Více
  28.8 C
  Czech
  Neděle, 26 června, 2022

  ESL Rio Major se během hodiny zcela vyprodal, fanoušci žádají o větší prostory

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Podle ESL jsou všechny vstupenky na ESL Rio CS:GO Major, který se koná v říjnu 2022, vyprodány za méně než hodinu.

  Major v Riu byl oznámen teprve 24. května, jen několik dní po skončení PGL Antwerp Major. Vstupenky se oficiálně začaly prodávat ve 12 hodin SEČ. Ale už během pouhé hodiny uvízlo několik uživatelů na Twitteru v přetížené frontě snažící se získat vstupenky. Podle ESL byly všechny tyto vstupenky během hodiny pryč. Odkaz na nákup vstupenek nyní vede na mrtvou stránku.

  Turnaj se koná v Jeunesse Areně, která má kapacitu přibližně 15 000 míst pro sportovní akce. Dříve se zde konala řada esportových turnajů, zejména League of Legends Mid-Season Invitational 2017 a finále Rainbow Six Siege Season 8 Pro League 2018.

  Turnaje IEM Rio Major se zúčastní 24 týmů a hrát se bude o 1 milion dolarů – stejnou finanční odměnu, o jakou se hrálo na PGL Major Antverpy. Podrobnosti o kvalifikačním procesu na Major by měly být oznámeny v následujících týdnech.

  Fanoušci, kterým se nepodařilo zakoupit vstupenky, se mohou přihlásit k odběru novinek o majoru prostřednictvím webových stránek ESL. Fanoušci, kteří si zakoupili vstupenky na ESL Rio Major v době, kdy byl původně stanoven na rok 2020, mohou tuto vstupenku stále použít na vstupenku na akci v roce 2022, pokud již nevrátili peníze za vstupenku na rok 2020.

  Pro fanoušky tu ještě je šance

  Existuje možnost, že v budoucnu bude k dispozici více vstupenek, pokud ESL vyslyší požadavky na přesun turnaje na fotbalový stadion. Mnoho brazilských fanoušků poukazuje na to, že Jeunesse Arena má maximální kapacitu pouze 18 000 lidí. To je podle nich příliš malý počet na to, aby reprezentoval vášnivou brazilskou fanouškovskou základnu. Pro srovnání, stadion Antwerps Sportpaleis, kde se v minulosti hrálo play-off PGL Antwerp Major, má kapacitu přes 23 000 diváků.

  Fanoušci požadují, aby se fáze šampionátu ESL Rio Major přesunula na fotbalový stadion. K nim se přídává i mnoho velkých jmen, jako jsou s1mple a FalleN. Někteří hráči požadují, aby se akce přesunula na obrovský stadion Maracanã v Riu, který má kapacitu přes 78 000 diváků. O pozornost ESL se aktivně snaží i další místa v Brazílii, například Allianz Parque v São Paulu a Arena da Baixada v Curitibě.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS