Více
  18.8 C
  Czech
  Sobota, 25 června, 2022

  G2 pokračují v perfektní jízdě skrz MSI 2022

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Před začátkem turnaje 2022 Mid-Season Invitational málokdo věřil, že G2 Esports bude silným kandidátem na titul. Po prvním dni rumble fáze se však na nádraží objevily davy fanoušků, kteří chtěli nastoupit do hype vlaku poté, co tým vyřadil T1 i Royal Never Give Up.

  G2 Esports (též G2.Kinguin, dříve Gamers2) je španělská profesionální esportová organizace. V současnosti sídlí v Berlíně. V listopadu 2013 ji založil Carlos „ocelote“ Rodriguez.

  Po silném comebackovém vítězství nad šampiony LCK nastoupili G2 do druhého zápasu s velkým sebevědomím. Tím, že zabanovali neporaženého Binova Gangplanka, se králové Evropy cítili dostatečně pohodlně na to, aby dali RNG dva prioritní výběry jako Ahri a Gwen, protože měli ještě lepší a výbušnější složení týmu s Kai’Sa, Nautilem, Wukongem, Vladimirem a Zoe.

  Průběh hry

  Soupiska G2 je známá svou silnou hrou ve střední a pozdní fázi hry, ale v tomto zápase zůstala konkurenceschopná rychlému stylu hry RNG po celých prvních 15 minut a dokázala udržet zlato relativně vyrovnané. Jakmile se hra přehoupla přes 20 minut, začaly se projevovat typické schopnosti G2 v týmových soubojích, kdy se jim podařilo RNG přelstít téměř ve všech zákoutích mapy.

  Ať už to byl Caps, který našel perfektní úhel pomocí Zoeiny Paddle Star, Flakked, který naskočil do zadní linie a odstřelil své soupeře, nebo Broken Blade, který absorboval tunu poškození a tlaku na Vladimirovi, G2 ukázali, že skvěle rozumí současné metě a tomu, jak správně draftovat v každé situaci.

  Na druhou stranu RNG vypadali mnohem více pod tlakem, jakmile G2 začali ve střední až pozdní fázi hry rozjíždět hru. Xiaohu nebyl schopen najít na Ahriho žádné efektivní křídla a byl přitom několikrát nachytán. Bin by se nechal okamžitě roztrhat, když se do toho vrhl, i když Gwen měla svou schopnost Hallowed Mist, která ho na nějakou dobu zdržela. Celkově se šampionům LEC dařilo mnohem lépe zahajovat souboje a diktovat tempo hry.

  Díky tomuto vítězství trvá série vítězství G2 od začátku jejich působení v nižším bracketu až do současnosti. Tým má za sebou celkem 23 impozantních vítězství. Zítra se utkají s týmy Evil Geniuses a Saigon Buffalo a pokusí se pokračovat ve svém ničivém tažení turnajem.

  Sledujte G2 v akci, až v sobotu ve tři hodiny ráno středoevropského času nastoupí na pódium.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS