15.3 C
Czech
Středa 4. října 2023

Fotostory: KRÁSNÉ ženy fotbalových hráčů!! Které z nich budou na stadionu v Londýně sledovat zápas mezi Manchester United a Arsenal?

Fotostory: KRÁSNÉ ženy fotbalových hráčů!! Které z nich budou na stadionu v Londýně sledovat zápas mezi Manchester United a Arsenal?

Arsenal a Manchester United spolu v průběhu let soupeřily – od Arséna Wengera a Sira Alexe Fergusona až po „bitvu o Old Trafford“, kdy se v Manchesteru rozpoutalo peklo. V posledních letech však tato rivalita slábne, protože oba týmy se snaží obnovit svou slávu. Naposledy se zdálo, že se Gunners vrátili ke svým nejlepším výkonům, ale přesto nestačili na Manchester City.

A protože obě strany potřebují v neděli vyhrát, pojďme se podíval na to, kdo by mohl být v hledišti na Emirates Stadium.

Oleksandr Zinchenko – Vlada Zinchenko

Oleksandr a Vlada Zinčenkovi jsou velmi populární dvojice. Zinčenko je hvězdou klubu i země, zatímco Vlada se objevuje na televizních obrazovkách. Poté, co se loni v létě přestěhovali z Manchesteru, se jejich domovem stal severní Londýn.

Další fotografie >>

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

DOPORUČUJEME

Začínající modelka po nákaze koronavirem PŘIŠLA o obě nohy, život ale NEVZDÁVÁ !!!

Mladá žena s vrozeným srdečním onemocněním, která byla očkována proti onemocnění covid-19, dvakrát překonala tuto nákazu. V důsledku toho jí začaly selhávat orgány. Nakonec přišla o obě nohy. Pacientčin otec na Facebooku uvedl, že jeho dcera je v současnosti v domácí léčbě, která je duševně i emocionálně náročná.

5 potravin a nápojů, kterým byste se měli před spaním vyhnout

Čím dál více lidí má problémy se spánkem. Nejen jeho nedostatek, ale i kvalita spánku je zásadní pro naše zdraví a duševní pohodu. Ujistěte se, že níže uvedené potraviny a nápoje konzumujete dostatečně dlouho před odchodem do postele. Jinak se budete převalovat celou noc.

Jak si chytrá žena OBTOČÍ svého muže kolem prstu? Udělá TUTO jednoduchou věc!

Pohodový partnerský vztah naplněný mírem a láskou je asi sen každého. Ne vždy tomu tak v reálu je. Jasně, že hádky kvůli prudérní tchyni, či handrkování, kdo půjde s košem, za vás nevyřešíme. Jedno menší know-how na vylepšení domácí atmosféry by tu však jednoznačně bylo. Je to na vás, dámy!

Nebbio brání Třešničkovou a podává ŽALOBU na slovenský magazín! „Článek je urážlivý a ničí naši reputaci“

Týnuš Třešničková (27), jedna z nejúspěšnějších českých youtuberek a influencerek, se nedávno stala terčem urážlivé pomluvy. Slovenský magazín ji označil za zlatokopku, což vyvolalo ostrou reakci jejího partnera, úspěšného italského podnikatele Davida Nebbia. Ten se rozhodl situaci řešit právní cestou.