-2 C
Czech
Pátek 8. prosince 2023

Lásky plné trápení: Zvěrokruh odhaluje nejméně sladěné páry ve hře srdcí

Lásky plné trápení: Zvěrokruh odhaluje nejméně sladěné páry ve hře srdcí

Jsou některá znamení ve hře lásky zrozena k prohře? Pozorování hvězd může odhalit nejen sladké sny, ale i hořké pravdy o naší kompatibilitě s partnerem. Až příště budete hledět na noční oblohu, možná uvidíte něco víc než jen zářící světla – možná uvidíte odpovědi na otázku, zda vaše srdce táhne k výškám nebe, nebo klesá do propasti omylů.

Ve světě astrologie se šeptá, že hvězdy nemusí vždy předpovídat šťastný konec. Kompatibilita dvojic podle zvěrokruhu není jen otázkou slunečních znamení, ale i symfonie celestálních vlivů, pohybů planet a tajů rodových linií. Narozeninový horoskop, ve kterém hrají hlavní role aspekty a domy, se stává jakýmsi astrologickým DNA našich vztahů.

Synastrie, zdařilé umění porovnávání dvou horoskopů, může odhalit, zda je náš milostný příběh psán do hvězd, či zda nás čekají trnitá pouta a lekce, které si přinese náš osud. Místa, kde se v našich natalitních mapách uhnízdí Luna – opora našich emocí, Mars – planeta vášně a boje, a Venuše – symbol lásky a touhy, nám prozradí, jestli je náš vztah skalní pevností, nebo jestli nás čeká plavba po rozbouřeném moři nejistot.

Ačkoliv se hvězdy mohou sklánět k pesimismu, moje zkušenosti ukazují, že láska nemá limit a vše je možné. Oslavuji každý pár, který dokáže vzdorovat kosmickým nástrahám a překonat zákeřné aspekty svých rodných listů.

Pamatujme, že úspěch vztahu nespočívá v jeho délce či ve veřejném pohledu, ale ve schopnosti prožívat společně hluboké okamžiky slasti, ve zranitelnosti, která nás spojuje, v upřímnosti, která nás udržuje při zemi, a v neustálém vzájemném růstu a proměnách.

S touto myšlenkou v srdci vám představujeme seznam astrologických dvojic, u kterých se zdá, že nebeská alchymie možná nepřála jejich vzájemnému sblížení.

Beran (21. března – 19. dubna)

Nejnevhodnější spojení: Dvojice Beranů

Berani jsou bytosti plné energie a vášně, ale jejich spojení může přinést více ogně než harmonie. Přitahování mezi nimi bude plné dynamiky, sportovní výzvy a vášnivých okamžiků, avšak je velká šance, že jejich vztah bude mít krátkou trvanlivost. Každý Beran má v sobě duši bojovníka nebo akčního hrdiny, a když se setkají, žádný z nich nechce ustoupit ze světla reflektorů. Tento vztah často vypadá jako střet dvou silných charakterů než jako harmonické partnerství. Intenzita vášně mezi nimi bude horká a sporadická, což může vyústit v legendární bitvy. Vztah mezi Beranem a Beranem může sice skončit v plamenech, jak ukázaly příběhy Ali McGraw a Steve McQueena nebo Sarah Jessicy Parkerové a Roberta Downeyho Jr., ale i po rozpadu může zůstat vzájemná úcta. Tato pouta mohou Beranům umožnit zůstat přáteli a spojenci, i když vášně už dávno vyhasly a zůstala po nich jen popela.

Foto: Pexels

Přečtěte si také: 15 vlastností muže, který nikdy nepodvádí

Článek pokračuje >>

2 Komentáře

  1. Já jsu býk a přitahují znamení lva.Se dvěma lvi už mě to nevyšlo.
    Teď jsem se zamilovala na první pohled a ptám se přítele, doufám, že nejsi lev? Jak to víš? Co mám dělat? Jít do toho nebo raději ne?

  2. Dobrý den.Ja jsem Lev a snoubenec byl Beran.Byli jsme spolu 18 let.A kdyby mi nezemřel 29.10.023 tak 24.12 by jsme měli výročí 19 let.Jak jdou k sobě tato znamení?

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

DOPORUČUJEME

Nová studie: Toto superjídlo by mohlo snížit riziko rakoviny prsu

Objevte, jak lněné semínko, přírodní superpotravina, může podle nové studie publikované v časopise Microbiology Spectrum snížit riziko rakoviny prsu. Tato studie odhaluje, že lignany...

Nová studie odhaluje, proč lidé v zimě častěji onemocní chřipkou a nachlazením

Nová studie odhaluje přesvědčivé vysvětlení, proč v zimě dochází k většímu výskytu respiračních onemocnění. Vědci zjistili, že snížení teploty uvnitř nosu může výrazně omezit...

Naučte se programovat za 30 dnů: Realistický průvodce

Chcete se naučit programovat, ale nevíte, kde začít? Tento průvodce vám nabízí realistický plán, jak zvládnout základy programování během 30 dní. Od výběru programovacího...

DOPORUČUJEME

Nová studie: Toto superjídlo by mohlo snížit riziko rakoviny prsu

Objevte, jak lněné semínko, přírodní superpotravina, může podle nové studie publikované v časopise Microbiology Spectrum snížit riziko rakoviny prsu. Tato studie odhaluje, že lignany...