský soud poslal do vazby muže podezřelého z útoku na kostely

  Madridský soud poslal dnes do vazby muže podezřelého z útoku na dva kostely na jihu Španělska, při kterém zemřel minulý týden jeden člověk a několik dalších bylo zraněno. Dosavadní poznatky podle soudu ukazují, že muž jednal pod vlivem džihádistické ideologie, ale nebyl součástí žádné teroristické skupiny. Muž proto čelí obvinění z terorismu.

  Šestý policista je mimo službu za účast na brutálním zatčení řidiče Nicholse

  Šestý policista z policejního oddělení v americkém Memphisu byl postaven mimo službu za účast na brutálním zatčení a bití 29letého řidiče Tyrea Nicholse, který tři dny po incidentu zemřel v nemocnici.

  První trailer Vraždy v Paříži je na světě: Jennifer Aniston a Adam Sandler mají na krku další případ

  Jennifer Aniston a Adam Sandler se vracejí do akce ve filmu Vražda v Paříži (Murder Mystery 2). Populární dvojice se vydává do francouzského hlavního města, aby vyřešila nový případ. Snímek, který navazuje na akční krimi komedii Vražda na jachtě (Murder Mystery), se na Netflixu objeví 31. března.

  Ozbrojenci na oslavě narozenin v JAR zastřelili osm lidí a uprchli

  Ozbrojenci na víkendové oslavě narozenin v jihoafrické provincii Východní Kapsko zastřelili osm lidí a další tři zranili, načež z místa činu uprchli. Po útočnících policie pátrá.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Španělský soud poslal do vazby muže podezřelého z útoku na kostely

  Madridský soud poslal dnes do vazby muže podezřelého z útoku na dva kostely na jihu Španělska, při kterém zemřel minulý týden jeden člověk a několik dalších bylo zraněno. Dosavadní poznatky podle soudu ukazují, že muž jednal pod vlivem džihádistické ideologie, ale nebyl součástí žádné teroristické skupiny. Muž proto čelí obvinění z terorismu.

  Šestý policista je mimo službu za účast na brutálním zatčení řidiče Nicholse

  Šestý policista z policejního oddělení v americkém Memphisu byl postaven mimo službu za účast na brutálním zatčení a bití 29letého řidiče Tyrea Nicholse, který tři dny po incidentu zemřel v nemocnici.

  První trailer Vraždy v Paříži je na světě: Jennifer Aniston a Adam Sandler mají na krku další případ

  Jennifer Aniston a Adam Sandler se vracejí do akce ve filmu Vražda v Paříži (Murder Mystery 2). Populární dvojice se vydává do francouzského hlavního města, aby vyřešila nový případ. Snímek, který navazuje na akční krimi komedii Vražda na jachtě (Murder Mystery), se na Netflixu objeví 31. března.

  Ozbrojenci na oslavě narozenin v JAR zastřelili osm lidí a uprchli

  Ozbrojenci na víkendové oslavě narozenin v jihoafrické provincii Východní Kapsko zastřelili osm lidí a další tři zranili, načež z místa činu uprchli. Po útočnících policie pátrá.