Protext ČTKGoNET s.r.o. - Od těžkých začátků až po úspěšný milník 100 tisíc...

GoNET s.r.o. – Od těžkých začátků až po úspěšný milník 100 tisíc zákazníků Lepší.TV

Ostrava 23. února 2024 (PROTEXT) – Ostravská společnost goNET s.r.o. provozující IPTV službu Lepší.TV s hrdostí oznámila překonání klíčového milníku – přesáhnutí hranice 100 tisíc platících zákazníků a poskytuje náhled do historie svého působení.

„Přinášíme lidem moderní sledování televize přes internet s množstvím jedinečných funkcí za vynikající cenu. Díky kvalitě poskytované služby a působením na několika trzích, se nám podařilo získat celkem 100 000. zákazníka, což vnímáme jako obrovský úspěch a současně to pro nás znamená ještě větší závazek vůči spokojenosti našich diváků. Službu Lepší.TV aktuálně nabízíme pro Čechy, Slováky, Poláky, Chorvaty a Ukrajince,“ říká Pavel Górecki, ředitel Lepší.TV.

Společnost goNET s.r.o. existuje na českém trhu již více než 20 let a od svého založení se věnovala různým projektům. Začátky nebyly pro Pavla Góreckého vůbec jednoduché. Podnikat začal se svým bratrem již během studia na vysoké škole, když začali poskytovat internetové připojení domácnostem a firmám.

„Klientům bylo ze začátku třeba vysvětlovat, co to internet je a kde je jeho potenciál,“ dodává Pavel Górecki.

První roky rozjezd firmy financovali z vlastních peněz, které se společně se svým bratrem vydělávali v létě na stavebních brigádách v zahraniční.

„Nebylo to jednoduché, ale věřili jsme, že na trhu prorazíme a dostaneme se do zisku. Tehdy jsme si zřídili kancelář a zaměstnali první asistentku. Ta naštěstí neměla velké finanční nároky, protože se mnou v tu dobu chodila. Jen v den výplaty se se mnou moc nebavila,“ komentuje Pavel Górecki.

Právě ve chvíli, kdy získali 100. zákazníka, čímž se měli dostat do zisku, přišla rána v podobě jiného podniku, který začal nabízet internetové připojení zdarma. To byl pro nás obrovský problém, který jsme museli překonat novými nápady. Mezi ty nejúspěšnější patří například web SMS.cz, který sloužil k bezplatnému posílání SMS zpráv a patřil k top 10 nejnavštěvovanějším webům v Česku. Dalším úspěšným projektem je dodnes provozovaný největší český televizní program TVprogram.cz s informacemi o více než 1 000 stanicích.

V roce 2016 se firma goNET s.r.o. rozhodla přijít na trh s novým projektem, a to poskytnout domácnostem službu sledování televize přes internet a zakládá Lepší.TV s cílem konkurovat i nadnárodním společnostem jako O2 či UPC.

„Našim plánem bylo a vždy bude dělat maximum pro to, abychom byli lepší než konkurence. Všimli jsme si mezer v nabídce konkurenčních služeb a usilovně pracujeme na tom, aby naši zákazníci pocítili, že jim Lepší.TV opravdu přináší výhody za férovou cenu,“ říká Pavel Górecki.

Od vzniku Lepší.TV probíhá neustálé vylepšování služby, za účelem co největší atraktivity a komfortu pro uživatele, který jinde nenajdou. Aktuálně má ve svém portfoliu 156 TV stanic a pravidelně obměňovanou videotéku s tisíci filmy, seriály a nejrůznějšími pořady. Nabízí bezkonkurenční funkce jako je neomezené nahrávání pořadů bez příplatku a nejdelší zpětné přehrání až 100 dní. Pohodlný výběr programu navíc zajistí chytré filtrování pořadů podle žánru, hodnocení, roku vydání a dalších preferencí uživatelů.

„Na dosažených úspěších se Lepší.TV rozhodně nezastavuje a máme v plánu ji dále rozvíjet a vylepšovat. Pevně věříme, že naši zákazníci budou s Lepší.TV i nadále spokojeni a my jim tak stále budeme moci poskytovat lepší internetovou televizi,“ říká závěrem Pavel Górecki.

Lepší.TV si aktuálně může vyzkoušet každý nový zákazník včetně balíčku HBO na 10 dní za 1 Kč.

www.lepší.tv

 

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

 

 

Doporučujeme

OSN podpořila historické klimatické rozhodnutí

Valné shromáždění OSN podpořilo rezoluci navazující na stanovisko světového soudu, podle kterého mají státy právní povinnost řešit změnu klimatu. Proti se postavilo jen několik zemí včetně Spojených států.

Otevření nové americké ambasády v Grónsku provázely protesty

Ve grónském Nuuku ve čtvrtek protestovaly stovky lidí proti otevření nové americké diplomatické mise. Demonstranti reagovali hlavně na výroky prezidenta Donalda Trumpa a dalších amerických představitelů o větším vlivu USA v Grónsku.

Českou ekonomiku přibrzdí dražší energie

Česká ekonomika letos dál poroste, ale pomaleji, než se ještě nedávno čekalo. Domácnostem má pomáhat růst mezd, část zlepšení však mohou spolknout dražší energie a nejistota kolem dalšího vývoje v zahraničí.

Kanada vydřela výhru nad Norskem po prodloužení

Kanadští hokejisté poprvé na mistrovství světa ztratili bod. Ve Fribourgu dlouho tahali za kratší konec proti bojovnému Norsku, které ještě dvě minuty před koncem vedlo 5:4. Favorit nakonec zachránil Ryan O’Reilly a po 29 sekundách prodloužení rozhodl hattrickem Mark Scheifele. Kanada vyhrála 6:5, ale k senzaci chyběl Norům jen malý krok.

Při útocích v Hondurasu zemřelo nejméně 25 lidí

Honduras zažil jeden z nejkrvavějších dnů poslední doby. Ozbrojenci při dvou oddělených útocích na pobřeží zabili nejméně 25 lidí, mezi oběťmi je i šest policistů. Úřady do zasažených oblastí vyslaly vyšetřovatele, státní zástupce a specializované týmy.

Air France a Airbus prohrály spor kvůli pádu letu AF447

Pařížský odvolací soud uznal společnosti Air France a Airbus vinnými z neúmyslného zabití v souvislosti s pádem letu AF447 z roku 2009. Při jedné z nejhorších leteckých tragédií ve francouzské historii zemřelo všech 228 lidí na palubě.

Stephen Colbert se rozloučil s The Late Show

Stephen Colbert po jedenácti sezonách končí v čele The Late Show. Jeho odchod uzavírá výraznou kapitolu americké noční televizní zábavy a zároveň otevírá otázky o tom, jak silně dnes do televizního průmyslu zasahuje politika.

Syfilis a kapavka jsou v Evropě na rekordním vzestupu

Evropa čelí výraznému nárůstu pohlavně přenosných infekcí, prim hrají zejména syfilis a kapavka. Podle nejnovějších údajů Evropského centra pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) dosáhly případy kapavky a syfilisu v roce 2024 nejvyšších hodnot za více než deset let.

Lotyšsko opět hlásí průnik dronu do svého vzdušného prostoru

Vzdušný prostor Lotyšska narušil nejméně jeden dron, uvedla dnes dopoledne lotyšská armáda. Jde o další z řady bezpilotních letounů, které v posledních dnech a týdnech vzbudily obavy v pobaltských státech, jež v některých případech přisuzují vinu za jejich přelety Ukrajině. Polský ministr obrany Wladyslaw Kosiniak-Kamysz vyzval Ukrajinu, aby byla přesnější při využívání dronů, jimiž v reakci na ruskou agresi útočí na ruské cíle.

Muskova SpaceX v prvním čtvrtletí vykázala ztrátu 4,3 miliardy dolarů

Americká vesmírná společnost SpaceX miliardáře Elona Muska v prvním čtvrtletí letošního roku hospodařila s čistou ztrátou 4,28 miliardy dolarů (90 miliard Kč). Meziročně ztrátu výrazně prohloubila z 528 milionů dolarů. Uvedla to v dokumentu, který předložila americké Komisi pro cenné papíry a burzy (SEC) kvůli plánovanému vstupu na burzu. Obrat společnost navýšila meziročně z necelých 4,1 na téměř 4,7 miliardy dolarů.

Merz navrhl, aby se Ukrajina stala přidruženým členem Evropské unie

Německý kancléř Friedrich Merz navrhl, aby se Ukrajina stala přidruženým členem Evropské unie. Učinil to v dopise zaslaném do Bruselu, o kterém dnes informovala agentura DPA. Reagoval přitom na žádost Ukrajiny o rychlé přijetí do evropského bloku. Plné členství a hlasovací práva v unii by Kyjev zatím podle Merzova návrhu dostat neměl.

Dva mrtvé si vyžádal dronový útok na ruskou Syzraň

Dva mrtvé a několik raněných si v noci na dnešek vyžádal dronový útok na město Syzraň v ruské Samarské oblasti. Oznámil to na platformě Telegram gubernátor oblasti Vjačeslav Fedoriščev. Ve městě je podle agentury Reuters velká rafinerie na zpracování ropy. Naopak na Ukrajině byli v noci na dnešek zabiti dva lidé při ruských útocích.

Samsung se na poslední chvíli vyhnul stávce. Ve hře byl globální trh s čipy

Odbory pozastavily stávku naplánovanou na čtvrtek po dosažení předběžné dohody se společností Samsung. Koncem května proběhne hlasování o jejím přijetí. Jihokorejští představitelé měli obavy z dopadů stávky na polovodičový trh. Jednání mezi odbory a Samsungem vedl ministr práce a zaměstnanosti Kim Young-hoon.

Napětí mezi Netanjahuem a Trumpem roste. Přou se o další postup proti Íránu

Americký prezident Donald Trump měl v úterý napjatý telefonát s izraelským premiérem Benjaminem Netanjahuem o budoucnosti války s Íránem. Zatímco Trump chce zjistit, zda lze dohody dosáhnout diplomacií, Netanjahu prosazuje agresivnější přístup. Íránský prezident Masúd Pezeškijan upozornil, že urovnání je možné dosáhnout pouze diplomatickou cestou.

Angelina Jolie se vrací s nejosobnějším filmem své kariéry

Angelina Jolie představila trailer k novému filmu Couture, který ji vrací do hlavní role po delší pauze. Drama z prostředí pařížského týdne módy ale nesází jen na luxusní kulisy a romantiku. Herečka v něm otevírá i téma, které se jí bolestivě dotklo v osobním životě.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama