Více
  3 C
  Czech
  Pátek, 28 ledna, 2022

  Macron s milencem, manželka narozená jako muž! Francií otřásá kontroverzní dokument

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Ten nejtěžší kalibr byl vytasen na francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, kterého pravděpodobně čeká pokračování prezidentského mandátu. S předvolebním bojem přišlo skandální tvrzení, které otřásá nejen jeho manželstvím, ale celou Francií.

  Nový dokument Nicolase Prisetta s názvem „V pekle prezidentských voleb“ odvysílaný na nejoblíbenějším francouzském televizním zpravodajském kanálu BFM přišel s velmi odvážným tvrzením. Mezi Macronem a jeho manželkou, Brigitte Macronovou údajně mělo dojít na nevěru. Upozornil na to britský deník Daily Mail.

  Politický komentář nepřímo sdělil, že by měl Macron svou o čtyřiadvacet let starší ženu podvádět s mužem. „Vím, že váš manžel je právě v této chvíli se svým milencem,“ mělo zaznít v anonymním telefonátu Macronové. Stát se tak mělo i navzdory těm nejpřísnějším bezpečnostním opatřením, kterými je francouzská první dáma zajištěna. Senátor François Patriat, člen Macronovy strany En Marche, potvrdil, že paní Macronová byla z tohoto telefonátu zdrcena.

  Macronova manželka musí čelit i útokům na svou identitu. Označili ji jako transgender ženu, povolala právníky

  Podle Patriata na to reagovala slovy: „Uvědomujete si, co se odvažují říct? Z toho, co jsem slyšela, jsem smutná a šokovaná, ale svého manžela miluji a určitě nepožádám o rozvod pro jeden anonym.Není to ale jediným útokem na manželský pár. V dokumentu se také objevily teorie, že se paní Macronová ve skutečnosti narodila jako muž. Její důvěrnice paní Tchakaloffová údajně zaslechla, jak členové kandidátky mluví o tom, že na ženu má až příliš uměle vypadající vlasy, příliš make-upu a podle některých i podivně překřížené nohy, když sedí. Macronová to vše už nehodlá trpět a její právníci minulý měsíc zahájili soudní řízení kvůli falešným tvrzením, že je transgender žena, která se narodila jako muž.

  Vztah Emmanuela Macrona a Brigitt Macronové byl vždy velmi propíraný zejména kvůli jejich propastnému věkovému rozdílu. Dvojice se poprvé setkala v roce 1993, kdy prezident Macron, tehdy patnáctiletý, nastoupil do středoškolské literární třídy devětatřicetileté Brigitte ve francouzském Amiens. Brigitte měla v té době manžela a tři děti. Kvůli Macronovi se však následně rozvedla.

  Pokud však nyní chtěl nepodloženými informacemi kdokoli zmařit Macronovo znovuzvolení, které má proběhnout v dubnu, nejspíš se mu to nepovede. Macron zůstává velkým favoritem. Podle nejnovějšího průzkumu veřejného mínění by získal v prvním kole 26 procent hlasů, zatímco jeho konkurentka Marine Le Penová 17 procent.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Terika Clay

  Žena v Missouri postřelila zaměstnankyni McDonald’s kvůli vystydlým hranolkům

  Terika Clay (30) byla obviněna z trestného činu napadení prvního stupně poté, co vytáhla zbraň a vystřelila na servírku v McDonald's. Oběť vyvázla s lehkým zraněním.
  Muž při plavbě po moři zachytil komické hry delfínů, medúzy mají místo fotbalového míče

  Muž při plavbě po moři zachytil komické hry delfínů, medúzy mají místo fotbalového míče

  Kapitánovi výletní lodi Dafyddovi Lewisovi se na jeho plavbě Cardigan Bay ve waleském New Quay podařilo natočit neuvěřitelnou show delfínů. Unikátních záběrů si všimnul i britský deník Daily Mail.
  Zpěvačka Adele. Foto: Reuters

  Vyplouvá napovrch pravý důvod zrušení koncertu Adele. Žádný covid, ale zuřivá hádka kvůli bazénu

  Zpěvačka Adele rozhořčila tisíce fanoušků, když den před velkolepým koncertem v Las Vegas oznámila, že se vystoupení ruší. Tvrdila, že důvodem je šíření covidu-19. Nyní se však proslýchá, že se jí jen nelíbilo pódium.
  Přítel jí roky platil školu, aby se mohla stát právníkem. Pak se s ním rozešla

  Přítel jí roky platil školu, aby se mohla stát právníkem. Pak se s ním rozešla, protože nebyl dost vzdělaný

  Po dobu několika let se dívka nechávala podporovat od svého partnera, který tvrdě dřel jako dělník. Když pak díky němu získala titul, nebyl jí dost dobrý.
  Populární youtuber objevil nový druh obří tarantule Taksinus

  Populární youtuber objevil nový druh obří tarantule Taksinus! Žije pouze v lesích Thajska

  Nadšenec do přírody a taky velice populární youtuber JoCho Sippawat z Thajska se na YouTube může chlubit nějakými 2,5 miliony odběrateli. Na rozdíl od influencerů typu Jake Paul ale JoCho baví lidi aspoň něčím podnětným. Bere totiž své sledující na výlety do přírody, kde následně objevuje všechno možného. A teď se mu dokonce povedlo objevit i nový druh tarantule.
  Farmář nutí své krávy nosit VR brýle, chce tak zvýšil produkci mléka

  Farmář nutí své krávy nosit VR brýle, chce tak zvýšil produkci mléka

  Pozoruhodné metody se chopil jistý muž turecké národnosti, Izzet Koca. Dobytku navléká speciální brýle, ve kterých se zobrazují krásné zelené pastviny. Ukazuje se, že krávy, které s nimi dojí, mají výrazně větší produktivitu.
  Reklama

  12 KOMENTÁŘE

  1. To jsou pomluvy! Prostě se do sebe zamilovali.
   Pomluvy se šířily i o Jiřím Ovčáčkovi, původně údajně asexuálovi, potom homosexuálovi a nakonec o gerontofilovi. I toto považuji za fake. A i kdyby. S kým kdo fuck, je každému fuk!

  Napište svůj komentář

  Napište komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno

  Reklama
  Reklama