Více
  18.8 C
  Czech
  Sobota, 25 června, 2022

  Emily (37) odešla z práce a žije jen z peněz svého přítele. Udržujte se, vařte a můžete také, radí ostatním

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Měla slibně rozjetou kariéru, ale řekla si, že to už psychicky nevydrží. Jak ale bude dále fungovat? Emily (37) je zadaná, a tak se rozhodla, že celou svou energii i čas bude vkládat do vztahu. Pro klidnější život si vybrala povolání „žena v domácnosti“.

  Emily de Reanová (37) pracovala jako finanční analytička, ale nyní žije z peněz svého přítele. Byla to změna, kterou chtěla vyzkoušet, protože v práci nebyla spokojená. I když dařilo se jí slušně, píše deník New York Post„Nemusí to být jen matka v domácnosti, ale i mladá žena bez dětí a práce. Dny trávím tak jak chci. Dělám, co chci, mám čas starat se o své tělo, vařit dobrá jídla a být s přáteli,“ prohlásila kráska z Dallasu v rozhovoru pro Southwest News Service.

  Nová láska, nové možnosti 

  Emily pracovala šest let v oblasti financí, ale vyhořela z dlouhých přesčasů a nedostatku dovolené. Přesvědčil ji až otec na smrtelné posteli, který jí řekl, že život je příliš krátký na to, aby se trápila. Emily se tedy rozhodla nejprve jen změnit pracovní prostředí. Chvíli pracovala jako chůva, ale péče o děti netrvala dlouho. Do života jí vstoupil Michael (40), jehož vysoký příjem jí umožnil úplně se vzdát práce. „Povzbuzoval mě, abych přestala pracovat a jen se starala o domácnost. Měla bych pak čas i na něco produktivnějšího,“ prohlásila. V současné době jsou již zasnoubeni.

  @yourfrenchbff why do more when you can do less? #fypシ #fyp #dunkindonuts ♬ stop getting more likes than me – dee ❦

  Hotový výrobek 

  Emily doufá, že jednoho dne se stane spisovatelkou. V současné době radí přes sociální sítě jiným ženám, které uvažují o odchodu z práce. „Na muži, který chce být učitelem, není nic špatného, ​​ale pokud je vaším cílem starat se jen o domácnost, nikdy vám to nebude umět zajistit. Musíte být vybíravé a randit jen s muži, kteří splňují vaše požadavky,“ řekla. Kromě toho zmínila, že zde nejde o muže, kteří mají potenciál. „Nikdy nevíte, jak takoví muži skončí. Proto je třeba zaměřit se na hotový výrobek.“

  De Reanová říká, že žena dokáže rozpoznat už na prvním rande, jestli je partner ochoten se o ni postarat. „Měl by vás pozvat na večeři, ne na kávu. A pokud chce na konci zaplatit jen za sebe, je to konečná.“ Kromě toho upozornila i na „maminčiny mazánky“. V podstatě je nekritizovala, ale přišla se zajímavým vysvětlením. „U takového muže je žena šampionka. Je nastaven tak, že přebíráte štafetu po jeho mámě. Péče mu proto nevadí. Přesně ví, co od vztahu očekává. Při výběru jakéhokoli chlapa je však nejdůležitější, aby byla vaše vize vztahu v souladu s tou jeho,“ vysvětlila Emily.  

  Rady pro ženy v domácnosti

  Na závěr ještě poukázala na to, že muži milují ženy, které o sebe pečují a vaří výborná jídla. Pokud si podle ní chce žena v domácnosti udržet svého partnera, měla by zlepšit své kulinářské dovednosti a chodit pravidelně do posilovny.

  @yourfrenchbff

  save this video to your phone to claim the sahgf energy & drop a 💎 below if you did

  ♬ the hills – 🍪

  Emily nelituje, že se vzdala své slibné kariéry a necítí se ani jako feministka, která hájí svůj životní styl. „Být ženou v domácnosti není pro každou, ale pokud je to to, co chcete a potřebujete, neměly byste se za to stydět,“ prohlásila na závěr.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS