Více
  6.8 C
  Czech
  Čtvrtek, 2 prosince, 2021

  Jak dnes vypadá Viktor Krum z Harryho Pottera? Je z něj nabušený drsňák, kterého byste nechtěli naštvat

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Stanislav Janevski je bulharský herec, který se proslavil rolí Viktora Kruma ve filmu Harry Potter. Šlo o jednu z jeho mála rolí a přestože se dnes herectví už nevěnuje, na nedostatek fanynek si stěžovat nemůže. Výrazně zmužněl, neustále pracuje na své postavě a dnes je z něj potetovaný svalovec, kterého byste naštvat rozhodně nechtěli.

  Ve filmové sérii o Harry Potterovi se objevila řada herců, za nimiž se po skončení kouzelnické ságy vlastně zavřela voda, i přesto si je ale diváci velmi dobře pamatují.

  Mezi ně bezpochyby patří i bulharský herec Stanislav Janevski, jenž si ve čtvrtém díle nazvaném Ohnivý pohár zahrál postavu Viktora Kruma, hvězdu famfrpálu a zástupce Kruvalu, do něhož se zakoukala i ta šprtka Hermiona.

  Od dob známého filmu ovšem letos uplynulo už neuvěřitelných 15 let. A Stanislav je nyní ještě víc sexy než v dobách čar a kouzel.

  Dnes pětatřicetiletý herec na sobě pořádně zamakal a z jeho mužné postavy je znát, že v posilovně tráví opravdu hodně, ale fakt opravdu hodně, času. Stejně jako u tatéra.

  Stanislav se totiž může pochlubit pořádnou sbírkou tetování, které má po celém těle. Dal navíc sbohem svým pověstným dlouhým vlasům a změnil se v neskutečného sexy drsňáka, v němž byste čarodějnického studentíka už rozhodně nepoznali. A Hermiona by ho asi za Rona nyní vyměnila snadno.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Sibiř se mění v teplou krajinu. Místo mrazu tam plodí stromy a rozkvétají květiny

  Sibiř se mění v teplou krajinu. Místo mrazu tam plodí stromy a rozkvétají květiny

  Sibiř, jedna z nejchladnějších částí planety, kde teploty v zimě padají až k mínus padesáti stupňům celsia, se mění k nepoznání. Zimu střídají horka. Zmatená je jak tamní zvěř, tak rostliny, které začínají pučet před Vánoci.
  Veterinář

  Britská veterinární asociace: Než si pořídíte mazlíčka, najděte si veterináře

  Pandemie a neustále se opakující lockdowny vedly v mnoha zemích k tomu, že si lidé ve velkém pořizovali mazlíčky. Nyní jsou Britové varováni, aby si nejprve našli veterináře, než si na Vánoce domácí zvíře pořídí.
  Žena za umělá oplodnění utratila přes 1,25 milionu, ale vždy o miminko přišla

  Žena za umělá oplodnění utratila přes 1,25 milionu, ale vždy o miminko přišla. Patovou situaci přesto proměnila v životní výhru

  Moc toužila po miminku. Vytrvale randila s muži a doufala, že najde adepta na tatínka. Marně. Přesto má příběh šťastný konec. Mandě Epton ze Sydney se podařilo patovou situaci proměnit v životní výhru.
  Ve kterých oblastech je moře plné fekálií?

  Ve kterých oblastech je moře plné fekálií? Studie šokuje nejednoho dovolenkáře

  Většinou se jako první dozvíte, kde se nacházejí nejkrásnější pláže s tou nejprůzračnější vodou. Ekologičtí odborníci se na tuto tématiku však podívali z opačného konce a zjistili, ve kterých oblastech je moře nejšpinavější.
  Sestřička z hospicu popsala, co se s lidmi děje před smrtí

  Sestřička z hospicu popsala, co se s lidmi děje před smrtí

  Co to je, mít smrt přímo před očima, dobře ví hospicová sestra z Los Angeles v Kalifornii, Julie McFadden. Při své práci je denně v kontaktu jak s umírajícími, tak s jejich nejbližšími. Díky načerpaným vědomostem má neuvěřitelně rozrůstající se základnu fanoušků.
  Obézní žena nechtěla držet diety, štíhlé tělo si pořídila za 242 tisíc v Turecku

  Obézní žena nechtěla držet diety, štíhlé tělo si pořídila za 242 tisíc v Turecku

  Kayleigh Baldwin-Wilkinson (28) z anglického hrabství Essex byla vždy baculatější. Postupem času se však vyjedla přímo do morbidní obezity. Zhubnout dietami se jí nepovedlo, a tak vsadila na chirurgy. Za 8 000 liber z ní vykřesali sexy krásku bez námahy.
  Reklama
  Reklama
  Reklama